New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Legutoljara ilyen rosszul 2000-ben, 21 eve kezdett a csapat. Brady elso eveben amikor meg csak csere volt.

Akkor 0-4 volt ha minden igaz. Ha jovo heten gyoz az Gillette-be latogato Tampa Bay, akkor Brady allithatja be a a sajat elso eve utani legrosszabb Pats merleget (1-3).
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.
ervinator
Dehogy volt esély, egy teljesen diszfunkcinális O#ba kellett valahogy életet lehelni. Az egész RZ-s playhívásokkal volt gond, de ez feltette a koronát, arra a pár playre.

Ahogy berúgtuk a FG-t a Saints már csak az órát ölte semmi mást. Pont a TD-vel adtuk volna meg az esélyt a comebackre, de így totálisan feladtunk a meccset.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Az O-line botrányosan szar. Az első körös Wynnel együtt. Ha nem érték el Jonest az első félidőben, akkor is simán összenyomták a zsebet.
A fenti miatt érthetetelen, hogy-josh miért nem gyorsabb játékokat rajzolt fel, hívott -jonesnak az első félidőben.

Baileynek szóljon valaki, hogy ne rugdossa ki a kickoffokat az oldalvonalon. Ez már a második volt három meccsen.
És az egész ST játék nem ér semmit, pedig szokás szerint mi ebbe többet invesztálunk, mint az átlag.

Jonnu Smith remélem egész héten 7/24-ben büntetőköröket fut.

Bolden baszki? Komolyan? A faszi egy örök ST játékos, de valahogy mindenki elé kerül a DC-n?

A védelem is javulhatna, de egyáltalán nem lenne igazságos őket felelőssé tenni a tegnapiért.

És akkor az a TD. Az egy kibaszott int volt, erre TD-t csinálnak belőle. Azért az nagy gyomros lehetett a pályán is.

Szóval itt igazából semmi sem jött be és nem hiszem, hogy a következőn fognak javítani. Amíg az O-line nem javul fel, addig nem tudom mit akarunk? Mert ezek sem passzt, sem futást nem tudnak blokkolni rendesen.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.
ervinator
Nekem az jön le ebből hogy annyira szar az O hogy a Fg az egyetlen megoldás. Csak arra kéne rájönni hogy a TD többet hoz mint a Fg. Az a fura hogy ahogy elérünk a rz-ba tudom hogy FG lesz mintha Jonest büntetnék a faszom értelmetlen futásokkal, amikor a srác pont ebben a 10-15 yardos zónában érzi magát komfortosan...Jöhetne trade-el egy slot elkapó de nagyon jaa és Jonu egy kretén fakezű TE

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Túl lehetne reagálni a meccset, de igazából majd úgy is a köv 3 adja meg a választ, gödörben van az O# vagy ez csak a szokásos kurvára semmi sem jött össze meccsünk volt a szezonban.
Az O fal az ami nagyon aggasztó számomra.

Korán jött a pofon Jonesnak meg a csapatnak, egy még nehezebb ellenfél ellen lehet javítani köv héten.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Nagyon nem volt meg a 60 perc jó foci. AZ a 2 INT és a blokkolt punt kb kiherélt minket. Jelenleg ez az offense nem tud felrakni 30 pontot. Pedig a védelem kapott 14 pontot, a többit az O és az ST hozta össze. Ahogy Burkus írta ez még nagoyn nem PO csapat, sok munka vár rájuk és sajnos az állomány is inkább középszer.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Jó kis reality check ez a meccs a támadóknak...

Valamit nagyon ki kell találni mert ez nagyon nagy nulla
ZERO_L
Jöhetnek az általad vágyott hosszú passzok. Végül is mindegy, hogy két INT vagy 5-6.
Burkus
Ezen a meccsen semmi sem megy.

Ezen a drop picksixen nagyon elment a meccs. Bradyvel nyílván nem írnám le, de ez az O# most nagyon keresi magát.

Annyiban jó, hogy Jonesnak (bár nem rajta megy el a meccs) és a támadóknak jött egy kiadós pofon, köv hetet tudjuk, BB a szart is ki fogja hajtani belőlük az edzéseken.

Köv meccseken meg le lehet szűrni, mind Jones mind a többi támadó hogyan reagálja ezt le, mégis milyen karakterekből áll ez a mostani egység.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó kis reality check ez a meccs a támadóknak...

Valamit nagyon ki kell találni mert ez nagyon nagy nulla
ZERO_L
Jöhetnek az általad vágyott hosszú passzok. Végül is mindegy, hogy két INT vagy 5-6.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Jó kis reality check ez a meccs a támadóknak...

Valamit nagyon ki kell találni mert ez nagyon nagy nulla



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
azért egy ilyen meccsen elereszthetné igazán a labdát.Solymi
😥
Wyatt
Ezt most mire?
Írtam, hogy a Jets elleni garbage time-ban, ha volt ilyen játék felrajzolva és megvolt rá a lehetősége, akkor megpróbálhatta volna. A meccs egészét nézve azért jó, hogy a garbage time-ig inkább a biztosra ment.

