NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Legalább mindenkinek lesz min csámcsogni a szezonban. Ha jól megy akkor azért, ha rosszul, akkor meg azért. Emiatt unom a fórumozást. Picsog itt mindenki mint a rossz kurvák.
Amikor még nyerünk akkor felkerül a rózsaszín szemüveg...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vegasba kevesebb lesz az adó amúgy...

Szerintem el lett ez baszva, de kár ezen keseregni sokáig.

Ezt még ideteszem, aztán igyekszem a keret elemzésével jelentkezni a következő napokban.

- Gave away Mack
- Traded a 3rd for/then cut Bryant
- Traded a 5th for McCarron
- “Starting CB” Worley suspended
- End of the day, the NFL’s oldest roster
https://media.phillyvoice.com/static/global/images/PhillyVoice_OpenGraph_Logo.jpg
Ranking NFL teams by age after 53-man cutdowns: 2018 edition
By the time you read this, this data will already out of date as teams continue to make tweaks to their rosters, although even with continued roster movement, the average ages of each team shouldn’t change much. Here are the results, with a recent historic look at the average ages of each team on 53-man cut down day:

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha mindenki jófej lenne, akkor 7-8 milliókért játszanának az elit játékosok.
De Ti magatok írtátok le, hogy Mack a pályán a belét kirakta, egy mukkot sem szólt, pedig körbe vették szerencsétlenekkel gazdagon, s a Raiders meg buzizott az egyébként megérdemelt top gázsiján, mint liga top5-10 védő. Ezeknek a srácoknak nem kis egója van mellesleg, s ha igaz, hogy Gruden nem feltétlen volt vele nagy haver, akkor már a játékos álláspontja is értendő, nem mellesleg, hogy itt ugye az ügynökök szerepe jelentős, ők végzik a munkát, s azok a csávók meg a lóvéből élnek szintén, s nem vetne jó fényt rájuk, ha 4-5 millióval kisebb szerződést tudnak kicsikarni. A csapat megy Vegasba, ott gondolom nagyobb adók is vannak. Sok tényezős ez.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Reggie McKenzie on perception Raiders won't pay top dollar to keep their best players: `We will pay top dollar. We couldn't get around giving Khalil want he wanted. We will pay top dollar to our top players. We just could not get it worked out with Khalil.'

Ez azért fejvakarós...

Ez a Mack deal arányaiban nem visz el többet a Bears sapijából, mint anno Watt-é a Texans-éból vagy Miller a Denver-éből...ennyi úgy ítélték nem fér bele top D pénz Carr mellé... meglássuk mi lesz Cooper vagy a lejáró szerződésű emberek pénzével...meg persze, hogy kiket hozunk a pickekkel.


Amúgy a keretünk nem lett végül erősebb a tavalyinál, így meglátjuk mennyit is ér az edzőcsere valójában...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én szívesebben látok olyan játékosokat a csapatnál, akik pl. posztot váltanak és szerződést módosítanak, mert a csapatnak úgy jobb lesz, vagy mondjuk visszatérnek a "nyugdíjból", hogy a szülővárosuk csapatában játszanak.

Ha Mack maradni akart volna, akkor aláírja a kapott ajánlatot - lehet, hogy nem lett volna a legjobban fizetett védő, de kiemelkedő pénzt kapott volna, ebben biztos vagyok -, vagy játszik a meglévő szerződésével és végre egy hatékony rendszerben megmutatja, hogy tényleg rekordpénzt érdemel és talán jövőre megkapja.

Egyszer talán majd kiderül, mi zajlott a háttérben, de nekem az jött le, hogy Mack pénzt akar, nem pedig játszani, vagy legalábbis nem itt.
Remélem, hogy megtalálja a számítását Chicago-ban.
bmg
Tökéletesen egyetértek! 😊
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én szívesebben látok olyan játékosokat a csapatnál, akik pl. posztot váltanak és szerződést módosítanak, mert a csapatnak úgy jobb lesz, vagy mondjuk visszatérnek a "nyugdíjból", hogy a szülővárosuk csapatában játszanak.

Ha Mack maradni akart volna, akkor aláírja a kapott ajánlatot - lehet, hogy nem lett volna a legjobban fizetett védő, de kiemelkedő pénzt kapott volna, ebben biztos vagyok -, vagy játszik a meglévő szerződésével és végre egy hatékony rendszerben megmutatja, hogy tényleg rekordpénzt érdemel és talán jövőre megkapja.

