New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Hát nem gondolom hogy megtanulni ne tudná, azt már igen hogy nem fekszik neki.

De ezt a tanítást addig elhiszem amennyire fordítva is, az egyikük nem tudott valamit vagy rosszul a másik meg magyarázott neki 2 percet aztán rendbe rakták.
Kb az is lehetne mondani, hogy BB megtanitotta egyedül Kakilni Mac Jonest. Pedig csak megmutatta neki hol a budi.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nem tudom, hogy ez tényleg igaz-e vagy ki van színesítve azért, de olyan nagyon nem lep meg. Cam sosem abból élt, hogy alkalmazkodott ilyen vagy olyan, nem rá szabott playbookokhoz. Mindig is a kivételes atletikus képességei voltak az erősségei. (Mielőtt rám ugrana egy volt Panthers fan, hogy ne hülyézzem le Camet, szó nincs róla. Szerintem értelmes fickó, de ha egész karrierjében az atletikusságából élt, sosem kellett neki a saját játékát alakítani a játékstílushoz, mindig fordítva volt jó és eredményes, akkor nem harminc valahány évesen kezd ebben jó lenni. Ő úgy volt jó, ahogy jó tudott lenni addig, amíg a teste bírta. .... Meg az érdeklődése is, mert én inkább ebben éreztem a változást nála az utóbbi 1-2 évben. A játékot még mindig szereti, de annyira már nem, hogy a nap 24 órájából 24-et hajlandó lett volna beletenni. Se edzésben, testi felkészülésben, de filmroomban. Jones most kezdi csak a karrierjét, mindig is ez volt az erőssége, ő ha kell a filmroomban is alszik jelenleg. 😊 )
peterk2005
Egyaltalan nem legbol kapott allitas, hisz ahogy korabban irtam, Saban BB keresere keszitette fel Jonest az elmult evekben, emiatt mar egyetemi redshirt eveben a Pats playbookot tanulta.

Viccet felreteve, sztem ezt azert igy nem feltetlenul hiszem el, hisz azert Cam mar itt van egy eve es azota tanulja a playbookot.

Az viszont lehet h Jonesnak jobban fekszik az egesz rendszer.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, hogy ez tényleg igaz-e vagy ki van színesítve azért, de olyan nagyon nem lep meg. Cam sosem abból élt, hogy alkalmazkodott ilyen vagy olyan, nem rá szabott playbookokhoz. Mindig is a kivételes atletikus képességei voltak az erősségei. (Mielőtt rám ugrana egy volt Panthers fan, hogy ne hülyézzem le Camet, szó nincs róla. Szerintem értelmes fickó, de ha egész karrierjében az atletikusságából élt, sosem kellett neki a saját játékát alakítani a játékstílushoz, mindig fordítva volt jó és eredményes, akkor nem harminc valahány évesen kezd ebben jó lenni. Ő úgy volt jó, ahogy jó tudott lenni addig, amíg a teste bírta. .... Meg az érdeklődése is, mert én inkább ebben éreztem a változást nála az utóbbi 1-2 évben. A játékot még mindig szereti, de annyira már nem, hogy a nap 24 órájából 24-et hajlandó lett volna beletenni. Se edzésben, testi felkészülésben, de filmroomban. Jones most kezdi csak a karrierjét, mindig is ez volt az erőssége, ő ha kell a filmroomban is alszik jelenleg. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jézus teste

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
It is a sad day 😢




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 483 — maci faszán vitézkötés


Wade utan a masodik 5.korosunk is erkezik. A harmadikat mar megtartjuk! ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
idén már Tavai is nálunk van.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a kecó nálam is alig maradt egyben, pedig néhány pillanattal korábban még letargiában voltunk 😀

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Egy mondat erejéig emlékezzünk meg róla, mégiscsak a 10 éve várt áttörést köszönhettük a kulcsmozzanatának. Most visszavonult


Wyatt
Ú, én ezt otthon néztem, és átkoztam magam, hogy nem jelentkeztem a Pats.hu-s meccsnézésre a Sugárba...pedig ott laktam vagy 200 méterre 😀

Mai napig egyik, ha nem a legjobb jelenet számomra, talán csak a Ravens elleni Edelman->Amendola összjáték van közel hozzá.

