New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jonest szépen építik, szoktatják az NFL-hez, nincs ezzel gond szerintem. OL aggasztó, legalábbis a két széle. Durant totál vakon volt, Wynn se állt a helyzet magaslatán. Illetve kicsit többet várnék a védelem oldaláról is, vártam hogy idén pöpec frontunk lesz hát 2 meccs alapján annyira nem úgy tűnik. De hosszú még a szezon, simán van javulási lehetőség, meg potenciál a csapatban.
manuszka86
Hozzáteszem, Brown lenne a kezdő, hogy Durant nem kezdő szint, azt lehetett tudni. Kevésbé meglepő hogy gyenge, bár ennyire gyengének nem vártam. A nagyobb baj Wynn, akinek első körös játékosként atombiztos pontnak kellene lennie a falban és nem az.

Erről jut eszembe, néztem péntek hajnalban a Giants - Redskins meccset, ott beszéltek arról, hogy Nate Jones minden idők egyik, ha legnagyobb FA bustja. Lehet, hogy neki is jót tenne, ha hazatérne.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jonest szépen építik, szoktatják az NFL-hez, nincs ezzel gond szerintem. OL aggasztó, legalábbis a két széle. Durant totál vakon volt, Wynn se állt a helyzet magaslatán. Illetve kicsit többet várnék a védelem oldaláról is, vártam hogy idén pöpec frontunk lesz hát 2 meccs alapján annyira nem úgy tűnik. De hosszú még a szezon, simán van javulási lehetőség, meg potenciál a csapatban.
manuszka86
Hát ja. Hat kapott pont, 4 sack, 4 interception. Kicsit jobban kéne kaparni, ez elég szürke produktum. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Jonest szépen építik, szoktatják az NFL-hez, nincs ezzel gond szerintem. OL aggasztó, legalábbis a két széle. Durant totál vakon volt, Wynn se állt a helyzet magaslatán. Illetve kicsit többet várnék a védelem oldaláról is, vártam hogy idén pöpec frontunk lesz hát 2 meccs alapján annyira nem úgy tűnik. De hosszú még a szezon, simán van javulási lehetőség, meg potenciál a csapatban.

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az O fal brutál szar, JMD playhívásai már annyira szarok hogy MJones lassan idegrohamot kap mert nem haladnak pedig mindent megtesz érte meg a csapatért. Kevés ilyen irányító van aki ennyire teper akar a csapatér tenni
ParadSEC
Én nem érzem annyira szarnak a hívásokat, az O-falat igen. JMD egyszerűeket hív, ahol kicsi a sérülés veszélye és nem kell az irányítónak túlgondolni a játékot. Ne feledd, Jones most szokja az NFL-sebességet. Nézd meg Wilsont vagy akár Lawrence-t, aki az elmúlt 100 év legNFLReadybb írányítójának kiáltottak ki, hogy kínlódik. Volt az elején egy hosszú TD-je, utána kb. 60 yardja, 2 INT és 37,2-es RTG.

Meg ha ilyen játékokkal is megvan a győzelem, minek figurázni? Hozzáteszem, az end around hívás nem volt csúnya.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Öööö. Meg még nyertünk is. Az is egy kis win 😀 😀 😀
Kollega
Azért a pezsgőket még ne durrantsd el 😜


Az O fal brutál szar, JMD playhívásai már annyira szarok hogy MJones lassan idegrohamot kap mert nem haladnak pedig mindent megtesz érte meg a csapatért. Kevés ilyen irányító van aki ennyire teper akar a csapatér tenni
ParadSEC
Az hogy milyen playeket játszunk vele az lehet csak a jelenlegi limitációját jelenti vagy túlságosan féltjük, ez majd idővel úgy is kiderül, de a hozzáállását nagyon lehet dicsérni a srácnak.
Fejben eddig tényleg nagyon rendben van, látszik hogy alázatos. Még egy trágya meccs utáni reakcióra kiváncsi vagyok tőle, de amit mondtak a draftnál hogy a “nem mérhető” skilljei kimagaslóak az nagyon ül eddig.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Bills durva statementet tett le a Miami ellen.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Az O fal brutál szar, JMD playhívásai már annyira szarok hogy MJones lassan idegrohamot kap mert nem haladnak pedig mindent megtesz érte meg a csapatért. Kevés ilyen irányító van aki ennyire teper akar a csapatér tenni
ParadSEC
LOL
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Az O fal brutál szar, JMD playhívásai már annyira szarok hogy MJones lassan idegrohamot kap mert nem haladnak pedig mindent megtesz érte meg a csapatért. Kevés ilyen irányító van aki ennyire teper akar a csapatér tenni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Öööö. Meg még nyertünk is. Az is egy kis win 😀 😀 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Hullanak az irányítók... ha Jones nem sérül meg az már egy kis win 😔



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csalódás nagyon az O#. Az hogy van egy csere ember az nem lehet magyarázat erre a fos OL teljesítményre, futás nulla, passzolni még mindig féltjük Jonest totálisan alaptalanul...

