Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát sajnálom ezt a meccset, mert megint a második félidőben ment el. Mondjuk érzésem szerint az Irvin-re befújt szükségtelen durvaság-on ment el a meccs. Ha ott nem fújják be, akkor véleményem szerint meglett volna a meccs.

Carr legalább jól játszott, meg Amari is.

Eddig egyébként ha Seth Roberts TD-t ért el, akkor mindig nyertünk, de sajnos most megdőlt ez a dolog is már, pedig szép lett volna.

Sajnos a csoportban már most tetemes hátrányba kerültünk és talán a Broncos a leggyengébb a három csapat közül érzésem szerint, szóval ez emiatt még nagyobb baj.

Nem igazán értem, Joseph mellőzését a védelemben. Conley csinált szép dolgokat de voltak hibái is sajnos. Pass rush nem igazán van, bár Key is egész jó dolgokat csinált, de azért ez még nem elég.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
Surda
Bukó
Surda
en is megtettem, nem sokon mult 😕 😀
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.
Amadeus
Nem lattam a meccset, de Gruden mit alkotott? Megint voltak edzoi hibak tole?
Stez
az offense playhívás jó volt amíg előnyben voltunk, a wco nagyon ment. Utolsó 2 offense drive volt kuka, talán 1 olyan playhívást tudnék mondani, ami fos volt, de összességében nem azon ment ez el. Arról, hogy a kezdő RT-t PAT-nél benyomják és blokkolják az extrapontot nem tudom, hogy Gruden tehet-e, vagy arról, hogy Irvin megcsinálja-e a tacklet a backfielden egy az egyben. Vertikális passzjáték viszont nem nagyon volt, kezdek aggódni, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.
Amadeus
Nem lattam a meccset, de Gruden mit alkotott? Megint voltak edzoi hibak tole?

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
29/32, 288 yds, 1 td és kiszopunk megint az egyéni hülyeségek miatt. Múlthéten Carr, ma Conley, Irvin és Penn. Hihetetlen bazmeg, magunkat verjük meg újra és újra. Hogy a védelem hol volt a 2. félidőben egyénileg azt szerintem az érintettek sem tudják megmondani. A végén kifejezetten az az érzésem volt, hogy rendre jó a playcall - mínusz Martin futása ott 2nd down-ra -, de szarul sikerül megvalósítani a pályán. Arra, amit Irvin a backfielden összebalfaszkodott szvsz nincs mentség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
Surda
Bukó
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gyerekek ezt a szívást.
Magunkat lőttük lábon.
Siman lehozható lett volna.
Így mek 0-2
Fszmt.
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders declared DT P.J. Hall, DE Fadol Brown, OT T.J. Clemmings, WR Dwayne Harris, OT Justin Murray, CB Nick Nelson, and RB DeAndre Washington for Sunday's Week 2 game versus the Broncos.

Hall távollétében Hankins biztos, hogy viszonylag sokat fog játszani, Harris és Nelson távollétében Richard vagy Roberts lesz a visszahordó?

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Raiders W
2,85 odds 😜
megtettem.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Raiders sign DE Shilique Calhoun to the practice squad, waive DT Gabe Wright.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
“Gruden has given Carr nothing but props at every turn and clearly is putting everything into him and building around him. But he can't play for Derek. Gruden's game plan Monday night was fantastic, he was targeting one of the few Rams weaknesses with Jared Cook in the seams and it was working. When Carr threw that terrible INT, the Raiders had dominated the Rams in time of possession, first downs, yards and the score. His gameplan was working perfectly until Carr threw a wrench into it. And then we saw the rest and the final score showed a blowout which the game was certainly not until well into the 2nd half.”

 www.silverandblackpride.com/2018/9/13/17856084/carrs-trajectory-is-starting-to-look-scary

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
The #Raiders signed free agent DT Johnathan Hankins to a 1-year deal worth $2M, source said, with the ability to earn another $1M in incentives.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0912%2Fr430180_1296x729_16-9.jpg
Are hits, injuries weighing on Derek Carr's mind?
Facing a fearsome pass rush from the Rams, Raiders quarterback Derek Carr looked unsure at times in the second half.



Vannak gondok.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Holton-bol elvileg CB-t képzünk
Cubehead
Kezd egy kicsit sok lenni... 😊
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Holton-bol elvileg CB-t képzünk



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Johnathan Hankins igen jó pick up lehet, ha formában van, ugyanis egy megbízható kezdő kaliberű NT-ről beszélhetünk. Tavaly 15, tavaly előtt 16 meccsen volt kezdő a Giants, majd a Colts színeiben. Tavaly 88,1-es értéket kapott a PFF-nél futás ellen és összességében is 79,7-es értékkel zárt.
Itt az lesz még érdekes, hogy mennyi pénzért írt alá végül, ugyanis egy jó darabig azért nem talált elvileg csapatot, mert ragaszkodott a 7M+-os éves átlaghoz...
Ellis helyére lép be egyértelműen és még az is lehet, hogy ezzel erősebb lesz/lett a DL. Mivel csak 26 éves az is benne van a pakliban, hogy amennyiben jó évet fut hosszabb távon is átveszi Jelly helyét.

