Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary
Amadeus
Ez érdekes írás, köszi. Nagyjából alátámasztja, hogy ennyi talent hogyan esett vissza egyszerre. Mondjuk sejteni lehetett, de ezt a részt Sehawks szurkolóként bőven valósnak vélem:

"[...]One of the major issues, pointed out by the Athletic’s Vic Tafur, surrounded running back Marshawn Lynch who seemed to get a free-pass from Jack Del Rio to do basically whatever Lynch pleased.

“Lynch participated in practice every day. But he made sure to walk over and chat up his personal video team during sessions.”
The controversial running back also sat for every national anthem and got thrown out of a football game without ever experiencing any backlash from Del Rio, creating a double standard between Lynch and the rest of the team.

Tafur also noted that Lynch’s joking around, which often was at the expense of Carr, could have hurt Carr’s leadership status in the locker room.[...]"

Lynch a Hawksnál is ezt csinálta, csak akkor még a liga legjobb futója volt. RW vezető státusza pl többek között Lynch miatt sem tudodd teljesen kiforrni. (nem elég fekete, edzők kedvence stb. ezeket a kiszivárogtatott sztorikat most a Carr-t célzó beszólások teljesen más fénybe helyezik)

Ráadásul csomó tempertantrumot tolt, amikor megszabadultunk év közben Harvintól, akkor nem akart felszállni a csapatbuszra. Teljesen kontrollálhatatlan, azt csinál amit akar, az edzők meg nem tudnak vele mit kezdeni, így, hogy ne csökkenjen a státuszuk a többi játékos szemében -mégis milyen már, ha egy játékos nyíltan szembemegy az edzővel-hagyták szabadon "alkotni". Pl szinte egyedüliként minden hétfőt megkapta szabadnapnak, hogy Oaklandba utazhasson. Ez sem valami jó üzenet.
undisputedly
ki kell rúgni a picsába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary
Amadeus
Ez érdekes írás, köszi. Nagyjából alátámasztja, hogy ennyi talent hogyan esett vissza egyszerre. Mondjuk sejteni lehetett, de ezt a részt Sehawks szurkolóként bőven valósnak vélem:

"[...]One of the major issues, pointed out by the Athletic’s Vic Tafur, surrounded running back Marshawn Lynch who seemed to get a free-pass from Jack Del Rio to do basically whatever Lynch pleased.

“Lynch participated in practice every day. But he made sure to walk over and chat up his personal video team during sessions.”
The controversial running back also sat for every national anthem and got thrown out of a football game without ever experiencing any backlash from Del Rio, creating a double standard between Lynch and the rest of the team.

Tafur also noted that Lynch’s joking around, which often was at the expense of Carr, could have hurt Carr’s leadership status in the locker room.[...]"

Lynch a Hawksnál is ezt csinálta, csak akkor még a liga legjobb futója volt. RW vezető státusza pl többek között Lynch miatt sem tudodd teljesen kiforrni. (nem elég fekete, edzők kedvence stb. ezeket a kiszivárogtatott sztorikat most a Carr-t célzó beszólások teljesen más fénybe helyezik)

Ráadásul csomó tempertantrumot tolt, amikor megszabadultunk év közben Harvintól, akkor nem akart felszállni a csapatbuszra. Teljesen kontrollálhatatlan, azt csinál amit akar, az edzők meg nem tudnak vele mit kezdeni, így, hogy ne csökkenjen a státuszuk a többi játékos szemében -mégis milyen már, ha egy játékos nyíltan szembemegy az edzővel-hagyták szabadon "alkotni". Pl szinte egyedüliként minden hétfőt megkapta szabadnapnak, hogy Oaklandba utazhasson. Ez sem valami jó üzenet.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
1. 3-4 ILB, 4-3 LB mert szarul állunk évek óta
2. FS, mert Joseph inkább SS matéria
3. OT mindkét szélre (Howardot kicsit bánom)
4. CB
Amadeus
Szerintem az RT megoldott, ellenben LT kell mert Sharpe jó de nem klasszis és Penn se lesz fiatalabb Carr-nak meg kell a bunker 😀.
Saftey mint poszt nálam ok, max mélyíteném. Obi, Joseph,Luani
CB viszont kell valahol középtájt 3-4 kör.
Igazából a needek világosak a kérdés majd a sorrend a kérdés, ami a D séma és az FA után dől majd el.



