NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Junior Galette beszélt a Gruden-Reggie párossal egy esetleges szerződésről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/play2win47/status/1041474233807724544?s=21

Kapitányként bazmeg
Amadeus
Ja most latom csak.
🤮
Surda
Nagyon sokat hibázott. Nyilván nem mentség... de nagyon fáradt lehetett. Lehet elkészült az erejével. Legalább is remélem.
Mondjuk akkor meg irány futni, hogy legyen egy kis kondi...
TST
olvastam erről egy elemzés félét, hogy PG egy elég agresszív rendszert futtat - ld a blitz csomagok a szamarak ellen -, ehhez pedig párosul, hogy rengeteg rotációt igényel a D-ben. Jelenleg viszont nincs meg a depth a védelemben a rotációhoz, viszont így meg 3. negyed végére megdöglenek a srácok. Ebbe a rendszerbe nem Mack hiányzik, hanem 8 darab elég jó DLman és 6 LB, amit szvsz 1-2 éves munka lesz összerakni. Nem lepne meg, ha a két első kör a védelembe érkezne tavasszal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 twitter.com/play2win47/status/1041474233807724544?s=21

Kapitányként bazmeg
Amadeus
Ja most latom csak.
🤮
Surda
Nagyon sokat hibázott. Nyilván nem mentség... de nagyon fáradt lehetett. Lehet elkészült az erejével. Legalább is remélem.
Mondjuk akkor meg irány futni, hogy legyen egy kis kondi...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 twitter.com/play2win47/status/1041474233807724544?s=21

Kapitányként bazmeg
Amadeus
Ja most latom csak.
🤮
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gyerekek ez mi a pics?



 www.facebook.com/christian.moore.3538/videos/10160844559270293/
Surda
?
Amadeus
#51 ez mi akart lenni?
Surda
ja, linkeltem már lejjebb. Érthetetlen, szerintem nem éli túl a fekete hétfőt nálunk.
Amadeus
Hât baszki ez nagyon gáz Mack után így vezér lesz meg úgy blabla és ezt adja elő?
Érthetetlen
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gyerekek ez mi a pics?



 www.facebook.com/christian.moore.3538/videos/10160844559270293/
Surda
?
Amadeus
#51 ez mi akart lenni?
Surda
ja, linkeltem már lejjebb. Érthetetlen, szerintem nem éli túl a fekete hétfőt nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gyerekek ez mi a pics?



 www.facebook.com/christian.moore.3538/videos/10160844559270293/
Surda
?
Amadeus
#51 ez mi akart lenni?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gyerekek ez mi a pics?



 www.facebook.com/christian.moore.3538/videos/10160844559270293/
Surda
?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gyerekek ez mi a pics?



 www.facebook.com/christian.moore.3538/videos/10160844559270293/

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az a cikk csak egy átfordítása egy asszem Andy Benoit szösszenetnek...ahogy átfutottam sok eredetit nem tett hozzá a fordítónk...
Rolni
nem először olvasom ezt a fordítós rágalmat itt a fórumon, és nem értem honnan jön ez a prekoncepció vagy nem is tudom minek hívjam... ezt a cikk sem fordítás.
katonadani
Csak erről a "cikkről" tudok nyilatkozni, a többiről nem.

Szeptember 16-án megjelenik egy cikk a fűzővelkifelé honlapon, amiben azt fejtegeti a "szerző", hogy vajon akkor a Mack trade-t követően mennyire robbanthatja szét a csapatot Gruden. Szeptember 13-án jelent meg a The Athletic nevű honlapon John Middlekauff tollából egy cikk, ami pont ugyan ezzel a témával foglalkozik.

Ez eleve igen "gyanús", nem véletlen szerintem, hogy nekem is rögtön az ugrott be, hogy nemrég olvastam ezt angolul valahol...mivel elég sok helyen olvasok cikkeket, nem ugrott be rögtön, hogy Athletic cikk volt Middlekauff-tól, Benoit neve ugrott be... Azzal nem mentem mellé viszont, hogy ebben a témában egy kísértetiesen hasonlító cikket olvastam nemrég.

A magyar cikk elé betett emberünk egy kis előzményt, ami amúgy jogos, hiszen az olvasók többsége nem tudja miről is van szó. Abba nem mennék bele, hogy vannak benne erősen szubjektív megállapítások pl.: több közönségkedvenc és/vagy meghatározó játékos elengedése...ha már ilyet bedobunk kéne mögé vmi felsorolás szerintem legalább..., de végülis ez a szubjektivitás belefér, mert ugye a saját gondolatait, véleményét formálja meg az író.

A szóba kerülő játékosokat nem azonos sorrendben tárgyalja, mint az eredeti cikk és valóban beledob némi más információt (korábbi riportok, cikkek alapján), de összességében elolvasva a két cikket nagyon nehezen tudom elhinni, hogy a magyar cikket nem az angol elolvasása után építette meg a készítője.

