Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Szakmailag szerintem sincs nagy lemaradásban. Inkább az a bajom, hogy az új hc teljesen új edzői gárdát akar és a keretben is lesznek változások, ami újabb kidobott évet jelent.
Bruce
Nem feltétlen. Sok mindentől függ. A személyi változás coach and player oldalon ill a mértéke, meg ugye a fegyelem az oltozoi kultúra amit magávalhoz elvár stb



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szakmailag szerintem sincs nagy lemaradásban. Inkább az a bajom, hogy az új hc teljesen új edzői gárdát akar és a keretben is lesznek változások, ami újabb kidobott évet jelent.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Peterbadbone azt en se szeretnem ha RM munkájának a rovására menne ellenben ha "csak" egy sima VP titulust kapna es nem ártana bele magát RM munkájába jobban mint egy HC akkor akar jól is elsülhet a tulajdonosi rész adás ezen része is. Szóval ha ez lesz a felállás akkor cross fingers and hope the best

Vélemény?



több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Mindentől függetlenül azt azért ne felejtsétek el srácok,hogy Gruden a kommentátori munkája mellett folyamatosan tolja a Gruden qb camp-t és mind ott mind a munkaja során folyamatosan csinálja az elemzeseket. Ergo szerintem simán képben van és ugye tud drive-kat is felépíteni s nem csak fejben mint TD



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nézegetve Gruden kapcsolatait akik aktívak védelmi vonalon (azaz potenciális DC-k): Gus Bradley (Chargers DC), Rod Marinelli (Cowboys DC), Todd Wash (Jaguars DC), Joe Woods (Broncos DC), Joe Barry (Rams LB-edző), Jethro Franklin (Raiders DL-edző), Mike Waufle (Bills DL-edző), Ejiro Evero (Rams S-edző), Fred Pagac (Broncos OLB-edző)
Esetleg Jimmy Lake-et lehet visszacsábítani a profik közé, ő per pill a Washington Huskies co-DC-je.
Támadóoldali haverjai: Nathaniel Hackett (Jaguars OC), John Morton (Jets OC), Kirby Wilson (Browns run game coord.), Jeremy Bates (Jets QB-edző), Bill Callahan (Redskins OL-edző), Aaron Kromer (Rams OL-edző), Richard Mann (Steelers WR-edző), Ron Middleton (Jaguars TE-edző), Raheem Morris (Falcons WR-edző), Greg Olson (Rams QB-edző), Skip Peete (Rams RB-edző)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nekem úgy tűnik, hogy Mark a fanokat akarja kompenzálni a költözés miatt. Ezért jött Lynch és ezért nyomja Grudent is ennyire, de nem hiszem, hogy ez jó döntés lenne...
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez több, mint érdekes ajánlat. Ha nagy felhajtást akart Mark, akkor ez meglesz Gruden kinevezésével. Ha olyan arcot akar a Raiders élére, aki megfelelő kapcsolatrendszerrel rendelkezik és bírja a kirakat szerepet, van Raiderses múltja, akkor ez is meglesz. Ha olyan embert akart, aki újra felépíti a támadógépezetet és SB közelbe viszi a csapatot... hát ezt egy kommentátori székből kiszállva én nem feltétlenül látom Grudenben. Pár éve még elhittem, hogy jó lehetne, de most már komoly kétségeim vannak ezzel kapcsolatban, már csak az eltelt idő miatt is. Ettől függetlenül működhet a dolog, mert nem volt rossz HC és megfelelő stábbal bármi összejöhet.

A tulajdonosi rész még egy szép csavar a történeten. Világosan látszik, hogy nincs a csapat mögött $. Emellett nekem azt is sejteti, hogy itt nem csak egy HC pozícióról van szó, hanem egy nagyobb hatáskörről, ami nem feltétlenül jó, már csak McKenzie miatt sem. Nem szeretném, ha nem ő lenne a GM, mert szerintem jól csinálja, még akkor is, ha van is olyan pozíció, ami megoldatlan.

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt írják hogy kb Belichick hatáskörével rendelkezne így Gruden, ami szép és jó, de ezt inkább a munkájával kellene kiérdemelnie, mint egyből megkapnia azért mert a tulaj szerelmes belé.