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
1. 3-4 ILB, 4-3 LB mert szarul állunk évek óta
2. FS, mert Joseph inkább SS matéria
3. OT mindkét szélre (Howardot kicsit bánom)
4. CB

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
Nehéz kérdés...főleg a védelmi séma ismerete nélkül...meg ugye a saját FA-k helyzetének ismerete nélkül...
Nálam amúgy a pass rushing DT van talán legelől...egy brutál 3tech DT Mack mellett csodákat tenne a védelmünkkel szerintem.
Rolni
Ahogy írtad Rolni elég nehéz ezt egyenlőre megmondani. Sok még a kérdés. De nálam a #1 sémától függően - 3-4nél egy MLB-t még akkor is ha Bowmant visszahozzuk, ha 4-3 akkor ahogy írtad is egy állat 3 tech DT, aki nem engedi fellépni a QB-t a zsebbe.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem meg egy normális DC is csodákat tenne a védelmünkkel. Persze ahhoz ilyen Nelson féléket nem kellene a pályán látni többé.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
Nehéz kérdés...főleg a védelmi séma ismerete nélkül...meg ugye a saját FA-k helyzetének ismerete nélkül...
Nálam amúgy a pass rushing DT van talán legelől...egy brutál 3tech DT Mack mellett csodákat tenne a védelmünkkel szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#rooneyrule
Source: #Raiders interviewed TE's coach Bobby Johnson for their head coaching vacancy. 1st reported by @caplannfl.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most azt írják, h Morton marad a Jets-nél. Gondolom rájöttek, h milyen fontos Ő ott és megkínálták egy kis pénzzel 😊
Illetve gondolom neki annyira nem tetszett volna, h itt nem playcaller.
Olson azért hozza majd a csodagyerek McVay playbookját is, ami arra azért jó lehet, hogy összenézzék Grudenével...

Olson remek QB edző és egy középszerű OC szerintem. Nálunk legutóbb elég gyenge kerettel dolgozott és az elején kedveltük emlékeim szerint...
Szerintem hasznos lesz felkészülés szempontjából Grudennak és nagyon hasznos lesz Carrmak és Gannonnak.
Mortonnak jobban örültem volna, de mivel Gruden lesz a playcaller és a fő mozgató rugó a támadó oldalon nincs para. Ha Gruden nem tud remekelni OC-tól függetlenül bajba leszünk 😊

Remélem DC poszton viszont nem kell majd hasonlóan visszalépnünk a Guenther/Bradley szintről...az már problémásabb lenne.

Remélem nem tökölnek sokat jövőhéten, mert pl Washburn aki OL posztra volt említve, már a Dolphinsnál van...ketyeg az óra.

Randy Brown eddigi Boys RB edző érkezhet állítólag RB edzőnek.

Rich Bisaccia továbrra is befutónak tűnik az ST posztra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Greg Olson visszatérhet OC-kent Gruden alá. Utóbbi lenne a playcaller, Olson kb Carral dolgozna csak.
Amadeus
Én is olvastam ilyet annyi különbséggel hogy az OC Morton és Olson pedig speciális beosztással rendelkezne. Kb offensive quality coach szerű lenne. S a Helmut által is írt rendszer progizas lenne a felelősége



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Greg Olson visszatérhet OC-kent Gruden alá. Utóbbi lenne a playcaller, Olson kb Carral dolgozna csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.youtube.com/watch?v=4TqEETF3tHA