Ebben az egy playben benne van minden ami a csapatot és BB munkásságát jellemzi:
Küzdeni az utolsó pillanatig, felkészülni minden helyzetre és megtalálni a megfelelő játékosokat, nem nézve, hogy draftolt vagy draftolatlan vagy, csak a teljesítmény számít.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy mondat erejéig emlékezzünk meg róla, mégiscsak a 10 éve várt áttörést köszönhettük a kulcsmozzanatának. Most visszavonult


több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Jennings mikor sérült meg?
kolok1972
egész pre season alatt sérült volt
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Jennings mikor sérült meg?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Hoyer is cut..nyilvan visszahozzuk egy Harry IR utan. Papirforma lepes a roster erdekeben.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
hozzuk vissza TB-t 😊
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
...
Jó, persze ez így van, csak épp TB beleült egy kész csapatba, ahonnan egy irányító hiányzott, BB meg éppenséggel egy majdhogynem cseresorral állt ki.
...
Solymi
Ezt sose tudjuk meg, de arra a 2001-es szezonra, azzal a védelemmel, szerintem Bledsoeval is minden esélye meglett volna a csapatnak. A különbséget a korábbi csapatok és a 2001-es között én inkább abban látom, hogy a Grestest Show on Turf ellen BB a liga legbikább védelmét tudta pályára küldeni. Larry Izzo, Vrabel és Seymour is abban az évben került a csapathoz.
Kollega
Nagyon nincs is mit itt megtudni, ezek azért tények, a Tampa előtte is hasított, csak épp Jameis gyártott az INT-eket. Persze, kellett még oda egy két dolog, de az a csapat kész volt úgy-ahogy.
A Patsnél a rengeteg opt-out, covid Cam, rosszabb draftok meg minden egyéb miatt elég rossz szezon jött össze, de ez szerintem nem jelent semmit.

Az a 2001-es csapat illetve még az utána lévő években is, főleg a védelemnek köszönhette az eredményeit, de kellett hozzá az O is.
Az AFC döntőben meg Brady sérülése miatt Bledsoe játszott és meg is nyerte azt (értelemszerűen).
Meg azért azt se szabad elfelejteni, hogy nem egy nevenincs QB volt, hanem egy korábbi 1/1 aki abban a szezonban kötött egy rekordösszegű szerződést.
Hogy Bledsoe meg tudta volna-e csinálni, ki tudja...vmiért nem véletlenül tették TB-t a kezdőbe, pontosan azt csinálta amit kértek tőle, egyszerűen más lehetett a játékstílusa/mentalitása mint Bledsoe-nak.

