New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ajánlom a Peyton utazásai sorozat 13. részét, a Pats-dinasztia kialakulásáról, érdekes megközelítésből. 😊
 arena4plus.network4.hu/watch/peyton-utazasai-13/peyton-utazasai



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ugyan ezen az alapon mondom, hogy kicsit meg lehetne jobban is bízni benne, főleg azért mert mutatott erre pozitív jeleket. Ez alatt nem azt értem hogy minden második labdája menjen 30-40 yardot Agholornak, de meccsenként 1-2-t meg lehetne próbálni. Ahogy nem kellene ennyire ráfügni a futójátékra.

Kifogás meg mindig lesz, miért ne most dobassunk vele +1 mély labdát: első pár meccs, bitang védelem, kiütéses meccs, rossz lábbal kellt fel stb.

Az én felfogásomban teher alatt nő a pálma. Legyen idén 3 INT-es meccse vagy legyen rákényszerítve game winning drive(ok)ra, comebackekre, lássuk meg idén hogy padlóról fel tud e állni vagy hogyan teszi ezt meg. Szerintem erről (is) kelljen szólnia az első évének. Második évére már ki fogják videózni aztán akkor meg amiatt kell majd izgulnia...

Egy győztes kultúrába került bele, kiváló edzők közé ráadásul mindenki szerint minden értelemben systemfit. Nehogy már egy két bukkanó kerékbe törje a karrierjét.
ZERO_L
Megbíznak benne. A fal alkalmatlan jelenleg komolyabb passzjátékra.

A szezon előtt is tudott volt, hogy futni fogunk, nem fognak elmenni ettől, ha nem muszáj. Amikor meg muszáj volt/lesz, akkor jött/jön Jones.

Game winning driveokat vezethet idén is a lassabb tempónk miatt, hiszen ritka lesz a nagy távolság a csapatok között. EBben is látszik bíznak benne, hogy ha kell megoldja majd.

Amit kérsz, azt láttuk a Miami ellen is. Most a Jets ellen mit kellett volna még? Nem rólunk szurkolókról szól a játék, meg a látványos elemekről. Főleg nem Belichicknél. Brady sem passzolta szét a világot annak idején. Jones is majd akkor jön ezzel ha a szükség úgy hozza. Sztem tök alap, hogy nem kockáztat. Eleve ez a BB filozófia alapja a QB játéknál, hogy ne legyen labdavesztés. Elveszi amit a D ad, egyelőre ennyi bőven elég. MAjd amikor kell, akkor úgyis dobatják mélyre is. De amikor nincs rá szükség, akkor csak a mi kedvünkért ostobaság.
topin
Jól mondod. Tessék megnézni a 2001-es szezon eredményeit, A meccsek többségét az offense Brady előrelépését követően 20-24 pont közötti eredményekkel hozta, a PO-ban 16, 24, és a SB-ban 20 pont volt a csapat neve mellett, abból is általában 1-2 TD, a többi FG. Láthatóan ugyanarra az útra próbálunk rálépni.

És amikor most valaki emlegeti a hat gyűrűt meg a 2001-es elsőt, nem érdekli, hogy akkor milyen játékkal értük el.

Hozzáteszem, MacJonesnak ideje sincs nagyon a nagy játékra, annyira gyenge volt ezen a két meccsen az O-fal. Pillanatok alatt az arcában voltak a védők. Lehet, hogy egyesek itt annak örülnének, ha BigBen vagy Luck módjára az utolsó percig tartogatná a labdát és csak akkor dobná el, amikor már zuhan rá a 300 kg össztömegű két védő, én nem. Láttuk, hogy Luck karrierjében ez mit jelentett, BigBen pedig külön kategória azzal az alkattal. Jó lenne, ha ez a srác hosszútávú megoldás lenne a csapatnak és nem a sérülésekről szólna a következő 4-5 szezon. A képességei meg a hozzáállása megvan hozzá.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ugyan ezen az alapon mondom, hogy kicsit meg lehetne jobban is bízni benne, főleg azért mert mutatott erre pozitív jeleket. Ez alatt nem azt értem hogy minden második labdája menjen 30-40 yardot Agholornak, de meccsenként 1-2-t meg lehetne próbálni. Ahogy nem kellene ennyire ráfügni a futójátékra.

