Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Jerry McDonald@Jerrymcd
For those asking, my understanding is that Bill Callahan will not accompany Jon Gruden back to #Raiders.

Na apeszosnak lesz igaza 😊

"Callahan helyett" Jeremiah Washburn nevét olvastam legutóbb.
Greg Olson, Rich Bisaccia neve merült még fel twitteren edzői posztokra, míg Brian Heimerdinger FO-ba...

Washburn Bears OL coach, de ugye ott széthullott a staff, Greg Olson McVay QB edzője őt is el kell engedjék, ha Gruden tényleg akarja, Rich a Dallas ST edzője és assistant HC-ja 2003-óta...fura ez a sok szerződés alatt álló név...nehéz elhinni, hogy mindenki mindent elhajít azért, hogy Gruden alá visszatérhessen, illetve, h minden csapat elengedi jófejségből a szerződésben álló embereit...
Brian a Jets FO aktív tagja, gondolom megint engedéllyel léphet csak le, ha nem előléptetjük mondjuk Reggie helyére...

Vszeg tényleg csak arról van szó, hogy kering rengeteg olyan név a neten, akik korábban dolgoztak vele és van esély rá, h hívja őket...aztán meg nyomathatja a twitter betyár, h I told you so...

Per pill ennek a fickónak "hiszek" leginkább Gruden stáb kapcsán vmiért...
Joe Arrigo@joearrigo
Paul Guenther is Jon Gruden’s preferred choice as his DC and it looks like it is happening. BUT there is interest from other teams (like the Packers), but the #Raiders are the most likely destination for Guenther.


Amúgy Reggie McKenzie neve felmerült a Packers GM üresedése kapcsán is...dobálózik itt már mindenki mindennel 😊
Közben RM draftjait megint elővettem a hecc kedvéért:
2012:
3: Tony Bergstrom
4: Miles Burris
5: Jack Crawford
5: Juron Criner
6: Christo Bilukidi
7: Nathan Stupar
UDFA: Marquette King
UDFA: Rod Streater

Egyedül King van rosteren és volt igazán jó pick (up).

2013:
1: DJ Hayden
2: Menelik Watson
3: Sio Moore
4: Tyler Wilson
6: Nick Kasa
6: Latavius Murray
6: Mychal Rivera
6: Stacy McGee
7: Brice Butler
7: David Bass

Senki nincs rosteren, de Murray, Stacy, Butler jó pick volt sztem, Bass és Rivera is rendben volt.

2014:
1: Khalil Mack
2: Derek Carr
3: Gabe Jackson
4: Justin Ellis
4: Keith McGill
7: TJ Carrie
7: Shelby Harris
7: Jonathan Downing
UDFA: Seth Roberts

Az első 4 pick home run, kvázi ezért van még sztem nálunk RM. Carrie és Harris (sajnos nem nálunk érett be) remek pickek voltak és Roberts is szép pick up volt. RM messze legjobb draftja eddig.

2015:
1: Amari Cooper
2: Mario Edwards Jr.
3: Clive Walford
4: Jon Feliciano
5: Ben Heeney
5: Neiron Ball
6: Max Valles
7: Anthony Morris
7: Andre Debose
7: Dexter McDonald
UDFA: Gabe Holmes

Idei szezon előtt azt mondtam volna, hogy az első kettő remek pick, most kicsit másképp fest. Új edzői stáb alatt én bízom benne, hogy mind a 3 első pick beválik még. Jon és Dexter rendben vannak, többi kuka...

2016:
1: Karl Joseph
2: Jihad Ward
3: Shilique Calhoun
4: Connor Cook
5: DeAndre Washington
6: Cory James
7: Vadal Alexander
UDFA: James Cowser
UDFA: Johnny Holton
UDFA: Jalen Richard
UDFA: Darius Latham
UDFA: Jaydon Mickens
UDFA: Antonio Hamilton

Eddig ez a draft is elég necces, bár ha Karl tol egy break out-ot és Ward+Calhoun legalább rotációban hasznos tud lenni még lehet elmegy draft.

