Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.optimumscouting.com/news/three-takeaways-from-nfl-agents-on-the-khalil-mack
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdemes elolvasni!!

 bit.ly/2Q7DFQd

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
DRC kezdhet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Rolni, én AC esetén tovább mennék; make or break év lesz neki. vagy megfizetjük egy top szezon után, vagy nem lesz rosteren jövőre mert annyit fog dropolni.
Amadeus
Lehet igazad van. Gruden elvileg utálja a droppoló elkapókat (Roberts mondjuk rosterre került vhogy 😊), így lehet elfogy a türelme, ha Cooper folytatja a tavalyi produkciót...mivel 2019-ben 5th year option-nel lehet még tartani egy évig "olcsón", el tudom képzelni, hogy egy gyengébb 2018 után is kap még egy esélyt...reméljük nem kell ezen gondolkodni majd és 2018 végére bekerül a legjobb elkapók közé. Nem lenne igazábol meglepő, mert a tavalyi szezon előtt úgy festett ebbe az irányba halad szépen...
Rolni
A fogadóirodáknál lehet fogadni, hogy mennyi yardja lesz. Over/Under 975 yard. Ha meghaladja, akkor 100 dollárra fizetnek +25 dollárt még, ha nem haladja meg, akkor 100 dollárra csak +5 dollárt fizetnek. Tehát nagyobb a sansz, hogy nem fogja elérni a határszámot, de azért gondolom nem véletlen 975-nél van a határszám.

Mondjuk egy Kelce 1000 yardon áll és neki arra fizetnek kevesebbet, ha meghaladja az 1000 yardot.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Rolni, én AC esetén tovább mennék; make or break év lesz neki. vagy megfizetjük egy top szezon után, vagy nem lesz rosteren jövőre mert annyit fog dropolni.
Amadeus
Lehet igazad van. Gruden elvileg utálja a droppoló elkapókat (Roberts mondjuk rosterre került vhogy 😊), így lehet elfogy a türelme, ha Cooper folytatja a tavalyi produkciót...mivel 2019-ben 5th year option-nel lehet még tartani egy évig "olcsón", el tudom képzelni, hogy egy gyengébb 2018 után is kap még egy esélyt...reméljük nem kell ezen gondolkodni majd és 2018 végére bekerül a legjobb elkapók közé. Nem lenne igazábol meglepő, mert a tavalyi szezon előtt úgy festett ebbe az irányba halad szépen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Rolni, én AC esetén tovább mennék; make or break év lesz neki. vagy megfizetjük egy top szezon után, vagy nem lesz rosteren jövőre mert annyit fog dropolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden hosszútávra érkezett, nem várható, hogy pár éven belül Mark elküldi, így ahogy már többen megfogalmazták nyugodtan lehet bátor.
Az persze majd kiderül mennyire jön be a bátorság, de megteheti, hogy kockáztat és bátran formálja a keretet, mert nem kell attól tartania, hogy nem Ő viszi Vegas-ba a csapatot.

M. Lombardi-val hallgattam egy podcast beszélgetést, ahol beszélt a Walsh és Belichick alatt/mellett eltöltött időről, illetve a tanulságról, amit leszűrt. Azt mondta, hogy szerinte egy sikeresen működő franchise alapvető eleme a "kultúra" házon belül. Azt is mondta, hogy ezt alapvetően 2 ember határozza meg és ezek a tulaj, valamint a főedző. A tulaj meg kell, hogy szabályozzon bizonyos kereteket és utána a főedzőnek kell a "szervezetben" kialakítania a tényleges "kultúrát". Lombardi szerint ahol a GM a nagykutya, az nem igazán tud sikeresen működni, mert a főedző interaktál a játékosokkal, edzőkkel folyamatos szinten. Ha nem a főedző hozza meg például a legkomolyabb roster döntéseket, akkor a játékosok számára nem teljesen egyértelmű kinek is kell bizonyítaniuk. Persze ez a kanapéról furán hangzik kissé, mert elvileg összefüggene a dolog, de példának a Harbough-Balkee párost emelte ki, ahol szerinte azért nem működött hosszútávon a dolog, mert mindketten a kormányrudat akarták teljes erővel fogni.
Szerinte ideális esetben a HC a főnök és Őt segíti a GM. Na ez van nálunk, meglássuk mennyire lesz sikeres.

