NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Edzőcserén átesett csapatnál nem lehet HK szabály szerint.
empty taxi
Miami ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Edzőcserén átesett csapatnál nem lehet HK szabály szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
tuti nem
inkább a SB-ra Wre tippelnék 😀

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Majd LV-ben max



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Kizárt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?
Sobri Jóska
Mit érzel a Raiders edzőcseréjével kapcsolatosan? A Jagsnél bejött a megérzésed! 😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?
Sobri Jóska
Még vannak páran akiket Gruden meginterjúztat elvileg, de eddig megerősített infó nincs olyanról, hogy valaki visszatért volna. Pletyka szinten a S edzőnk, az ass WR és ass OL edzőnk tűnt keepernek a TE edző mellett...de ugye azóta a TE edző mégis távozott...meglátjuk majd

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Adam Caplan@caplannfl
#Raiders are hiring former #49ers and #Browns DC Jim O'Neil as part of their defensive staff (either DBs or LBs), sources said.

Senior defensive assistant szerepkört kapott...

Adam Caplan@caplannfl
#Raiders coaching news, per sources: Team is parting ways with TEs coach Bobby Johnson and is expected to hire Frank Smith, who coached #Bears TEs the past 3 years.

A HC interjún túl sokat nem tett mondjuk Bobby pl Walforddal, akiben szerintem sokkal több van ennél...

Gőzerővel megy az OL edző keresés:
Adam Caplan@caplannfl
#Raiders coaching news, per sources: Team is parting ways with TEs coach Bobby Johnson and is expected to hire Frank Smith, who coached #Bears TEs the past 3 years.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Érdemes elolvasni:
 www.silverandblackpride.com/platform/amp/2018/1/11/16835046/what-addition-of-paul-guenther-should-do-for-the-raiders-defense?utm_campaign=silverandblackpride&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true
Rolni
Ha ezt a rendszert és játék stílust meghonosítja itt is... Iszonyat kíváncsi leszek.
Agresszív sok blitzes man cover alapú séma. Szerintem a mi jelenlegi rosterunknek baromira kell hogy feküdjön. Akár meh a cb-ink is teljesen más fényben ragyoghatnak. Ill ha ebbe se akkor tényleg kuka..



több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....
sutianap
Ettől még Dré Körk kapitány és Díîî Milliner is busted.
Amadeus
Landon Collins és Eddie Jackson smafu? Kareem Jackson már határeset, de DL-ből is játszik épp elég ex-Bamás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdemes elolvasni:
 www.silverandblackpride.com/platform/amp/2018/1/11/16835046/what-addition-of-paul-guenther-should-do-for-the-raiders-defense?utm_campaign=silverandblackpride&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....
sutianap
Ettől még Dré Körk kapitány és Díîî Milliner is busted.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Former #Colts RB coach Jemal Singleton is taking a job as #Raiders RBs coach under Jon Gruden, source said. He impressed in Indy.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
benne vagyok!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Október 14. London

Seahawks - Raiders
Bruce
Na ezt meg kell nézni!
Cubehead
De nem a tévében! 😉
Bruce
Alap. Meglehetne szervezni egy kis különítményt innen 😉



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Október 14. London

Seahawks - Raiders
Bruce
Na ezt meg kell nézni!
Cubehead
De nem a tévében! 😉
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Október 14. London

Seahawks - Raiders
Bruce
Na ezt meg kell nézni!



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Október 14. London

Seahawks - Raiders
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Azért ha ennek csak a fele implementálva lesz akkor csúnya világ lesz itt a csoport riválisokra 😀
Cubehead


Paulie G egyébként nagy blitzzsivány, sztem Irvin fog off-ball LB-t játszani nála (sőt még néhány snap erejéig Macknél sem zárnám ki).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
CB poszton Josh Jackson, Denzel Ward vagy Minkah Fitzpatrick jöhet sztem szóba az első körben,

LB poszt az egyik amit én nagyon szeretnék már rendezni végre. Bowman maradhat, de ezzel együtt el tudnám képzelni a korai LB picket. Roquan Smith nagyon adná magát szerintem.
Rolni
Minkah Fitzpatrick-ot és Roquan Smith-t szerintem felejtsd el, ha nem sérülnek meg top 5-ben el fognak menni nem lehet kérdés.
kapitnono
Hát amennyi QB needes csapat van nem vennék erre mérget azért most még 😊

Közben:
#Raiders have hired Derrick Ansley as their DB coach per sources

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
CB poszton Josh Jackson, Denzel Ward vagy Minkah Fitzpatrick jöhet sztem szóba az első körben,

LB poszt az egyik amit én nagyon szeretnék már rendezni végre. Bowman maradhat, de ezzel együtt el tudnám képzelni a korai LB picket. Roquan Smith nagyon adná magát szerintem.
Rolni
Minkah Fitzpatrick-ot és Roquan Smith-t szerintem felejtsd el, ha nem sérülnek meg top 5-ben el fognak menni nem lehet kérdés.