Viszont ha Bledsoe nem sérül meg a második meccsen...
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
Előtte kb. 12 évig azt hallgattuk, hogy Brady egy átlagos system-QB, akit csak a Pats rendszere tett naggyá. Bezzeg a zseniális Peyton...
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Jó, persze ez így van, csak épp TB beleült egy kész csapatba, ahonnan egy irányító hiányzott, BB meg éppenséggel egy majdhogynem cseresorral állt ki.
...
Solymi
Ezt sose tudjuk meg, de arra a 2001-es szezonra, azzal a védelemmel, szerintem Bledsoeval is minden esélye meglett volna a csapatnak. A különbséget a korábbi csapatok és a 2001-es között én inkább abban látom, hogy a Grestest Show on Turf ellen BB a liga legbikább védelmét tudta pályára küldeni. Larry Izzo, Vrabel és Seymour is abban az évben került a csapathoz.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
goboston
Mondjuk a tavalyi garnitúrával, coviddal, opt outtal, sérülésekkel nem tudom ki hozott volna jobbat 7Winnél. Persze ha csak az SB win a lényeg, akkor ja 😊
topin
8 szezonja volt eddig HC-ként Brady nélkül, nem kifejezetten a tavalyira gondoltam. Annyit mondtam, hogy ha a számokat nézzük csak, akkor Samuelnek igaza van. 8 szezon alatt egyetlen playoff részvétel, egyetlen győzelem. Nyilván a háttérben sok minden egyéb lehet(ett), de a tények/számok ezek.
goboston
A Brownsos időszak történetének érdemes utánaolvasni.
Ott hibázott BB is, elismerte, de az utolsó szezon előtt PO-ba jutottak és abban az évben SB-be várták őket.
Akkor nem volt fizetési sapka, szóval egy Top szinten lévő Steel Curtainnel kellett évente kétszer szembenézniük.
Gondolj bele, hogyha nem adják el a csapatot és nem vágják ki BB-t, akkor ott folytatódott volna a BB HC és Ozzie Newsome FO páros...ami igencsak erős lett volna.

Abból a szempontból meg igazad van, hogy egyáltalán nem magától értetődő, hogy valaki ennyire sikeres legyen, de hiába volt több csapatnak is nagyon jó QB-ja hosszabb-rövidebb ideig, nem igazán tudták kihasználni....helló Rodgers, Brees és hát Peyton Manning...
Régről meg akkor már Marino, pedig ott Shula volt az edző.

Az egyetlen aki ezt meg tudta csinálni a modern érában, mondjuk úgy, az a Walsh és Montana páros volt...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
goboston
Mondjuk a tavalyi garnitúrával, coviddal, opt outtal, sérülésekkel nem tudom ki hozott volna jobbat 7Winnél. Persze ha csak az SB win a lényeg, akkor ja 😊
topin
Egyetértek, tavaly az év végéhez közeledve volt pont erről egy gondolatom (a Bucs 7–5-ös, a Pats 5–6-os állásánál), hogy ha edzőt cserélnénk a Pats és a Bucs között, akkor Ariansékkal lett volna addig két győzelem a New Englanddel, BB-vel meg legalább 10 siker.

| (sidenote, ez a mondat jól öregedett: A két hazai 24–27 után ezúttal pihenőn van a 6–2-es kezdés után 7–5-re romló gárda, a hátralévő hetekben viszont akár négy siker is összejöhet még, hiszen a Vikings (5–6), a Falcons (4–7, 2x) és a Lions (4–7) képében három, negatív mérlegű csapat vár az együttesre.

Ha össze is jön a 11–5, a playoffban a jelenlegi edző felfogás mellett az első értelmesebb stáb ellen kevés lesz a rengeteg jó név, így pedig csak álom maradhat a hazai Super Bowl-szereplés.)
|

Ugyanakkor az is tény, ha tényleg csak a számokat nézzük BB-nél azért látható egy igen masszív difi, Bradynél pedig egy kisebb visszaesés, de újabb SB. Persze, ez nem ilyen egyszerű. Szerintem Jonesszal BB megint visszatér a folyamatos playoffokhoz, és lesz vele is gyűrűje, az pedig nem kérdés, hogy az egyik, ha nem a legjobb edzőként vonul majd vissza
Wyatt
Jó, persze ez így van, csak épp TB beleült egy kész csapatba, ahonnan egy irányító hiányzott, BB meg éppenséggel egy majdhogynem cseresorral állt ki.

Amúgy meg bírom az ilyen dolgokat, mint amiket Asante szövegel...
Az a kicsi agyáig el se jut, hogy Bradyt 6/199-en választották ki, ergo ha a Pats nem húzza ki akkor vagy később, valszeg nem lett volna ennyire sikeres.
Az nem kérdés, hogy a kitartásával eljutott volna egy kezdőbe, de kellett az is, hogy legyen körülötte egy edzői stáb meg egy BB, hogy kiokosítsa a védelmekről.