Egyszer talán majd kiderül, mi zajlott a háttérben, de nekem az jött le, hogy Mack pénzt akar, nem pedig játszani, vagy legalábbis nem itt.
Remélem, hogy megtalálja a számítását Chicago-ban.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 fuzovelkifele.com/2018/09/breaking-mack-maris-hosszabbitott-a-bearsszel/
steelwolf
“Nem akart menni” meg “aláírta volna”. Szagértőnket hallották.

90 mio garantál egy non-qb játékosnak. Elképesztő.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Edwards, Cowser, Kirkland, Victor, McDonald is lapát. Pineiro, Warren IR. Vanderdoes PUP.

choose life
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 fuzovelkifele.com/2018/09/breaking-mack-maris-hosszabbitott-a-bearsszel/
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Wyatt, jogos amit irsz. De mi lett volna, ha Hightower helyett egy kozepes LB van ott a Falcons elleni SB-n? FG-t rúgnak és elveszti a Pats? azon felül, hogy jók a statok, itt kellenek a klasszis emberek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajajaja, Von Miller, persze, persze, persze, hiszen bajnok lett, úgyhogy akkor biztosan ő adott akkorát az amúgy közepes védelemnek, hogy miatta bajnok lett.

Hány klasszis volt abban az évben a denveri védelemben? Csak az igazán klasszisokat nézzük arra az évre

Derek Wolfe, Malik Jackson, DeMarcus Ware, Aqib Talib, Chris Harris Jr., és akkor ott volt még az LB-sorban Brandon Marshall, Danny Trevathan, de a safetyk sem voltak éppen gyengék (T. J. Ward, Darian Stewart). Megjegyzem a nagy Von Millerrel együtt a csapat nyert 14 meccset. Mármint a két év alatt. Óriási impact a csapatnak.

Mack is bármelyik védelmet ugyanígy szépen fel tudja húzni, mint pl az oaklandit, hiszen évek óta elit a Raiders-védelem.

De ne vegyük el, ami az övé, hiszen az tény, hogy vele folyamatosan előrébb lépett a csapat, mind a kapott pontokban, mind a helyezésben, más kérdés, hogy ez négy év alatt is egy nagyon kedvesen nézve átlag alatti védelemhez volt elég.

2017: 373 pont (20., ez végül is kilenccel kevesebb, mint Von Milleréké Denverben)
2016: 385 pont (20.)
2015: 399 pont (22.)
2014: 452 pont (32.)

Nem mondom, hogy nem érdemli meg a pénzét, és hogy nem tartottam volna meg (én simán hosszabbítottam volna vele, ha valóban nem a pénz a gond), de azért azt se feltétlenül állítsuk, hogy akkora hatása lenne egy csapatra, hiszen négy éve alatt egyszer sem volt még csak átlagos sem a védelem. Persze, ebben mindenki hibás, de én simán el tudom azt is fogadni, hogy a csapat úgy érzi, hogy ezt az átlag alatti teljesítményt úgy is tudja hozni, hogy közben kifizet egy valóban elit pass rushernek évi 23 milliót.

Jogos a kérdés, hogy ha őt sem fizeted meg, akkor viszont kit, és tény, hogy Amarinak kevésbé jó szívvel adnék jövőre nagy dellát, mint Macknek ezt a pénzt, de ez most más kérdés.

A csapat számára nem biztos, hogy az a célravezető, ha azt látják a játékosok, hogy oké, bár a csapatnál kellett volna lennem igazából, az egész holt szezont kihagytam, holdoutolok, úgyis meg leszek fizetve a végén, ha itt nem, akkor máshol. Én tuti nem jövök ki rosszul, mert legfeljebb az edzőtábor helyetti faszverés után a nagy lóvéval jövök vissza kezdőnek, vagy elmegyek valahova. Ettől még nem kell rossz hangulatnak lenni az öltözőben akkor sem, ha hosszabbít és marad, nálunk is volt holdout, Mankins a fél szezont kihagyta, megkapta a nagy pénzét, a játékosok örültek neki meg minden. Mondjuk kibasztunk egy LG-re ennyi pénzt, az nekem már más kérdés, de nem követték olyan túl sokan (aki meg igen, az el lett cserélve Clevelandbe vagy máshova 😀)

De ezt is el tudom fogadni, itt szerintem nincs fekete vagy fehér (jó helyre írom), ha nem volt realitása a maradásnak, akkor nem rossz azért ez az ellenérték.