Clinton McDonald már 31 és nem kezdő/every down játékos, de ezzel együtt kissé meglepő, hogy elérhető volt, mert tavaly egész jó évet futott a TB-nél. 14 meccsen lépett pályára, 3szor volt kezdő és 5 sacket szedett össze McCoy mellett. PFF-től 62,8-as pass rush értéket kapott, de az 54,2-es érték mutatja, hogy inkább csak rotációban érdemes használni. A két rookie 3tech mellett mindenesetre elfér a rutin...

PJ Hall bokájával is van vmi gebasz és ugye neki ha jól emlékszem boka miatt TC-ben is volt pár nap kihagyása, így könnyen lehet, hogy mindkét veterán rögtön szóhoz is jut.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Oakland Raiders VS. Denver Broncos

Következik az első idegenbeli mérkőzésünk, rögtön csoport rivális ellen.
Denverbe utazik a csapat, hogy a magaslati levegős környezetben próbálja meg megszerezni a szezon első győzelmét az 1-0-val álló Broncos ellen.

A múltheti meccsekből és a korai PFF értékekből igen csalóka lenne kiindulni szerintem, ugyanis kicsi a minta és igen eltérő ellenfelek jutottak a két csapatnak. A Rams mindenkinél erős PO csapat, sok helyen SB esélyes gárda, míg a Seahawks egy erős lejtmenetben van és inkább gyenge vagy max középcsapatnak várható. Ennek megfelelően a mi L betűnk és a Vadlovak W betűje sokat nem számít szerintem. A mutatott játék már jobb kiindulási alap lehet, de azért az is csalóka az ellenfél miatt. Izgalmas meccs lesz szerintem a mostani.

A Denver védelme jónak mondható továbbra is Talib kiválásának ellenére, de már nem arról a domináns egységről beszélünk, ami SB-ba vitte a hátán a csapatot.
A DL elég erős, remek EDGE párosuk van, megfelelő az ILB duó, jó a CB páros és elfogadható a S tandem is szerintem. A nickel felállásban is igen jól festenek, így biztosan nem lesz könnyű dolga a Raidersnek.

A Broncos támadó oldala úgy fest feltámad az elmúlt évek szenvedései után, mert az OL is jobbnak tűnik és egyenlőre Keenum upgrade-nek látszik. Persze ismét igaz, hogy csak 1 meccsen vannak túl egy nem túl erős Seahawks ellen egyenlőre.

Inkább nézzük a párharcokat, amik meghatározzák majd a meccset szerintem:

1, Raiders IOL VS Denver IDL
Azt gondolom, hogy bár a Wolfe és Peko fémjelezte belső DL egység igen erős, hoznunk kell ezt a párharcot a KO-Hudson-Jackson hármassal. Ebbe belerondíthat, hogy mind Hudson, mind Gabe rajta van éppen a sérült listánkon sajnos. Futni nagyon nehéz lesz Peko és Wolfe ellen, de muszály lesz beindítani a futójátékot és a play action pass játékot, amiből csak 2 volt talán a Rams ellen mindössze.
A nickel csomagok során Shelby Harris személyében ex-csapattárs ellen is dolgozhatnak a fiúk.

Azt gondolom, hogy futni nehéz lesz, de pass protection terén belül nem szabad, hogy komoly gondja legyen a belső hármasunknak, ami kritikus lesz Carr múltheti produkcióját elnézve.

2, Raiders OT VS Denver EDGE
Von Miller-t nem kell bemutatni senkinek és Bradley Chubb személyében komoly párja is van újra...ja és depth is van mögöttük. Chubb még rookie, de nálunk is lesz egy rookie Kolton Miller személyében és mivel Von Miller legtöbbször jobb oldalról szeret rohamozni, várhatóan sokat találkozik majd a két rookie. A Penn-Miller és a Miller-Chubb párharc is jónak ígérkezik, bár első blikkre leginkább a Denver számára tűnik kedvezőbbnek. Érdekes lesz látni mennyire bírnak az OT-k a rusherekkel, mennyire kell nekik TE segítség, mennyire limitálja majd a playbook-ot ez a csata. Meg persze azt is mennyire fog Carr magabiztosan mozogni a zsebben, mennyire fog tudni higgadt maradni és jó döntéseket hozni.

