Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.
Amadeus
Igen RM ért a caphez meg jó GM de remélem Gruden érkeztével valamint a személyi állomány cserélődése nem csak az edzőknél ment végbe hanem scouting területen is és fejlődünk ezen a téren is. Hosszútávon csak úgy lehet top csapatott kiépíteni és fenntartani ha draftról építkezve majd nevelve és megtartva vannak az emberek. Plusz az extra pickeknek is csak úgy van értelme
Cubehead
A ket fogalom uti egymast.
undisputedly
Sorry, lehet az időjárás miatt vagy csak szimplán fáradt vagyok és tompa de miért? Vagy nem ugyanúgy értjük a dolgokat vagy nem tudom,kifejtenéd?



több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.
Amadeus
Igen RM ért a caphez meg jó GM de remélem Gruden érkeztével valamint a személyi állomány cserélődése nem csak az edzőknél ment végbe hanem scouting területen is és fejlődünk ezen a téren is. Hosszútávon csak úgy lehet top csapatott kiépíteni és fenntartani ha draftról építkezve majd nevelve és megtartva vannak az emberek. Plusz az extra pickeknek is csak úgy van értelme
Cubehead
A ket fogalom uti egymast.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.
Amadeus
Igen RM ért a caphez meg jó GM de remélem Gruden érkeztével valamint a személyi állomány cserélődése nem csak az edzőknél ment végbe hanem scouting területen is és fejlődünk ezen a téren is. Hosszútávon csak úgy lehet top csapatott kiépíteni és fenntartani ha draftról építkezve majd nevelve és megtartva vannak az emberek. Plusz az extra pickeknek is csak úgy van értelme



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Konkrétan: 2012-es class kuka, 2013 kuka, 2014: Carr, Gabe, Ellis van itt, 2015: Cooper, Feliciano, 2016: Joseph, Calhoun, Washington, 2017: Conley, Lee. Rajtuk kívül mindenki kuka ezekből is. Azért ez ne Gruden szara legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Brian Price jött Dallasból, Hester ment.
Amadeus
Fura...mintha csak az lenne a cél, hogy RM korábbi draft választásait teljesen kigyomlálják...

Vanderdoes reméljük visszatér még idén és erősen, mert akkor ez a lépés nem zavar sok vizet majd...mondjuk amúgy se zavar sokat, mert Hall és Hurst tuti Hester előtt volt és a Tank, Rucker, Fadol trio is sanszosan előbb forog be DT-nek, mint hogy Price szóhoz jusson...
Rolni
Reggie pickjeinek a zöme egyébként szar. 12, 13, 17 szinte teljesen kuka.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Brian Price jött Dallasból, Hester ment.
Amadeus
Fura...mintha csak az lenne a cél, hogy RM korábbi draft választásait teljesen kigyomlálják...

Vanderdoes reméljük visszatér még idén és erősen, mert akkor ez a lépés nem zavar sok vizet majd...mondjuk amúgy se zavar sokat, mert Hall és Hurst tuti Hester előtt volt és a Tank, Rucker, Fadol trio is sanszosan előbb forog be DT-nek, mint hogy Price szóhoz jusson...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Brian Price jött Dallasból, Hester ment.
Amadeus
Ez már megint egy wtf move!
Nem annyira jó a Boys hogy onnan kéne erősítenünk minden posztra, vagy valami fiókcsapata lettünk a Dallasnak?
LB, FB, WR, DT,...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Brian Price jött Dallasból, Hester ment.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Személy szerint örülök LaFell-nek és nem bánnám Butlert se. Anno mutatott szebb dolgokat és jó mélységi meg rz target lenne Carrnak. Holton meg érthető kell a roster spot ellenben örülnék ha valahogy beferne psbe. Nincs elveszve csak nem konzisztens (foglalkozos) a srác
Cubehead
Butlert én is birtam amíg nálunk volt, szerintem egy decent #3 WR. Amugy nem pont tőletek került anno hozzánk?
Cowboykarcsi90
De de



több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Személy szerint örülök LaFell-nek és nem bánnám Butlert se. Anno mutatott szebb dolgokat és jó mélységi meg rz target lenne Carrnak. Holton meg érthető kell a roster spot ellenben örülnék ha valahogy beferne psbe. Nincs elveszve csak nem konzisztens (foglalkozos) a srác
Cubehead
Butlert én is birtam amíg nálunk volt, szerintem egy decent #3 WR. Amugy nem pont tőletek került anno hozzánk?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Legyei itt, mert a mi kutyánk kölyke.
És spec sok sikert kívánok neki.

 youtu.be/JZGnhPRyWBo
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Személy szerint örülök LaFell-nek és nem bánnám Butlert se. Anno mutatott szebb dolgokat és jó mélységi meg rz target lenne Carrnak. Holton meg érthető kell a roster spot ellenben örülnék ha valahogy beferne psbe. Nincs elveszve csak nem konzisztens (foglalkozos) a srác



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
MEjr-t felszedte JDR a Giantshez.
Amadeus
Hát sok sikert de nem valszeg fog világot megváltani. Sajnos a sérülése után már nem ugyanaz a playa
Cubehead
JDR-nek semmi köze a Giantshez.
empty taxi
valamiért nagyon az élt bennem, hogy DC lett ott.
Amadeus
Az James Bettcher ex-Cards DC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
MEjr-t felszedte JDR a Giantshez.
Amadeus
Hát sok sikert de nem valszeg fog világot megváltani. Sajnos a sérülése után már nem ugyanaz a playa
Cubehead
JDR-nek semmi köze a Giantshez.
empty taxi
valamiért nagyon az élt bennem, hogy DC lett ott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
MEjr-t felszedte JDR a Giantshez.
Amadeus
Hát sok sikert de nem valszeg fog világot megváltani. Sajnos a sérülése után már nem ugyanaz a playa
Cubehead
JDR-nek semmi köze a Giantshez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1036680010772275200?s=19
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
hoppá, Holton repült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/NBCSRaiders/status/1036661529750335495?s=19