TE-ekre hívott játékok nekem nagyon hiányoznak eddig.
ZERO_L
nekem csak az O fal csalódás, ha nincs Wynn és Durant bénázása, ez a meccs már most eldőlt volna
azért durva, hogy 3 INT-tel is még totál meccsben van a Jets
NB2
Nekem a játékhívásokkal is van bajom. Persze ha ennyire gyenge az Ofal akkor valahol érthető, hogy nem csinálnak csodát, de a two-minute drill alatt azért lehetett látni jó játékokat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Csalódás nagyon az O#. Az hogy van egy csere ember az nem lehet magyarázat erre a fos OL teljesítményre, futás nulla, passzolni még mindig féltjük Jonest totálisan alaptalanul...

TE-ekre hívott játékok nekem nagyon hiányoznak eddig.
ZERO_L
nekem csak az O fal csalódás, ha nincs Wynn és Durant bénázása, ez a meccs már most eldőlt volna
azért durva, hogy 3 INT-tel is még totál meccsben van a Jets
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csalódás nagyon az O#. Az hogy van egy csere ember az nem lehet magyarázat erre a fos OL teljesítményre, futás nulla, passzolni még mindig féltjük Jonest totálisan alaptalanul...

TE-ekre hívott játékok nekem nagyon hiányoznak eddig.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A PFF-nél Mac Jones lett a hét újonca, aligha meglepő módon, itt az indoklásuk

Jones may have left his first start as a Patriot with an L, but the 15th overall pick was hands down the most impressive rookie of Week 1. He was decisive and made the right reads while showing off his pinpoint accuracy.

The Alabama product connected on several big-time throws both from a clean pocket and when under duress. He earned a 76.6 passing grade anchored by four big-time throws and finished top-three among all quarterbacks in accurate-pass rate (74.3%).
Az első körösök értékelésében pedig ezt emelik ki nála
Overall Rookie Grade: 78.3 (Rank: 1/5)
Week 1 Grade: 78.3
Jones almost had a complete disaster of a beginning to his debut, looking panicked in the pocket for the first couple of snaps before settling down and bouncing back admirably over the course of the game. The Patriots weren’t able to win thanks largely to a couple of critical fumbles, but Jones had them moving the ball with the chance to claim victory and made four big-time throws overall.
Wyatt
Látszott is a gyereken az elején, hogy izzad mint a fene, de ehhez képest iszonyat jól kezelte a szitut és a nyomást, gyorsan alkalmazkodott hozzá és lehozta a meccset a maga részéről...soha rosszabbat...

Az elkövetkezendő meccseken is fog védelmekkel találkozni, szóval jó gyorsan hozzá fog szokni ezekhez 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PFF-nél Mac Jones lett a hét újonca, aligha meglepő módon, itt az indoklásuk

Jones may have left his first start as a Patriot with an L, but the 15th overall pick was hands down the most impressive rookie of Week 1. He was decisive and made the right reads while showing off his pinpoint accuracy.

The Alabama product connected on several big-time throws both from a clean pocket and when under duress. He earned a 76.6 passing grade anchored by four big-time throws and finished top-three among all quarterbacks in accurate-pass rate (74.3%).
Az első körösök értékelésében pedig ezt emelik ki nála
Overall Rookie Grade: 78.3 (Rank: 1/5)
Week 1 Grade: 78.3
Jones almost had a complete disaster of a beginning to his debut, looking panicked in the pocket for the first couple of snaps before settling down and bouncing back admirably over the course of the game. The Patriots weren’t able to win thanks largely to a couple of critical fumbles, but Jones had them moving the ball with the chance to claim victory and made four big-time throws overall.

