New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem láttam a teljes meccset, csak az összefoglalót, abból is látszott, hogy szar volt az OLine, de ahogy ránéztem a futás statokra nem akartam hinni a szememnek...
Egon bá
Első félidőben 6 futás, mínusz 6 yard.

Viszont Jones marha jó volt, ez a második olyan meccse, amikor nem rajta múlt, hogy nem lett meg a győzelem, bár a végén azért volt egy kis hazai pálya is 😊

Ha minden csapat ellen így tudna pörögni a védelem, akkor lehet itt meg nagy fordulat az idényben

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Hát a tetves büdös picsába....
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Nem láttam a teljes meccset, csak az összefoglalót, abból is látszott, hogy szar volt az OLine, de ahogy ránéztem a futás statokra nem akartam hinni a szememnek...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
A kis Belichickkel mi volt? Felrántott valami cuccot a meccs előtt? Vagy ennél is nagyobb a baj?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Hát ez igy rosszabb most, mintha agyonvertek volna. 😥
Burkus
Ugyanezt akartam írni! Akkor inkább vertek volna meg 30+-szal, mert most rohadt dühös vagyok! Folknak is megszakadt a sorozata és azok a rohadt fumblik! Röhögve nyerhető meccs volt!!!!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
1 perc van hátra, 56 yardos FG, esőben, vagy 4&3-ra nekimegyünk. Ez még nekem is egyértelmű, hogy tudtuk ezt elrúgni? 😕
Nomac
Majd valaki úgy is megmagyarázza, hogy warmupnál belőtte Folk 58-ról, jó döntés volt 🤣
ZERO_L
Nem néztem a meccset, azokat a pillanatokat láttam, amiket feldobott az FB...az alapján eléggé harcos kis mérkőzés lehetett, de az FG-nél vakartam a fejem, hogy ennyire távol lettünk volna, hogy Folkkal próbálunk meg FG-t rúgatni ilyen távból?

Próbálok itt értelmet találni neki, de nem megy...
Hacsak azt nem, hogy ha nem sikerül a play/FG akkor így is-úgy is turnover on downs...
Kérdés az, hogy egyetlen egy olyan play se volt, amiben bíztak volna? Pl. egy nyamvadt end around vagy QB draw...

Meg volt még hátra 55mp és 2 időkérés a Tampa részéről, nem egy életbiztosítás, főleg abból a pozícióból.

Ettől függetlenül amit láttam Jonestól az elég impresszív.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
1 perc van hátra, 56 yardos FG, esőben, vagy 4&3-ra nekimegyünk. Ez még nekem is egyértelmű, hogy tudtuk ezt elrúgni? 😕
Nomac
Majd valaki úgy is megmagyarázza, hogy warmupnál belőtte Folk 58-ról, jó döntés volt 🤣



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Hát ez igy rosszabb most, mintha agyonvertek volna. 😥
Burkus
Tell me about it.

Brady szaros 11 fantasy ponttal...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Szerintem győzelmet érdemeltetek volna, ma nem volt jobb a Bucs.
Steve Ribbed
Nem érdemeltünk, gyávák voltunk.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát ez igy rosszabb most, mintha agyonvertek volna. 😥
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 385
Szerintem győzelmet érdemeltetek volna, ma nem volt jobb a Bucs.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
1 perc van hátra, 56 yardos FG, esőben, vagy 4&3-ra nekimegyünk. Ez még nekem is egyértelmű, hogy tudtuk ezt elrúgni? 😕
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Mi a geciért nem megyünk rá?????????

Faszom kivan már ezekkel a kurva gyáva játékhívásokkal.

Közepes offense megnyerni ezt a meccset. Sajnos mi még ettől messze vagyunk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Keltsetek fel mikor lesz egy normális Ofalunk 😢



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
De amúgy ahogy említettem is topinnak, kellenek ezek az elemzések is, hogy lássuk mi a szitu.
Ezzel nem azt mondom, hogy Jones rossz, de sztem ebben a pass-heavy ligában, ilyen gyenge futás mellett már nem tudja azt megcsinálni mint TB 2000-ben. Meg azért a TE-k és WR-ek is újak.

Látszik, hogy biztonsági játékra megy, de több játékot ott hagyott...kérdés miért, de idővel erre is választ kapunk ill. meg fogja játszani.

Nekem ez az év amúgy is inkább olyan, hogy építgesse magát, tanuljon és rázódjon össze a többiekkel.
Simán el tudom képzelni, hogy pár játékost a szerződése ellenére úgyis elcserélünk, mert ha jövőre növekszik a Cap, akkor ezek a fizetési számok annyira már nem számítanak.


