Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Mark tolt egy all-in-t!
Baromira kell a siker és a jó PR, hogy a maradék 2 évben legyen elég néző Oaklandben. Ha üres a lelátó többet bukik, mint 10M.
Las Vegasba pedig nagy csinnadrattával kell menni. Sikeres és jól eladható csapat kell oda is, hogy dőljön a néző és a lé.
Ha bejön ez a húzása ezzel fog komoly lóvét termelni majd LV-ben.

Eddig mindenki azért kutyázta Mark-ot, mert csóró és nem tud egy rendes HC-t megfizetni, pláne nem rendes stábbal. Na erre összehozza a legdrágább főedzőt, brigádot 😊
Van ebbe amúgy kicsit Al Davis-es is nekem...kiszúrt most azért rendesen a többi tulajjal! Többet fognak kérni az edzők (pénzben, időben egyaránt), főleg ha ez nekünk most bejön.

A koordinátorok is 4 éves szerződést kapnak, ami szintén nem szokványos hosszúságú.
Nagy a bizalom és ahogy mondtam all-in van.
Ha nem jön be akkor sztem rámehet a csapat is Davisnek, de legalább előre menekül és nem totojázik.

Amúgy biztos vannak kiszállási pontok a szerződésben nem kell parázni, meg aztán nem a mi pénzünk 😊

Az OC, DC, ST edző kvázi kinevezéseknek örülök, eddig nekem tetszik a stáb! Remélem kedden ezeket is bejelenti Gruden és indulhat az offseason elemzgetéses, okoskodós része 😊

Go Raiders!
Rolni
Teljes az egyetértés!



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mark tolt egy all-in-t!
Baromira kell a siker és a jó PR, hogy a maradék 2 évben legyen elég néző Oaklandben. Ha üres a lelátó többet bukik, mint 10M.
Las Vegasba pedig nagy csinnadrattával kell menni. Sikeres és jól eladható csapat kell oda is, hogy dőljön a néző és a lé.
Ha bejön ez a húzása ezzel fog komoly lóvét termelni majd LV-ben.

Eddig mindenki azért kutyázta Mark-ot, mert csóró és nem tud egy rendes HC-t megfizetni, pláne nem rendes stábbal. Na erre összehozza a legdrágább főedzőt, brigádot 😊
Van ebbe amúgy kicsit Al Davis-es is nekem...kiszúrt most azért rendesen a többi tulajjal! Többet fognak kérni az edzők (pénzben, időben egyaránt), főleg ha ez nekünk most bejön.

A koordinátorok is 4 éves szerződést kapnak, ami szintén nem szokványos hosszúságú.
Nagy a bizalom és ahogy mondtam all-in van.
Ha nem jön be akkor sztem rámehet a csapat is Davisnek, de legalább előre menekül és nem totojázik.

Amúgy biztos vannak kiszállási pontok a szerződésben nem kell parázni, meg aztán nem a mi pénzünk 😊

Az OC, DC, ST edző kvázi kinevezéseknek örülök, eddig nekem tetszik a stáb! Remélem kedden ezeket is bejelenti Gruden és indulhat az offseason elemzgetéses, okoskodós része 😊

Go Raiders!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller
Cubehead
kár, pedig már vágytam arra, hogy újra nézhessem a lebilincselő középen futás, rövid passz, rövid passz, punt drive-okat egymás után.
deyell
😂 a régi emlékek ne is mond. Habár lehet Mcvay mellett tovább képezte magát okj-n



több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller
Cubehead
kár, pedig már vágytam arra, hogy újra nézhessem a lebilincselő középen futás, rövid passz, rövid passz, punt drive-okat egymás után.

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller



több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 i.imgur.com/kR75hyp.jpg

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Gondoltak, kellene egy visszautasithatatlan ajanlat.
ulpianus
Én egy lófejjel kezdtem volna Gruden ágyában.
Amadeus
Classic 😉



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Gondoltak, kellene egy visszautasithatatlan ajanlat.
ulpianus
Én egy lófejjel kezdtem volna Gruden ágyában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Én örülök neki,kellett már ide egy tökös edző, a 10ev végett pedig végre nem bus stop a csapat hanem lehet normális team culture-t kialakítani. Pl GB-ben is vagy NE-ben is bevált az állandóság.



több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
6,5-7 millió $/év volt a tévés fizuja, gondolom még kapott emelésre ajánlatot, amire rá akartak licitálni.

Kìváncsi leszek/lennék a szerz részleteire, opt out-ra, stb.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Gondoltak, kellene egy visszautasithatatlan ajanlat. Bejott. Kerdes, ez most jo vagy sem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
OMFG its 2007 all over again!
10 év bazzmeg, 100.000.000$...Mark te fasz!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nem az volt eddig, h Mark Davis a legcsóróbb tulaj? 10m/év egy boom or bust HC-nak jó ég! Davis ebbe nem rokkan bele?

Amúgy Grudent emberileg bìrom, de Tampa- ban ő learatta Dungy-ék babérjait, azon kìvül szakmailag meg nem volt kiugró eredménye.

De jó lenne, ha bevàlna, mert egy erős Raidersnek örülnék a régi - már-már elfeledett😜- rivalizálás miatt.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
van pénz lóvéra.

több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Olsontól fázok,emlékszem,akkoriban amikor itt volt kezdtem el aktívabban NFL-t nézni,és emlékszem,hogy mindenki szapulta... Beastmode-al ti mit csinálnátok? mert ez lehet eléggé erős lesz,de az mentalitásbeli gondokat,kicsit az ő nyakába is varrom,sőt tovább megyek,ha nem lett volna itt,lehet jobb lett volna a szezonunk..
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Reggiet megpróbálta elvinni a green bay, de végül nemet mondott. Marad GM nálunk, Gruden mellett.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
akkor lesz nagyon kínos az egész, ha az első két év igen rosszul alakul és vele "kell" majd Vegas-ba költözni, mint a Rams-nek Fisherrel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 931 — we almost always almost win
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.
Bazzani
10 év az eléggé sok, főleg, hogy 10 éve nem is volt edző sehol. Én adtam volna neki egy ilyen 1-2 éves próba dealt, aztán ha műkszik a dolog had szóljon.
kapitnono
csak azt nem írta volna alá.

100 millió. Kíváncsi vagyok milyen kiszállási opciókkal lesz az 100 millió (és 10 év). Én egy kicsit szkeptikus vagyok vele szemben, de majd kiderül | (meg egyébként se beszéljek, amíg nálunk a messze legszarabb edző a csoportban, és ez addig is igaz, amíg nem nevezitek ki Grudent és nincs edzőtök) | .

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mégis mit csinálunk?! MD benyomta a 08-as madden retrot pc-n?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.
Bazzani
10 év az eléggé sok, főleg, hogy 10 éve nem is volt edző sehol. Én adtam volna neki egy ilyen 1-2 éves próba dealt, aztán ha műkszik a dolog had szóljon.


több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő hét kedden mutatjátok be Grudent.
Beki
@JasonLaCanfora: The Raiders coordinators will be Greg Olson (OC), Paul Guenther (DC) and Rich Bisaccia (ST)

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jövő hét kedden mutatjátok be Grudent.