Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Amúgy a secondery nekem jobbnak tűnt mint az utóbbi pár évben eddig bármikor.
Ellenben a faltól több kell sokkal, főleg belül. Kell az olyan teljesítmény Hall és Mo-tol is mint amit láthattunk pre seasonbe.
Jó O fala van a Ramsnek de nem elit és hát ugyanaz ment mit tavaly szélről behajtjuk a zsebet de van hova fellépni. 😐



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez onbizalomhiany. Ki lehet gyogyulni belole. De garancia nincs. Vagy sikerek kellenek, vagy jo edzo, van aki magatol megerti, hogy nem jo amit tesz, es meggyozi magat. Van akinek egy pofon hasznos, van akinel a turelem. Minden ember mas. De aki, mint Carr, alapbol nem felos, jo eselye van. De minel tovabb varnak, annal rosszabb.
ulpianus
Pofonnak reméljük ez megteszi.
Jó edzőnek reméljük ott van Gruden.
#remeljuk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Nem látom borusnak a dolgokat. Sok minden van amit még csiszolni, alakítani kell. Az is fix hogy Carr-nak ujra kell növeszteni valamint még agresszívabb védelem kell. Meglátjuk a lényeg hogy nem reménytelen és végre van edzői szaktudás a csapatnál. Bronco ellen W lesz szvsz



több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ez onbizalomhiany. Ki lehet gyogyulni belole. De garancia nincs. Vagy sikerek kellenek, vagy jo edzo, van aki magatol megerti, hogy nem jo amit tesz, es meggyozi magat. Van akinek egy pofon hasznos, van akinel a turelem. Minden ember mas. De aki, mint Carr, alapbol nem felos, jo eselye van. De minel tovabb varnak, annal rosszabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a baj, hogy Carr mar szellemeket lat. Neha nem is volt nyomas, mikor kapkodott.
ulpianus
Tudunk olyan NFL QB-ról, aki elkezdett szellemeket látni, de kigyógyult belőle? Komoly kérdés!!
Rolni
Tudunk
Csak akkor már nem volt QB.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az a baj, hogy Carr mar szellemeket lat. Neha nem is volt nyomas, mikor kapkodott.
ulpianus
Tudunk olyan NFL QB-ról, aki elkezdett szellemeket látni, de kigyógyult belőle? Komoly kérdés!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Az a baj, hogy Carr mar szellemeket lat. Neha nem is volt nyomas, mikor kapkodott.
ulpianus
 youtu.be/DhMWAmd_Pr0?t=9m10s

a második int remek példa erre. 1&10, látszólag ideje is volt, de valamiért mégis elkezd kapkodni. Pedig ha jól látom Cook üresen volt, de pont akkor nézett vissza, amikor Carr elkapta a fejét. Valszeg nem lett volna meg a first down, de kb. 5 yardra jó lett volna.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Az a baj, hogy Carr mar szellemeket lat. Neha nem is volt nyomas, mikor kapkodott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Jövő héten kezdjen mcCARRon?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Én nem láttam hatalmas edzői hibákat...halftime adjustment hiányzott, de a fő gond mégsem ez volt

Bírókon se múlott.

Mack-en se múlott amúgy.

Ez Derek Carr sara...szar passz volt már az első INT is, de amit a második félidőben művelt...be van szarva, nem megy végig a readeken, kapkod, nem áll bele a dobásokba...lehet a két sérülése David Carr-t csinált belőle...ha így van meg vagyunk baszva...
Rolni
be van szarva e mögött a fal mögött? Cseréljen 1 meccsre Wilsonnal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Én nem láttam hatalmas edzői hibákat...halftime adjustment hiányzott, de a fő gond mégsem ez volt

Bírókon se múlott.

Mack-en se múlott amúgy.