Plusz hiába vagy nagy tehetség, hogyha nincs megfelelő edző körülötted, akkor önerőből nem biztos, hogy sokra viszed vagy akár az, hogy bennragadsz az NFL-ben.

Gondolom Asante fejében a játék úgy néz ki, hogy amit az edzők csinálnak azt bárki meg tudja csinálni...bárki összerak egy keretet meg egy gameplant, ne adj isten a megfelelő játékokat hívja be.

Áhh, felesleges is ezen mérgelődni, némelyik (?) játékos buborékban él, hiába játssza ezt a játékot gyerekkora óta.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
goboston
Mondjuk a tavalyi garnitúrával, coviddal, opt outtal, sérülésekkel nem tudom ki hozott volna jobbat 7Winnél. Persze ha csak az SB win a lényeg, akkor ja 😊
topin
8 szezonja volt eddig HC-ként Brady nélkül, nem kifejezetten a tavalyira gondoltam. Annyit mondtam, hogy ha a számokat nézzük csak, akkor Samuelnek igaza van. 8 szezon alatt egyetlen playoff részvétel, egyetlen győzelem. Nyilván a háttérben sok minden egyéb lehet(ett), de a tények/számok ezek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
goboston
Mondjuk a tavalyi garnitúrával, coviddal, opt outtal, sérülésekkel nem tudom ki hozott volna jobbat 7Winnél. Persze ha csak az SB win a lényeg, akkor ja 😊
topin
Egyetértek, tavaly az év végéhez közeledve volt pont erről egy gondolatom (a Bucs 7–5-ös, a Pats 5–6-os állásánál), hogy ha edzőt cserélnénk a Pats és a Bucs között, akkor Ariansékkal lett volna addig két győzelem a New Englanddel, BB-vel meg legalább 10 siker.

| (sidenote, ez a mondat jól öregedett: A két hazai 24–27 után ezúttal pihenőn van a 6–2-es kezdés után 7–5-re romló gárda, a hátralévő hetekben viszont akár négy siker is összejöhet még, hiszen a Vikings (5–6), a Falcons (4–7, 2x) és a Lions (4–7) képében három, negatív mérlegű csapat vár az együttesre.

Ha össze is jön a 11–5, a playoffban a jelenlegi edző felfogás mellett az első értelmesebb stáb ellen kevés lesz a rengeteg jó név, így pedig csak álom maradhat a hazai Super Bowl-szereplés.)
|

Ugyanakkor az is tény, ha tényleg csak a számokat nézzük BB-nél azért látható egy igen masszív difi, Bradynél pedig egy kisebb visszaesés, de újabb SB. Persze, ez nem ilyen egyszerű. Szerintem Jonesszal BB megint visszatér a folyamatos playoffokhoz, és lesz vele is gyűrűje, az pedig nem kérdés, hogy az egyik, ha nem a legjobb edzőként vonul majd vissza

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
goboston
Mondjuk a tavalyi garnitúrával, coviddal, opt outtal, sérülésekkel nem tudom ki hozott volna jobbat 7Winnél. Persze ha csak az SB win a lényeg, akkor ja 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
gedam
(Állitólag) be nem oltottság miatt repült.
steelwolf
jól tették, lj is az idegeimre megy ezzel a faszságával
gedam
Eskü pont ezek a játékosok akiket vagy 50 féle "gyógyszerrel" tolnak már 14 éves koruk óta de ez az oltás számukra az antiKrisztus... Na a jó Isten ezeknek se az észt osztotta ki nekik elsőként..
ParadSEC
Elvileg van vallási vonatkozása is sokaknál. Mondjuk aki tényleg csak azért nem, mert jaj istenem, mi lesz, ha valami mellékhatása lesz, az tényleg fura