Való igaz, hogy nem szó szerinti fordításról van szó, de ne akarjuk már úgy feltüntetni légyszi, mintha Chester egyéni gondolatmenete, szerzeménye lenne.
Nincs ezzel semmi baj!! Mi mindannyian a fórumon az esetek nagy részében ugyan ezt csináljuk! Külföldi cikkek és riportok alapján beszélgetünk a csapatról.

Nem is mentem/mennék oda és kommentelném be alá, hogy fordítás vagy bármi gondom lenne vele. Látszik, hogy sokat foglalkozott vele és ahhoz képest, hogy vélhetőleg nem igazán ismeri a csapatot egész jól sikerült összeszednie a különböző információkat. Jó az irány, minden cikk legalább ilyen legyen és lesz egyre több olvasótok.

De azért egy Raiders fórumba ettől függetlenül gond nélkül titulálhatom fordításnak szerintem és örülnék neki, ha ezen se a cikk építője, se senki a honlap szerkesztői közül nem sértődnének meg, nem kérnék ki, mert semmi rosszat nem írtam.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.silverandblackpride.com/2018/9/17/17861400/raiders-could-be-headed-for-bigger-rebuild-than-anyone-imagined

Hudson, Carr, Gilchrist és Coop helye biztosnak tűnik nekem, ha nem esnek össze tartósan. Az első 3 lehet a Gruden féle Raiders tengelye, ami az agyakat illeti. Arra vagyok kíváncsi, hogy ki lesz az MLB, aki köré épülhet a védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az a cikk csak egy átfordítása egy asszem Andy Benoit szösszenetnek...ahogy átfutottam sok eredetit nem tett hozzá a fordítónk...
Rolni
nem először olvasom ezt a fordítós rágalmat itt a fórumon, és nem értem honnan jön ez a prekoncepció vagy nem is tudom minek hívjam... ezt a cikk sem fordítás.
katonadani
Szerinted akkor mi?
Holnap átolvasom alaposabban, nem szeretek a levegőbe beszélni, de első átfutásra pár külföldi cikk köszönt vissza nekem magyarul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
azért King maradt aki volt 😀Surda
Egy szaros rúgó.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/play2win47/status/1041474233807724544?s=21

Kapitányként bazmeg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Az a cikk csak egy átfordítása egy asszem Andy Benoit szösszenetnek...ahogy átfutottam sok eredetit nem tett hozzá a fordítónk...
Rolni
nem először olvasom ezt a fordítós rágalmat itt a fórumon, és nem értem honnan jön ez a prekoncepció vagy nem is tudom minek hívjam... ezt a cikk sem fordítás.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
cserébe a runblock szar volt
Amadeus
a futás elleni védelmünk szerintem idén is liga elit lesz.
Ez a mostani 3,4 Y/A rosszul hangzik leírva, de jobb mint a tavalyi éves AVG ellenünk, pedig az történelmi mélypont volt nálunk...
És rengeteg yards after contact se rémlik, Lynch szinten tuti nem.
Ott középen én valami hasonlóra számítottam, ellenben hogy szélen így domináltatok azt nem vártam.

A Rams IDL meg... Maradjunk annyiban, hogy ilyen szempontból nem a 2 legkönnyebb meccsen vagytok túl.

Hogy a salary caphez képest mennyire jók azt nem tudom, de egy rookieval meg egy Penn paycuttal meglepne ha aránytalanul sokat enne a sapkából.
A liga nagy része szerintem szerintem még mindig szívesen cserélne falat veletek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Nem és kicsit azért igen lenne a válaszom...várjunk még pár hetet és térjünk vissza.

Pass protectionban amit tegnap hoztak az remek volt. Futás blokktól nem voltam elájulva, de nem volt többnyire rossz az sem.
Rams ellen már más volt a helyzet, de az az interior DL azért nem sűrű állatfaj...

Pass prot kapcsán mindig felmerül, hogy Carr gyors passzai mennyire segítik őket, de most a Broncos papíron remek pass rush egysége ellen többször jól védték hosszabb időre is Carr-t.

Egyenlőre én azt mondom, hogy nem túlértékelt, mert igen is egy erős OL, ami a sikerek alapja tud lenni.



Az a cikk csak egy átfordítása egy asszem Andy Benoit szösszenetnek...ahogy átfutottam sok eredetit nem tett hozzá a fordítónk...van is benne valóság meg nincs is szerintem...Mack trade után persze bármire lehet mondani, hogy meglépi Gruden...
Ha Carr és Cooper az év során megmutatja, hogy tudnak hatékonyan hosszú távon együtt dolgozni szerintem Coop marad. Coop kapcsán az mondjuk kicsit necces, hogy ugyan az az ügynöke asszem, mint Mack-nek...de azért a produktum nincs ott és a poszt se ér annyit...

