Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Komoly dobálózás van itt nevek terén...meglássuk, ha megvan a teljes stáb, akkor foglalnék állást...
Full igaz a Tampa és Dungy rosteredolog, de azért Gannonnal igen nagyot ment nálunk...ha egy jó stábot összeraknak Carr-al igen potens támadógépezetünk lehet.
Védő odalon fontos kérdés lesz a DC...én nem lennék szomrú, ha Pagano maradna, de ha értelmes ember érkezik akkor is fogok majd bizakodni.

Komoly kérdés lesz, hogy RM helyzete hogy változik, ha változik. Remélem Gruden csak HC lesz és RM marad rendes GM.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
vegyes érzéseim vannak Gruden idehozatalával. egyrészt meglehetősen visszás, hogy Mark Davis - akinek a futballhoz halvány lila gőze sincs - átnyúl McKenzie feje fölött, és döntést hoz szakmai kérdésben már megint. így volt ez Del Rio kinevezésével és kirúgásával is, McKenzie helyében ebből nekem elegem lenne. PR szempontból nyilván jó döntés lenne, mert Grudent szereti a Raiders szurkolók nagy része, és ezzel a költözés és az idei borzalmas teljesítmény miatt csalódott oaklandi drukkereket is fel tudná villanyozni. de szakmai szempontból vannak kétségeim, Gruden 10 éve nem volt HC, ráadásul Tampában nem volt túl sikeres leszámítva a Super Bowl győzelmet, amit Tony Dungy által összerakott csapattal nyert, vagy úgy is mondhatnám, hogy Callahan veszítette el. az ideális választás számomra, aki talán még reális az Matt Nagy lett volna HC-nek, OC-nak John DeFilippo, DC-nek Vic Fangio.
deyell
Fangio még lehetne DC. Nekem ami bittersweat ebben, hogy bezzeg Vegasba már jönne mindenki edzőnek. Csak Oakland volt büdös...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
vegyes érzéseim vannak Gruden idehozatalával. egyrészt meglehetősen visszás, hogy Mark Davis - akinek a futballhoz halvány lila gőze sincs - átnyúl McKenzie feje fölött, és döntést hoz szakmai kérdésben már megint. így volt ez Del Rio kinevezésével és kirúgásával is, McKenzie helyében ebből nekem elegem lenne. PR szempontból nyilván jó döntés lenne, mert Grudent szereti a Raiders szurkolók nagy része, és ezzel a költözés és az idei borzalmas teljesítmény miatt csalódott oaklandi drukkereket is fel tudná villanyozni. de szakmai szempontból vannak kétségeim, Gruden 10 éve nem volt HC, ráadásul Tampában nem volt túl sikeres leszámítva a Super Bowl győzelmet, amit Tony Dungy által összerakott csapattal nyert, vagy úgy is mondhatnám, hogy Callahan veszítette el. az ideális választás számomra, aki talán még reális az Matt Nagy lett volna HC-nek, OC-nak John DeFilippo, DC-nek Vic Fangio.

choose life
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
De, hogy lesz egy másik csapat dc-ből itt dc, oc-ból itt oc? Tradeltek mondenkiért vagy mi?
peach
Bradley szerződése lejár.
Mortont elvileg engedi a Jets ha menni akar...gondolom felmond
Rolni
Friss hír h nagyon szeretné Gruden Paul Guenthert is DC-nek, akinek szintén lejárt a szerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
apeszos
In 2015 Coach Callahan signed a 3 yr contract w/WAS. 2015. 2016. 2017. Hmmm...

Erről tudsz vmi biztos infót apeszos?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
apeszos
helyes, ide vissza ne jöjjön.
deyell
Pedig nálunk elég korrekt O falat rakott össze. Arról meg nem ő tehet, hogy több mint egy tucat különböző embert kellett kezdőnek betenni. De ebben a szezonban szinte sosem állt fel ugyanabban az összeállításban az O-line.
apeszos
Vele az a baja a Raiders szurkolóknak, illetve egy-egy régi játékosnak, hogy vele buktuk el a SuperBowlt, úgy, hogy a játékosok szerint szabotálta a döntőt. Mindezt megspékelve azzal, hogy állítólag útálja az egész csapatot. Az OL edzői képességeit senki sem vitatja.

