NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: #Lions DC Teryl Austin's situation just got interesting: As he negotiates a deal with the #Bengals, the #Raiders are making a push to hire him & give him an assistant head coach title to coach DBs. Oakland hoping for an uber staff for Jon Gruden.
Bazzani
róla mit kell tudni?
Amadeus
(Szerintem) közepes DC aki nem tudja kijavítani a hibáit és túlságosan ragaszkodik az elképzeléseihez, viszont kibaszottul jól ért a DB képzéshez (lásd hogy játszik Slay vagy Quin).
Amilyen pozícióba akarjátok arra telitalálat.

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
@RapSheet: #Lions DC Teryl Austin's situation just got interesting: As he negotiates a deal with the #Bengals, the #Raiders are making a push to hire him & give him an assistant head coach title to coach DBs. Oakland hoping for an uber staff for Jon Gruden.
Bazzani
róla mit kell tudni?
Amadeus
Nem néztem még utána de azt tudom,hogy a Bengals örült volna neki



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
@RapSheet: #Lions DC Teryl Austin's situation just got interesting: As he negotiates a deal with the #Bengals, the #Raiders are making a push to hire him & give him an assistant head coach title to coach DBs. Oakland hoping for an uber staff for Jon Gruden.
Bazzani
róla mit kell tudni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: #Lions DC Teryl Austin's situation just got interesting: As he negotiates a deal with the #Bengals, the #Raiders are making a push to hire him & give him an assistant head coach title to coach DBs. Oakland hoping for an uber staff for Jon Gruden.

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Másik pedig azt, hogy hozzuk el a legjobb DT prospectet, párostsuk össze Hesterrel, mint fiatal rotáció, Eddie-t szép lassan hozzuk vissza, akár majd PUP-on és Ward meg küzdjön, mint malac a jégen, h bármilyen poszton egyáltalán rostert fogjon...
Meglássuk én szeretnék már egy igazán domináns DT-t látni végre nálunk...1/9 vagy 1/10 is lehet akár DT felőlem...
Rolni
Én erre szavazok. Már csak azért is mert így Mack képességeit még jobban kitudnánk használni. Plusz véleményem szerint egy ilyen fej nehéz D jobb mint amikor a secondary acélos. Nyilván van rengeteg pro és kontra de szerintem egy pörgős agresszív front7-nel szemben egyik QB/RB páros se szeret játszani. S akkor Blitz még sehol nincs a képletben.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Guenther kinevezése elvileg már fix, szóval be is dobok rögtön egy-két kérdést:
-Mi lesz Bruce Irvin sorsa?
-Mi lesz mario Edwards Jr. szerepe?
-Visszatér Justin Ellis?
-Visszatér Denico Autry?
-Mi lesz Jihad Ward sorsa?
-Mi lesz a DT poszttal?

Pár válasz is, de érdekelne a Ti véleményetek!

Szerintem Bruce Irvin megmutatta Pagano alatt, hogy igenis veszélyes játékos, ha jól használják. Ettől függetlenül kérdés, hogyan illik bele PG védelmi sémájába, ami alapból 4-3, 3 tradícionális LB-vel. Én azt gondolom, hogy Irvin ha nem kérnek tőle túl sok cover feladatot, akkor tudna SLB poszton ebben a sémában is játszani base csomagokban és a nickel, dime felállásokban, pedig ugyan úgy lehetne Mack párja mint eddig. Szerintem ez működőképes lehet.

Edwards szerintem LDE posztra passzolna leginkább, ott egy igen jó run stopper lenne, aki erőből azért némi nyomást is tud generálni. A rookie évében bemutatott robbanékonysága úgy nézem sajnos eltűnt, de ettől még lehet hasznos base LDE, aki beforog DT posztra nickel és dime csomagokban időnként.

Justin Ellis ugye az NT posztra térne vissza, de azt olvastam, hogy PG sémájában az NT nem egy prémium poszt, így könnyen lehet, hogy elengedik és hoznak egy olcsóbb veterán vagy rookie megoldást Darius Latham mellé, elé a posztra.

Denico Autry szerintem jól használható lenne ebben a sémában is, mint base LDE és nickel, dime DT rotációs elem. Kb Edwards váltótársa lehetne. Persze a nagy kérdés, hogy mennyi pénzt kér...