Egyébként akkor is kell egy jó OC is és egy DC is, ha nem marad Pagano.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Utána megint eladjuk nekik, hogy 1456 napig ne jussunk rájátszásba?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A tampa is nagyon akarná Grudent, ezért kell többet ajánlani.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Nagyon nyomjak a Gruden talkot...
Nem tudom okos dolog-e ennyire nyomulni...tulajdonosi reszt adni...Mark eleg ketsegbeesett lehet...
Ennyire nem volt jo Gruden stem, bar nem neztem meg NFL amikor itt volt legutobb...azota meg tvzik vagy 10 eve...
Hat meglatjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Report: Raiders preparing strong offer to Jon Gruden, one he'll be tempted to accept dlvr.it/Q8Gyvl
Amadeus
A HC poz mellett tulajdonosi részt is ajánlunk neki elv
Cubehead
Ez biztos, hogy jó ötlet szerintetek? Szerintem nem.
Nem RM szaga van ennek. Vajon megint Mark okoskodik?
Azért a csapat értéke jócskán meg fog nőni egy új stadionnal Las Vegasban...

Inkább azon menne az agyalás, hogy hogyan hozzanak egy épkézláb OC-t...
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Report: Raiders preparing strong offer to Jon Gruden, one he'll be tempted to accept dlvr.it/Q8Gyvl
Amadeus
A HC poz mellett tulajdonosi részt is ajánlunk neki elv



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Report: Raiders preparing strong offer to Jon Gruden, one he'll be tempted to accept dlvr.it/Q8Gyvl

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Szerintem végkimeneteltől függetlenül marad JDR, mert Pagano előléptetése viszonylag sikeresnek mondható.
Viszont én attól félek, hogy TD is maradni fog. Majd azt mondják, hogy Carr végig törött háttal játszott, meg első év OC-ként...
Az a helyzet, hogy nem (csak) a védelem miatt kaptunk ki Nortonnal sem, egy playcaller cserét meg támadó oldalon is ugyanúgy meg lehetett volna lépni.

Remélem nem így lesz.
bmg
Ez igy van ahogy írod annyi szépség hibával, hogy D oldalon volt opció. O oldalon kit raktál volna be TD helyére szezon közben? Nyilvan a válasz akárkit csak ne ő maradjon de ha maradunk a realitás talajan akkor ugye más a válasz



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
LA-ben W
TD repül
Pagano marad
Egy jó/jobb OC
Carrnak új tökök
JDR marad de jövőre repül, mer tiszta lesz mint a nap hogy egy középszerű fasz.
LV-ban nyitunk valaki nagy aggyal?
De LA-ben csak a W a minimalis elvárásom.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ha Downing repül én elégedett leszek. Mondjuk az közrejátszik hogy, Jack-et mindig is csíptem. Tulajdonos csere kell ide, olyan aki rálép az egész banda tökére.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr fog kezdeni és végig játszik, legalábbis JDR szerint.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem JDR marad és Pagano is. Downing viszont megy. Az előbbi ha nem teljesül, akkor sem lesz semmi bajom, de ha az utóbbi nem teljesül, akkor én addig nem írok a Raiders topicba, amíg Downing az OC.
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem végkimeneteltől függetlenül marad JDR, mert Pagano előléptetése viszonylag sikeresnek mondható.
Viszont én attól félek, hogy TD is maradni fog. Majd azt mondják, hogy Carr végig törött háttal játszott, meg első év OC-ként...
Az a helyzet, hogy nem (csak) a védelem miatt kaptunk ki Nortonnal sem, egy playcaller cserét meg támadó oldalon is ugyanúgy meg lehetett volna lépni.

Remélem nem így lesz.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Amúgy ki minek drukkol?
Sérülésmentes blowout loss,ami kapcsán JDR hétfőn repül?
Tisztességes harc W/L nem számít, ami kapcsán JDR és Pagano marad és új OC-t hozunk?
Bravúros játékkal győzelem, ami kapcsán marad a teljes stáb?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Wilkset a Giantshez emlegetik intenzíven így h Gettleman lett ott a GM.
empty taxi
Vágom, de úgy olvastam, hogy Schwartz az elsőszámú kiszemeltje...
Csak ötletelek 😊

Chargers pass rush szétszedi a széleket amúgy is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Helyzet van OT poszton, mivel megbetegedett Sharpe és ki is hagyta az utolsó edzést. Vadal Alexander agyrázkódás miatt nem lesz.
Jylan Ware van aki szóba jöhet... nem lesz életbiztosítás a Chargers ellen (mondjuk Sharpe se lett volna az).