Az idei szezonban szerintem van pár fontos kérdés amire választ kell kapnunk, ezekre fogok figyelni, nem a mérlegre, mert jelenlegi állapotában a keret nem alkalmas szerintem PO run-ra.

1. Első és legfontosabb kérdés, hogy Carr mennyire lesz jó Gruden sémájában?
2. Mennyire lesz up to date és hatékony (playcall) Gruden sémája összességében?
3. Mennyire lesz jó PG védelmi sémája, mennyire lesz jó a szituációs playcall?
4. Mit látunk az OL belső részétől Cable kezei alatt?
5. Mit látunk a fiatal játékosoktól az év során, akikre építeni akarjuk a jövőnket?
-Amari Cooper végre egy egész évet lehoz TOP WR szinten?
-Kolton Miller mutat folyamatos fejlődést és elég jó overall játékot?
-Jalen Richard tényleg tud hatékony kiegészítő eleme lenni a passz játéknak
-PJ Hall, Mo Hurst és Arden Key beváltja a reményeket? Tudnak folyamatosan
fejlődni és megbízható teljesítményt hozni?
-Eddie Vanderdoes vissza tud térni? Tud megbízható rotációs szinten játszani?
-Marquel Lee át tudja ültetni a remek preseason teljesítményét élesbe?
-Nicholas Morrow legalább hasznos depth szintet tud mutatni?
-Gareon Conley tud egészséges maradni? Elő tud lépni meghatározó #1CB-nek?
-Nick Nelson képes konzisztensen jól dolgozni NFL szintű elkapók ellen?
-Daryl Worley dettó, illetve nála kérdés, hogy off the field egyenesben tud-e
maradni?
-Karl Joseph séma fit? Tud jó kezdő szinten játszani folyamatosan?
-Johnny Townsend tud valami biztatót mutatni?
-Eddy Pineiro vissza tud térni? Tud NFL szintű K produkciót bemutatni?

Ha ezek közül az első háromra pozitív a válasz már lehet örülni szerintem! Persze a sémák és a playcall hatékonyságát meghatározza azért a keret, de azért a Downing-i, Norton-i produktumtól komoly előrelépést kellene érezni. Ha a 4-es és az 5-ös nagyrésze is pozitív, akkor meg komolyan el lehet kezdeni tervezgetni szerintem hosszútávra, érdemben el lehet kezdeni foglalkozni mit kezdünk a jó mennyiségű draft tőkénkkel.

Én minden héten a fenti kérdésekre fogom keresni a választ, ezekre fogok figyelni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én megint a negatív vonalat viszem tovább.

Az idei évben nem igazán számítok semmi jóra (na persze ez így túlzás), mert azért várom azt, hogy előrébb lépünk a labda mindkét oldalán coaching-ban. Hogy ez mennyit fog jelenteni, azt nem tudom megmondani, de sejtésem szerint annyira nem sokat, hogy kiemelkedően teljesítsünk a szezonban.

Az offense oldalon az OT-k miatt félek, egyébként szerintem nem lenne rossz az alakulat, de ez a Kolton Miller LT és Penn RT az egyik legrosszabb felállás számunkra, mert így egyik oldalon sem leszünk nagyon kiemelkedőek. Bár azt gondolom, hogy Penn hamarabb elkapja a fonalat, de olyan szinten kizárt hogy tud teljesíteni, mint ahogy LT-ben teljesített korábban. Millernek szerintem kell egy jó pár meccs, hogy hozzon egy elfogadható szintet. Rosszabb esetben ez azzal jár, hogy Carr-t összetörik, jobb esetben csak a futójátékunk rovására fog menni, de ez is azt fogja jelenteni, hogy Carr-nek túl kell vállalni magát és hát nyomás alatt azért elég sok hibát szokott véteni.

A defense oldalán kicsit jobbak a várakozásaim, de csak annyiban, hogy a tavalyi szezonhoz tudok viszonyítani és annál rosszabbat nem igen hiszem, hogy tudunk nyújtani, Mack ide vagy oda. Viszont ha csak kismértékű lesz az előrelépés a védelem oldalán, amire van sansz, mivel azért csak fel kell venni az új edző ritmusát és a védelmi sémát is el kell sajátítani. Ez pedig hosszabb idő lesz.