Kifogás meg mindig lesz, miért ne most dobassunk vele +1 mély labdát: első pár meccs, bitang védelem, kiütéses meccs, rossz lábbal kellt fel stb.

Az én felfogásomban teher alatt nő a pálma. Legyen idén 3 INT-es meccse vagy legyen rákényszerítve game winning drive(ok)ra, comebackekre, lássuk meg idén hogy padlóról fel tud e állni vagy hogyan teszi ezt meg. Szerintem erről (is) kelljen szólnia az első évének. Második évére már ki fogják videózni aztán akkor meg amiatt kell majd izgulnia...

Egy győztes kultúrába került bele, kiváló edzők közé ráadásul mindenki szerint minden értelemben systemfit. Nehogy már egy két bukkanó kerékbe törje a karrierjét.
ZERO_L
Megbíznak benne. A fal alkalmatlan jelenleg komolyabb passzjátékra.

A szezon előtt is tudott volt, hogy futni fogunk, nem fognak elmenni ettől, ha nem muszáj. Amikor meg muszáj volt/lesz, akkor jött/jön Jones.

Game winning driveokat vezethet idén is a lassabb tempónk miatt, hiszen ritka lesz a nagy távolság a csapatok között. EBben is látszik bíznak benne, hogy ha kell megoldja majd.

Amit kérsz, azt láttuk a Miami ellen is. Most a Jets ellen mit kellett volna még? Nem rólunk szurkolókról szól a játék, meg a látványos elemekről. Főleg nem Belichicknél. Brady sem passzolta szét a világot annak idején. Jones is majd akkor jön ezzel ha a szükség úgy hozza. Sztem tök alap, hogy nem kockáztat. Eleve ez a BB filozófia alapja a QB játéknál, hogy ne legyen labdavesztés. Elveszi amit a D ad, egyelőre ennyi bőven elég. MAjd amikor kell, akkor úgyis dobatják mélyre is. De amikor nincs rá szükség, akkor csak a mi kedvünkért ostobaság.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem tökre tetszett a trükkös játék White-tal, pont annyira lendített a csapaton, amennyire kellett. De fölösleges lett volna ezen a meccsen 2-3 ilyet még elővenni, mert csak idő előtt ellövöd, teljesen haszontalanul.

Amikor van egy pontszám alapján bőven eldőlt meccs, de még a rövid passzoknál is sokszor odaér az ellenfél védelme az irányítóra, és ennek ellenére is szépen megy előre a csapat, akkor minek hívni hosszú passzokat, ahol aztán garantáltan folyamatosan ütik-vágják? Mit adott volna ehhez a meccshez, ha van két-három 30-40 yardos passz? Semmit, csak tök felesleges kockázat lett volna. Lesz olyan meccs, aminél erre szükség lesz, most egyáltalán nem volt

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szerintem jól dokumentálható, hogy engem már preseasonben meggyőzött Jones, írtam is hogy hülyeségnek tartom padoztatni Newton mögött... nem sokan osztották a véleményem, mert mindenki tamáskodott meg féltette, jaj mi lesz a csúnya NFL védőkkel szemben. Semmi, majd beleszokik, ha meg nem tudja ezt megugrani akkor meg kevés ide és lehet újat keresni.

Ugyan ezen az alapon mondom, hogy kicsit meg lehetne jobban is bízni benne, főleg azért mert mutatott erre pozitív jeleket. Ez alatt nem azt értem hogy minden második labdája menjen 30-40 yardot Agholornak, de meccsenként 1-2-t meg lehetne próbálni. Ahogy nem kellene ennyire ráfügni a futójátékra.

Kifogás meg mindig lesz, miért ne most dobassunk vele +1 mély labdát: első pár meccs, bitang védelem, kiütéses meccs, rossz lábbal kellt fel stb.

Az én felfogásomban teher alatt nő a pálma. Legyen idén 3 INT-es meccse vagy legyen rákényszerítve game winning drive(ok)ra, comebackekre, lássuk meg idén hogy padlóról fel tud e állni vagy hogyan teszi ezt meg. Szerintem erről (is) kelljen szólnia az első évének. Második évére már ki fogják videózni aztán akkor meg amiatt kell majd izgulnia...