Solymi
De ami ebben a cikkben képileg látható, azt szóban már eddig is elmondták és aki visszanézte a meccseket, vagy twitteren nézett szituációs helyzeteket, az eddig is tudta azt ami benne van.

Ezért kérdeztem milyen elemzésre vársz? Ebben nem volt olyan ami ne hangzott volna el, vagy ne lett volna látható. Max annyival több, hogy szájba van rágva a kivágott szitukkal. De ezek ugyanúgy visszanézhetőek mondjuk a game passen is, meg a cikkekben is láthatóak és az interjúkban is hallhatóak és a statokból is leszűrhetőek.

Én értem, hogy van akinek kell a vizuális megerősítés, mert anélkül nem érti amit lát, de az hogy Jones az olcsó megoldásokat választotta, amit a D ott hagyott, azt eddig is mondta itt több ember is. Ezt láthatod ebben is. Olyan szempontból hasznos, hogy aki eddig nem értette ezt, az most látja miről van szó.

De ezek nem rossz döntések, csak nincs kimaxolva a várható érték. Újoncként ez nem meglepő, hiszen eleve egy konzervatívabb játékosról beszélünk, akinek az under center játéka eleve kérdéses volt. Erre jön a fal bizonytalansága, az ebből fakadó bizalmatlanság, és az alapelv, hogy ne add el.

Látja ő is, hogy ott van a lehetőség, nyilatkozta ezt többször is. JMD megvédte, hogy nem sietnek sehova. Ezt csak a szurkolók képzelik, hogy odamegy azt dobja ennyi az egész.

Arra mondjuk mindenképp jó egy ilyen videós elemzés, hogy lássák JMD playcallja meg play designja rendben van. Nem őt kell ekézni. És Jones-t sem. Mert halad vele az offense és látható hogy több van ebben, csak el kell jutni oda önbizalomban, komfortzónában, döntéshozatalban neki is.
topin
Nekem nincs gamepassem, meg nem használok twittert se, így ezeket tényleg akkor látom, ha rákeresek vagy vki megosztja.
Másrészt meg tanuláshoz is kiválóak (már ha szánnék rá időt), mert jól lehet belőlük elemezni a felállásokat, matchupokat, stb.

Pl. itt is látszott, hogy kb. 2x-er is futtattuk ugyanazt a játékot, amikor a TE/WR fut egy keresztező útvonalat vagy slantet és tisztára tudta magát játszani, Jones meg másodjára se próbálta azt meg, miközben olvasásra lett volna ideje. Ráadásul rávilágít arra, hogy a OC igenis ad neki esélyt a nagy játékokra és a megfelelő matchupokat is kialakítja.

De ahogy te is írod, egyáltalán nem vetem ezt Jones szemére, azért nem egy futottak még csapat és edző ellen kellett kiállnia, meg mégiscsak a 3. meccse volt az NFL-ben.

Ettől függetlenül amit én látni szerettem volna az az, hogy a futásoknál mi nem működött és miért, főleg az RZ szituációknál.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ebben sincs új, de már nagyon pörgök az esti meccsre


Wyatt
Hmm Brady extra motivált így van olyan érzésem vele kapcsolatban mintha SB-t játszana. Ha nem lesz észnél BB és a csapat brutál elpopsiza a GOAT a csapatot

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
 www.theringer.com/nfl/2021/10/1/22703123/mac-jones-new-england-patriots-scheme-personnel-issues
Solymi
Nagyon jó cikk. Akkor megkaptuk a választ, hogy nem a csapat szuperkonzervatív, hanem Jones. Valahol ez érthető kezdőként, legutóbbi meccs sem biztos, hogy növelte az önbizalmát, de kellenek ezek, minél hamarabb kiderüljön milyen karakter ő valójában.
Egyszer el kell jönnie, az időnek mikor bizony be kell majd vállalni ezeket a 10-20 yardos átadásokat is, kiváncsian várom mikor fordulát benne ez, ha egyáltalán megtörténik.

