NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Kicsit elkezdtem gondolkodni a drafton...egyenlőre csak az első körön, illetve alapvető megközelítési koncepción.

Gruden elmondta a sajtótájékoztatón, hogy már jövőre jó játékot és eredményt szeretnének nyújtani az oaklandi közönségnek. Ettől függetlenül nagy media hype és figyelem lesz a csapat körül, kelleni fog a jó rajt, a jó szezon. Meg ugye amúgy is ez a cél...

Ezek miatt azt gondolom, hogy az első körben impact játékost fogunk keresni.

Jó kérdés, hogy lesz-e olyan koncepció, mint pl tavaly, miszerint FA-n támadó emberkéket kerestünk és a draft elejét egy az egyben a védelemre toltuk be. Zsinórba két draftot is nagyon komolyan D-re lőttünk el, lehet megpróbálnak pár az új sémába jól illeszkedő veteránt hozni és fejleszteni a meglévő fiatalokat. Egyúttal hozni elöl 1-2 playmakert az offensebe, mert ugye Gruden alatt most félig kimondatlanul is az az elvárás, hogy Carr és az O vigye majd a csapatot az égig...
Persze az is lehet opció, hogy hozunk 1-2 rendszerbe illeszkedő FA támadó emberkét és a 2016-os sikeres évre alapozzuk a véleményünket a fal, Cooper, Richard kapcsán és a draftot megint ellőjjük a védelemre, hogy Guenther a rendszerére alakíthassa a keretet és végre előre léphessen a védelem.
Meg persze lesz akiazt mondja majd, hogy simán BPA aproach kell a drafton egy kiegyenlített FA munka után...mind opció és egyenlőre fogalmam sincs melyik irányba mennék...per pill még azzal se nagyon vagyok képben milyen is lesz a védelmi, támadó séma, ki mennyire rendszer fit stb....

Azt mindenesetre gondolom, hogy az OL játékosokat lehúzhatjuk a listáról, szerintem Gruden az új OL edzőre bízza, hogy ebből az állományból újra a 2016-os szintet hozza elő. Nem hiszem, hogy most keressük majd Penn utódját vagy legalábbis nem ennyire elől, főleg, h Sharpe nem volt teljesen vakon. Jó ez a fal, máshova sokkal nagyobb impactet lehet húzni sztem.

Támadó oldalon érkezhet WR, főleg ha Crabs kuka vagy esetleg RB, bár Barkley minden jel szerint előbb kimegy és két TOP 10-es RB nem hiszem, hogy lesz.
Derrius Guice tűnik a #2 futónak jelenleg, Calvin Ridley és Courtland Sutton pedig a két legjobb WR prospect talán jelenleg.
Mély az idei futó class, így az RB pick nem annyira sanszos szerintem, de a WR picket simán el tudom képzelni.
Mondjuk a WR class eleje se gyenge szerintem és a második kör elején még oda is húzhatunk jó játékost. Marcell Ateman, Simmie Cobbs Jr lehetne nagyméretű szélső elkapó posztra célpont szerintem a 2. elején.
Futó második vagy akár harmadik elején is érkezhet szerintem lead back szerepre. Ronald Jones, Damien Harris, Sony Michel, Nick Chubb mind szóba jöhet sztem.


Védelembe ugye nehéz még pontosan látni mi mennyire égető...Séma is kérdés, van több FA emberünk, van több cut esélyes emberünk, van 1 Conley-nk, van 1 Obi-nk, van 1 sérül Vanderdoesunk...sok a kérdőjel.

Ezzel együtt azt gondolom, hogy CB, LB, DT és DE is gond nélkül szóba kerülhet.

CB poszton Josh Jackson, Denzel Ward vagy Minkah Fitzpatrick jöhet sztem szóba az első körben, de Conley után nem tudom újra CB-t viszünk kezdésnek. Második körben is szintén lesz bőven használható CB, ha mondjuk a Sean, Amerson, Carrie trió sorsa úgy alakul, hogy elől szükség lesz CB-re Conley mellé.