Lafell érkezik 1 évre
Levi
kellett, mert sovány a WR corp

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/NBCSRaiders/status/1036661529750335495?s=19

Lafell érkezik 1 évre
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jött a megmentő elkapó Brandon LaFell személyében.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Miben lehet bízni?
1. Az edzői stábunkban. Nincs mese, bennük van minden bizodalmunk szerintem, nekik kell megmutatni, hogy nem a keret volt olyan gyenge tavaly sem. Gruden és PG mennyire tud McVay-ből felkészülni? Tudnak esetleg olyat mutatni a fiatalnak, amire nincs rögtön válasza? Bízzunk benne, hogy igen. Gruden rögtön első héten megmutathatja az egyik legjobb DC ellen, hogy mit ér! Izgalmas csata lesz mindkét OC/HC-DC párharc.

2. Derek Carr-ban és abban, hogy hamar feledteti a tavalyi szezont, visszatér 2016-os szintre, sőt előre lép. Remek teszt lesz neki is ez a Rams védelem!

3. Interior OL-ban és Lynch-ben. Ha van olyan belső hármas, amelyik felveheti a versenyt a Donald-Suh duóval, akkor az a miénk. Nagy meccs kell a srácoktól futásblokkolás terén és természetesen pass blokk terén is. Szerintem kritikus lenne az elejétől fogva hatékonyan futni, anélkül kutya kemény lesz. Lynch be kell, hogy kapcsolja a BeastMode gombot, mert nagy meccsre van szükség tőle is.


4. Elkapóinkban. Nincs Bryant, de továbbra is van Cooper, Nelson, Cook és Richard. Cooper vissza kell, hogy térjen, el kell, hogy hagyja a droppokat! Fontos szerep juthat Cook-nak és Richard-nak az LB-k ellen középen, mert talán ott a legsebezhetőbb ez a védelem. Carrier és a dupla TE felállások is fontosak lehetnek.

5. A megújult DL-ban. Erős a Rams OL, de ha sikerülne őket megdolgozni, az komoly fegyvertény lenne. Túl sok múlik szerintem a rookie trión (Key, Hall, Hurst), de most már ez van, ezzel kell főzni. Ha Irvin vezérletével tudnak nyomást generálni az fontos lehet Goff ellen.

6. A CB egységben. Conley, Melvin, DRC szépen megmutathatja mennyire is jók. Főleg Conley-től kell nagy meccs szerintem, Ő tűnik egyedül alkalmasnak arra, hogy Cooks-ot tartsa.
Rolni
Amit én gondolok:
Rams D vs Oak O

Pass
Két bivalyerős Fornt találkozik (Rams DL vs a Oak DL) - a gond az, hogy a mi faulnk közepe erős, széleken ha Penn RT és Miller LT akkor Carr halott lesz. Nem lesz ideje, nyomás alatti játék Carrnak nem erőssége.

Rush
Nekik is erős a belső line, szal futni a széleken kellene majd, de itt jön megint Miller és Penn, szal szerintem nem lesz 100 yardunk se földön. Reméljük Donald még szeon eleji formában lesz a holdout miatt, akkor lehet 100yardunk max.

Raiders D vs Rams O

Pass
A falunk erősödött (minus Mack) szal kérdéses a pass rush, de Goff erőssége az volt tavaly, hogy McVay az utolsó pillanatig várt a játékhívással és a D felállásából következtettve hívta a játékokat. Most nálunk sok a mozgás a D oldalon is, szal remélem ez megzavarja majd a Rams O-t és nem szednek szét minket.

Rush
Az egyik legjobb a futójuk, nehéz megmondani mire lehetünk képesek hogy megfogjuk szerintem meglesz a 100 yardja.

Én valami ilyesmit várok:
Oak O
Rush 100y
Pass 230y

Oak D
1 sack

Rams O
Rush 130y
Pass 290y

Rams D
2 sack
1 int
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.youtube.com/watch?v=jJ-8rYMEzeU

érdemes megnézni, de kb ez a lényeg a Mack témában:

-Mackkel próbáltunk megegyezni, de ennyit nem akartunk/tudtunk neki fizetni. Vártak, de nem érezték úgy, hogy a Rams ellen pályára lépett volna és inkább elfogadtuk a Bears ajánlatát. Amúgy ez olyan szempontból érthető, hogy valszeg jövőre se lett volna olcsóbb és ha elburjánzik a dolog, akkor lehet, hogy egy marék szotyit kapunk érte. Nem akartak egy Cousins szitut.
-Kiemeli azt is, hogy ez egy közös döntés volt. A tárgyalásokat Reggie intézte, de a végső döntést közösen hozták meg.

Szerkesztette: Levi
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Reggie adta a 2. körös picket oda, nem Gruden.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/52Mack_/status/1036426261185396737
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szerintem 2 ponton dől el a Rams ellen, még ha klissé is: a No1 interrior DL (Rams) vs No1 interrior OL (mi), ami kőkemény lesz, de láttuk már a Gabe-Hudson-KO hármast rombolni, illetve, hogy élesben is megy-e az új 1GAP nálunk. Ha igen, akkor félidőre összetörjük Goff-t, mert ott van a robbanékonyság a srácokban.
Közel sem olyan egyoldalú lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?