Egy győztes kultúrába került bele, kiváló edzők közé ráadásul mindenki szerint minden értelemben systemfit. Nehogy már egy két bukkanó kerékbe törje a karrierjét.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Jones fejlődése természetesen mindent felül ír, de én jelenleg úgy látom, hogy ha idén nem fejlődik (nem top10-es QB teljesítményről beszélek), akkor nem lesz PO, szóval nálam ez kéz a kézben jár.

Nem kezdem el újra megint ecsetelni, de szerintem nem fér bele ha Jones idén csak “szokja az NFL-t”. Lehet ez a két meccs is kicsi minta, de úgy néz ki az ő alapja nagyon stabil, szerintem muszáj lesz megkarcolgatni, hogy pl 8-10 meccsel a fejében tudunk-e mondjuk plusz 10-15%-ot kihozni még idén belőle. Kiváncsi vagyok mikor jön ez a pillanat.

Persze, ha ő egy legit fr.QB lesz akkor mindegy hogy egy, kettő vagy három esetleg négy év alatt érik be. De ez most konkrétan vágyálom, még megközelítőleg sincs rá semmi bizonyítékunk.
ZERO_L
én ezt a parát nem értem, hogy miért ne nyitnánk ki majd vele is a playbookot? Vagy lehet már nyitva van résnyire, csak még nem vállalja be. Mondjuk a nyomás miatt, ami a fal hiányosságai miatt van.

Két meccs ment le, ahol nem kellett túlvállalnia magát. Bár a futás akadozása miatt a Miami ellen azért elsőre az túlvállalás volt, de megoldotta. Tehát a szemünk láttára fejlődik. Nem értem, akkor 2 meccs után mi a para oka? Ez nem minta. És ugye ha Harristől nem veszik el a lasztit, akkor ez most 2-0. Vagyis a terv és a kivitelezés is működik QB részről.

Aztán majd lesz sokkal jobb is.
topin
Lehet egy olyan vetülete a dolgoknak, hogy ennyit tud a srác, azért nem erőltetünk semmit. Nagyon vékony a határ a padlója és a plafonja között.
Nyilván ez inkább a hater felfogás, de azért nflben sok mindent láttunk már, nem lenne annyira meglepő.

Lehet én vagyok türelmetlen, de én már láttam közepes irányítót jól játszani a mi rendszerünkben, ez nem viszi át az ingerküszöbömet.
Én tűkön ülve várom azt a meccset mikor végre kicsit mélyebb vízbe engedjük az újoncunkat. Mert engem az érdekel elsősorban hogy tud-e úszni, nem az hogy a 10 centis vízbe nem fullad bele...

Most jön egy saints, bucs, texans(?), boys sorozat. Itt már kétlem, hogy beleférne ez a mostani maszatolgatás. Aztán lehet még ezt is túl korainak gondolják és én még tovább várhatok 😕
ZERO_L
minden idők legjobb újonc értékelését kapta, én nem értem te miről beszélsz vagy mit vársz el. Itt nem arról van szó, hogy egy veterán elkaristol minimumon.

Nem veszed figyelembe, hogy itt eredményt is lehet/kell elérni, nem lehet eladni a labdát csak hogy a szurkoló többet tudjon meg. Kicsit túltolod ezt a személyes meggyőzést. Biztosan nem ennyit tud, hiszen a TC és a pre season meccseken is többet kapott. Ott is fokozatosan lett felépítve a játékhívás vele kapcsolatban és most is így van.

teljesen jól száll ki olyan játékokból, amik nem működnek. Minden csapattársa arról áradozik hogy ilyen impresszív újoncot nem látott még. Áthívja a játékokat és a veteránok hallgatnak rá, mert megvette őket. Az hogy téged nem győzött meg, az egy mellékes vonal.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Jones fejlődése természetesen mindent felül ír, de én jelenleg úgy látom, hogy ha idén nem fejlődik (nem top10-es QB teljesítményről beszélek), akkor nem lesz PO, szóval nálam ez kéz a kézben jár.

Nem kezdem el újra megint ecsetelni, de szerintem nem fér bele ha Jones idén csak “szokja az NFL-t”. Lehet ez a két meccs is kicsi minta, de úgy néz ki az ő alapja nagyon stabil, szerintem muszáj lesz megkarcolgatni, hogy pl 8-10 meccsel a fejében tudunk-e mondjuk plusz 10-15%-ot kihozni még idén belőle. Kiváncsi vagyok mikor jön ez a pillanat.

