NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Idáig csak Günter kinevezésével vagyok kibékülve, mondjuk annak kifejezetten örülök.
De az Olson és Cable igazolást abszolút nem értem. Mind1 ez van.
Reméljük Gruden tudja mit csinál. Valószínűleg csak bábokat keres támadó oldalra.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mortont kirakta a Jets
Amadeus
QB edzőnk még nincs...
bmg
Jobban örülnék, ha Olson lenne a QB edző és Morton az OC
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mortont kirakta a Jets
Amadeus
QB edzőnk még nincs...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mortont kirakta a Jets

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
PG egy hasonló d-t akar ahhoz, ami Minnesotaban van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Amióta elolvastam Ted cikkét méginkább elkezdtem nézegetni a Bengals és a Vikings defensive rosterét...hú mennyire le vagyunk maradva...1-1 játékosunk van, aki szóhoz tudna jutni azokban a védelmekben...

Nagy kérdés, hogy Gruden rendszeréhez mennyire kell sok új ember a támadó oldalra, mert, ha oda is kell ember gazdagon, nem igen látom, hogy fogjuk tudni mindkét oldalon meglépni a váltást.

Kicsit az is befészkelte magát az agyamba, hogy valójában mennyire is végzett jó munkát Reggie...
Van egy Carr/Mack tengelyünk és a KO-Hudson-Jackson belső OL, de rajtuk kívül igen kevés blue chip talent van rosteren...
Persze van Cooper, Karl, Conley, Obi, Edwards akikből remélhetőleg az új staff felszínre hozza az állatot, de még így is necces a helyzet egy mostani top csapattal összevetve...

Nagy offseason kell RM-től is!
Rolni
ha DC4 systemfit lesz, akkor nagy gond nem lesz, csak a falat kell összerakni támadó oldalon. A védelem lesz necces. Jelenleg a 4 fős falba 3 ember van meg (MEjr, Autry és Mack), 3 LB-ből egy sem, ami elkeserítő. Irvin helyét nem látom ebben a rendszerben. KJ ha elő tud lépni, akkor ő vele megoldott lehet a S poszt, Nelson lehet maradhatna 1 évet még, mivel ismeri PG rendszerét. Corner poszton teljes halálhörgés siralom.
RM kérdése érdekes, ilyen coaching mellett, mint ami JDR alatt ment nehéz jól draftolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amióta elolvastam Ted cikkét méginkább elkezdtem nézegetni a Bengals és a Vikings defensive rosterét...hú mennyire le vagyunk maradva...1-1 játékosunk van, aki szóhoz tudna jutni azokban a védelmekben...

Nagy kérdés, hogy Gruden rendszeréhez mennyire kell sok új ember a támadó oldalra, mert, ha oda is kell ember gazdagon, nem igen látom, hogy fogjuk tudni mindkét oldalon meglépni a váltást.

Kicsit az is befészkelte magát az agyamba, hogy valójában mennyire is végzett jó munkát Reggie...
Van egy Carr/Mack tengelyünk és a KO-Hudson-Jackson belső OL, de rajtuk kívül igen kevés blue chip talent van rosteren...
Persze van Cooper, Karl, Conley, Obi, Edwards akikből remélhetőleg az új staff felszínre hozza az állatot, de még így is necces a helyzet egy mostani top csapattal összevetve...

Nagy offseason kell RM-től is!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Viccet félretéve, valóban jobban hangzik a mi keretünkhöz a 1 GAP. Sajnos agyban kevés a roster.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
2 gaphez okosabb játékosok kellenek. Annak függvényében kell reagálnia, hogy az O melyik likat akarja használni, ehhez váll fölöttre is el kell lőni egy-két skillpontot.
1 gapnél tudod, hogy te mit fog megrohamozni, nem kell gondolkozni. Agresszívabb, egyszerűbb, gyorsabb.

Egyik nem jobb vagy rosszabb mint a másik, csak különböző. Van aki ebben jobb, van aki abban...
Black_Adder
Így van.
2 gap hagyományosabb hatékonyabb futás ellen, 1 gapet játszó csapatok sűrűben érnek át a backfieldre így hatékonyabbak pass rushban, viszont misdirection playekkel jobban szívatható a 1 gap.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 931 — we almost always almost win
2 gaphez okosabb játékosok kellenek. Annak függvényében kell reagálnia, hogy az O melyik likat akarja használni, ehhez váll fölöttre is el kell lőni egy-két skillpontot.
1 gapnél tudod, hogy te mit fog megrohamozni, nem kell gondolkozni. Agresszívabb, egyszerűbb, gyorsabb.

Egyik nem jobb vagy rosszabb mint a másik, csak különböző. Van aki ebben jobb, van aki abban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszönöm! Nekem ez a 1 GAP szimpibb, végül is az a biztos, ha minden lik be van tömve.
Amadeus
Ha majd kinövöd ezt az ifjonti hevületet, akkor rájössz, hogy van olyan lik, amelyiket nem kell/nem szabad betömni. 😊
A 2gap a türelmes, tapasztalt bikák terepe, csak azt a tehenet akarja, amelyik szépen odasétál hozzá.