Erre jött ugye a Conley, Obi, Eddie, Sharpe, Lee, Luani, Ware merítés, ami eddig nem tűnik túl erősnek, persze főleg a sérülések miatt...nem lehet még ezt megítélni.

Ha ehhez hozzáteszem az FA igazolásokat:
2012: Mike Briesel, Phillip Wheeler 1 rossz, 1 jó, sajnos a rossz kapott long term dealt
2013: Rashad Jennings, Greg Jenkins, Kevin Burnett, Nick Roach, Charles Woodson, Mike Jenkins, Tracy Porter...Woodson volt egyedül meghatározó, de nem volt rossz merítés a CBket leszámítva
2014: Matt Schaub, MJD, Austin Howard, Kevin Boothe, Justin Tuck, Antonio Smith, CJ Wilson, LaMarr Woodley...Tuck az egyedüli meghatározó, ez inkább gyenge class volt
2015: Roy Helu, Michael Crabtree, Lee Smith, Rodney Hudson, Lorenzo Alexander, Curtis Lofton, Malcolm Smith, Aldon Smith, Nate Allen, David Amerson...Hudson, Crabs, Smith miatt remek a class és M.Smith valamint Amerson is szolid pick up volt.
2016: KO, Dan Williams, Perry Riley, Sean Smith, Reggie Nelson...A KO igazolás az egyetlen igazán jó, bár a Nelson pick up sem rossz és nehéz Smith igazolását felmérni, mert Pagano alatt jól nézett ki, lehet csak rosszul használta Norton és JDR.
2017: Jared Cook, CP, Marshall Newhouse, EJ Manuel...nem rossz, bár sajnos az O teljesen szétesett idén, több lenne bennük sztem.

Összességében azért nem annyira fényes, mint amennyire én bennem is, mint remek GM-ként "él" Reggie. Valószínűleg erősen benne van az is, hogy az őt megelőző időszakban olyan melléfogásokat néztünk végig, amikhez képest ez komoly előre lépés...A 2014-es draft és a 2015-ös FA class nélkül igen szarul festene az összkép.
Ettől függetlenül én örülök, ha marad RM, de ezt az offseason komolyan el kell találnia majd.


Ez meg a tulajdonosi részesedéses pletykához:
“No ownership, that’s for sure.”
- Jon Gruden on reports that he’d be offered Raiders ownership with the HC job

A tulajok amúgy se engedték volna a dolgot...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Nfl.com-n van egy cikk amit még most olvasok csak de a benne található videót ahol 4en beszélnek a Gruden témáról érdemes meghallgatni. Kb arról szol.hogy ki mit var a dologtol milyen plusz mínusz opciok vannak a kinevezésében és abszolult agree dolgokat mondanak. Főleg a hölgy mondandója.

A cikk címe: Jon Gruden: "I think....



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
M.Lewis marad Bengals HC, igy Guenther jo esellyel erkezhet mint DC hozzank...mar ha igazak a pletykak role es Grudenrol

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Állítólag a vesztes Chiefs meccs itan Carrt a teljes csapat elott baszogatta es szedte szet az edzoi garda...ha tenyleg igy volt az igen durva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Állítólag Conley és Obi hozzáállásától nem voltak elájulva a csapattársak...rendet kell vágni még most a fejükben!
Fura ez, mert RM kimondottan figyelt eddig a példás hozzáállásra.
Rolni
Amennyiben igaz nincs benne semmi meglepő. Egy olyan szervezeti kultúrába ahol van mod cincogni az egerekre fognak is és még az olyanok is akikre amúgy nem jellemző. Ellenben ahol nem lehet ott rend van és sok esetben a renitensek is besimulnak.