De az is nagyon pozitívum, hogy tudta és látta h ott a lehetőség.
Solymi
pont arról írunk hogy felesleges a próba. Akkor dobja meg ha tudja egy megnyert meccsen. Próbálni ráér ha nincs más opciója. Két meccse van a ligában az ember.
topin
Én ezt értem és ezt is írtam.
Azért a Jets elleni meccs második félideje eredményben nem nagyon változott, volt 1-1 FG mindkét oldalon, de ha szigorúan vesszük, akkor az utolsó 5-10 percben lehetett volna egy ilyet próbálni.

Persze én azt is megértem, hogyha az O-falat és a QB-t nem akarták felesleges sérülésveszélynek kitenni, illetve Jones úgy ítélte meg, hogy számára most jobb a biztonságos játék, minthogy eladja a labdát és esetleg esélyt adjon a Jetsnek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
nem azért nem dobja meg mert baszik ő erre, hanem mert nem komfortos neki és tud biztosabbat. Hiszen alaposan a fülébe lett rágva ne adja el.

És nem azért nem dobja meg mert szarakodik helyette, hanem mert szabadulnia kell mert jön a nyomás. És pontosan dobja meg, életbe tartva a driveot, tehát nem hoz rossz döntést. Teljesen logikusan áll a szituhoz és nem akarja túlvállalni magát, ha nincs rá szükség.. És mi sem azt gondoljuk hogy egész karrierjét ilyen konzervatívan oldja meg. Hanem azt, hogy nem első 2 NFL meccsén kell villogni. Majd eljön az idő amikor rákényszerül, és nem lesz más választásunk. Látva az eddigi játékát bele fog állni, aztán meglátjuk.. de akár ma, akár a jövő héten nem jön össze, semmit nem fog jelenteni a karrierjét illetően.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
azért egy ilyen meccsen elereszthetné igazán a labdát.Solymi
😥
Wyatt
Ezt most mire?
Írtam, hogy a Jets elleni garbage time-ban, ha volt ilyen játék felrajzolva és megvolt rá a lehetősége, akkor megpróbálhatta volna. A meccs egészét nézve azért jó, hogy a garbage time-ig inkább a biztosra ment.

De az is nagyon pozitívum, hogy tudta és látta h ott a lehetőség.
Solymi
pont arról írunk hogy felesleges a próba. Akkor dobja meg ha tudja egy megnyert meccsen. Próbálni ráér ha nincs más opciója. Két meccse van a ligában az ember.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
azért egy ilyen meccsen elereszthetné igazán a labdát.Solymi
😥
Wyatt
Ezt most mire?
Írtam, hogy a Jets elleni garbage time-ban, ha volt ilyen játék felrajzolva és megvolt rá a lehetősége, akkor megpróbálhatta volna. A meccs egészét nézve azért jó, hogy a garbage time-ig inkább a biztosra ment.

De az is nagyon pozitívum, hogy tudta és látta h ott a lehetőség.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért egy ilyen meccsen elereszthetné igazán a labdát.Solymi
😥

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
NB2
zinedine5
ervinator
Bemásolnám ide a pats.hu-ról a nyilatkozatok ide vágó részét:

"arról, hogy a Jets nem engedett hosszú passzokat

MJ: Ez inkább rajtam múlott, többször is mehetnék mélyre. Azt csinálták, amit vártunk. Nagyszerű védőfaluk van, de ahogy már mondtam, tudnék jobb dobásokat is csinálni, tartani a labdát, mozogni vele, sok játék jobban is elsülhetett volna. "

Ez alapján és több más alapján fel voltak rajzolva a hosszú játékok, meg is volt az opció, mégse dobta meg.

És akkor itt van az eredeti is, kicsit jobban kontextusba helyezve a dolgot:

 www.patspulpit.com/2021/9/21/22684513/mac-jones-addresses-new-england-patriots-lack-of-deep-passes

Így már látható, hogy nincs még meg neki az önbizalma vagy kémia hozzá, hogy ezeket a játékokat megcsinálja.
A Jets ellen meg lehetett volna próbálni, de ott nem tette.

A Saints és a TB ellen kényszerítve lesz rá, mert ott muszáj lesz előnyt építeni vagy menni az eredmény után.


További probléma még, hogy ti már nagyon régóta itt vagytok a fórumon, megvannak a beidegződések, profilozások, így néha-néha már egymásnak ugrotok ahelyett, hogy pro és kontra megvizsgálnátok, hogy mit akar mondani a másik 😉

A végkövetkeztetés részemről az, hogy mindenkinek igaza van...egyrészt látszik, hogy nem siettetjük Jonest viszont beépítjük neki a játékokat, másrészt meg ahogy Zero mondta, azért egy ilyen meccsen elereszthetné igazán a labdát.