Jihad Ward eddig baromira bust szagú, mégha volt 1-2 bíztató megmozdulás Pagano alatt az év vége felé...Nagy kérdés, hogy lát-e benne PG/Gruden fantáziát...Ha igen, lehet akár Denico helyettesítője ebben az LDE/DT szerepben Edwards mögött. A full time DT poszt is természetesen szóba jöhet, de ott nem látom, hogy fog rostert, de erről majd mindjárt...

Merthogy a DT/UT/3tech posztunk az, amit végre rendben kéne tenni. Seymour óta nincs rendes DT-nk igazából és ebben a sémában baromira kellene egy Geno Atkins jellegű interior beast.
Eddie Vanderdoes 2018-as szezonja komoly kérdés az újabb térdsérülése után...halkan megjegyzem egész karrierjére kihatha, ha lassul, mert ugye idén bár túl sokat nem mutatott inkább pass rush terén volt bíztató robbanékonyságból...
Treyvon Hester komoly életjeleket mutatott, de nem merném a kezdő DT posztot ráosztani egyenlőre...itt jön a kérdés...hozol egy korai draft picket elé vagy hozol egy veteránt elé...a veterán mögül idővel ki tudna lépni, míg egy korai rookie mögött vszeg megragad rotációs szerepben...
Ezt a kérdést ugye még bonyolítja Vanderdoes is, mert ha nem sérült volna most meg, akkor a két fiatal adott lenne a DT rotációba, ha megvan a bizalom...
Hát és ugye van még Ward is, aki méretei alapján lehetne DT...
Egyik felem azt mondja, h hozzunk egy veteránt, nézzük meg mennyit fejlődnek a fiatalok, mennyire hamar tud visszatérni Eddie...
Másik pedig azt, hogy hozzuk el a legjobb DT prospectet, párostsuk össze Hesterrel, mint fiatal rotáció, Eddie-t szép lassan hozzuk vissza, akár majd PUP-on és Ward meg küzdjön, mint malac a jégen, h bármilyen poszton egyáltalán rostert fogjon...
Meglássuk én szeretnék már egy igazán domináns DT-t látni végre nálunk...1/9 vagy 1/10 is lehet akár DT felőlem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egy részletes cikk a Gruden-trade ellenértékeiről:
 raiderresearch.blogspot.de/2018/01/revisiting-infamous-jon-gruden-trade.html
Érdekes, hogy egészen 2013-ig nyomot hagyott a csapaton (meg az is, hogy milyen komoly bizniszelés volt Al idején a draftokon).

Másik érdekesség, hogy pont ma van 20 éve, hogy Gruden először aláírt a Raiders-hez.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ha nagyon le akarjuk egyszerűsíteni igen.... a megfelelő méretű fogaskereket a megfelelő helyre, az nem számít, hogy piros, vagy kék (mert nem lényeges), az sem feltétlenül, hogy acél, vagy műanyag, ha van a szervezetben valaki, aki a forgácsot takarítja, és tudom, hogy az acél kevésbé lesz tartós (igaz olcsóbb). ez egy illesztési feladat. Viszont nem tudom mi az a moneyball 😊
Tekintettel arra, hogy Bruce ősszurkoló, és hinni szeretne, viszont az egész téma nagyjából attól szól, hogy aszfaltcowboyok kontra folyamatmérnökök pm-ben írom meg a többit.

üdv.H

Folyt köv.
Helmut Zimmer
Ha nagyon le akarom butítani akkor arról van szó, hogy mondjuk a Patriots vagy a Shanny sokkal inkább rendszerben gondolkoznak, mint a többiek? A saját rendszerükbe keresik a megfelelően passzoló puzzle darabkákat. Ezért van az, hogy sok máshol sikertelen emberke miért tud mondjuk a Patsnél sokszor kiugrót, illetve ezért volt, hogy Shanny a 49ers-hez ilyen kvázi szegény ember Falcons-át kezdte egyből összeválogatni és még twitteren is hasonlítgatták, h ki melyik Falconsos szerepét fogja játszani.
Ezért tudott Matt Cassell sokkal jobb évet hozni a Pats-nél, mint utána máshol...
Ez eddig nem nagy titok ugye...a lényeg abban van, hogy komoly matekkal és folyamat tervezéssel kontrollálják, irányítják az egész folyamatot?
Seattle példa gondolom arra utal, h ott egy rakás elit játékost raktak be a védelembe és ezt próbálták fenntartani, de ennek hosszútávon a támadó oldal (OL) és az egész csapat látta/látja kárát.
A rendszerben gondolkodók, tehát nem a legtöbb legjobb játékost akarja összeszedni és sapi alá erőltetni, hanem a rendszeréhez szükséges elemeket keresi. Drafton így lehet mondjuk tisztának tűnő BPA helyett olyat behúzni, aki a rendszer szempontjából értékesebb lehet.
Meg emiatt cserél mondjuk BB szívesen lutri college emberkékre jogosító draft cetlit olyan NFL veteránra, akiről jobban látják hogy, hogyan fog beleilleni a rendszerükbe.