KO és Gabe kapcsán a pénz miatt felmerülhet kérdőjel "down the line", de én azt gondolom, hogy pont Mack elcserélése miatt és pár évnyi nem túl sikeres draftolás miatt megvan/meglesz a pénz arra, hogy maradjon az OL közepe. A kérdés majd az lesz, hogy mennyire tudják mondjuk pár év alatt KO utódját kinevelni...Tegyük fel K.Miller beválik és 3-4 év múlva top OT pénz kinéz neki...na addigra kéne legalább az egyik OG helyére egy olcsó fiatal emberke, hogy ne menjen akkor cap % az OL-ra...
A jövő évi draft elvileg line heavy lehet, ahogy olvastam vhol, így az sztem lehet opció, hogy középen hozunk egy OG-t, aki átveszi mondjuk 2020-tól KO helyét...fiatalítasz, olcsósítasz és remélhetőleg nem esel vissza...ez a játék lényege nagyjából ebből a szempontból...
OL kapcsán az is érdekes lesz, hogy ha a PO majd már hivatalosan is elszállt, akkor Penn helyére szépen beforgatják Parkert vagy sem...végülis jó lenne tudni mit tud Ő, mert ideális esetben jövőre már mehetne a Miller-Parker OT páros is akár...gondolom ilyesmi volt a terv draftolásukkor...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
cserébe a runblock szar volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Van egy fejtegetés a fűzővelkivelén, hogy akár a két G is mehet a csapattól és Carr és Cooper sincs biztonságban... sok sok első körös draftcetli és egy-két(?) szezon sikertelenség.
Egyébként ha ebből valami megvalósul, akkor kb borítékolni lehet, hogy 4-5 évig nem lesz főedző váltás nálunk...

Mondjuk ez a cikk még a denveri meccs előtt készült, azért most Cooper és Carr megítélés változhatott, de a koncepció az koncepció! 😊

 fuzovelkifele.com/2018/09/mennyire-tenyerelhet-ra-a-piros-gombra-a-raiders/
Bruce
a cikk csak azt nem veszi figyelembe,1:- hogy egy új otthonú franchise legjobb tagtoborzója a siker. Lásd LA.Raiders vagy idén LV.Wranglers vagy most a Rams és ellen példa a LAC akire a kutya nem kíváncsi. Goffot és a többieket nem nyitásra hozták össze, hanem már a nyitásra túrják össze a népet. 2:- franchise QB-t találni? nehéz felépíteni még nehezebb, szerintem Gruden visszatérési döntésében szerepet játszott ( és ezt le is nyilatkozta) hogy Carrt nem kell keresni és megtalálni, felépíteni, nyilván alakítani kell, de az más tészta.
bírom az egymeccses varásgömbös jövő látókat!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
Van egy fejtegetés a fűzővelkivelén, hogy akár a két G is mehet a csapattól és Carr és Cooper sincs biztonságban... sok sok első körös draftcetli és egy-két(?) szezon sikertelenség.
Egyébként ha ebből valami megvalósul, akkor kb borítékolni lehet, hogy 4-5 évig nem lesz főedző váltás nálunk...

Mondjuk ez a cikk még a denveri meccs előtt készült, azért most Cooper és Carr megítélés változhatott, de a koncepció az koncepció! 😊

 fuzovelkifele.com/2018/09/mennyire-tenyerelhet-ra-a-piros-gombra-a-raiders/
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
azért King maradt aki volt 😀
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Raiders QB Derek Carr became the first player in NFL history to complete at least 90% of his passes in a game in which he had 30+ attempts. He was 29-of-32 today (90.6%).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ezt a meccset mi buktuk el. Azért nem írom, hogy megint, mert a Rams ellen nem elbuktuk, hanem áthajtott rajtunk a Rams a 2. félidőben...itt a kezünkben volt végig a lehetőség...

Sajnos a 2. felidő megint nem alakult úgy, ahogy kellett volna...nagyon elfáradt a D és az O sem volt ponterős...ehhez jött még az a pár egyéni hiba a meccs során, ami eldöntötte a meccset:
-Penn hibája, ami miatt blokkolva lett az extra pont
-Irvin unsportsmanlike conduct büntije, ami miatt 4th down helyett 1st downnal jöhetett a Broncos...ez volt sztem a momentum shifter...FG helyett TD is persze
-Irvin 1-1-ben nem tudta még csak lelassítani sem Freeman-t...
-Smith elejtett labdája 4th&1-nél úgy, hogy üresen volt...ha elkapja akkor el lehetett volna tenni a meccset szépen...
-Cook 2&4-ből csinált 2&9-et egy false starttal, ami nem is false start volt, hanem nem töltött elég időt snap előtt pozícióban, mert ráérősen vette csak fel a helyzetét...
-Gruden sztem 2 rossz playt hívott nagyjából a meccsen, sajnos ez pont a végén egymás után jött...2&9-nél Martin 1 yardos futás középre, majd Bryant kapja jóval a target line mögött a labdát, amivel kvázi esély sem volt a 1st down-ra...