erre kísértetiesen hasonlít, nem?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Folyt köv.
Helmut Zimmer
Ha nagyon le akarom butítani akkor arról van szó, hogy mondjuk a Patriots vagy a Shanny sokkal inkább rendszerben gondolkoznak, mint a többiek? A saját rendszerükbe keresik a megfelelően passzoló puzzle darabkákat. Ezért van az, hogy sok máshol sikertelen emberke miért tud mondjuk a Patsnél sokszor kiugrót, illetve ezért volt, hogy Shanny a 49ers-hez ilyen kvázi szegény ember Falcons-át kezdte egyből összeválogatni és még twitteren is hasonlítgatták, h ki melyik Falconsos szerepét fogja játszani.
Ezért tudott Matt Cassell sokkal jobb évet hozni a Pats-nél, mint utána máshol...
Ez eddig nem nagy titok ugye...a lényeg abban van, hogy komoly matekkal és folyamat tervezéssel kontrollálják, irányítják az egész folyamatot?
Seattle példa gondolom arra utal, h ott egy rakás elit játékost raktak be a védelembe és ezt próbálták fenntartani, de ennek hosszútávon a támadó oldal (OL) és az egész csapat látta/látja kárát.
A rendszerben gondolkodók, tehát nem a legtöbb legjobb játékost akarja összeszedni és sapi alá erőltetni, hanem a rendszeréhez szükséges elemeket keresi. Drafton így lehet mondjuk tisztának tűnő BPA helyett olyat behúzni, aki a rendszer szempontjából értékesebb lehet.
Meg emiatt cserél mondjuk BB szívesen lutri college emberkékre jogosító draft cetlit olyan NFL veteránra, akiről jobban látják hogy, hogyan fog beleilleni a rendszerükbe.

Ezt eddig azt hiszem értem 😊
Hogy állítják össze a rendszert? Hogy optimalizálják folyamatosan? Gondolom komoly statisztikákat futtatnak, hogy melyik felállások ellen mi a legjobb válasz...
Na ezek az izgi kérdések...
Várom a folytatást 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak összállnak a régi csibészek 😛 😀
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
 m.raiders.com/s/30851/401?itemUri=-1258215665/131412131415606159101081587117

Fa-k közül ki maradjon szerintetek?

Sztem:
Autry, Bowman, Carrie, Condo, Ellis, Smith
Amadeus
Egy kivételével megegyezik a véleményünk. Smith idén nem igazán tett le az asztalra. Amikor észre vétette magát akkor is leginkább zászlóval. Csípem a mentalitását és hogy bunyónál mindig ott van védeni a társait de ha csak nem olcsó akkor lehet kevés lenne nálam.
Ellenben megdobban egy short term deal-l Manuel mint kevésbé fogalmatlan back up-t



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
 m.raiders.com/s/30851/401?itemUri=-1258215665/131412131415606159101081587117

Fa-k közül ki maradjon szerintetek?

Sztem:
Autry, Bowman, Carrie, Condo, Ellis, Smith

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden’s QB coach (Gannon), DC (Guenther) & ST coordinator (Bisaccia) are now in place. Hearing Morton is likely to join staff as OC.

Greg Olsen, who is still coaching QB’s for the Rams in the playoffs, could have a role on the staff in an undisclosed offensive role

Jeremiah Washburn is also likely to join Jon Gruden’s #Raiders staff as their OL coach per sources.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Sunseri nélkül meg végre nem csak Floridabol fogunk draftolni.
Amadeus
összenő, ami összetartozik 😀

 twitter.com/caplannfl/status/948547883929948161


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Állítólag a vesztes Chiefs meccs itan Carrt a teljes csapat elott baszogatta es szedte szet az edzoi garda...ha tenyleg igy volt az igen durva...
Rolni
Carr>JDR
Jobb is, hogy ment.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jerry McDonald@Jerrymcd
For those asking, my understanding is that Bill Callahan will not accompany Jon Gruden back to #Raiders.

Na apeszosnak lesz igaza 😊

Rolni
Azt már nem tudom mit mondott apesz, de azért sem meglepő mert a skinsben Callahan jól fizető coordinátori fizut kap ol coachként. Ha oc lesz akkor is rendesen meg kellene fizetni, ez volt az ára hogy eljött Dallasból.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Király vagy!! Alig várom a folytatást!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem, ez egy teljesen más megközelítés, amit le fogok írni.
Ma már külön tudomány DMAIC cikluson alapul.
Helmut Zimmer
Na annak baromira örülni fogok, ha leírod Helmut!! Én is csak sejtegetem 1-1 cikkből miről is van szó...
Define Measure Analyze Improve Control
Számos, ellenőrzős, folyamatos dolog 😊

Analytics témában egy jó cikk addig is:
 www.si.com/mmqb/2017/06/27/nfl-analytics-what-nfl-teams-use-pff-stats-llc-tendencies-player-tracking-injuries-chip-kelly