Arról persze nincs hír, hogy lecserélnék Carr-t a meccsre...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Wilkset a Giantshez emlegetik intenzíven így h Gettleman lett ott a GM.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Koetter marad a Tampa HC-ja, így nem lesz nálunk OC (szerencsére) akkor se, ha JDR tényleg marad.

Jets hosszabbított Bowlessal, ami még egy helyben marad edzői stábot jelent.

Azon túl, h Downing és Tice megbuktak playcalling, playbook és gameplan készítés terén szerintem megbuktak az öltöző egyben tartása terén is...
Ami összeollózható a médiából (persze mind kérdéses hitelességű infó), h az öltözőben sincs minden rendben. A Murray-Lynch, Rivera-Cook cserék személyiség szempontból, a Penn holdout, Carr sérülése, ami kapcsán rögtön felmerült ugye, h az OL hagyta, h lecsapják a himnusz balhé miatt...Ez vszeg nem jött volna ennyire ki egy jó OC alatt, de így, h még az OC is szar volt összedőlt az egész...a kvázi mentro és a siker alapjának őrzője Tice se tudott semmit hozzátenni ehhez, még a saját egysége is inkább szétesett...és ugye a HC se igen tett semmi érezhetőt az egész mellé...


Nem hiszem, h túl komoly forrása lenne emberünknek, de szódával elmegy a "cikk"😊
 lvraidersreport.com/2017/12/29/sources-gruden-serious-raiders-coaching-job/

A Gruden téma mellett ami érdekesebb és reális sztem ez:
...The Raiders will bring back Del Rio, minus the current offensive coaching staff and a new offensive coordinator will be hired and allowed to hire their own offensive staff – from top to bottom.

Ugyanez az emberke bedobta Norv Turner nevét is, mint OC jelölt...az biztos, h alkalmas lenne egy teljes O stábot összerakni és szerintem Carr-nak nem lenne rossz az Ő rendszere, van masszív OL, TE is helyben...

Számomra az egyre nagyobb kérdés, hogy minek tartanánk meg JDR-t?
Ha kellett ugye egy Pagano, aki végre JDR-től függetlenül teszi helyre a védelmet és kell egy olyan OC, aki autómatán tud üzemelni, akkor mihez kell JDR? Mert úgy fest az öltözőt se tudja egyben tartani, ha nem fut a szekér és nem mindenki csillogó szemű fiatal...


Ahogy itt most el kezdtem gondolkodni ezen a Norv Turner dolgon és nézegettem itt a korábbi Chargers edzői stábot lett egy ötletem...

Steve Wilks korábban dolgozott Norv-val és Pagano-val is és jelenleg az egyik "hot" HC jelölt...

Wilks esetleges HC kinevezése esetén akár maradhatna is Pagano a DC, aki erre szerintem rászolgált és érkezhetne Norv, mint önjáró OC. Rob Chudzinski is érkezhetne az O stábba, miután robban az Indy edzői stáb...akár OC-nak is, ha Norv már nem akar edzősködni vagy csak inkább vmi senior off pozíciót vállal, mint anno Saunders...

Ki mit szólna ehhez tehát?:
HC: Steve Wilks
OC: Rob Chudzinksi
Ass. HC/Offense: Norv Turner
DC: John Pagano


Persze ez inkáb csak ilyen kanapé ötletelés, mert Wilks pl ne biztos, hogy akar egyáltalán bármelyik korábbi főnökével, mentorával együtt dolgozni és neki elsősorban önmaga miatt kellene elnyernie a HC posztot, nem a stáb, miatt akit össze tud rakni...ezzel együtt egy első körös HC-nál szerintem mindig baromi fontos kérdés milyen stábot tud összerántani...emiatt félnék kicsit a DeFilippo, Nagy, LeFleur 3-astól például...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!