Azt persze nem tudjuk, hogy a meccs melyik szakaszában voltak ezek, legalábbis nem követtem, nem hinném, hogy garbage time-ban rajzolgattak volna fel ilyen játékot, de meg lehetett volna próbálni.
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Vajon ha a mai meccset elbukjuk nyerő pozícióból mert Mac erőlteti a hosszú a passzokat "gyakorlásként" akkor mi lesz a reakció itt? 😛
Castleai01
Szerintem ha nyerő pozícióban lesztek, akkor nem lesznek felesleges hosszú passz hívások
kapitnono
Szerintem sem de akkor még egy hétig ugyanez a lemez megy majd a topicban... 😛
Legyen egy szoros és izgalmas meccs akkor, így mindenki jól jár... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Vajon ha a mai meccset elbukjuk nyerő pozícióból mert Mac erőlteti a hosszú a passzokat "gyakorlásként" akkor mi lesz a reakció itt? 😛
Castleai01
Szerintem ha nyerő pozícióban lesztek, akkor nem lesznek felesleges hosszú passz hívások


több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Vajon ha a mai meccset elbukjuk nyerő pozícióból mert Mac erőlteti a hosszú a passzokat "gyakorlásként" akkor mi lesz a reakció itt? 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Félve teszem fel a kérdést, hogy mennyiben másabb az hogy valaki garbage timeban megtudja dobni a hosszút, mint az, hogy valaki edzésen?

Meg pontosan milyen következtetést akarunk ebből levonni? Képes ellátni 20 yardig, vagy képes pontosan odadobni a labdát? Mi derül ki abból, hogy egy eldőlt meccsen képes odadobni 20 yardra lévő emberhez?

Szerintem valós információt az hordozna, hogyha a money is on the line, akkor képes-e megoldani.
ervinator
Az egyikben bele akarják baszni a földbe az ellenfelek, a mmásikban nem.
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Félve teszem fel a kérdést, hogy mennyiben másabb az hogy valaki garbage timeban megtudja dobni a hosszút, mint az, hogy valaki edzésen?

Meg pontosan milyen következtetést akarunk ebből levonni? Képes ellátni 20 yardig, vagy képes pontosan odadobni a labdát? Mi derül ki abból, hogy egy eldőlt meccsen képes odadobni 20 yardra lévő emberhez?

Szerintem valós információt az hordozna, hogyha a money is on the line, akkor képes-e megoldani.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Átolvastam párszor Zero írását meg hozzácsaptam a meccsek nyilatkozatait, elemzéseit és azért az látszik, hogy a csapat, még ha nem is mindig, de felrajzolja neki a nagy játékokat és van, hogy ott az opció, de Jones nem dobja meg, ez interjúban is elhangzott.

Nem mondom, hogy azonnal kellene dobálgatnia, a második éles meccsén, de így a Saints és Tampa ellen nem lesz egyszerű, ott jobb védelmek vannak és készülni fognak erre, kényszeríteni fogják.

Hosszú a szezon, lesz még bőven lehetősége, de muszáj lesz eleresztenie a labdákat, muszáj lesz kicsit erőltetnie...hacsak nem tudja azt, hogy egy-két edzés még kell neki ehhez.
Solymi
Megint az a baj, hogy mi itthon nem vagyunk minden információ birtokában.
Abban igaza volt Zeronak, hogy mikor gyakoroljon hosszú passzokat ha nem meccsen, éles helyzetben, hiszen az edzés az tök más. De mi nem látjuk az edzéseket. Ha ott dobálgatja a 30-40 yardos passzokat jól, akkor nincs gond. Ugyanakkor a meccs összképe - főleg, hogy a Jets 3x eladta a labdát az elején, ezzel nagy előnyt adva nekünk - azt mutatta, hogy nem voltunk rákényszerülve. Ráadásul a hosszú passzban benne van az INT veszély, a fal sem tart addig, az meg magában hordja a fumble-sack-sérülés veszélyét. De azért itt sem tiszta a szitu, mert a nyilatkozatokból az jön le, hogy meg volt a lehetőség, de ő mégse élt vele. De én úgy vagyok vele, hogy jó ha nyerünk, de egy év alatt nem várok csodát a sráctól. Sőt kifejezetten nem örülnék, ha a nagy hype miatt a 2. évben nagy zuhanás következne be.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Átolvastam párszor Zero írását meg hozzácsaptam a meccsek nyilatkozatait, elemzéseit és azért az látszik, hogy a csapat, még ha nem is mindig, de felrajzolja neki a nagy játékokat és van, hogy ott az opció, de Jones nem dobja meg, ez interjúban is elhangzott.

Nem mondom, hogy azonnal kellene dobálgatnia, a második éles meccsén, de így a Saints és Tampa ellen nem lesz egyszerű, ott jobb védelmek vannak és készülni fognak erre, kényszeríteni fogják.

Hosszú a szezon, lesz még bőven lehetősége, de muszáj lesz eleresztenie a labdákat, muszáj lesz kicsit erőltetnie...hacsak nem tudja azt, hogy egy-két edzés még kell neki ehhez.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Leírhatom még 50szer is, de ha ennyire nem tudjátok értelmezni a leírtakat, akkor lehet jobb ezt elengedni.

ZERO_L
Szerintem engedd el. Én is (aki egyetért veled) megtettem. Áthidalhatatlanul távol vannak a gondolataitok egymástól.