Összességében az Offense igen szépen dolgozott, de látszik még a RZ-ban főleg, hogy nem érzik eléggé egymást...6-0 helyett 14-0 kellett volna és utána, ha megvan az extra pont a harmadiknál, már 21-0 van 12-0 helyett...
Az nem tetszett, hogy a 4. negyedben nem sikerült pontot szerezni...
Carr viszont hihetetlen pontos volt és minden dobásán, nem csak az easy din and dunk passzokon. Dobott meg szép labdákat Coopernek is és a Roberts TD elég "felnőtt" dobás volt...2 hét után nem tudjuk mi van Carr-al, de újra lehet bizakodni...ha Ő rendben lesz, mindenki rendben lesz idővel.
Cooper remekül dolgozott/mozgott egész meccsen!
Lynch továbbra is BeastMode...Martin nálam kispad, amint Washington egészséges, illetve már most is Richard-ot használtam volna többet.
Kolton Miller és általában a pass protection tetszett, nem hagyták, hogy Von szétszedje a meccset...kellett a fal és kellett Carr gyors release-e is!
Tetszett, hogy a múlt heti TE és RB fókusz után most WR fókusz volt...keverni kell a kártyákat.

Védelem nagyon jól dolgozott az első félidőben, de egyszerűen elfáradtak a 2.ban. A meleg, a sok játékidő megviselte a vékony posztokat és az "öreg" játékosokat. Kíváncsi leszek mikor jön rá PG, hogy szép Nelson rutinja, meg tudása, de egyszerűen nem ér oda sehova már...jöjjön Harris (ahogy jött is a 2. félidőben többször), jöjjön Joseph...
LB sor továbbra is lassú és baromi vékony...hol van Morrow amúgy?
Conley mutatott 1-2 jó játékot, de összességében Ő volt a gyenge láncszem a CB sorban, ami nem túl biztató...lehet látjuk a DRC-Melvin párost még idén, ha ezt így folytatja...
DL nagyon elfogyott, Irvin súlytalan, Hurst és Key mutatott jó dolgokat, de nem tudtak folyamatosan ott lenni...több kell Carradine-től is. Remélem Hall játszik jövőhéten már...

Edzői oldalon ami aggasztó az a half time adjustment hiánya...első félidőben megyünk, fogjuk őket, de utána mintha másik meccs kezdődne, olyan amire nem készültünk...
O oldalon ha Carr így tolja nem igen aggaszt semmi 😊 az összeszokás a RZ hatékonyság javul idővel majd...a kérdés, hogy Carr tudja-e ezt/ilyet hozni hétről hétre...
D oldalon para a pass rush hiánya...a front 4 kevés, a túl sok blitz meg nyitva hagyják a pályát és a jó QB-k büntetik...
D oldalon a run D is necces egyenlőre, bár Hankins-nek adjunk kis időt beszokni...

1-1 helyett 0-2, így AFC West utolsó hely...ez az év mondjuk nem rólunk szól amúgy sem, főleg látva a Chiefs ámokfutását, de a lényegi dolgoknak év végére ki kell derülniük, hogy tudjuk hogyan kell építkezni tovább...



Pár jó meccs utáni tweet:

It's fair to question personnel decisions and end result, but it's clear after two games the #Raiders are a better-coached team with a specific philosophy on how to play on both sides of the ball than at any time in the last 10 years. (Low bar, I know).

Broncos had little chance to touch QB Derek Carr today. Only sack that counted saw RT Donald Penn trip to ground. Carr averaged 2.34 seconds between snap and pass attempt, per Next Gen Stats. Third-quickest in NFL for Week 2.

Derek Carr completed 6 passes todayy for #Raiders on passes more than 10 yards downfield per @sportradarus. He had 2 games w/ more last year (wins over KC/Mia)
ˇˇ
To add context, Broncos played a lot of soft quarters with CBs off about ten yards on a lot of plays. So this stat shouldn’t take away from Carr’s performance.

Deserved to get ripped last week. Not this week.

#Raiders had more yards/play (6.2 to 6.0) and +1 turnover margin and still lost. They were 161-11-2 when winning yards/play and TO battle all-time per @pfref Lasts loss was in 2010 at Ari

#Raiders had won 23 straight games when leading by 9+ points after 3 quarters. Last loss came in Lane's last game in 2008 when Oak led SD 15-3 and lost 28-18. Lane also blew 20-7 lead at Buf pvs week

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!