Persze, ha ő egy legit fr.QB lesz akkor mindegy hogy egy, kettő vagy három esetleg négy év alatt érik be. De ez most konkrétan vágyálom, még megközelítőleg sincs rá semmi bizonyítékunk.
ZERO_L
én ezt a parát nem értem, hogy miért ne nyitnánk ki majd vele is a playbookot? Vagy lehet már nyitva van résnyire, csak még nem vállalja be. Mondjuk a nyomás miatt, ami a fal hiányosságai miatt van.

Két meccs ment le, ahol nem kellett túlvállalnia magát. Bár a futás akadozása miatt a Miami ellen azért elsőre az túlvállalás volt, de megoldotta. Tehát a szemünk láttára fejlődik. Nem értem, akkor 2 meccs után mi a para oka? Ez nem minta. És ugye ha Harristől nem veszik el a lasztit, akkor ez most 2-0. Vagyis a terv és a kivitelezés is működik QB részről.

Aztán majd lesz sokkal jobb is.
topin
Lehet egy olyan vetülete a dolgoknak, hogy ennyit tud a srác, azért nem erőltetünk semmit. Nagyon vékony a határ a padlója és a plafonja között.
Nyilván ez inkább a hater felfogás, de azért nflben sok mindent láttunk már, nem lenne annyira meglepő.

Lehet én vagyok türelmetlen, de én már láttam közepes irányítót jól játszani a mi rendszerünkben, ez nem viszi át az ingerküszöbömet.
Én tűkön ülve várom azt a meccset mikor végre kicsit mélyebb vízbe engedjük az újoncunkat. Mert engem az érdekel elsősorban hogy tud-e úszni, nem az hogy a 10 centis vízbe nem fullad bele...

Most jön egy saints, bucs, texans(?), boys sorozat. Itt már kétlem, hogy beleférne ez a mostani maszatolgatás. Aztán lehet még ezt is túl korainak gondolják és én még tovább várhatok 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Jó, hogy ezeket ragozzuk, mert azért van ez a fórum. De azért szíven ütött, amikor benéztem ide a meccs után rögtön és kb. egyetlen jó szót se láttam a csapatról. Miközben úgy vertük az egyik riválisunkat idegenben, hogy kb. 10 percig voltak a meccsben.

Amúgy kb. az Öreg így szokta beszoktatni az újonc edzőket. Most mit csodálkozok? Business as usual...
Kollega
Én örülnék, ha megmaradna az a felfogás, hogy nem értékelünk túl egy bottomx csapat elleni sima győzelmet 😉

Wilsont nagyon győzködni sem kellett, hogy nekünk passzoljon, nagyon vakon volt a srác.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Jones fejlődése természetesen mindent felül ír, de én jelenleg úgy látom, hogy ha idén nem fejlődik (nem top10-es QB teljesítményről beszélek), akkor nem lesz PO, szóval nálam ez kéz a kézben jár.

Nem kezdem el újra megint ecsetelni, de szerintem nem fér bele ha Jones idén csak “szokja az NFL-t”. Lehet ez a két meccs is kicsi minta, de úgy néz ki az ő alapja nagyon stabil, szerintem muszáj lesz megkarcolgatni, hogy pl 8-10 meccsel a fejében tudunk-e mondjuk plusz 10-15%-ot kihozni még idén belőle. Kiváncsi vagyok mikor jön ez a pillanat.

Persze, ha ő egy legit fr.QB lesz akkor mindegy hogy egy, kettő vagy három esetleg négy év alatt érik be. De ez most konkrétan vágyálom, még megközelítőleg sincs rá semmi bizonyítékunk.
ZERO_L
én ezt a parát nem értem, hogy miért ne nyitnánk ki majd vele is a playbookot? Vagy lehet már nyitva van résnyire, csak még nem vállalja be. Mondjuk a nyomás miatt, ami a fal hiányosságai miatt van.