Mai meccs sem lesz egyszerű számára, ha azt nézzük a Bowles mennyit szokott blitzelni. Érdekes lesz nézni mennyire sikerült felkészülni Jonesnak és a stábnak is, azért a Tampánál is vannak hiányzók az ő secjüket sem nevezném világverőnek vagy olyannak akitől nagyon reszketni kéne. Remélem Jones tehermentesítésére nem az lesz a gameplan, hogy akkor futtassuk nulla yardért a futóinkat...
ZERO_L
Iden eddig a Tampa vedelme a liga utolso harmadaba tartozik. Blitz ide vagy oda, harmatos az egyseg.
undisputedly
😀 ez ellen az O fal gárda ellen frankón elitek lesznek azt garantálom 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben sincs új, de már nagyon pörgök az esti meccsre


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez így teljesen rendben is van, meg is emlékeznek róla, de nem lesz olyan komolytalan játékmegszakítás és ünneplési ceremónia, mint Breesnél volt.


több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
De amúgy ahogy említettem is topinnak, kellenek ezek az elemzések is, hogy lássuk mi a szitu.
Ezzel nem azt mondom, hogy Jones rossz, de sztem ebben a pass-heavy ligában, ilyen gyenge futás mellett már nem tudja azt megcsinálni mint TB 2000-ben. Meg azért a TE-k és WR-ek is újak.

Látszik, hogy biztonsági játékra megy, de több játékot ott hagyott...kérdés miért, de idővel erre is választ kapunk ill. meg fogja játszani.

Nekem ez az év amúgy is inkább olyan, hogy építgesse magát, tanuljon és rázódjon össze a többiekkel.
Simán el tudom képzelni, hogy pár játékost a szerződése ellenére úgyis elcserélünk, mert ha jövőre növekszik a Cap, akkor ezek a fizetési számok annyira már nem számítanak.


Solymi
De ami ebben a cikkben képileg látható, azt szóban már eddig is elmondták és aki visszanézte a meccseket, vagy twitteren nézett szituációs helyzeteket, az eddig is tudta azt ami benne van.

Ezért kérdeztem milyen elemzésre vársz? Ebben nem volt olyan ami ne hangzott volna el, vagy ne lett volna látható. Max annyival több, hogy szájba van rágva a kivágott szitukkal. De ezek ugyanúgy visszanézhetőek mondjuk a game passen is, meg a cikkekben is láthatóak és az interjúkban is hallhatóak és a statokból is leszűrhetőek.

Én értem, hogy van akinek kell a vizuális megerősítés, mert anélkül nem érti amit lát, de az hogy Jones az olcsó megoldásokat választotta, amit a D ott hagyott, azt eddig is mondta itt több ember is. Ezt láthatod ebben is. Olyan szempontból hasznos, hogy aki eddig nem értette ezt, az most látja miről van szó.

De ezek nem rossz döntések, csak nincs kimaxolva a várható érték. Újoncként ez nem meglepő, hiszen eleve egy konzervatívabb játékosról beszélünk, akinek az under center játéka eleve kérdéses volt. Erre jön a fal bizonytalansága, az ebből fakadó bizalmatlanság, és az alapelv, hogy ne add el.

Látja ő is, hogy ott van a lehetőség, nyilatkozta ezt többször is. JMD megvédte, hogy nem sietnek sehova. Ezt csak a szurkolók képzelik, hogy odamegy azt dobja ennyi az egész.

Arra mondjuk mindenképp jó egy ilyen videós elemzés, hogy lássák JMD playcallja meg play designja rendben van. Nem őt kell ekézni. És Jones-t sem. Mert halad vele az offense és látható hogy több van ebben, csak el kell jutni oda önbizalomban, komfortzónában, döntéshozatalban neki is.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
 www.theringer.com/nfl/2021/10/1/22703123/mac-jones-new-england-patriots-scheme-personnel-issues
Solymi
Nagyon jó cikk. Akkor megkaptuk a választ, hogy nem a csapat szuperkonzervatív, hanem Jones. Valahol ez érthető kezdőként, legutóbbi meccs sem biztos, hogy növelte az önbizalmát, de kellenek ezek, minél hamarabb kiderüljön milyen karakter ő valójában.
Egyszer el kell jönnie, az időnek mikor bizony be kell majd vállalni ezeket a 10-20 yardos átadásokat is, kiváncsian várom mikor fordulát benne ez, ha egyáltalán megtörténik.

