Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
van az a sztori Grudenről, hogy amikor HC lett, a csapat akkori sztárja és legjobban fizetett játékosa, Larry Brown bement az irodájába, és ukázokat adott neki arról, hogy kezelje őt. ezt Gruden fapofával végighallgatta, majd azonnal cutolta Brownt a faszba. az ő keze alatt az ilyen Lynch-féle figurák nem fognak bomlasztani, mert nem fogja eltűrni. na meg ahogy olvastam, hogy bánt az irányítóival (kemény kézzel, kritikusan) remélhetőleg gatyába rázza a töketlen Carrt. most nem lesz ilyen Downing-féle haverkodás, meg Del Rio-féle mindenki azt csinál, amit akar. ez mindenképpen előlépést fog jelenteni JDR-hez képest.

choose life
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Megkerült AL dugipénze vagy kölcsönkért anyutól! Mondjuk mit szólna az egészhez az öreg? Mindenesetre pénzügyileg jó döntéseket hoz (LA, Gruden). Én Grudentől nem várok nagy csodát, bár ne legyen igazam. Abban viszont biztosak lehettek, hogy annyi segédedzőt fogyaszt el amennyit nem szégyell. Ja és Chucky.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamStites_:  twitter.com/AdamStites_/status/949757130055106560/photo/1

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Akárhogy nézzük mind2 sláger mellett vannak érvek:


 www.youtube.com/watch?v=Qzw6A2WC5Qo


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1771721276207886/?type=3&theater

Grat amúgy Grudenhez, szerintem jó lesz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Gruden szerződés: backloaded. Az oaklandi években 5 mio körül fog kapni, és utána LV-ben adómentesen a többi ottani cashből.
Amadeus
Win-win. Mark zsebének is könnyebb és Grudennek is több marad ha LV-ben akasztja le a nagy részét.



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Gruden szerződés: backloaded. Az oaklandi években 5 mio körül fog kapni, és utána LV-ben adómentesen a többi ottani cashből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De jó lesz hogy a következő időszak csak a károgásról fog szólni. Nekem már kicsit elegem van belőle.

Mondjuk nem muszáj olvasnom a fórumot...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
Csak engem emlékeztet ez a move a JMR deal-re???
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Reggiet megpróbálta elvinni a green bay, de végül nemet mondott. Marad GM nálunk, Gruden mellett.
Amadeus
ezt azért tegyük hozzá:

Raiders will keep Reggie Mckenzie as GM but will be hiring an EVP of Football Ops overseeing personnel and could add a young exec too.


úgy hangzik, mintha RM hatásköre csökkenne ezáltal. csak Gruden bele ne szóljon a draftba...
deyell
Nem is baj a hatáskör csökkenése. Nem volt egészséges, hogy mindent ő csinált egyedül.
Amadeus
Grudennek állítólag eddig is volt beleszólása a draftunkba Mark Davisen keresztül. pl. akarta, hogy Carrt draftoljuk, de 1/4-re... aztán Connor Cookot is ő dicsérte nagyon, azt mondta hogy ő a legjobb irányító abban a classban, aztán feltradeltünk érte. meg az összes többi drafttal kapcsolatos jóslata a médiában... szinte mindegyik rosszul sült el.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az OC, DC, ST edző kvázi kinevezéseknek örülök, eddig nekem tetszik a stáb! Remélem kedden ezeket is bejelenti Gruden és indulhat az offseason elemzgetéses, okoskodós része 😊

Rolni
az OC-nak miért?
deyell
Jon Gruden lesz a playcaller, Ő lesz a támadó stratégia legfőbb megalkotója. A siker rajta áll vagy bukik.
Az OC, mint a legtöbb támadó és sztem minden playcaller HC esetében egy fontos, de kiegészítő szerep.
Az elemzésekben, a gameplan összerakásban lesz rengeteg dolga és mivel Gruden már dolgozott vele én elhiszem neki, h erre alkalmas.
Ezen túl fontos szerepe lesz szerintem, hogy segítse Carrt és a többieket. Itt szerintem jól jön, h ismerik egymást és jól kijönnek. Olson szerintem elég jó munkat végzett eddig mindenhol a QB-val, akkor is, ha OC volt.
Mortonnak jobban örültem volna, de ezzel is megvagyok.
Támogató személyzetnek szerintem rendben lesz.