Két meccs ment le, ahol nem kellett túlvállalnia magát. Bár a futás akadozása miatt a Miami ellen azért elsőre az túlvállalás volt, de megoldotta. Tehát a szemünk láttára fejlődik. Nem értem, akkor 2 meccs után mi a para oka? Ez nem minta. És ugye ha Harristől nem veszik el a lasztit, akkor ez most 2-0. Vagyis a terv és a kivitelezés is működik QB részről.

Aztán majd lesz sokkal jobb is.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.
ZERO_L
Ha nincs idén PO, akkor sincs baj. Nekem tetszik ez szervesen építkező játékfelfogás. Ha pedig a védelem 10-15 ponton tartja az ellenfélt, akkor a 20 pont is elég. (Az, hogy mi ennek a védelemnek a valódi potenciálja, még nem látszik, de a 11,5 pont/ meccs átlag impozáns. Majd TB12-ék ellen megmutathatják. )
Burkus
Jones fejlődése természetesen mindent felül ír, de én jelenleg úgy látom, hogy ha idén nem fejlődik (nem top10-es QB teljesítményről beszélek), akkor nem lesz PO, szóval nálam ez kéz a kézben jár.

Nem kezdem el újra megint ecsetelni, de szerintem nem fér bele ha Jones idén csak “szokja az NFL-t”. Lehet ez a két meccs is kicsi minta, de úgy néz ki az ő alapja nagyon stabil, szerintem muszáj lesz megkarcolgatni, hogy pl 8-10 meccsel a fejében tudunk-e mondjuk plusz 10-15%-ot kihozni még idén belőle. Kiváncsi vagyok mikor jön ez a pillanat.

Persze, ha ő egy legit fr.QB lesz akkor mindegy hogy egy, kettő vagy három esetleg négy év alatt érik be. De ez most konkrétan vágyálom, még megközelítőleg sincs rá semmi bizonyítékunk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó, hogy ezeket ragozzuk, mert azért van ez a fórum. De azért szíven ütött, amikor benéztem ide a meccs után rögtön és kb. egyetlen jó szót se láttam a csapatról. Miközben úgy vertük az egyik riválisunkat idegenben, hogy kb. 10 percig voltak a meccsben.

Amúgy kb. az Öreg így szokta beszoktatni az újonc edzőket. Most mit csodálkozok? Business as usual...

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.
ZERO_L
Ha nincs idén PO, akkor sincs baj. Nekem tetszik ez szervesen építkező játékfelfogás. Ha pedig a védelem 10-15 ponton tartja az ellenfélt, akkor a 20 pont is elég. (Az, hogy mi ennek a védelemnek a valódi potenciálja, még nem látszik, de a 11,5 pont/ meccs átlag impozáns. Majd TB12-ék ellen megmutathatják. )
Burkus
Csapat TB ellen kaparjon ne adjuk nekik könnyen oda a meccset. Ha a védelem összeszedi magát meg lehet szorongatni a kalòzokat is. Nagyon féltem Mac-et attól a front7-től.. nagyon meg fogják mogyoròzni ha nem változik drasztikusan vmi. A lényeg Mac ússza meg ezt az évet sérülés nélkül és jò lenne ha élvezné a játékot mert az arcán mindent látni csak az örömöt nem, pedig nagy harcos blokkol tol dob mindennel rendelkezik aminek egy igazi vezérnek kell

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.
ZERO_L
Legkésőbb a 4. héten láthatunk szerintem más felfogást, mert a Tampa ellen ez nem fog működni/kevés lesz.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem az nem tetszett a védelemmel kapcsolatban, hogy nem volt túl erős a futás megállítása, ez most belefért, de nem biztos, hogy bele fog máskor is. Illetve sok volt az elrontott szerelés, de ez az idény elején még elő szokott fordulni, ahogyan megy bele a csapat a szezonba, ez javul, szóval jobban fog ez kinézni. Önmagában persze az jól fest, hogy csak hat pontot engedett a védelem és szerzett négy labdát.

Az OL is javul majd remélhetőleg, mert azért a Jets-pass rushnál jobbal is találkozik majd a csapat, és itt elég sok szenvedés volt. De összességében nem volt ez egy rossz meccs, szépen építjük felfelé Jonest

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.
ZERO_L
Ha nincs idén PO, akkor sincs baj. Nekem tetszik ez szervesen építkező játékfelfogás. Ha pedig a védelem 10-15 ponton tartja az ellenfélt, akkor a 20 pont is elég. (Az, hogy mi ennek a védelemnek a valódi potenciálja, még nem látszik, de a 11,5 pont/ meccs átlag impozáns. Majd TB12-ék ellen megmutathatják. )
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.
ZERO_L
Szerintem meg majd eljon a pillanat amikor komfortos lesz ebben is. Most is ott van a big play lehetosege, de egyelore ez a tutibb megoldas szamara.