Mai meccs sem lesz egyszerű számára, ha azt nézzük a Bowles mennyit szokott blitzelni. Érdekes lesz nézni mennyire sikerült felkészülni Jonesnak és a stábnak is, azért a Tampánál is vannak hiányzók az ő secjüket sem nevezném világverőnek vagy olyannak akitől nagyon reszketni kéne. Remélem Jones tehermentesítésére nem az lesz a gameplan, hogy akkor futtassuk nulla yardért a futóinkat...
ZERO_L
Iden eddig a Tampa vedelme a liga utolso harmadaba tartozik. Blitz ide vagy oda, harmatos az egyseg.
undisputedly
Az igaz, de Sherman ebben tud segíteni, meg főleg Brady...bemegy leoktatni a Pats O-t a D-nek és ennyi.
Vagy amikor nem a pályán van, akkor beáll Bowles mellé segíteni.

topin
De amúgy ahogy említettem is topinnak, kellenek ezek az elemzések is, hogy lássuk mi a szitu.
Ezzel nem azt mondom, hogy Jones rossz, de sztem ebben a pass-heavy ligában, ilyen gyenge futás mellett már nem tudja azt megcsinálni mint TB 2000-ben. Meg azért a TE-k és WR-ek is újak.

Látszik, hogy biztonsági játékra megy, de több játékot ott hagyott...kérdés miért, de idővel erre is választ kapunk ill. meg fogja játszani.

Nekem ez az év amúgy is inkább olyan, hogy építgesse magát, tanuljon és rázódjon össze a többiekkel.
Simán el tudom képzelni, hogy pár játékost a szerződése ellenére úgyis elcserélünk, mert ha jövőre növekszik a Cap, akkor ezek a fizetési számok annyira már nem számítanak.

Plusz a cikkből érdekes felvetés, hogy ez az Offense nem Macre vagy egy új QB-re lett építve, hanem talán Newtonra és ennek ellenére mégis új QB jött és Newton ment.

Lehet, hogy ebben benne van Kraft keze, hogy ott volt a lehetőség QB-t húzni és aztán az, hogy be kell vetni és Newtont elengedni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, de a Pats fala és elkapo sem jók, futni meg nehéz a Bucs ellen

Nem sok új infó lesz az ittenieknek, de hátha olvasgatna valaki a meccs előtt

 index.hu/sport/amerikaifutball/2021/10/03/tom-brady-visszater-new-englandbe-hogy-az-nfl-rekordere-legyen/

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.theringer.com/nfl/2021/10/1/22703123/mac-jones-new-england-patriots-scheme-personnel-issues
Solymi
Nagyon jó cikk. Akkor megkaptuk a választ, hogy nem a csapat szuperkonzervatív, hanem Jones. Valahol ez érthető kezdőként, legutóbbi meccs sem biztos, hogy növelte az önbizalmát, de kellenek ezek, minél hamarabb kiderüljön milyen karakter ő valójában.
Egyszer el kell jönnie, az időnek mikor bizony be kell majd vállalni ezeket a 10-20 yardos átadásokat is, kiváncsian várom mikor fordulát benne ez, ha egyáltalán megtörténik.

Mai meccs sem lesz egyszerű számára, ha azt nézzük a Bowles mennyit szokott blitzelni. Érdekes lesz nézni mennyire sikerült felkészülni Jonesnak és a stábnak is, azért a Tampánál is vannak hiányzók az ő secjüket sem nevezném világverőnek vagy olyannak akitől nagyon reszketni kéne. Remélem Jones tehermentesítésére nem az lesz a gameplan, hogy akkor futtassuk nulla yardért a futóinkat...
ZERO_L
Iden eddig a Tampa vedelme a liga utolso harmadaba tartozik. Blitz ide vagy oda, harmatos az egyseg.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
 www.theringer.com/nfl/2021/10/1/22703123/mac-jones-new-england-patriots-scheme-personnel-issues
Solymi
Nagyon jó cikk. Akkor megkaptuk a választ, hogy nem a csapat szuperkonzervatív, hanem Jones. Valahol ez érthető kezdőként, legutóbbi meccs sem biztos, hogy növelte az önbizalmát, de kellenek ezek, minél hamarabb kiderüljön milyen karakter ő valójában.
Egyszer el kell jönnie, az időnek mikor bizony be kell majd vállalni ezeket a 10-20 yardos átadásokat is, kiváncsian várom mikor fordulát benne ez, ha egyáltalán megtörténik.

Mai meccs sem lesz egyszerű számára, ha azt nézzük a Bowles mennyit szokott blitzelni. Érdekes lesz nézni mennyire sikerült felkészülni Jonesnak és a stábnak is, azért a Tampánál is vannak hiányzók az ő secjüket sem nevezném világverőnek vagy olyannak akitől nagyon reszketni kéne. Remélem Jones tehermentesítésére nem az lesz a gameplan, hogy akkor futtassuk nulla yardért a futóinkat...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harry visszatérhet, kíváncsi lennék egy Sherman elleni párharcára 😊