LB poszt az egyik amit én nagyon szeretnék már rendezni végre. Bowman maradhat, de ezzel együtt el tudnám képzelni a korai LB picket. Roquan Smith nagyon adná magát szerintem. Evans és Jefferson jó eséllyel nem jut el a 2. körünkig, így ha elsőben kihagyjuk megint az LB picket, könnyen lehet, hogy megint nem sikerül komoly megoldást találni. Mondjuk itt érdemes megemlíteni, hogy Guenther és a vele elvileg érkező Bengals LB edző lehet képes csodát tenni a Lee, Morrow, James trióval és elég depth később. Az is kérdés ugye, hogy Irvin pl base csomagokban SLB lesz-e vagy sem.

DE poszt simán benne lehet a levegőben, mert Irvin lehet nem system fit, Edwards lehet kevésnek találtatik LDE posztra kezdőnek...Bradley Chubb, ha benn lesz lehet sztem jó opció, többiek első blikkre inkább 3-4 OLB-nak valók az előre soroltak közül...

DT a másik poszt amit szeretnék végre rendben látni. Kellene egy állat pass rusher DT, aki azért futás ellen is használható...nem kérek sokat ugye? 😊
Christian Wilkins tűnik a legjobb fitnek 3tech posztra nekem. Maurice Hurst is lehet opció kisebb mérete ellenére, mert pont Atkins vagy Donald is mérete miatt csúszott anno kissé és végül remek játékosok lettek. Persze nem akarok egyenlőséget húzni, de eddig Hurst kapcsán is csak jókat olvastam a méretét leszámítva.
Vita Vea és Da'Ron Payne is inkább NT-nek tűnik egyenlőre és arra a posztra nem hiszem, hogy top 10 picket kéne áldozni. Inkább hozzuk vissza Ellis-t vagy húzzunk NT-t később.

S szerintem nem igazán lehet játékba a Karl és Obi pickek után ennyire elől. Őket kell beilleszteni a rendszerbe és fejleszteni. Luani mellé lehet hozni valakit még, de amúgy inkább veteránt hoznék, ha kell ember.


Én most a visszaigazolások, cut-ok és FA előtt azt mondanám, hogy első körben Christian Wilkinst, Maurice Hurstöt vagy R.Smith-t húzzuk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tice volt aki a Downing eroltetessel kvazi kinyirta JDRt es ugye volt info rola, h aztan ev kozben feszko is volt amiben vastagon benne volt. Plusz az OL teljesitmenye iden csunyan visszaesett...
Lapát!

Goodwin nagy fogas lehetne sztem...nemreg meg HC jeloltkent emlegettek, bar a Cards fala meg nem volt tul acelos...

Gannon nem jon QB coachnak...ennek orulok. Bevell nevet dobta be valaki...nem tudom van-e barmi lapja azon tul, h FA ex-OC...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Harold Goodwin jön OL coach interjúra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Five members of last year's #Raiders coaching staff likely sticking around: TE Bobby Johnson, Safeties Brent Vieselmeyer, OLB Travis Smith, Asst WR Nick Holz and Asst OL Tim Holt
Rolni
Tice?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Five members of last year's #Raiders coaching staff likely sticking around: TE Bobby Johnson, Safeties Brent Vieselmeyer, OLB Travis Smith, Asst WR Nick Holz and Asst OL Tim Holt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Na ejtsünk szót akkor az FA-król is, kit látnátok szívesen, ki lenne upgrade? Most azt hagyjuk, hogy mennyi esély van rá.
RB -
WR: Pryor
TE: Graham(blokk?)/Eifert (bár kurva sérülékeny)
DT: Richardson (poison?)
DE: Lawrence ($$$)
ILB: Z. Brown(?)
CB: Fuller(?)/Butler($$)
S: Joyner

Aztán majd megnézzük kit nem látnátok szívesen...
Pari
15 misivel nagyot nem lehet ugorni
RB Dion Lewis, Hyde, Burkhead
WR Watkins, Gabriel, Inman
TE értelmetlen class
DT Lutulelei, McDonald
DE Hayes, Okafor
ILB Poz, ő egymaga be tudja tanítani a védelmet/Preston Brown
CB Breeland, Clairborne
S Vaccaro, Reid
sutianap
Elvileg 40 mio szabadithato fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Na ejtsünk szót akkor az FA-król is, kit látnátok szívesen, ki lenne upgrade? Most azt hagyjuk, hogy mennyi esély van rá.
RB -
WR: Pryor
TE: Graham(blokk?)/Eifert (bár kurva sérülékeny)
DT: Richardson (poison?)
DE: Lawrence ($$$)
ILB: Z. Brown(?)
CB: Fuller(?)/Butler($$)
S: Joyner