Azt gondolom, hogy az alsó harmadában leszünk a ligának sajnos, ami nem gáz az első évben, de amiatt, hogy sokkal nagyobbak a várakozások, így kicsit pofára esésnek hathat, ha így lesz, de akkor meg lesz egy elég erős első körünk valamint egy másik a Chicago-tól (ami nem tudom mennyire lesz erős), így azon a drafton legalább 3 lyukat be kell tudnunk tömni minimum. De ez még nagyon távol van, most a szezonbéli teljesítményünk a fontosabb egyelőre.

Én örülni fogok annak is, ha az eredményesség nem is, de a mutatott játék biztató lesz.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Csak hogy legyen itt egy kis bizalom gerjesztő Gruden/Carr hype is.

 youtu.be/7s3vObPcKHE



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.sfchronicle.com/bayarea/matier-ross/amp/Oakland-lining-up-lawsuit-against-Raiders-so-13204582.php?utm_campaign=twitter-mobile&utm_source=CMS%20Sharing%20Button&utm_medium=social&__twitter_impression=true

Rendkívül elegáns a várostól, aki semmit nem tett, hogy maradjon bármelyik csapat.
Levi
Vihar a biliben.
Al nyert már anno ilyen pert, mondjuk azt a liga ellen.
Polginak muszáj vmit mutatni,
még akkor is ha nem tesz semmit,
végül is csak egy köcsög politikus
ő is.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.sfchronicle.com/bayarea/matier-ross/amp/Oakland-lining-up-lawsuit-against-Raiders-so-13204582.php?utm_campaign=twitter-mobile&utm_source=CMS%20Sharing%20Button&utm_medium=social&__twitter_impression=true

Rendkívül elegáns a várostól, aki semmit nem tett, hogy maradjon bármelyik csapat.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én örülök, hogy rögtön "komoly" meccsel indulunk. Rohadt necces lesz; viszont abban bízom, hogy Gruden felpörgeti a bandát egy 5-6 meccses zúzásra. Viszont meg lennék lepve az idei rájátszásba jutásunkon. A jövő évit viszont kötelezőnek tekintem!
♉gaben♉
Márha az öregfiúk bírják persze. 😀.
ParadSEC
Brady, for ever yung! 😜
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.silverandblackpride.com/2018/9/4/17815320/kolton-millers-lackluster-raiders-preseason-performance

pfu, de fejvakarós

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 twitter.com/LeviDamien/status/1037065631625957376?s=19
Levi
I think Erik Harris is going to start. Maybe DRC as well.

Vic Tafur kiegészítése

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Én örülök, hogy rögtön "komoly" meccsel indulunk. Rohadt necces lesz; viszont abban bízom, hogy Gruden felpörgeti a bandát egy 5-6 meccses zúzásra. Viszont meg lennék lepve az idei rájátszásba jutásunkon. A jövő évit viszont kötelezőnek tekintem!
♉gaben♉
Márha az öregfiúk bírják persze. 😀.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/LeviDamien/status/1037065631625957376?s=19
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
 www.sport1tv.hu/blog/72530/gruden-jobban-tudja/
Höri tollából. THX!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Én örülök, hogy rögtön "komoly" meccsel indulunk. Rohadt necces lesz; viszont abban bízom, hogy Gruden felpörgeti a bandát egy 5-6 meccses zúzásra. Viszont meg lennék lepve az idei rájátszásba jutásunkon. A jövő évit viszont kötelezőnek tekintem!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
akartam írni h csapjunk közös meccsnézést, de kb korábban kéne felkelni hozzá, mintha le sem feküdnék aludni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jihad Ward repült Dallasból is.
Amadeus
Pedig megkapott minden lehetőséget az előszezon meccseken, de sajna nálunk is nagyon gyenge volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Raiders' Key: 'Everybody is capable of having sacks'

bírom, hogy nincs beszarva.

ugyanide: Mack kész volt regular season mérkőzéseken is tovább hold outon maradni. (nfl.com)