1gap - nézzél Wade Phillips védelmeket
2gap - nézzél Wilfork féle Pats védelmet

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Igencsak bele kell huzni off szezonban, ha at akarnak erre allni hatekonyan.
ulpianus
Gannont idézve, jobb, ha DC felköti a gatyát a Grudennel való közös munkához. Úgyfest, ez igaz lesz mindenkire a rosteren.

Más: ezt a 1GAP-2GAP dolgot ki tudná valaki fejteni?
Amadeus
Nesze
 cdn0.vox-cdn.com/assets/4670191/1_Gap.jpg
Gyakorlatice 2 gapnél az emberre állnak fel, hogy mind a két oldalán tudják tömni a likat. A egy gapnél meg magára a likra állnak fel. Nem kell annyit vackolni az olvasással, azt rá kell hagyni a playhívóra.
sutianap
Köszönöm! Nekem ez a 1 GAP szimpibb, végül is az a biztos, ha minden lik be van tömve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Igencsak bele kell huzni off szezonban, ha at akarnak erre allni hatekonyan.
ulpianus
Gannont idézve, jobb, ha DC felköti a gatyát a Grudennel való közös munkához. Úgyfest, ez igaz lesz mindenkire a rosteren.

Más: ezt a 1GAP-2GAP dolgot ki tudná valaki fejteni?
Amadeus
Nesze

Gyakorlatice 2 gapnél az emberre állnak fel, hogy mind a két oldalán tudják tömni a likat. A egy gapnél meg magára a likra állnak fel. Nem kell annyit vackolni az olvasással, azt rá kell hagyni a playhívóra.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
 www.washingtonpost.com/news/football-insider/wp/2014/06/11/the-differences-between-1-gap-and-2-gap-principles-on-the-redskins-defensive-line/?utm_term=.c58a5cfaccae


 www.xsosfootball.com/one-gap-and-two-gap-techniques/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Igencsak bele kell huzni off szezonban, ha at akarnak erre allni hatekonyan.
ulpianus
Gannont idézve, jobb, ha DC felköti a gatyát a Grudennel való közös munkához. Úgyfest, ez igaz lesz mindenkire a rosteren.

Más: ezt a 1GAP-2GAP dolgot ki tudná valaki fejteni?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem lesz kuka. Ha a jatekosok latjak, hogy mukodik es (igy) biznak az edzokben, az mar elorelepes. Mert en azt lattam, hogy a fejetlenseg es kapkodas az edzoktol indult, de atragadt a jatekosokra, es sokaknak elment a kedve az egesztol. A magabiztossag pedig fel siker a sportban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igencsak bele kell huzni off szezonban, ha at akarnak erre allni hatekonyan.
ulpianus
Szerintem az O oldalán is lesz akkora változás, hogy nem fog sikerülni mindent implementálni egyszerre. Szóval a kövi szezon kuka...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Igencsak bele kell huzni off szezonban, ha at akarnak erre allni hatekonyan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ted Nguyen elkészítette a Paul Guenther elemzését!

Ted szerint Gruden a Zimmer féle védelmet akarja nálunk is megépíteni PG segítségével, aki Zimmer LB edzője és jobb keze volt a Bengalsos idejében.

4-3 one gap rendszerről van szó, ami előszeretettel használja a "split mug front"-ot, amikor két LB-vel az A gap-ekre állnak fel, mintha mindketten blitzelni készülnének. A snap után az OC-t olvassa a két LB és mindketten, csak egyikük vagy egyikük sem megy blitzre. Ezzel a sok variációval okoznak nehézséget a QB és az OC számára a védelem olvasásában.

A DL az eddigi 2 gap-ről fog átállni az 1 gap rendszerre, ami segíthet Edwards-nak és főleg Autry-nak, ha marad. Én teszem hozzá, hogy szerintem Hester, Eddie és Ward is profitálna egy 1 gap rendszerből.

Bruce Irvin kiindulva a Pagano alatti teljesítményéből, Ted szerint (is) leginkább DE lehet ebben a sémában, ha megtartjuk.

Ted szerint M.Lee jó lehet ebben a "mugging" szerepben, mert elég erős és atletikus a RB protectionok megveréséhez, ahogy azt a Cowboys/DMC ellen megvillantotta már.

A DB egységünk szerinte a pattern-match quarters coverage-t fogja használni. Ez azt jelenti, hogy a S-k többnyire 2 deep szerepben fognak dolgozni és leginkább ugyanazt a feladatkört fogják ellátni csak jobb-bal oldalon. Nem annyira FS és SS szerepkörök lesznek ezek alapján. Iloka és Melifonwu hasonlóságát kiemelte. Anno Branch és Mitchell játszott ilyet nálunk, ha jól emlékszem. Josephnél kiemelte, h sebessége és ütközési képessége (hülyén hangzik magyarul 😊) miatt komoly veszélyforrás lehet az elkapók számára majd.

CB-k főleg emberezni fognak, zóna esetén pedig nem spot drop, hanem pattern matching technikát fognak kérni tőlük. Ez kb. azt jelenti, hogy nem beülnek a saját zónájukba, hanem zona esetén is követik, figyelik az elkapók útvonalait, az alapján adják át egymásnak a zónákat.
Conley remek fit lehet, de nagyon kell mellé egy jó emberező társ még...