Ahogy írtam Grudentol vagy Grudennel szemben nekem ez az elsődleges elvárásom



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Állítólag Conley és Obi hozzáállásától nem voltak elájulva a csapattársak...rendet kell vágni még most a fejükben!
Fura ez, mert RM kimondottan figyelt eddig a példás hozzáállásra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Nem, ez egy teljesen más megközelítés, amit le fogok írni.
Ma már külön tudomány DMAIC cikluson alapul.
Helmut Zimmer
Na annak baromira örülni fogok, ha leírod Helmut!! Én is csak sejtegetem 1-1 cikkből miről is van szó...
Define Measure Analyze Improve Control
Számos, ellenőrzős, folyamatos dolog 😊

Analytics témában egy jó cikk addig is:
 www.si.com/mmqb/2017/06/27/nfl-analytics-what-nfl-teams-use-pff-stats-llc-tendencies-player-tracking-injuries-chip-kelly

Amúgy nem tudom, hogy Reggie menyire használja például a draft során...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban mát kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
Helmut Zimmer
Mi az a teljesítményprogramozás?
Úgy kell erre gondolni, hogy van egy játékos, akinek átadják azt papíron, hogy milyen esetekben, hogy kell hogy reagáljon? Vagy mi? Mert akkor nem tudom, hogy miben különbözik az eddigi dolgoktól, gyakorlatilag mindig is így kellett az amerikai focit felépíteni.
Bruce
Nem, ez egy teljesen más megközelítés, amit le fogok írni.
Ma már külön tudomány DMAIC cikluson alapul.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban mát kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
Helmut Zimmer
Mi az a teljesítményprogramozás?
Úgy kell erre gondolni, hogy van egy játékos, akinek átadják azt papíron, hogy milyen esetekben, hogy kell hogy reagáljon? Vagy mi? Mert akkor nem tudom, hogy miben különbözik az eddigi dolgoktól, gyakorlatilag mindig is így kellett az amerikai focit felépíteni.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Szia Helmut!

Én egyáltalán nem vagyok biztos ebben a Gruden dologban, sőt ha megkérdezett volna bárki mielőtt komolyan berobbantak ezek a hírek bőven nem az első választottam lett volna.
Én egy fiatal O gurunak örültem volna az általad is említett programozós istállókból.

Ettől függetlenül úgy fest érkezik Gruden és ezen nem változtathatunk mi innen.
Ahogy Cube írja próbáljuk mindannyian a pozitív dolgokat keresni, aztán majd szeptemberben kiderül milyen a rajt...

Ami nekem eddig pozitív, hogy úgy fest egy elég erős stábot akar maga alá gyűjteni Gruden. Ez baromi fontos lehet ahhoz, hogy hamar felvegye a fonalat.

Morton szerintem igen figyelemre méltó munkát végzett idén a Jets-nél, úgy tűnik eléggé képben van, szerintem remek igazolás lenne. Callahan, ha tényleg érkezne szintén egy naprakész, bizonyított figura. Emellett azt gondolom Gruden elég jó agyú pali és elég nagy film junkie ahhoz, hogy Ő is képben legyen. Gondolnám én, hogy rendszeresen beszélget Jay-el, fel tudja mérni mennyire up to date, de ez már csak spekuláció. Emellett még azt is gondolom, hogy ha nem érezné magában az erőt, lendületet, nem gondolná, hogy valóban sikeresen tud visszatérni, akkor ego ide, ego oda maradna a zsíros kommentátori szerepben...
Persze ettől még a nagy lutri benne van a buliban, de azt gondolom ez szinte minden HC kinevezésben azért benne van. Tavaly azért McVay kinevezése kapcsán elég sok helyről lehetett olvasni, hogy túl fiatal, kevés a tapasztalata stb....pont bejött, de ettől még nem tuti mondjuk John DeFilippo kinevezése szintén offensive HC alól...vagy bármelyik exPats koordinátor kinevezése BB alól stb....