Aztán majd megnézzük kit nem látnátok szívesen...
Pari
15 misivel nagyot nem lehet ugorni
RB Dion Lewis, Hyde, Burkhead
WR Watkins, Gabriel, Inman
TE értelmetlen class
DT Lutulelei, McDonald
DE Hayes, Okafor
ILB Poz, ő egymaga be tudja tanítani a védelmet/Preston Brown
CB Breeland, Clairborne
S Vaccaro, Reid


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Buktuk Eliot Wolf-t, aláírt a Browns-hoz
Cubehead
Egészségére

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Buktuk Eliot Wolf-t, aláírt a Browns-hoz



több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Na ejtsünk szót akkor az FA-król is, kit látnátok szívesen, ki lenne upgrade? Most azt hagyjuk, hogy mennyi esély van rá.
RB -
WR: Pryor
TE: Graham(blokk?)/Eifert (bár kurva sérülékeny)
DT: Richardson (poison?)
DE: Lawrence ($$$)
ILB: Z. Brown(?)
CB: Fuller(?)/Butler($$)
S: Joyner

Aztán majd megnézzük kit nem látnátok szívesen...
Pari
Hát nem tudom, igazából egyiket se látnám itt szívesen max Fullert. S van egy olyan érzésem,hogy a saját FA-ink dolgait lerendezve annyira nem leszünk aktívak FA piacon.
Személy szerint én megtartanám normál áron Autryt, Bowmant,Condot,Manuelt,Ellist, Carriet és talán McGillt is.
Elküldeném az egyik agyon fizetett star CB-nk és Roberth-t is. Roberth helyén pedig szívesen látnám akár Marqise Lee-t akár Taylor Gabriel-t.
A többit meg draftról orvosolnám/ upgradelném.



több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
Na ejtsünk szót akkor az FA-król is, kit látnátok szívesen, ki lenne upgrade? Most azt hagyjuk, hogy mennyi esély van rá.
RB -
WR: Pryor
TE: Graham(blokk?)/Eifert (bár kurva sérülékeny)
DT: Richardson (poison?)
DE: Lawrence ($$$)
ILB: Z. Brown(?)
CB: Fuller(?)/Butler($$)
S: Joyner

Aztán majd megnézzük kit nem látnátok szívesen...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ted Nyugen beígérte, hogy ír egy elemzés Guenther védelméről! Na ezt baromira várom!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Mark álma volt Amadeus nem Al-é 😊

Amúgy tetszett a RM-Gruden páros. Persze könnyű beszélni ilyenkor, de aztem van esély, h jól együtt dolgozzanak. Gruden is emlitette a kozos Ron Wolf iskolát GB-ban és Reggie a Wolf-Holgrem párossal példálózott, mint számára ideális GM-HC felállás...magukra is így tekint.

A legidősebb Gruden gyerek csatlakozik a stábhoz. Tavaly Jay alatt dolgozott...gondolom, mint vmi strength edző a kinézete alapján 😊
Rolni
Igen Washingtonban Strenght coordinator volt. Egyik Redskins meccsen poénkodtak is a kommentátorok,hogy Jay-t is gatyába rázta, 17ben kevésbé volt pocakos mint 16ban 😀



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mark álma volt Amadeus nem Al-é 😊

Amúgy tetszett a RM-Gruden páros. Persze könnyű beszélni ilyenkor, de aztem van esély, h jól együtt dolgozzanak. Gruden is emlitette a kozos Ron Wolf iskolát GB-ban és Reggie a Wolf-Holgrem párossal példálózott, mint számára ideális GM-HC felállás...magukra is így tekint.