Ez Derek Carr sara...szar passz volt már az első INT is, de amit a második félidőben művelt...be van szarva, nem megy végig a readeken, kapkod, nem áll bele a dobásokba...lehet a két sérülése David Carr-t csinált belőle...ha így van meg vagyunk baszva...
Rolni
Igen, véleményem szerint is nagyon nagy baj, hogy kapkod Carr, pontosan ez volt a nagy erőssége, hogy magabiztos volt két szezonnal ezelőtt és igaz, hogy képes volt gyorsan szabadulni a labdától, de volt hogy kivárt a végsőkig és úgy is pontos labdákat tudott dobni. Most ez a kivárás hiányzik, így a magabiztosság is oda, innentől kezdve ez pedig átragad mindenkire és ez van belőle.
Két szezonnal ezelőtt, olyan jó volt látni, hogy vezér volt a pályán, szinte izzott a levegő körülötte és volt olyan időszak, amikor ránézésre meg lehetett mondani, hogy végig fogja vinni az utolsó drive-ot a csapat és nyerünk.
Mostanra már a sansz is elveszni látszik, hogy ilyen támadásokat vezessünk, mert mindig nagyobb hátrányba kerülünk a végére.
Hiányzik belőle a tűz, amivel a hiányosságait jól tudta palástolni. Szomorú vagyok.
Bruce
Carral az a baj többek közt, hogy Ő Jézus Krisztustól reméli a védelmet, nem pedig az OL fiúktól. Így nehéz lessz növelni a passz pontosságot, hacsak megnem nyílik az ég és az úr leszál hozzá hogy biztosítsa védelmét a pass rusherektől.
Bár az első félidőből az sem tett hozzá magabiztosságához, hogy haladás után Miller és Gabe is holdingoltak, amivel feleslegesen visszarántották a csapatot. Az a Kolton valahogy nem passzol nekem.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
FinoDaLungovillagio
eljátszotta h visszahúzzák miközben sisakon vágta a labda, mert a színházra figyelt.
Surda
Értem, bár nekem ez inkáb spanyol,portugál,vagy dél amerikai foci.
FinoDaLungovillagio
Oke legyen az.
Itt nem szokås
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
FinoDaLungovillagio
eljátszotta h visszahúzzák miközben sisakon vágta a labda, mert a színházra figyelt.
Surda
Értem, bár nekem ez inkáb spanyol,portugál,vagy dél amerikai foci.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
"I'm proud of our football team"

 youtu.be/b6BxbQWMnu4

Jó angolosok segítsetek egy kicsit.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hát a félidei hereverés nekem edzői hibának számít.
Értem, hogy a Peters-Talib tengely félelmetes de Cooper 1 elkapás 9 yard és Nelson 3 elkapás 23 yard? Azért csak lehetett volna olyan playeket is hívni ahol netalántán valamelyik WR az első számú célpont (oké nem tud elszakadni mert balfasz de elméletileg kettő elég ügyes srác van a keretben. Elég ha 1-1-ben odadobja aztán majd lesz valami - lehet int de lehet, hogy akár mi is kaptunk volna dpi-ket...).
Hosszú passzunk nem is volt. Play action volt a meccsen? Nem is figyeltem.
Én nekem ezek edzői hibáknak tűntek de lehet Rolni jobban tudod, hogy ez mind Carr hibája... Mindenesetre nagyon beszart a Donald-Suh párostól.

Ha a továbbiakban is ez lesz akkor pelenkát kell rá adni. Már nem tudatosan szabadul meg a labdától olyan gyorsan... carrelitefootball.com -_-
Védelemnél meg semmi nyomás nem volt.
Azért PG-től kicsit agresszívabb hívásokat vártam volna. De lehet, hogy a Rams fajta sokoldalú támadójátékot nem tudták lereagálni megfelelőképpen.
Mind1 is.. Csak ez azért bosszantó mert az első negyed alapján azt hittem szétbasznak mindenkit a srácok... Aztán a végén jól megmolesztáltak minket.
TST
Carr a sajtótájékoztatón azt mondta, hogy semmi olyan változtatást nem csinált a Rams D a második félidőben amire ne készültek volna, Egyszerűen csak szar döntéseket hozott.
Levi
Na legalább őszinte, ha szar is. Ez is valami. Remélem lerakta az idei szopó álarcot és nem lesz többet ilyen.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Hát a félidei hereverés nekem edzői hibának számít.
Értem, hogy a Peters-Talib tengely félelmetes de Cooper 1 elkapás 9 yard és Nelson 3 elkapás 23 yard? Azért csak lehetett volna olyan playeket is hívni ahol netalántán valamelyik WR az első számú célpont (oké nem tud elszakadni mert balfasz de elméletileg kettő elég ügyes srác van a keretben. Elég ha 1-1-ben odadobja aztán majd lesz valami - lehet int de lehet, hogy akár mi is kaptunk volna dpi-ket...).
Hosszú passzunk nem is volt. Play action volt a meccsen? Nem is figyeltem.
Én nekem ezek edzői hibáknak tűntek de lehet Rolni jobban tudod, hogy ez mind Carr hibája... Mindenesetre nagyon beszart a Donald-Suh párostól.

Ha a továbbiakban is ez lesz akkor pelenkát kell rá adni. Már nem tudatosan szabadul meg a labdától olyan gyorsan... carrelitefootball.com -_-
Védelemnél meg semmi nyomás nem volt.
Azért PG-től kicsit agresszívabb hívásokat vártam volna. De lehet, hogy a Rams fajta sokoldalú támadójátékot nem tudták lereagálni megfelelőképpen.
Mind1 is.. Csak ez azért bosszantó mert az első negyed alapján azt hittem szétbasznak mindenkit a srácok... Aztán a végén jól megmolesztáltak minket.
TST
Carr a sajtótájékoztatón azt mondta, hogy semmi olyan változtatást nem csinált a Rams D a második félidőben amire ne készültek volna, Egyszerűen csak szar döntéseket hozott.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát a félidei hereverés nekem edzői hibának számít.
Értem, hogy a Peters-Talib tengely félelmetes de Cooper 1 elkapás 9 yard és Nelson 3 elkapás 23 yard? Azért csak lehetett volna olyan playeket is hívni ahol netalántán valamelyik WR az első számú célpont (oké nem tud elszakadni mert balfasz de elméletileg kettő elég ügyes srác van a keretben. Elég ha 1-1-ben odadobja aztán majd lesz valami - lehet int de lehet, hogy akár mi is kaptunk volna dpi-ket...).
Hosszú passzunk nem is volt. Play action volt a meccsen? Nem is figyeltem.
Én nekem ezek edzői hibáknak tűntek de lehet Rolni jobban tudod, hogy ez mind Carr hibája... Mindenesetre nagyon beszart a Donald-Suh párostól.