Ezt eddig azt hiszem értem 😊
Hogy állítják össze a rendszert? Hogy optimalizálják folyamatosan? Gondolom komoly statisztikákat futtatnak, hogy melyik felállások ellen mi a legjobb válasz...
Na ezek az izgi kérdések...
Várom a folytatást 😉
Rolni
Helmut Zimmer
egy film a Oakland Athletics-ről
magyar címe a pénzcsinálók. ajánlom figyelmedbe.
nem 100%-ban de van átfedés a két megközelítés között.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?
Levi
Mindig Charles Woodsonba áll bele évek óta, de azt én sem értem, mi a baj vele. Gondolom én lemaradtam valamiről 😊
Wyatt
Láttad a Gruden Bowl-t?
gaben
Én sem, de figyelek.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Köszi Helmut!
Nagyon megköszönöm ha nekem is elküldöd azt a PM-et majd!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?
Levi
Mindig Charles Woodsonba áll bele évek óta, de azt én sem értem, mi a baj vele. Gondolom én lemaradtam valamiről 😊
Wyatt
Láttad a Gruden Bowl-t?
gaben
Nem, de a 18 éves pályafutása, a Raidershöz visszatérése és felsegítése azért gondolnám, hogy annak ellenére több tiszteletet érdemelne annál, amit évek óta művelsz
Wyatt
Brady-t kevesebbre tartom, ha ez vigasztal!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?
Levi
Mindig Charles Woodsonba áll bele évek óta, de azt én sem értem, mi a baj vele. Gondolom én lemaradtam valamiről 😊
Wyatt
Láttad a Gruden Bowl-t?
gaben
Nem, de a 18 éves pályafutása, a Raidershöz visszatérése és felsegítése azért gondolnám, hogy annak ellenére több tiszteletet érdemelne annál, amit évek óta művelsz

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?
Levi
Mindig Charles Woodsonba áll bele évek óta, de azt én sem értem, mi a baj vele. Gondolom én lemaradtam valamiről 😊
Wyatt
Láttad a Gruden Bowl-t?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ha nagyon le akarjuk egyszerűsíteni igen.... a megfelelő méretű fogaskereket a megfelelő helyre, az nem számít, hogy piros, vagy kék (mert nem lényeges), az sem feltétlenül, hogy acél, vagy műanyag, ha van a szervezetben valaki, aki a forgácsot takarítja, és tudom, hogy az acél kevésbé lesz tartós (igaz olcsóbb). ez egy illesztési feladat. Viszont nem tudom mi az a moneyball 😊
Tekintettel arra, hogy Bruce ősszurkoló, és hinni szeretne, viszont az egész téma nagyjából attól szól, hogy aszfaltcowboyok kontra folyamatmérnökök pm-ben írom meg a többit.

üdv.H

Folyt köv.
Helmut Zimmer
Ha nagyon le akarom butítani akkor arról van szó, hogy mondjuk a Patriots vagy a Shanny sokkal inkább rendszerben gondolkoznak, mint a többiek? A saját rendszerükbe keresik a megfelelően passzoló puzzle darabkákat. Ezért van az, hogy sok máshol sikertelen emberke miért tud mondjuk a Patsnél sokszor kiugrót, illetve ezért volt, hogy Shanny a 49ers-hez ilyen kvázi szegény ember Falcons-át kezdte egyből összeválogatni és még twitteren is hasonlítgatták, h ki melyik Falconsos szerepét fogja játszani.
Ezért tudott Matt Cassell sokkal jobb évet hozni a Pats-nél, mint utána máshol...
Ez eddig nem nagy titok ugye...a lényeg abban van, hogy komoly matekkal és folyamat tervezéssel kontrollálják, irányítják az egész folyamatot?
Seattle példa gondolom arra utal, h ott egy rakás elit játékost raktak be a védelembe és ezt próbálták fenntartani, de ennek hosszútávon a támadó oldal (OL) és az egész csapat látta/látja kárát.
A rendszerben gondolkodók, tehát nem a legtöbb legjobb játékost akarja összeszedni és sapi alá erőltetni, hanem a rendszeréhez szükséges elemeket keresi. Drafton így lehet mondjuk tisztának tűnő BPA helyett olyat behúzni, aki a rendszer szempontjából értékesebb lehet.
Meg emiatt cserél mondjuk BB szívesen lutri college emberkékre jogosító draft cetlit olyan NFL veteránra, akiről jobban látják hogy, hogyan fog beleilleni a rendszerükbe.

