New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nordin 53-ban????


ZERO_L
Én is néztem, biztos voltam benne, hogy nem kerül be, de úgy vannak vele, hogy egy rossz napja mindenkinek lehet, és amíg ez 35–0-nál van, addig jó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nordin 53-ban????




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Még mindig forog a gyomrom ettől...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Írj vissza neki, hogy you had one job.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....
ThundersNFL
Ettől még lehet ez a véleménye 🙂
Egyelőre a számok alapján igaza is van, ami BB-re mint head coachra vonatkozik.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
 youtu.be/XOKT5KI2oTg

Ez kellett volna megfognod....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
gedam
(Állitólag) be nem oltottság miatt repült.
steelwolf
jól tették, lj is az idegeimre megy ezzel a faszságával
gedam
Eskü pont ezek a játékosok akiket vagy 50 féle "gyógyszerrel" tolnak már 14 éves koruk óta de ez az oltás számukra az antiKrisztus... Na a jó Isten ezeknek se az észt osztotta ki nekik elsőként..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF egyik szakija írja, hogy nem akarta beoltatni magát, lehet ez is +1 érv a kivágása mellett.
ZERO_L
Simán benne van, egyébként ez nálam is egy kérdőjel volt, hogy ezt így hogy?
Játszani is akar meg a családjával is lenni, de nem oltatja be magát...

Hát, ha BB-nek ez így okés lett volna, akkor úgy vagyok vele, hogy ám legyen, max Jones játszik helyette, de azért így egyszerűsítették a dolgot.

Akkor most indulhat a hype.
Solymi
Nem is olyan meglepő a döntés annak fényében, hogy milyen szankciók vannak az NFL részéről akkor, ha beoltatlan játékos miatt nem tud kiállni a csapat. És hogy az első számú QB feje felett lóg állandóan a Damoklész kardja, az feltehetően vállalhatatlan kockázatnak tűnik. A preseason meccseken mutatott formája sem indokolta, hogy a csapat vállalja a kockázatot.
Burkus
Hát nem tudom. Én aztán igazán vaxpárti vagyok, de ezt eléggé média által kitalált verziónak érzem. Az oltás nem felvételével azt rizikózta, hogy esetleg kiesik mint kezdő, és akkor a cseréjének kell kezdeni. Aki így most biztosan kezd? Értem én, hogy edzés meg snapszám, de nekem ez akkor is erőltetett magyarázatnak tűnik. Ha Newton egyébként valamivel jobb lett volna, mint Jones akkor felesleges lett volna elküldeni, legfeljebb az történt volna meg, ami most biztosan. Viszont addig is egy jobb irányító játszott volna. Inkább az a valószínűbb szerintem, hogy Jones egyszerűen megverte Newtont a kezdő posztért. De minimum hozta ugyanazt a szintet. Newton meg nem akart cserének itt maradni.
peterk2005
Nem az van, hogy ha be nem oltott játékos miatt van para, mondjuk megfertozi az oltottakat, vagy kontaktolnak vele, akkor zacsi? Mert akkor marhára nem mindegy, hogy amúgy max a cseréje jatszana

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀

Matthew99
Samuel inkább fogta volna meg azt a picket amivel meglett volna a perfect season mint hogy hülyeségeket beszél!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
gedam 5 805
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
gedam
(Állitólag) be nem oltottság miatt repült.
steelwolf
jól tették, lj is az idegeimre megy ezzel a faszságával
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Ez a mai nap ilyen kivágós nálatok? 🤔😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Én csak annyit szeretnék írni, hogy imádom Bill bácsit! Köszönöm! 😁
Szokol
Várjál még vele, lehet, hogy átmegy úgy a waiveren, hogy nem kell senkinek, aztán visszaigazoljuk 😀
Solymi
Én már csak egy videómixet kérek a Honvéd-szurkolók arcáról, amikor az első fordulóban kifut a pályára a csapat kezdő irányítója, Stidham! 😁
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
PFF egyik szakija írja, hogy nem akarta beoltatni magát, lehet ez is +1 érv a kivágása mellett.
ZERO_L
Simán benne van, egyébként ez nálam is egy kérdőjel volt, hogy ezt így hogy?
Játszani is akar meg a családjával is lenni, de nem oltatja be magát...