A kritikus DC poszt úgy fest rendben lesz, ez a lényeg számomra.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az úgy mókás h pont Gruden ne szóljon bele a draftba...nem könnyű elképzelni az együttműködésüket, de hátha...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Reggiet megpróbálta elvinni a green bay, de végül nemet mondott. Marad GM nálunk, Gruden mellett.
Amadeus
ezt azért tegyük hozzá:

Raiders will keep Reggie Mckenzie as GM but will be hiring an EVP of Football Ops overseeing personnel and could add a young exec too.


úgy hangzik, mintha RM hatásköre csökkenne ezáltal. csak Gruden bele ne szóljon a draftba...
deyell
Nem is baj a hatáskör csökkenése. Nem volt egészséges, hogy mindent ő csinált egyedül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Reggiet megpróbálta elvinni a green bay, de végül nemet mondott. Marad GM nálunk, Gruden mellett.
Amadeus
ezt azért tegyük hozzá:

Raiders will keep Reggie Mckenzie as GM but will be hiring an EVP of Football Ops overseeing personnel and could add a young exec too.


úgy hangzik, mintha RM hatásköre csökkenne ezáltal. csak Gruden bele ne szóljon a draftba...

choose life
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller
Cubehead
De jó! Akkor készüljetek a Spider 2 Y Bananákra!
mustaine
Ahhoz kéne Luck is... 😀

 www.youtube.com/watch?v=a20YDM8xb3M 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Olsontól fázok,emlékszem,akkoriban amikor itt volt kezdtem el aktívabban NFL-t nézni,és emlékszem,hogy mindenki szapulta...
skat
Szerintem is ez lesz itt a probléma... én azt hallottam ki/megvásároljátok Mortont, de Olsonnal a rossz O-betűsre tett szvsz a csapat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.
Szivacs
A Steelersnél 1969-óta Tomlin a harmadik HC. A 10 éves szerződés egyáltalán nem gáz, ha jó a HC.
Jan
Csak azt szerződéskötéskor még nem látod. Ezért kötsz 4 évre, majd hosszabbítod meg, ha jó irányba haladnak a dolgok.

De nem ismerjük a részleteket. Lehet, hogy 2 év után úgy el lehet majd köszönni tőle, hogy a maradék 8-at nem kell kifizetni. Lehet hogy 4 év után van ilyen opció. Lehet hogy nincs.
Most más sokkal inkább az a kérdés, elhaladt-e a liga Gruden mellett. Az oké, hogy nem krumplit termesztett eddig a Marson, de azért szakkomentátorkodni más, mint game plant készíteni, playt hívni, edzést vezényelni...
Ha jó lesz, jó lesz, máris a fiatal Al Davishez hasonlítják majd Markot, ha nem, akkor drága lesz és az öreg Alhez hasonlítják.

Egyszer minden kiderül. De az biztos, hogy a szerződésen nem csak az van, hogy 10 és hogy 1000000000, sok latin betű és arab szám...
Black_Adder
Egy SB győztes edzőről beszélünk, ez azért nem akkora lutri. Értem én hogy Dungy csapat meg minden, de egy SB győzelemhez nagyon sok dolognak klappolni kell, nem elég a legjobb keret. (Pats majdnem tökéletes szezonjában messze a legkomplettebb keretük volt, és nem tudtak nyerni vele..) Gruden meg tudott az övével, nincs mit magyarázni.

Nem gondolnám hogy elment a liga mellette, mi olyat lehet látni most ami 10 éve még nem létezett?
Tudom hogy nagyon profin megtervezett rendszerek alapján működnek a csapatok, számítógépes elemzések, stb... de ez a sport olyan jellegű, hogy az egyéniségek mindig is meccseket fognak eldönteni, akár az előzetes elemzések és várakozások ellenére is.