Nem lesz soha egy gunslinger belole, szepen epitse fel magat es majd eljon mindennek az ideje.

Nincs hova kapkodni, plane a szurkolok miatt.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
topin
Nem arról van szó, hogy mit vártam, hanem azt hogy ne magyarázzuk meg hogy “csak altatunk”.

Amúgy szerintem Jones ez alatt a két meccs alatt bebizonyította, hogy ha már itt van “bigplay” Agholor meg a két top10(?)-15 TE, akkor igazán használhatnánk már őket kicsivel nagyobb volumenben...

De készséggel kivárom ha ez csak november-decemberre érik össze, csak lássunk belőle még idén valamit.
Én csak annyit jegyeznék meg, hogy a jelenlegi felfogással meg a kb 20 pts/gm mutatóval nem lesz itt semmilyen PO.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?
ZERO_L
De miert vartal mast? Koztudott colt hogy futasra hagyatkoznank es alapdobasok kellenek Jonestol.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.
Kollega
1 hete volt a meccs, ez a mondat konkrétan nem igaz.

Ugyan ezt a kockázatmentes, futás orrientált szemléletet nyomtuk múlt héten is mint most.
Nem azért kaptunk ki mert hátrányban a végén elkezdtünk rizikózni és többet passzoltattuk a labdát, amit az újonc irányító eladott... Egyszerűen kulcspillanatban felköhögte a labdát a futó.

Mindegyik labdaeladásunk futásból történt. Ez lenne a bátrabb játék, a futóplay?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mindig erdemes ide benezni 😊

Szoval Jonestol nem azt kerik egyelore hogy mi dobjunk egy hatast a dobasaitol, es ezert JMD szar.

Meccset akarunk nyerni es nem sziporkazni. Talan majd ugy ujabb 10-20 ev meccsnezes utan leesikna tantusz.

A vedelem jobban kaparhatna.. LOL

Meg valami volt ami baszta a csorotoket a szezon es az ujonc QB masodik meccsen?
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Az O fal brutál szar, JMD playhívásai már annyira szarok hogy MJones lassan idegrohamot kap mert nem haladnak pedig mindent megtesz érte meg a csapatért. Kevés ilyen irányító van aki ennyire teper akar a csapatér tenni
ParadSEC
Én nem érzem annyira szarnak a hívásokat, az O-falat igen. JMD egyszerűeket hív, ahol kicsi a sérülés veszélye és nem kell az irányítónak túlgondolni a játékot. Ne feledd, Jones most szokja az NFL-sebességet. Nézd meg Wilsont vagy akár Lawrence-t, aki az elmúlt 100 év legNFLReadybb írányítójának kiáltottak ki, hogy kínlódik. Volt az elején egy hosszú TD-je, utána kb. 60 yardja, 2 INT és 37,2-es RTG.

Meg ha ilyen játékokkal is megvan a győzelem, minek figurázni? Hozzáteszem, az end around hívás nem volt csúnya.
Burkus
Azért ne keverjük itt a dolgokat plíz.

Wilsont sehol senki nem mondta hogy “legNFLReadybb”... Az ő stílusa olyan, amit ha kimaxolsz akkor az rengeteg csapatépítési, edzői hibádat tudja kompenzálni, illetve olyat tud amit nem lehet tanítani. Ezért lett 1/2, de nagyon nyers, nincs magasan a padlója szóval ezt felejtsük el, hogy őt 2-3 meccs alapján leírjuk. Lawrence-re ez igaz, mert ő tényleg generációs tehetség, de ő meg egy legit 1/1-es csapaptba kerül full újonc NFL edzővel/HC-val.

A lényeg, hogy mindenki tudta Jones magas(abb) padlóval rendelkezik (ráadásul winning culture-be érkezik), az összehasonlítást majd tegyük meg a harmadik évükben és ne a második meccsük után.