Ezt eddig azt hiszem értem 😊
Hogy állítják össze a rendszert? Hogy optimalizálják folyamatosan? Gondolom komoly statisztikákat futtatnak, hogy melyik felállások ellen mi a legjobb válasz...
Na ezek az izgi kérdések...
Várom a folytatást 😉
Rolni
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?
Levi
Mindig Charles Woodsonba áll bele évek óta, de azt én sem értem, mi a baj vele. Gondolom én lemaradtam valamiről 😊

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???
gaben
Mi a baj vele? Nem Rod Woodsonra gondoltál véletlenül?

Szerkesztette: Levi
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
Bruce
B+ ettől sose szabadulunk???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Off.
Downing milyen QB coach volt?
Az oké, hogy OC-ként nem vált be.
tüsi91
Nehéz megítélni, őt választották az év pozíciós edzőjének 2016-ban, szóval biztos jó.
Bruce
Nem.15-ben? Amúgy mint qb coach rendben van. Szépen érti és teszi a dolgát.
Habár én DeFillipot jobban kedveltem és szvsz nem cseréltem volna le TD-re.
Cubehead
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert arról vannak hírek, hogy DeFilippo ahová megy HC-nak, oda vinné Downingot QB edzőnek.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Off.
Downing milyen QB coach volt?
Az oké, hogy OC-ként nem vált be.
tüsi91
Nehéz megítélni, őt választották az év pozíciós edzőjének 2016-ban, szóval biztos jó.
Bruce
Nem.15-ben? Amúgy mint qb coach rendben van. Szépen érti és teszi a dolgát.
Habár én DeFillipot jobban kedveltem és szvsz nem cseréltem volna le TD-re.
Pláne ha figyelembe vesszük a történteket. Ugyanis DeFilliponak meglett volna a kellő tapasztalat a szint lepeshez. Persze már mindegy.

Szerkesztette: Cubehead



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Off.
Downing milyen QB coach volt?
Az oké, hogy OC-ként nem vált be.
tüsi91
Nehéz megítélni, őt választották az év pozíciós edzőjének 2016-ban, szóval biztos jó.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Off.
Downing milyen QB coach volt?
Az oké, hogy OC-ként nem vált be.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.
Amadeus
Remélem mint játékos-edző!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
CWood is visszatér(het) Gruden staffjában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000903491/article/oakland-raiders-hire-jon-gruden-as-head-coach?campaign=fb-nf-sf178507951-sf178507951&sf178507951=1&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Hivatalos.
Rich Bisaccia, aki a ST coordinator lesz Grudennel dolgozott Tampában, majd maradt ott 2010-ig utána pedig a Chargersnél és Dallasnál volt ST coordinator és assistant HC.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
van az a sztori Grudenről, hogy amikor HC lett, a csapat akkori sztárja és legjobban fizetett játékosa, Larry Brown bement az irodájába, és ukázokat adott neki arról, hogy kezelje őt. ezt Gruden fapofával végighallgatta, majd azonnal cutolta Brownt a faszba. az ő keze alatt az ilyen Lynch-féle figurák nem fognak bomlasztani, mert nem fogja eltűrni. na meg ahogy olvastam, hogy bánt az irányítóival (kemény kézzel, kritikusan) remélhetőleg gatyába rázza a töketlen Carrt. most nem lesz ilyen Downing-féle haverkodás, meg Del Rio-féle mindenki azt csinál, amit akar. ez mindenképpen előlépést fog jelenteni JDR-hez képest.
deyell
Dobáljatok meg nyugodtan, de, ha Carr nem kapja össze magát, akkor kaján mosollyal nézném, hogy Chucky a nyakára hozza az általa kedvelt FociJánost. True Raider sztori lenne.
Hülyeséget félre, egy kis verseny jót tenne azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?