Amúgy nem tudom, hogy Reggie menyire használja például a draft során...
Rolni
Teljesítményprogramozás-emberi gyártástervezés! 1. fejezet.
Nagyon nehéz dolgot kértek tőlem, mert a dehumanizációnak nem vagyok jó prófétája. Óriási témáról beszélünk, amely úgy számol le a hősökkel, ahogy Clint Eastwood számolt le az alkoholista Szőkével a „Nincs bocsánat” című filmben. Nem sok romantika lesz abban, amit írok, de legalább megpróbálom anélkül megtenni, hogy eloszlásfüggvényekkel bombáználak Titeket. Éppen ezért szégyellem is magam, mert a számomra fontos témákról nem szeretek „ismeretterjesztő jelleggel” írni.

1. pont Gyártható e ember?:
A Lexus bezárt egy macskát az autójába, hogy a tömítéseket ellenőrizzék, a macskát 3 nap után ki kellett szedni, mert majdnem megfulladt. A Chrysler megcsinálta ugyanezt a kísérletet, és a macska a 2. napon megszökött.
Amikor 96-ban a Toyota gyártói rendszereinek tanulmányozását követően Womackék megírták a Lean thinking című könyvet kb. akkora hatású mű született, mint az enciklopédia. Minden megváltozott.
Sajnálom, hogy Döme nincs itt köztünk, mert alá tudná támasztani az állításom…
A Seymour Duncan, a Dimarzio, a Fender nem nagyon tudták legyártani ugyanazt a hangszedőt kétszer egymás után… A hangszedő egy egyszerű gép, nincs benne mozgó alkatrész, indukciós elven működik, egy ház (bobbin), tekercs, mágnes vasmag-ennyi…… és mégsem tud 3 ugyanolyan hangszedő akkor sem ugyanúgy szólni adott gitár adott pozíciójában, ha egyébként az ellenállási adatok megegyeznek.
Az egy illúzió, hogy a tömeggyártás akár a legegyszerűbb gépek esetében tudta biztosítani a tökéletes reprodukció lehetőségét. Legalábbis így volt a alkalmazott TQM-TPM rendszerek tudománnyá fejlődéséig, illetve a 6 szigma módszertanok DMAIC cikluson keresztül történő beszivárgásáig.
A PDCA ciklus már korábban megszületett, de a DMAIC elv a 6 szigma módszertanának terjedésével törte át a falat.
A módszer alapjaiban értékelte át az ipari gyártásban a reprodukció lehetőségét. Ma a világ egyik legkorszerűbb, legmegbízhatóbb autógyára a Toyota török üzemegysége. Mára elértük, hogy akárhol dobsz le egy gyártósort, és egységes lean elveken telepíted, stabil beszállítói infrastruktúrával, ugyanazt a terméket fogod legyártani (nyílván lehetnek különbségek, pl hatóanyag- gyártóknál ahol a kockázat miatt nagyon magas 1. fajú hibával dolgoznak pl.)
Hogy mi köze ennek a foootballhoz? Ht annyi, hogy míg a 90-es évek az aszfaltcowboyok, és nagy tehetségek és nagy stratégák játszótere volt, addig korunk a „gyártásra alkalmasságról”, az „előkészítésről”, és a „gyártásról” szól. Ezt hívjuk úgy, hogy program.
Embert nem tudunk reprodukálni, de feladatelvégzésre alkalmas, döntéshozatalra képes alanyt igen. Ebben nincs újdonság, ezt teszik a szakiskolák, egyetemek. (Az úgynevezett értelmiségi az egy másik kategória)

2. Az iparstatisztika, és kísérlettervezés
Van egy fontos kérdés. Hány zseni kell egy pályára, és hány döntésképes feladatára alkalmas alany?