A másik:
Nehogy már egy szar(már bocs) Jets elleni meccsből vonjunk le a következtetést, hogy “hát ennyi elég”. Igen a liga bottom3 csapata ellen ez elég... Hányszor fogunk játszani még hasonló csapat ellen?

Lehet magyarázni, hogy Jonest be kell szoktatni talán még vissza is kell fogni, ezt el lehet fogadni, de azt ne adjuk már elő hogy ez a nem túl erős támadójátek majd bármelyik héten elég lesz bármire is. Múlt héten láttuk mire volt elég akkor valamiért nem sikerült mást előhúzni. Szóval amíg nem látunk arra bizonyítékot, hogy Jonesban jobb megbíznak addig ez nem döntés kérdése, hanem ennyit tudunk...

Én nagyon remélem, hogy idén még látunk olyan meccset/meccseket, ahol Jonesnak több mélységi (10yard+) célpontot kreálnak.
Jó lenne ha erre a fejlődési szintre elérne ebben a szezonban, mert ez már kompenzálni tudna egy esetleges újabb PO nélküli szezont is.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amikor leírtam, hogy nyertünk, akkor azért már biztos volt, hogy nyertünk. Kis win, de win.

Nyilván nem véletlen ez a playhívás, így azért nem a mi csapatunk neve mellett volt 4 eladott passz. A Miami ellen bátrabbak voltunk, el is adtunk pár labdát.

Úgy emlékszem Mat Cassel a negyedik évében kapta meg szerencsétlen körülmények között a kezdő státust, mégis sokkal nagyobb kihívás volt neki az O fallal való kommunikáció. És az az O fal azért akkor a liga legjobbja volt. Mac Jones nem Matt Cassel, de adjunk már neki is, meg a falembereknek is egy kis időt, hogy rendesen összeszokjanak!

Szóval én úgy gondolom, amikor hibát látunk a támadóknál, fogadjuk el, hogy az irányítót jelenleg Mac Jonesnak és nem Tom Bradynek hívják. Inkább örüljünk, mert nagyon tetszetős irányba indult meg a csapat. Ebből az Öreg ki fog reszelni egy SB győztes gárdát. Sanszos, hogy nem idén (bár álmodozni mindig lehet), de eljön az ideje.

Az én szívem mindig örül, ha NJ-ben nyerünk. Pláne úgy, hogy ebből a meccsből Wilson kb. 10 perc után kicsekkolta a csapatát MUHAHA

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Hozzáteszem, Brown lenne a kezdő, hogy Durant nem kezdő szint, azt lehetett tudni. Kevésbé meglepő hogy gyenge, bár ennyire gyengének nem vártam. A nagyobb baj Wynn, akinek első körös játékosként atombiztos pontnak kellene lennie a falban és nem az.
Burkus
Herron egy fokkal jobban mozgott RT-ben, de kell vissza Brown nagyon. Wynn egy érdekes kérdés, meglátjuk hogyan megy majd neki, lehet jobban összekapja magát.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Nem voltunk rákényszerítve a hosszú passzokra. Ha az ellen volt olyan "okos", hogy 4x eladja, akkor nekünk annyi dolgunk lesz, hogy 1x se adjuk el. Voltak így is hibák, főleg az O fal volt amitől megőrültem. Ha ott kevesebb a hiba, ez a meccs már az első félidőben megvan.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jonest szépen építik, szoktatják az NFL-hez, nincs ezzel gond szerintem. OL aggasztó, legalábbis a két széle. Durant totál vakon volt, Wynn se állt a helyzet magaslatán. Illetve kicsit többet várnék a védelem oldaláról is, vártam hogy idén pöpec frontunk lesz hát 2 meccs alapján annyira nem úgy tűnik. De hosszú még a szezon, simán van javulási lehetőség, meg potenciál a csapatban.
manuszka86
Hát ja. Hat kapott pont, 4 sack, 4 interception. Kicsit jobban kéne kaparni, ez elég szürke produktum. 😀
peterk2005
Jó de ezt egy rookie-n mutatták be, akinek tele volt a gatyája és fogalma sem volt, hogy mit tegyen, a csapata pedig nem sokat segített neki. Ha majd a Bucs ellen is ezt mutatja a védelem, akkor lehet mondani, hogy letettek valamit az asztalra 😉