Hát, ha BB-nek ez így okés lett volna, akkor úgy vagyok vele, hogy ám legyen, max Jones játszik helyette, de azért így egyszerűsítették a dolgot.

Akkor most indulhat a hype.
Solymi
Nem is olyan meglepő a döntés annak fényében, hogy milyen szankciók vannak az NFL részéről akkor, ha beoltatlan játékos miatt nem tud kiállni a csapat. És hogy az első számú QB feje felett lóg állandóan a Damoklész kardja, az feltehetően vállalhatatlan kockázatnak tűnik. A preseason meccseken mutatott formája sem indokolta, hogy a csapat vállalja a kockázatot.
Burkus
Hát nem tudom. Én aztán igazán vaxpárti vagyok, de ezt eléggé média által kitalált verziónak érzem. Az oltás nem felvételével azt rizikózta, hogy esetleg kiesik mint kezdő, és akkor a cseréjének kell kezdeni. Aki így most biztosan kezd? Értem én, hogy edzés meg snapszám, de nekem ez akkor is erőltetett magyarázatnak tűnik. Ha Newton egyébként valamivel jobb lett volna, mint Jones akkor felesleges lett volna elküldeni, legfeljebb az történt volna meg, ami most biztosan. Viszont addig is egy jobb irányító játszott volna. Inkább az a valószínűbb szerintem, hogy Jones egyszerűen megverte Newtont a kezdő posztért. De minimum hozta ugyanazt a szintet. Newton meg nem akart cserének itt maradni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Newtonon kívül minden Pats játékos felvette az oltást?
Ő volt ezügyben az egyetlen renitens?
Illetve az egész stáb is be van oltva?

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én csak annyit szeretnék írni, hogy imádom Bill bácsit! Köszönöm! 😁
Szokol
Várjál még vele, lehet, hogy átmegy úgy a waiveren, hogy nem kell senkinek, aztán visszaigazoljuk 😀
Solymi
Waiveren max akkor, ha 10 évet visszafiatalodik 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
gedam
Mégis hova férne be Newton? Max ha valamelyik kezdő lesérül, de még akkor sem vagyok benne biztos hogy az ottani az egész TC-t végigtoló backup ne lenne-e jobb.

Marha nagy biztosíték egy covidbomba a padon...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
gedam
(Állitólag) be nem oltottság miatt repült.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gedam 5 805
ez egy korrekt lépésnek tűnik cam felé. megmondták neki, hogy nem ő kezd, ő megmondta, hogy nem padozik, vhol lehet tud kezdeni. ezzel egy kicsit magát hozza kellemetlen helyzetbe a pats, mert newtonnal a padon be lettek volna vmennyire biztosítva.
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Csak érdekességképpen...
Az AFC East legidősebb kezdő QB-ja Josh Allen (25)... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Gilmore PUP-n kezdi a szezont, első hat hét offos.

Így azért már az elején komolyan hasítania kell a passrushnak.
ZERO_L
Azzal valszeg nem lesz gond.

Judon hasít, HT meg kis-Judonnak hívja Uchet, az meg már jelent valamit.
Van Noy is jól szerepel, a CB sor se rossz, most lesz Jackson tesztelve, de azért valszeg kap safety segítséget is vagy beállunk zónázni.

Mindenesetre érdekes lesz nézni ezt a régi-új Pats-et, lehet Hörit is érdekelni fogja Jones miatt 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
mekkora bama gála lesz week 1
briareos
Vagy blama?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Gilmore PUP-n kezdi a szezont, első hat hét offos.

Így azért már az elején komolyan hasítania kell a passrushnak.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre MacTime! 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
mekkora bama gála lesz week 1