Pont most olvastam Vic Tafur cikkét, amiben kifejti, hogy a legnagyobb gond idén az volt, hogy nincs igazi vezér az öltözőben. Carr túl kedves, nem mutat rá elég keményen a hibákra, nem követel eléggé maximalizmust másoktól verbálisan. Állítólag hagyta, hogy Lynch tréfálkozzón vele, szórakozzon rajta a TC-ben, ahelyett, hogy 1000-el pörgött volna. Mack szintén inkább a példával elől járó típus, de nem az aki keményen előveszi a társait...JDR szintén nem ilyen figura volt, Tőle sem ezt látta Carr és Mack...Gruden és amúgy Gannon ebben hozhat változást. Tegnap néztem meg a 2001-es szezonról egy videót, ahol Gruden mellett Gannon is be volt vágva interjúval és pont úgy jött le, mint aki kemény elvárásokat támasztott a csapattársaival szemben, ha kellett még Tim Brownt is leteremtette rossz route miatt...Carr ilyenkor csak csóválja a fejét legtöbbször...kell Carr-ba egy kis keménységet plántálni...TB se nyájaskodik az elkapóival hiba esetén...

Védelmi oldalon ha egy kompetens emberke érkezik csak előrelépés lehet a Ken Norton Jr.-os időszakhoz. Pont az Ő kinevezése kapcsán beszéltük milyen bonyolult a Seattle rendszere, mennyire nehéz és lassú folyamat lesz implementálni...neki bele is tört a bicskája. Ahogy néztem Bradley azért idén elég kompetens egységet küldött 1 offseason alatt pályára a Chargersnél...
Guenther rendszerét nem igazán ismerem, de Zimmer emlékeim szerint elég hamar implementálta a sajátját Minnesotában, persze ott komoly alapanyag volt...pont JDR-t követte anno Wade Phillips a Denver kispadján és kb kilőtt az egység rakéta módjára...
A lényeg számomra, hogy D oldalra érkezzen egy minőségi DC, hozzon egy korrekt stábot maga alá és akkor lesz előrelépés ehhez az elmúlt 3 évhez képest tutira. Rekord szar védelmeket küldött JDR és Norton a pályára, baromira nem tudták a fiatal játékosokat fejleszteni...ennél csak jobb lehet...jól látszott Pagano is mennyit tudott javítani egy kicsit jobb gameplannel és playcallinggal.

Ha megérkezett a teljes stáb, kiderül RM szerepe, akkor fogok majd végleges véleményt formálni.
Meg persze rögtön elkezdeni agyalni olyan hülyeségeken, hogy vajon milyen sémák, rendszerek érkeznek, abba mennyire passzolnak a mi játékosaink, illetve kik lehetnek FA célpontok 😊

Ami amúgy az elmúlt 1-2 nap nem Gruden témájú cikkeiből kitűnik nekem az még az, hogy Lynch nem fog visszatérni és Crabs is jó eséllyel szabadügynök lesz. Lynch szezonja felemás lett és bár futóként lehetne még tartani, de úgy fest beigazolódott, h az öltözőre nincs jó hatással...ha jól emlékszem ezt Helmut előre jelezted talán undi-val együtt.
Crabs nem tudja levetkőzni a droppokat, nagyon beszürkült a szezon 2. felében és 7M-t keresne...Coopert kell fejben helyre tenni és hozni kell mellé egy nagyobb darab move the chain figurát, illetve hozni apróbb speedster embert is szerintem Holton/Roberts helyére.
Emellett komoly változás várható a secondaryban, ahol azon sem lepődnék meg, ha Conley körül a teljes CB állomány kicserélődne (SS, DA cut, TJ FA piac), illetve Nelson visszatérését még Guenther érkezése esetén se tartom valószínűnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
+ van egy nettó üzleti döntés is marketing/pr szempontból.
OAK-LV költözést levezényelni, hogy a szurkolók kövessék a csapatot és gyökeret verjen Black Hole LV-ben. Ennek ki lenne jobb táptalaja mint egy Raiders legenda.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban mát kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
Helmut Zimmer
Nézd Helmut!