Mint a legtöbb természeti eseménynél igaz, hogy van egy optimum, és az optimum felett minden újabb alany túlnevelése, és túlprogramozása, esetleg „magasabb képességi osztályba” sorolható alannyal történő helyettesítése csökkenő határhaszonnal jár, és aránytalan határköltségekkel.
Van egy franchise, amely ezt felismerte nagyon régen, ez a Patriots. Van egy franchise, amely ezt nem ismerte fel, ez a Seahawks. (Hozzátenném, hogy Belichick természetes intelligenciája nem lebecsülendő a kérdésben)
Van-e optimum függvény? Van és nagyon okos matematikusok, akik főként kísérlettervezésben profik csodálatosan tudnak ezzel dolgozni. Miért van szükség kísérlettervezésre? Mert se időd, se erőforrásod nincs a tökéletes kezdőcsapat kititrálásához. Mondok egy egyszerű példát. Pálinkát (lekvárt) főzöl, és a legmagasabb „bukéhatásra" hajtasz)
Csak 4 tényeződ van: gyümölcskoncentrátum, hőmérséklet, cukor mennyisége, főzési idő. Hány variációt kéne kipróbálnod? Skálázhatóságtól függően mondjuk mindegyiket 10 fokú skálán értékeled, akkor 10 a 4-en- 10000. Van erre időd, és pénzed? Na ezért tervezünk kísérletet.

Az egyetemek évek óta adják a szakembereket ezekhez a feladatokhoz. Mi kell még okos statisztikusokon kívül, kísérletek, mintavételek, de inkább mégis kísérletek.
Bruce kérdésére a válasz, a legfontosabb különbség nem az egyéni döntésképesség kialakítása, hanem a csapategység szintű döntés, és működőképesség felismerése, magyarul az illeszthetőség.

Ezért a drillek (egyéni, páros, egység, csapat) szint mind-mind úgynevezett rétegzési eljárásokat segítenek, hogy a mért eredményeket (Measure) jelenségeket az egyes rétegekben megfigyelve külön lehessen értékelni(Analyse). Tehát a drillek jelentős részének a célja nem a gyakorlás, hanem a mintavétel, a zajmentes mérés biztosítása, a kísérlettervezéshez, az illeszthetőség bizonyításához.
Amennyiben az illeszthetőség (kompatibilitás) biztosítható, megkezdődhet a "felprogramozás" az adott célfüggvény alapján.
A következő fontos tényező az az, hogy mi az optimum, célfüggvény, amire lövöd a programot.

Ez önmagában egy hatalmas téma, „a tökéletes játék”, és az „éppen elég jó játék” elvei szerint ez le fogom írni. Utolsó rész a gyártás/illesztés, változáskezelés
Folyt köv. (de most dolgoznom kell)
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jerry McDonald@Jerrymcd
For those asking, my understanding is that Bill Callahan will not accompany Jon Gruden back to #Raiders.

Na apeszosnak lesz igaza 😊

"Callahan helyett" Jeremiah Washburn nevét olvastam legutóbb.
Greg Olson, Rich Bisaccia neve merült még fel twitteren edzői posztokra, míg Brian Heimerdinger FO-ba...

Washburn Bears OL coach, de ugye ott széthullott a staff, Greg Olson McVay QB edzője őt is el kell engedjék, ha Gruden tényleg akarja, Rich a Dallas ST edzője és assistant HC-ja 2003-óta...fura ez a sok szerződés alatt álló név...nehéz elhinni, hogy mindenki mindent elhajít azért, hogy Gruden alá visszatérhessen, illetve, h minden csapat elengedi jófejségből a szerződésben álló embereit...
Brian a Jets FO aktív tagja, gondolom megint engedéllyel léphet csak le, ha nem előléptetjük mondjuk Reggie helyére...

Vszeg tényleg csak arról van szó, hogy kering rengeteg olyan név a neten, akik korábban dolgoztak vele és van esély rá, h hívja őket...aztán meg nyomathatja a twitter betyár, h I told you so...

Per pill ennek a fickónak "hiszek" leginkább Gruden stáb kapcsán vmiért...
Joe Arrigo@joearrigo
Paul Guenther is Jon Gruden’s preferred choice as his DC and it looks like it is happening. BUT there is interest from other teams (like the Packers), but the #Raiders are the most likely destination for Guenther.


Amúgy Reggie McKenzie neve felmerült a Packers GM üresedése kapcsán is...dobálózik itt már mindenki mindennel 😊
Közben RM draftjait megint elővettem a hecc kedvéért:
2012:
3: Tony Bergstrom
4: Miles Burris
5: Jack Crawford
5: Juron Criner
6: Christo Bilukidi
7: Nathan Stupar
UDFA: Marquette King
UDFA: Rod Streater

Egyedül King van rosteren és volt igazán jó pick (up).