A legidősebb Gruden gyerek csatlakozik a stábhoz. Tavaly Jay alatt dolgozott...gondolom, mint vmi strength edző a kinézete alapján 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Nagy vonalakban,aki majd ráér összefoglalja,hogy mik voltak a sajtótájékoztatón?
skat
Szerintem Rolni meg én megírtuk nagy vonalakban ha vissza olvasod.

Mondjuk ha lesz átíratta akkor szívesen segítek

Szerkesztette: Cubehead



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Nagy vonalakban,aki majd ráér összefoglalja,hogy mik voltak a sajtótájékoztatón?
skat
röviden

- Al álma volt a Gruden - Reggie tandem
- Carr kurva jó lesz
- Lynchet meg kell ismerni
- kurva jók leszünk
- defense jó lesz
- special team jó lest
- love Raiders
minden jó lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nagy vonalakban,aki majd ráér összefoglalja,hogy mik voltak a sajtótájékoztatón?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben:

Adam Schefter‏@AdamSchefter
Packers’ personnel man Eliot Wolf, who is in Cleveland interviewing with GM John Dorsey today, also has an offer to join Reggie McKenzie/Jon Gruden in Oakland, per @RobDemovsky.
Rolni
Ez egy nagyon jó húzás lenne! Lehet csak1-2 évre jönne, mert nála is mindig a levegőben lóg a GM kinevezés, de én azt mondom, hogy ahol lehet, erősítsük meg a stábot!

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Én mondjuk kicsit elfogult vagyok Chuky-val de örülök a történéseknek és az egész sajtó tájékoztató (Mark,RM,Gruden) tetszett amit mondott/válaszolgatott. Pl amikor Mark vissza kérdezett,hogy kinek nagy áldozat Gruden szerződése meg Gruden amikor elmondta,hogy felkészült kereste a kihívást és most volt itt az ideje és hogy unfinished businiess...
S külön szép volt amikor elmondta,hogy minden megjelent és nem megjelent egykori játékos/edző Raidernek hálás és hogy amíg edző nekik itt helyük van és szabad bejárásuk...



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.washingtonpost.com/news/sports/wp/2018/01/09/what-to-expect-from-jon-grudens-offense-in-his-return-to-the-raiders/?utm_term=.0210825ecbff

Érdemes lehet O témában ezt is elolvasni, bár Ted-hez képest nincs újdonság

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben:

Adam Schefter‏@AdamSchefter
Packers’ personnel man Eliot Wolf, who is in Cleveland interviewing with GM John Dorsey today, also has an offer to join Reggie McKenzie/Jon Gruden in Oakland, per @RobDemovsky.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mindenki ott van a Gruden sajtótájékoztatón aki él és mozog...Brown, Rice, Long, Haynes, Otto, Gannon, Lofton, Branch, Brown, Hendricks, Allen (Eric)
Rolni
Sokat természetesen nem árult el!
Good to back, ready to roll és társai...
Nagy felhajtást csinált a PR csapat annyi biztos.
OC, DC, ST edzők megerősítve
Rolni
Mondjuk a "le kell ülni Lynch-csel" azért beszédes.
Amadeus
Hülye volt aki kérdezte...mit mondott volna, h marad tuti vagy h tuti cut...Come on man 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Mindenki ott van a Gruden sajtótájékoztatón aki él és mozog...Brown, Rice, Long, Haynes, Otto, Gannon, Lofton, Branch, Brown, Hendricks, Allen (Eric)
Rolni
Sokat természetesen nem árult el!
Good to back, ready to roll és társai...
Nagy felhajtást csinált a PR csapat annyi biztos.
OC, DC, ST edzők megerősítve
Rolni
Mondjuk a "le kell ülni Lynch-csel" azért beszédes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mindenki ott van a Gruden sajtótájékoztatón aki él és mozog...Brown, Rice, Long, Haynes, Otto, Gannon, Lofton, Branch, Brown, Hendricks, Allen (Eric)
Rolni
Sokat természetesen nem árult el!
Good to back, ready to roll és társai...
Nagy felhajtást csinált a PR csapat annyi biztos.
OC, DC, ST edzők megerősítve

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mindenki ott van a Gruden sajtótájékoztatón aki él és mozog...Brown, Rice, Long, Haynes, Otto, Gannon, Lofton, Branch, Brown, Hendricks, Allen (Eric)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!