1; Te is tudod szurkolóként baromira nincs ráhatásod ezekre a dolgokra és épp ezért maximálisan probálsz pozitív lenni és bízni a tulaj, Gm döntéseiben.
2; Természetesen mi is fázunk a dologtól de vitathatatlan hogy Gruden azért Raiders legend
3; Ezt mondjuk már írtam korábban, hogy azért nem egy elveszett koponya aki ok,hogy nem edző 2008 óta de folyamatosan tolja az elemzéseket szóval azért képben lehet.
Halkan jegyzem meg,hogy ahol T. Cable-k, Meg Foxok garázdálkodnak/hatnak ott elfér ő is max annyi nem lóg ki 😀
4; Teljesen értelek a teljesítményprogramozással kapcsolatban és ezt a részét nem is vitatom. Talán annyi optimizmust tudunk itt szurkolóként találni, hogy az előzetes pletykák/hírek alapján egyedül a QB coach olyan személy aki jelenleg nincs az nfl-ben. Ergo a koordinátoroknak meg kell tudni oldani a rendszerek egyéni és csapatrészes implementálását is.
5; S talán ez a fő ami miatt én személy szerint optimista vagyok. Ez az amiből építkezem a többit meg úgy is az idő dönti el,hogy jól vagy rosszul sült e el. De az,hogy ha kicsit jobban figyelted az évünket akkor láthattad amit Pari is írt,hogy fejben totál kuka volt az egész csapat. Lélektelen, motiválatlan volt az egész bagázs. Egy edző meccsünkön több az akarás...
A másik meg,hogy melyik szervezeti kultúrában megengedett,hogy lentről felfelé dumáljanak? S itt most nem arra gondolok,hogy JDR elvesztette az öltözőt és hanem,hogy hallani olyat is,hogy TD kinevezésében Carr is beleszólt. Vagy KNJr után egyes játékosok burkoltan de beszólogatnak a HC-nek. Ilyesmit GB,Pittsburhben ne adj isten NE-ben eltudsz képzelni? Aligha.
Kell egy karizmatikus, szigorú, keménykezű edző aki tökön ragadja a népet és mindenki eldönti,hogy kijön a tetszhalott állapotból vagy megy lárvaként a wc-be. S erre,hogy egyfajta rendes coach-player hierarchiát, tiszteletet kialakítson erre Chuky alkalmas. SZVSZ ha csak az öltözőt és a lendületet,ösztönzést a kezében tartja a koordinátorok meg teszik a magukét már akkor top 15ben kell lennünk mint fix bérelt helyes résztvevő szerintem.



több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban mát kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
Helmut Zimmer
Kedves Helm!
Mi is fázunk tőle rendesen, de sajna Mark hozza ezeket a remek döntéseket HC térén, és ő valamiért jó ötletnek hiszi.
Én magam részéről Patricia-ra szavaznék, de erősen magam vagyok a véleményemmel😊
Chucky egyetlen pozitívumának a motivációt (fel tudja tüzelni a játékosokat) tartom, ami idén nagyon hiányzott ebből a lélektelenül csapatból.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban mát kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
pénzfeldobás dönt a 9. draft pick-ről köztünk és az 9ers között.
Cool
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.
peterbadbone
Mé' nem Fangio? 3-4be annyira meglenne ez a védelem.
Amadeus
Akkor két lájmbekker kell, már óriáslikat csináltál...
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=HZDD_u2vowk

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.
peterbadbone
Mé' nem Fangio? 3-4be annyira meglenne ez a védelem.
Amadeus
Akkor két lájmbekker kell, már óriáslikat csináltál...
sutianap
Bómen mellé draftolunk még egyet
Amadeus
Mellé, mögé elvégre ott van Lee is. Mlb-nek 3-4ben jo. Bowman meg lenne a playcaller ugyan úgy.
Az a jó hogy akar 4-3 akar 3-4 akar hibryd rendszer lesz kb adott az ember anyag es rendszer függvényében csak ki kell egészíteni adott pozíciójú játékossal meg depthel