Ha a továbbiakban is ez lesz akkor pelenkát kell rá adni. Már nem tudatosan szabadul meg a labdától olyan gyorsan... carrelitefootball.com -_-
Védelemnél meg semmi nyomás nem volt.
Azért PG-től kicsit agresszívabb hívásokat vártam volna. De lehet, hogy a Rams fajta sokoldalú támadójátékot nem tudták lereagálni megfelelőképpen.
Mind1 is.. Csak ez azért bosszantó mert az első negyed alapján azt hittem szétbasznak mindenkit a srácok... Aztán a végén jól megmolesztáltak minket.

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én nem láttam hatalmas edzői hibákat...halftime adjustment hiányzott, de a fő gond mégsem ez volt

Bírókon se múlott.

Mack-en se múlott amúgy.

Ez Derek Carr sara...szar passz volt már az első INT is, de amit a második félidőben művelt...be van szarva, nem megy végig a readeken, kapkod, nem áll bele a dobásokba...lehet a két sérülése David Carr-t csinált belőle...ha így van meg vagyunk baszva...
Rolni
Igen, véleményem szerint is nagyon nagy baj, hogy kapkod Carr, pontosan ez volt a nagy erőssége, hogy magabiztos volt két szezonnal ezelőtt és igaz, hogy képes volt gyorsan szabadulni a labdától, de volt hogy kivárt a végsőkig és úgy is pontos labdákat tudott dobni. Most ez a kivárás hiányzik, így a magabiztosság is oda, innentől kezdve ez pedig átragad mindenkire és ez van belőle.
Két szezonnal ezelőtt, olyan jó volt látni, hogy vezér volt a pályán, szinte izzott a levegő körülötte és volt olyan időszak, amikor ránézésre meg lehetett mondani, hogy végig fogja vinni az utolsó drive-ot a csapat és nyerünk.
Mostanra már a sansz is elveszni látszik, hogy ilyen támadásokat vezessünk, mert mindig nagyobb hátrányba kerülünk a végére.
Hiányzik belőle a tűz, amivel a hiányosságait jól tudta palástolni. Szomorú vagyok.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én nem láttam hatalmas edzői hibákat...halftime adjustment hiányzott, de a fő gond mégsem ez volt

Bírókon se múlott.

Mack-en se múlott amúgy.

Ez Derek Carr sara...szar passz volt már az első INT is, de amit a második félidőben művelt...be van szarva, nem megy végig a readeken, kapkod, nem áll bele a dobásokba...lehet a két sérülése David Carr-t csinált belőle...ha így van meg vagyunk baszva...
Rolni
hú baszki Carr nagyon fostos vot.
nem számoltam, de jó sokszor ki sem várta a játék/út kialakulását.
valamelyik futónkat hátba is dobta, szerencsétlen még meg sem fordult.
valami nincs a helyén nála.
mióta megkapta a nagy dodót azóta elég kétarcú lett, és ha rá akarunk építkezni és nem rángatjuk ki ebből a szerból, tényleg bajok lesznek.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
FinoDaLungovillagio
eljátszotta h visszahúzzák miközben sisakon vágta a labda, mert a színházra figyelt.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én nem láttam hatalmas edzői hibákat...halftime adjustment hiányzott, de a fő gond mégsem ez volt

Bírókon se múlott.

Mack-en se múlott amúgy.

Ez Derek Carr sara...szar passz volt már az első INT is, de amit a második félidőben művelt...be van szarva, nem megy végig a readeken, kapkod, nem áll bele a dobásokba...lehet a két sérülése David Carr-t csinált belőle...ha így van meg vagyunk baszva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
mindenesetre itt a középiskolás Marshawnról a kép 😀

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
FinoDaLungovillagio
Az első Cooks dpi erősen kérdéses volt. Bár a visszajátszás alapján inkább volt az, mint nem.
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.
Surda
Bocs nem értem ezt az "olasz focit". Szeretnék képben lenni.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szomorú a fejem, a kosok fosztottak ki minket. Csak az első félidőt láttam,mert melózni is kell,szal Carr bénázását majd délután nézem meg. De viszont az a 146 yard büntetés is odabasz.
FinoDaLungovillagio
146-ból volt egy olasz foci is kb 50-ért.