Ted szerint tavaly túl sokat volt fenn a Bengals D a pályán a gyenge támadó sor miatt, de ennek ellenére is látszott rajta, hogy milyen jól felkészített egység.

Az 1 gap miatt igen gyors és aggresszív lehet ez a védelem, de pont az 1 gap és a gyors penetráció miatt bele lehet nézni nagy játékokba, főleg counter run vagy misdirection playek esetében. A pattern match zóna munka pedig kevesebb INT-et okoz a sima zónához képest, mert a védő nem az irányítót sasolja, hanem a támadókat, szinte mintha emberezne.


Egyenlőre ennyivel vagyunk okosabbak!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Ken Norton Jr lett a Seahawks új DC-je. A 49ers-es szerződésében volt egy kitétel, hog, ha a Seattle ajáln neki DC posztot, akkkor elmehet, annak ellenére, hogy ass.HC volt a 49ers-nél.

Jeff Garcia bejelentkezett a QB coach szerepkörre Grudennél. Neki én örülnék, most is valami QB képzőt csinál, talán McGloin is volt nála, ha jól emlékszem.
peterbadbone
Seattleben adtak egy pofont a szarnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
Mivel már nem bírtam követni a történéseket, így a wikiről idemásolom akkor a jelenlegi coacing staffot:

Head Coach – Jon Gruden (exp 20év)
Assistant Head Coach/Special Teams Coordinator – Rich Bisaccia (exp. 30 év - asst HC Cowboys, Chargers, Bucs)

Offensive Coordinator – Greg Olson (exp 20 év - OC, QB coach Rams, Jags, Raiders, Bucs, Lions, Bears, 9ers)

Quarterbacks –

Running Backs – Jemal Singleton (exp 10 év -RB coach - Air Force, Oklahoma, Arkansas, Colts)

Wide Receivers – Edgar Bennett (exp 12 év - OC, RB/WR coach Packers)

Assistant Wide Receivers – Nick Holz (exp 7év, Stanford, Raiders)

Tight Ends – Frank Smith (exp 7 év - Asst. OC/OL coach, TE coach Saints, Bears)

Offensive Line – Tom Cable (exp 18 év - HC/OL coach - Falcons, Raiders, Hox)

Assistant Offensive Line – Tim Holt (exp 9 év - Asst OL/OL coach - Bucs, Bears, Raiders)


Defensive Coordinator – Paul Guenther (exp 16 év - asst coach/DC Redskins, Bengals)

Senior Defensive Assistant – Jim O'Neil (exp 10 év - LB coach/DC - Jets, Bills, Browns, 9ers)

Defensive Line –

Linebackers – David Lippincott (exp 8 év - Asst coach Bengals)

Outside Linebackers – Travis Smith (exp 5 év - def assistant/OLB coach Raiders)

Defensive Backs – Derrick Ansley (exp 6 év DB coach Tennessee, Kentucky, Alabama)

Assistant Special Teams –

Head Strength and Conditioning – Deuce Gruden (exp 2 év - Redskins)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ken Norton Jr lett a Seahawks új DC-je. A 49ers-es szerződésében volt egy kitétel, hog, ha a Seattle ajáln neki DC posztot, akkkor elmehet, annak ellenére, hogy ass.HC volt a 49ers-nél.

Jeff Garcia bejelentkezett a QB coach szerepkörre Grudennél. Neki én örülnék, most is valami QB képzőt csinál, talán McGloin is volt nála, ha jól emlékszem.
peterbadbone
ohh, kemény fijú a mezőn, de mék jobban fogtok örülni a nejének, Kármélla....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Egyébként azt írják, hogy a mi falunknak az idei szezonban sem feküdt a ZBS... Mitől lesz jó jövőre?
Bruce
power blokkolás mellett jelentősen jobb átlaggal futott Lynch is, annak ellenére, hogy ő Seattle-ben ZBS fal mögül futott...
deyell
Nem értem hogy minek erőltettük a zbs-t. Ahhoz sokkal kisebb agilisebb falemberek kellenének. Olyan mamutokkal pbs-t kell játszatni.. kíváncsi leszek a fal munkájára és cable-re is. Idáig ez az egyetlen igazolasunk ami nálam wtf és nem tetszik



több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ken Norton Jr lett a Seahawks új DC-je. A 49ers-es szerződésében volt egy kitétel, hog, ha a Seattle ajáln neki DC posztot, akkkor elmehet, annak ellenére, hogy ass.HC volt a 49ers-nél.

Jeff Garcia bejelentkezett a QB coach szerepkörre Grudennél. Neki én örülnék, most is valami QB képzőt csinál, talán McGloin is volt nála, ha jól emlékszem.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Egyébként azt írják, hogy a mi falunknak az idei szezonban sem feküdt a ZBS... Mitől lesz jó jövőre?
Bruce
power blokkolás mellett jelentősen jobb átlaggal futott Lynch is, annak ellenére, hogy ő Seattle-ben ZBS fal mögül futott...

choose life