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
apeszos
helyes, ide vissza ne jöjjön.
deyell
Pedig nálunk elég korrekt O falat rakott össze. Arról meg nem ő tehet, hogy több mint egy tucat különböző embert kellett kezdőnek betenni. De ebben a szezonban szinte sosem állt fel ugyanabban az összeállításban az O-line.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
apeszos
helyes, ide vissza ne jöjjön.
deyell
Elég elvadult ötlet de papíron ez is combos lenne persze csak agymenés a részemről de Calahan helyett a Bruce álltal is említett Art min ol coach..



több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
apeszos
helyes, ide vissza ne jöjjön.

choose life
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Callahan tuti nem megy sehová
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Még a Rooney rule miatt interjúztatnunk kell egy afro-amerikai edzőt. A hírek szerint Art Shell lesz az.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Amúgy nem tudom ki mennyire figyelte de Sharpe nem volt összességében rossz



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
De, hogy lesz egy másik csapat dc-ből itt dc, oc-ból itt oc? Tradeltek mondenkiért vagy mi?
peach
Bradley szerződése lejár.
Mortont elvileg engedi a Jets ha menni akar...gondolom felmond

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
De, hogy lesz egy másik csapat dc-ből itt dc, oc-ból itt oc? Tradeltek mondenkiért vagy mi?
peach
Ez lesz a nagy kérdés számomra is.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
De, hogy lesz egy másik csapat dc-ből itt dc, oc-ból itt oc? Tradeltek mondenkiért vagy mi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
In 2017, first-round pick Gareon Conley had shin surgery. Second-round pick Obi Melifonwu had knee and hip surgery. Now, third-round pick Eddie Vanderdoes set for reconstructive knee surgery. First will undergo MRI.  t.co/bzwh2R09la

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Bradley-től nem fáznál??
Cubehead
Nem. Sztem idén a Chargersnél igen frankó munkát végzett
Rolni
Csak kérdés legalább is nálam, hogy mennyi belőle a saját és mennyi az örökölt eredmény..
Igaz külön nem néztem utána a szezonjának, munkájának szimplán a jax-as évei amik megkérdőjelezik



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Bradley-től nem fáznál??
Cubehead
Nem. Sztem idén a Chargersnél igen frankó munkát végzett

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...
Rolni
Bradley-től nem fáznál??



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ezt irogatják twitteren:
HC-Jon Gruden
OC-John Morton
OL-Bill Callahan
QB-Rich Gannon
DC-Gus Bradley

Azért ez igen erős lenne papíron...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Na igen egy Chuky. Morton,Pagano.névsor elég fancy lenne



több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Del Rio eltávolítása szerintem jó lépés, Gruden szerződtetése majd meglátjuk milyen lesz, egyenlőre soroljuk a jó kategóriába. Morton, mint lehetséges OC szerintem baromi jó húzás lenne, nekem nagyon tetszett a Jetsnél végzett munkája. A DC személye nagyon fontos lesz, mert egy önálló DCre lesz szükség, ami akár Pagano is lehetne. Ha ő maradna, akkor én ezt is jó húzásnak tartanám. Remélem a pozíciós edzők között is lesz jó pár változás, mert a jelenlegi gárda nem igazán tudott fejleszteni a tehetségesnek kikiáltott játékosokon.

Szerencsétlen Vanderdoes ACL szakadást szenvedett, ugrott számára az egész offseason. Lehet már belőle sem lesz soha játékos.

Crabtree-t sajnálni fogom, szerintem nagyon jó elkapó, bár mostanában nem tűnik túl koncentráltnak amikor pályára lép. Persze, ha ez az ára, hogy Amari végre hozza azt a szintet, amit a draftolásakor láttak benne, akkor pá-pá Crab.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A Jets OC-ját, John Morton-t akarja OC-nek Gruden. Nem tudom milyen lehet és miért pont őt, de majd kiderül. A DC személye jobban izgat azért.
Bruce
Kb. a liga legszarabb támadó állományából hozott össze egy nem rossz támadósort, amíg volt McCown, szal Mortonnal sztem jól járnátok.
empty taxi
Meglássuk, mondjuk így neház megítélni, mert nem volt semmi elvárás vele szemben és mégis sikerült egy kicsi pluszt elérnie, de mi van, ha egy papíron jó offense-t kap és nagyok az elvárások. Meg kérdés, hogy melyikük fogja hívni a playeket.

Egyébként nincs semmi kapcsolat közöttük, mert akkor volt a Raidersnél, amikor elment Gruden. Játékosként is volt nálunk többször is.
Bruce
De, van. Gruden évei alatt offensive assistant ill. TE-edző volt itt.
 nflcoachingtrees.com/coaching-trees/john-morton


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
A Jets OC-ját, John Morton-t akarja OC-nek Gruden. Nem tudom milyen lehet és miért pont őt, de majd kiderül. A DC személye jobban izgat azért.
Bruce
Gondolom ass.HC lenne mert OC posztról OC posztra nem lehetne elhozni. Jól gondolom?
Bazzani
Ha van élő szerződése akkor igen csak felfelé lehet buktatni



több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Jets OC-ját, John Morton-t akarja OC-nek Gruden. Nem tudom milyen lehet és miért pont őt, de majd kiderül. A DC személye jobban izgat azért.
Bruce
Gondolom ass.HC lenne mert OC posztról OC posztra nem lehetne elhozni. Jól gondolom?