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.
peterbadbone
Mé' nem Fangio? 3-4be annyira meglenne ez a védelem.
Amadeus
Akkor két lájmbekker kell, már óriáslikat csináltál...
sutianap
Bómen mellé draftolunk még egyet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.
peterbadbone
Mé' nem Fangio? 3-4be annyira meglenne ez a védelem.
Amadeus
Akkor két lájmbekker kell, már óriáslikat csináltál...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.
peterbadbone
Mé' nem Fangio? 3-4be annyira meglenne ez a védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
szerintem azt, hogy Gruden Callahant, Gannont meg Gus Bradley-t akarja idehozni azt ez a fickó dobta be. máshol ezeket legalábbis ezt nem láttam, pláne nem megbízható insidereknél. Schefter, Rapoport Guenthert említette, Bradley-ról nem szóltak.
deyell
most bowlokat nézek, szóval nem megyek bele a kutakodásba, de Rapoport pl. már tegnap délután írt Gannonról
baggio
ok, erről lemaradtam. de a DC személye fontosabb azért, arra pedig Gus Bradley nevét csak tőle láttam eddig bedobva. szóval még szkeptikus vagyok a "saját" insider infóival kapcsolatban.
deyell
az onnan jött, hogy a Chargers meccs után írták többen is, hogy Lynn akár mindkét koordinátora távozhat, ezután minden DC-t kereső csapatnál rögtön felröppent szinte elsőként a neve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Most olvastam, hogy Capers is lapátra került, őt is szívesen látnám, mint DC, ha Guenther nem jönne.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
szerintem azt, hogy Gruden Callahant, Gannont meg Gus Bradley-t akarja idehozni azt ez a fickó dobta be. máshol ezeket legalábbis ezt nem láttam, pláne nem megbízható insidereknél. Schefter, Rapoport Guenthert említette, Bradley-ról nem szóltak.
deyell
most bowlokat nézek, szóval nem megyek bele a kutakodásba, de Rapoport pl. már tegnap délután írt Gannonról
baggio
ok, erről lemaradtam. de a DC személye fontosabb azért, arra pedig Gus Bradley nevét csak tőle láttam eddig bedobva. szóval még szkeptikus vagyok a "saját" insider infóival kapcsolatban.

choose life
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
szerintem azt, hogy Gruden Callahant, Gannont meg Gus Bradley-t akarja idehozni azt ez a fickó dobta be. máshol ezeket legalábbis ezt nem láttam, pláne nem megbízható insidereknél. Schefter, Rapoport Guenthert említette, Bradley-ról nem szóltak.
deyell
most bowlokat nézek, szóval nem megyek bele a kutakodásba, de Rapoport pl. már tegnap délután írt Gannonról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Joe Arrigo@joearrigo
It looks like the #Raiders will be naming Jon Gruden their next head coach early next week (after Gruden calls the Wild Card game on Sat). The team still needs to interview a minority candidate to fulfill the Rooney Rule requirement (1/2)

Joe Arrigo@joearrigo
Gruden is expected to name John Morton his OC, Rich Gannon his QB coach. His preferred choice is Cinci DC Paul Guenther, but he is also up for the Bengals potential head coaching job. Gus Bradley is also in the mix for the DC position as well

Joe Arrigo@joearrigo
I was told by sources the contract numbers for Gruden is “in the 5 year, $50M range at this time.”
#Raiders GM Reggie McKenzie will remain in his position and work in tandem with Gruden on all personnel & draft decisions.

Korábban nem is követtem a figurát, de eddig úgy fest van rendes belső infója itt a Gruden ügy kapcsán...
Rolni
nem tudom, hogy ez a faszi milyen, de ilyenkor mindig felbukkannak új önjelölt insiderek, akik mind olyan exkluzív infókkal házalnak, amikkel más senki...
deyell
ez mind máshonnan összelopkodott infó, csak szólok
de legalább nem fals hülyeség
baggio
szerintem azt, hogy Gruden Callahant, Gannont meg Gus Bradley-t akarja idehozni azt ez a fickó dobta be. máshol ezeket legalábbis ezt nem láttam, pláne nem megbízható insidereknél. Schefter, Rapoport Guenthert említette, Bradley-ról nem szóltak.

choose life