Az meg nálam nem feltétlenül baj, ha egy coach/GM kicsit keményebb kezű, és nem az van az öltözőn belül, amit a játékosok akarnak. Ha tényleg kezelhetetlenné vált a helyzet, és Gruden tekintélye és jövője is veszélybe került volna a maradásnál, akkor el tudom fogadni, hogy nem volt maradás. Lehet azt nézni, hogy majd a játékosok úgy reagálnak, hogy hát itt még Macket sem fizették meg, akkor megyek a faszba. Vagy lehet úgy is nézni, hogy itt még Mack sem csinálhatott meg mindent, és nem lesz Seattle a sztori vége 😉

(ja amúgy meg felvetették többen több helyre, az 5. éves opciónak minden bizonnyal annyi lesz az új tárgyalásoknál, mert már most sem veszik figyelembe a csapatokon kívül ezeket a klasszisok. Az, hogy a csapatnak lehetősége van rá, hogy hosszabbítson korábban, nem egyenlő azzal, hogy kötelezettsége lenne, viszont az ötödik éves opciót egyoldalúan lehívhatná a csapat az újoncszerződésbe foglaltak szerint, ehhez képest most már ott tartunk, ha erre sor kerül, akkor kész, cseréljetek el a picsába)

És akkor azt tényleg hagyjuk, hogy Watt, aki tényleg kb liga MVP teljesítményt tolt, lemaradt a rájátszásról a Houstonnal 2014-ben. Pedig annál tényleg nem tehet többet egy védő, mint ő akkor
Te nem leszel boldog Philly fan-ként sem. 😉
FinoDaLungovillagio
Főleg, hogy Colts fan. De sebaj, úgy látom fiatal vagy még itt 😉 😛
dande
Úgy van, nem vagyok itt régóta, de attól még a neve mellett az Eagles logója virít 😏
FinoDaLungovillagio
Mert egy bandwagoner köcsög. Amúgy patses a homi, csak nem meri bevallani


Lol

Bills get back a fifth-round pick from the Oakland Raiders for A.J. McCarron, per source.  t.co/bKlNE8viQx
Rolni
Ezen meg tényleg nem értem, mi a probléma. Hetek óta mást sem látok itt, minthogy még véletlenül sincs tartaléknak sem nevezhető második irányító Carr mögött, most szereztetek egyet, az 5. kör lókuki érte, és McCarron azért erre a szerepkörre teljesen vállalható opció. Én Raiders-szurkolóként egyáltalán nem bánnám

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/39887420_259367988042857_4646654181862539264_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=mxNd4rSpMYoQ7kNvgEsu_hy&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAGzk7Db6_IqRnJByjqs76pU2TahqZP1HKnm5S9j850ow&oe=670681AE
Sports Blog Nation on Instagram: "Today the Raiders have: - traded away Khalil Mack - traded for AJ McCarron"
3,897 likes, 88 comments - sbnation on September 1, 2018: "Today the Raiders have: - traded away Khalil Mack - traded for AJ McCarron".
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Cut-oltuk Bryant-ot...megérte a 3. kört.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Te nem leszel boldog Philly fan-ként sem. 😉
FinoDaLungovillagio
Főleg, hogy Colts fan. De sebaj, úgy látom fiatal vagy még itt 😉 😛
dande
Úgy van, nem vagyok itt régóta, de attól még a neve mellett az Eagles logója virít 😏
FinoDaLungovillagio
np, majd belejossz
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Te nem leszel boldog Philly fan-ként sem. 😉
FinoDaLungovillagio
Főleg, hogy Colts fan. De sebaj, úgy látom fiatal vagy még itt 😉 😛
dande
Úgy van, nem vagyok itt régóta, de attól még a neve mellett az Eagles logója virít 😏
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fuu skacok igen kemény napon vagytok túl, ez már majdnem clevelandi magasság hélóóó
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyit mas nem vasalt volna ki egy sztrajkolo jatekosert mint az FO...

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
várjuk már meg az első szezont a fire Gruden kántálással könyörgöm.
Amadeus
Coach Gruden felőlem maradhat, de GM Grudent kibaszhatnánk a mai nap után.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lehet visszasírjuk JDR-t?
Legalább RM tolta a személyzeti kérdéseket...
Jó őt nem, de lassan azt mondom jobb lett volna egy Matt Nagy vagy DeFilippo...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
várjuk már meg az első szezont a fire Gruden kántálással könyörgöm.

criminal lawyer or criminal lawyer?