2013:
1: DJ Hayden
2: Menelik Watson
3: Sio Moore
4: Tyler Wilson
6: Nick Kasa
6: Latavius Murray
6: Mychal Rivera
6: Stacy McGee
7: Brice Butler
7: David Bass

Senki nincs rosteren, de Murray, Stacy, Butler jó pick volt sztem, Bass és Rivera is rendben volt.

2014:
1: Khalil Mack
2: Derek Carr
3: Gabe Jackson
4: Justin Ellis
4: Keith McGill
7: TJ Carrie
7: Shelby Harris
7: Jonathan Downing
UDFA: Seth Roberts

Az első 4 pick home run, kvázi ezért van még sztem nálunk RM. Carrie és Harris (sajnos nem nálunk érett be) remek pickek voltak és Roberts is szép pick up volt. RM messze legjobb draftja eddig.

2015:
1: Amari Cooper
2: Mario Edwards Jr.
3: Clive Walford
4: Jon Feliciano
5: Ben Heeney
5: Neiron Ball
6: Max Valles
7: Anthony Morris
7: Andre Debose
7: Dexter McDonald
UDFA: Gabe Holmes

Idei szezon előtt azt mondtam volna, hogy az első kettő remek pick, most kicsit másképp fest. Új edzői stáb alatt én bízom benne, hogy mind a 3 első pick beválik még. Jon és Dexter rendben vannak, többi kuka...

2016:
1: Karl Joseph
2: Jihad Ward
3: Shilique Calhoun
4: Connor Cook
5: DeAndre Washington
6: Cory James
7: Vadal Alexander
UDFA: James Cowser
UDFA: Johnny Holton
UDFA: Jalen Richard
UDFA: Darius Latham
UDFA: Jaydon Mickens
UDFA: Antonio Hamilton

Eddig ez a draft is elég necces, bár ha Karl tol egy break out-ot és Ward+Calhoun legalább rotációban hasznos tud lenni még lehet elmegy draft.

Erre jött ugye a Conley, Obi, Eddie, Sharpe, Lee, Luani, Ware merítés, ami eddig nem tűnik túl erősnek, persze főleg a sérülések miatt...nem lehet még ezt megítélni.

Ha ehhez hozzáteszem az FA igazolásokat:
2012: Mike Briesel, Phillip Wheeler 1 rossz, 1 jó, sajnos a rossz kapott long term dealt
2013: Rashad Jennings, Greg Jenkins, Kevin Burnett, Nick Roach, Charles Woodson, Mike Jenkins, Tracy Porter...Woodson volt egyedül meghatározó, de nem volt rossz merítés a CBket leszámítva
2014: Matt Schaub, MJD, Austin Howard, Kevin Boothe, Justin Tuck, Antonio Smith, CJ Wilson, LaMarr Woodley...Tuck az egyedüli meghatározó, ez inkább gyenge class volt
2015: Roy Helu, Michael Crabtree, Lee Smith, Rodney Hudson, Lorenzo Alexander, Curtis Lofton, Malcolm Smith, Aldon Smith, Nate Allen, David Amerson...Hudson, Crabs, Smith miatt remek a class és M.Smith valamint Amerson is szolid pick up volt.
2016: KO, Dan Williams, Perry Riley, Sean Smith, Reggie Nelson...A KO igazolás az egyetlen igazán jó, bár a Nelson pick up sem rossz és nehéz Smith igazolását felmérni, mert Pagano alatt jól nézett ki, lehet csak rosszul használta Norton és JDR.
2017: Jared Cook, CP, Marshall Newhouse, EJ Manuel...nem rossz, bár sajnos az O teljesen szétesett idén, több lenne bennük sztem.

Összességében azért nem annyira fényes, mint amennyire én bennem is, mint remek GM-ként "él" Reggie. Valószínűleg erősen benne van az is, hogy az őt megelőző időszakban olyan melléfogásokat néztünk végig, amikhez képest ez komoly előre lépés...A 2014-es draft és a 2015-ös FA class nélkül igen szarul festene az összkép.
Ettől függetlenül én örülök, ha marad RM, de ezt az offseason komolyan el kell találnia majd.


Ez meg a tulajdonosi részesedéses pletykához:
“No ownership, that’s for sure.”
- Jon Gruden on reports that he’d be offered Raiders ownership with the HC job

A tulajok amúgy se engedték volna a dolgot...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!