Nem vagyok Gruden fan, de abszolút nem írnám le azért, mert 10 éve nem volt aktív edző.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller
Cubehead
De jó! Akkor készüljetek a Spider 2 Y Bananákra!
mustaine
meg sluggo-slant and go 😀

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Az OC, DC, ST edző kvázi kinevezéseknek örülök, eddig nekem tetszik a stáb! Remélem kedden ezeket is bejelenti Gruden és indulhat az offseason elemzgetéses, okoskodós része 😊

Rolni
az OC-nak miért?

choose life
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 931 — we almost always almost win
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.
Szivacs
A Steelersnél 1969-óta Tomlin a harmadik HC. A 10 éves szerződés egyáltalán nem gáz, ha jó a HC.
Jan
Csak azt szerződéskötéskor még nem látod. Ezért kötsz 4 évre, majd hosszabbítod meg, ha jó irányba haladnak a dolgok.

De nem ismerjük a részleteket. Lehet, hogy 2 év után úgy el lehet majd köszönni tőle, hogy a maradék 8-at nem kell kifizetni. Lehet hogy 4 év után van ilyen opció. Lehet hogy nincs.
Most más sokkal inkább az a kérdés, elhaladt-e a liga Gruden mellett. Az oké, hogy nem krumplit termesztett eddig a Marson, de azért szakkomentátorkodni más, mint game plant készíteni, playt hívni, edzést vezényelni...
Ha jó lesz, jó lesz, máris a fiatal Al Davishez hasonlítják majd Markot, ha nem, akkor drága lesz és az öreg Alhez hasonlítják.

Egyszer minden kiderül. De az biztos, hogy a szerződésen nem csak az van, hogy 10 és hogy 1000000000, sok latin betű és arab szám...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.
Szivacs
A Steelersnél 1969-óta Tomlin a harmadik HC.
Jan
Én is ezt mondtam, végre nem.bus stop team.leszünk mi se.



több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.
Szivacs
A Steelersnél 1969-óta Tomlin a harmadik HC. A 10 éves szerződés egyáltalán nem gáz, ha jó a HC.

Szerkesztette: Jan
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
megint ez a csávó lesz itt az OC? hát beszarok.

 pbs.twimg.com/media/Bxm1IAcCAAA86fS.jpg
deyell
De nem ő lesz a play caller
Cubehead
De jó! Akkor készüljetek a Spider 2 Y Bananákra!

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Chuky time is back



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mark tolt egy all-in-t!
Baromira kell a siker és a jó PR, hogy a maradék 2 évben legyen elég néző Oaklandben. Ha üres a lelátó többet bukik, mint 10M.
Las Vegasba pedig nagy csinnadrattával kell menni. Sikeres és jól eladható csapat kell oda is, hogy dőljön a néző és a lé.
Ha bejön ez a húzása ezzel fog komoly lóvét termelni majd LV-ben.

Eddig mindenki azért kutyázta Mark-ot, mert csóró és nem tud egy rendes HC-t megfizetni, pláne nem rendes stábbal. Na erre összehozza a legdrágább főedzőt, brigádot 😊
Van ebbe amúgy kicsit Al Davis-es is nekem...kiszúrt most azért rendesen a többi tulajjal! Többet fognak kérni az edzők (pénzben, időben egyaránt), főleg ha ez nekünk most bejön.

A koordinátorok is 4 éves szerződést kapnak, ami szintén nem szokványos hosszúságú.
Nagy a bizalom és ahogy mondtam all-in van.
Ha nem jön be akkor sztem rámehet a csapat is Davisnek, de legalább előre menekül és nem totojázik.

Amúgy biztos vannak kiszállási pontok a szerződésben nem kell parázni, meg aztán nem a mi pénzünk 😊

Az OC, DC, ST edző kvázi kinevezéseknek örülök, eddig nekem tetszik a stáb! Remélem kedden ezeket is bejelenti Gruden és indulhat az offseason elemzgetéses, okoskodós része 😊

Go Raiders!
Rolni
Must win baby!

criminal lawyer or criminal lawyer?