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Plusz ugye ezenfelül a fő mondandoja az eredeti posztnak hogy remélem cserélődik / fejlődik a scouting team-ünk is.
Cubehead
Igen, egyetertek, azert az altalan osszeallitott "sajat draftotlak" lista nem volt olyan meggyozo 😊
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.
Amadeus
Igen RM ért a caphez meg jó GM de remélem Gruden érkeztével valamint a személyi állomány cserélődése nem csak az edzőknél ment végbe hanem scouting területen is és fejlődünk ezen a téren is. Hosszútávon csak úgy lehet top csapatott kiépíteni és fenntartani ha draftról építkezve majd nevelve és megtartva vannak az emberek. Plusz az extra pickeknek is csak úgy van értelme
Cubehead
A ket fogalom uti egymast.
undisputedly
Sorry, lehet az időjárás miatt vagy csak szimplán fáradt vagyok és tompa de miért? Vagy nem ugyanúgy értjük a dolgokat vagy nem tudom,kifejtenéd?
Cubehead
Szerintem hosszutavon nem lehet kizarolag a draftrol epitkezni. Igy tehat ennel az allitasnal egy fokozattal szukebb allitas is igaz szerintem, tehat hosszu tavon keresztul minden evben meghatarozo jatekosokat sem lehet draftolni.

De visszaterve az elso allitasra, hacsak nincs egy generacios iranyitod, a draft mellett ugyanannyira fontos az FA tevekenyseg. Ezert latjuk, hogy olyan csapatok is eredmenyesek es sikeresek, akik nem feltetlenul az atlag feletti draftjaikrol hiresek. Tobbnyire en azt latom, hogy kell mondjuk egy 5 eves periodusban egy eros draft ev, es mellette jo FA, azt viszont nem, hogy a csapatok evrol evre kiemelkedoen draftolnanak.

Nem tudok most elemzest linkelni, ez csak a sajat megfigyelesem.
undisputedly
Értelek és nyilván van benne igazság. Mondjuk én nem gondoltam ennyire bele menni alapvetően csak cap helyzet miatt írtam illetve GB modellje volt előttem kontra Al idejében lévő FA tobbletu cap halálos modell. Nyilván érthető volt az öreg win now gondolkodása de tarthatatlan volt cal ügyileg plusz az eredmények se jöttek hiába a nevek stb. Persze ahogy írtam fentebb csak nagyvonalakban erintve a témát.
Plusz ugye ezenfelül a fő mondandoja az eredeti posztnak hogy remélem cserélődik / fejlődik a scouting team-ünk is.



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jihad Ward repült Dallasból is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.
Amadeus
Igen RM ért a caphez meg jó GM de remélem Gruden érkeztével valamint a személyi állomány cserélődése nem csak az edzőknél ment végbe hanem scouting területen is és fejlődünk ezen a téren is. Hosszútávon csak úgy lehet top csapatott kiépíteni és fenntartani ha draftról építkezve majd nevelve és megtartva vannak az emberek. Plusz az extra pickeknek is csak úgy van értelme
Cubehead
A ket fogalom uti egymast.
undisputedly
Sorry, lehet az időjárás miatt vagy csak szimplán fáradt vagyok és tompa de miért? Vagy nem ugyanúgy értjük a dolgokat vagy nem tudom,kifejtenéd?
Cubehead
Szerintem hosszutavon nem lehet kizarolag a draftrol epitkezni. Igy tehat ennel az allitasnal egy fokozattal szukebb allitas is igaz szerintem, tehat hosszu tavon keresztul minden evben meghatarozo jatekosokat sem lehet draftolni.

De visszaterve az elso allitasra, hacsak nincs egy generacios iranyitod, a draft mellett ugyanannyira fontos az FA tevekenyseg. Ezert latjuk, hogy olyan csapatok is eredmenyesek es sikeresek, akik nem feltetlenul az atlag feletti draftjaikrol hiresek. Tobbnyire en azt latom, hogy kell mondjuk egy 5 eves periodusban egy eros draft ev, es mellette jo FA, azt viszont nem, hogy a csapatok evrol evre kiemelkedoen draftolnanak.

Nem tudok most elemzest linkelni, ez csak a sajat megfigyelesem.