3, Raiders WR VS Denver CB
A Harris-Roby-Jones trio igen erős, így a Cooper-Nelson-Bryant hármasnak nem lesz könnyű dolga, de azt gondolom, hogy amennyiben az OL teszi a dolgát és Carr jól játszik lesznek esélyeik bőven, hiszen a Rams elit secondary ellen is voltak, csak ugye a QB nem használta ki sajnos. Cooper amúgy igen jól teljesít rendre a Denver ellen, ha nem Talib őrzi...Gruden megint elmondta, hogy Cooper játékba kell hozni, így adott a gameplan egyik eleme szerintem.

4, Jared Cook VS Denver LB/S
A Denver védelme fogható jó TE játékkal, nekünk meg van egy igen jó elkapó TE-nk, ráadásul, úgy tűnt a Rams ellen, hogy Carr szívesen játsza meg Cook-ot biztonsági célpontként. A gameplan fontos eleme kellene, hogy legyen megint a Cook attack szerintem.

5, Denver OL VS Raiders DL
Itt nem szedem szét, mert mi 4 man frontot tolunk végig. Az első meccs alapján itt gondban lehetünk, mert a Denver OL igen jól szerepelt, míg a mi DL-ünk igen gyengén. Ettől függetlenül Bruce Irvin és Arden Key a sebességgel szerintem megzavarhatja az OT-ket párszor, akik közül jobb oldalon az egykori Raider Jared Veldheer dolgozik majd. Paradis remek OC, de az OG-k ellen talán lehet keresnivalója a fiatal DT-knek pass rush terén. Hankins gondot jelenthetnek futások alkalmával, de figyelnünk kell nagyon, mert a Seattle ellen jól működött a Broncos futógép. Csóri Jelly...

6, Denver WR VS Raiders CB
A Thomas-Sutton-Sanders trió igen erősnek tűnik, így a Conley-Melvin-DRC hármas előtt komoly feladat áll. Alapvetően szerintem ez a párharc az OL-DL csata kimenetén fog múlni. Ha Keenum elég időt kap a faltól, akkor ezzel a hármassal komoly károkat tud okozni nekünk.

7, Denver RB VS Raiders LB/S
A falon kívül az LB és S egységtől is jó játék kell majd. Igen jól mozogtak az RB-k legutóbb és sajnos Gurley ellen láttuk mennyire le tudtunk maradni a szélső futásokról. Az LB sorunk elég lassú és Reggie Nelson fájdalmasan lassú, így komoly bajba kerülhetünk könnyen. Meglátjuk, hogy Nelson helyén több lehetőséget kap-e Joseph és/vagy Harris, én örülnék. A Rams ellen azt hangsúlyozta ki Gruden, hogy nagyon komplex támadó sémáról volt szó és ezért próbáltak a rutinos veteránokra támaszkodni jobban. Ez magyarázhatta a Nelson minden snapet végigjátszik WTF témát és a Frostee végig játsza a meccset Carradine meg semmi szerepet nem kap szinte másik kérdőjeles personel döntést...Fontos a rutin és a kommunikáció, de azért a sebesség se ártana...Nem SB aspiráns a csapat, tessék játszatni a Karl Joseph-eket, akikről ki kell deríteni, hogy passzolnak hosszú távon a csapatba vagy nem. Reggie Nelson nem lesz itt hosszabb távon (reméljük már jövőre se)...

8, Raiders coaching VS Denver coaching
A Rams ellen az első félidőt megnyerte Gruden és Guenther, de a másodikban (ami számít) kikaptak. A Musgrave-Woods páros VJ-vel kiegészülve nem épp McVay-Phillips szint, szóval jó lenne azt látni, hogy a mi edzőink járnak túl a másik eszén.


Összességében egy kemény verekedős meccset várok, kis különbségű Denver győzelemmel. Ha jól jövünk ki az edzői párharcból és Carr jól látszik könnyen győzelem is lehet belőle, de egyenlőre nem tudom a Rams 2. féidős Carr-t kiverni a fejemből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jordy Nelson (3) and Amari Cooper (8) were both top ten in separation created per route run among WRs week 1.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ellis IR, szerintem neki vége nálunk. Clinton McDonald is érkezett, szintén Zimmer rendszerből.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Johnathan Hankins is aláírt.
peterbadbone
Szerencsések vagytok egy tál lencséért...
Szegény ember linval Joseph-e,
viszont gombokért...
ha ritmusban van, akkor qrva jól jártatok, főleg a szaladgálást tudja megfogni.
ozibozi
Elv Calhoun ment, hogy legyen roster hely neki.



több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Johnathan Hankins is aláírt.
peterbadbone
Szerencsések vagytok egy tál lencséért...
Szegény ember linval Joseph-e,
viszont gombokért...
ha ritmusban van, akkor qrva jól jártatok, főleg a szaladgálást tudja megfogni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Gruden legalabb probalkozik. Azzal nem vadolhatjak, hogy alloviz van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Johnathan Hankins is aláírt.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hatcher ment, Trent Sieg (LS) érkezett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Junior Galette?

criminal lawyer or criminal lawyer?