több mint 3 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hajnalban csak az összefoglalót tudtam megnézni, de most fejeztem be az egész meccset..
Nekem így elsőre pofás, vállalható volt a csapat.
Mac szerintem kifejezetten jól játszott, jól kezelte a nyomást, változatos játékhívásai voltak, volt végre screen játék, TE játék és hosszú passzok IS.. 8 embernek adogatott első meccsen. Jó százalékban dobált, nemhiába az övé a legjobb újonc teljesítmény.. Nem akarom elkiabálni, de szerintem végre megtalálta a csapat Brady utódját. 😀
A meccs végén szerintem az egész csapat meg volt győződve, hogy meglesz a pont, csak jött a hülye labdavesztés.. Pedig szerintem Harris kifejezetten impresszíven, jól játszott.
Buta hibák, labdavesztések, sok bünti.. Ezek nyaltak vissza..
A D# line-tól vártam egy kicsit nagyobb nyomást a nyári edzőtábori teljesítmények alapján..De Uche így is tetszett! A secondaryben látványosan látszott Gilmore hiánya.. 😀
DE nekem ez az új csapat, sok új játékossal kifejezetten tetszett! Lényegesen látványosabb, színesebb, nem unalmas focit játszanak, mint tavaly CN-al..
A lényeg, hogy ezeket a hibákat lehet javítani és mivel ismerjük BB-t javítva is lesznek..
Mac-el pedig az ez O# pedig csak fejlődni fog..Csak pozitívan gyerekek! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ilyenekre gondoltam tegnap. Nem kell mindent az ő vállára rakni, de egy kicsit jobban meg lehetett volna benne bízni.



Köv hetekben nem csak a védelem összeérését lesz érdemes figyelni, hanem a játék ezen részét is.
ZERO_L
Szerintem nincs gond azzal, hogy elsore ezeket nem kapja meg. 7 fos box ellen boven van realitasa a 2 yardos Harris futasnak. De nyilvan idovel szepen bovul a repertoar majd.

Egyelore azt is jo latni, hogy tobbnyire kicsekkol azokbol a jatekokbol, amik nem mukodnenek. Es athivja a blokkot, olvassa a vedelmet, sokkal jobban mint vartuk volna.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Jones príma, de:
- nem tudom ki volt az RT (75 asszem) de ő borzasztó volt.
- Hightowertől talán most Brady is dinamikusabb
- Pass rush valahogy nem állt össze
- ennyi bünti BB alatt, lesz bünti kör bőven.
- TE játékot hamarabb is elő lehetett volna venni
- Gilmore nagyon need.
Sztyopa
Brown serulese utan Herron volt RT poszton, amig a masodik felidoben nem csereltuk le Durantra.

Henry az egesz elso felidoben kvazi 6.falemberkent funkcionalt es 50% felett voltunk 12 personnellel a palyan. Ezzel is probaltuk segiteni a futast es vedeni Jonest.

Amikor ebbol nyitni kellett/lehetett akkor a 2.felidoben mar Henry is futhatott utvonalakat.

Jol epitette fel a stab a meccset offense oldalon. Brown kiesese a futasnal is nagy veszteseg, plusz a Dolphins egyertelmuen probalta elvenni a futast, hogy nyerjen Jones, ha tud.

Mondjuk o tudott volna, csak a futok cserben hagytak vegul.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Ilyenekre gondoltam tegnap. Nem kell mindent az ő vállára rakni, de egy kicsit jobban meg lehetett volna benne bízni.



Köv hetekben nem csak a védelem összeérését lesz érdemes figyelni, hanem a játék ezen részét is.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Sztyopa 306
Jones príma, de:
- nem tudom ki volt az RT (75 asszem) de ő borzasztó volt.
- Hightowertől talán most Brady is dinamikusabb
- Pass rush valahogy nem állt össze
- ennyi bünti BB alatt, lesz bünti kör bőven.
- TE játékot hamarabb is elő lehetett volna venni
- Gilmore nagyon need.

Why so serious?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Ha ezt komolyan így gondolja, nem muszájból mondja, akkor nehéz lesz nem kedvelni ezt a srácot


ZERO_L
Én biztos elraktam volna...😊
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerencs, hogy olyan dolgok miatt vesztettünk, amik pont viszonylag könnyen javíthatók.

Jones pedig olyan karakternek tűnik, aki jobban fejlődik a pályán, mint backupképnt. Tényleg jó volt nézni a játékát.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Egy NFL újoncra rátenni élete első meccsén a passzjátékkal a felelősséget nagy hiba lett volna. Nem véletlen van a RB corpsban ennyi játékos. Szerintem az egész szezonban nem fogják rátenni a felelősséget Jonesra, ha nem muszáj. A 281 yard, a 102,9 rating pedig igazán szép teljesítmény és elég sok hosszú bomba is volt benne.

A védelemből azért egy valódi CB1 - Gilmore - hiányzik.
Burkus
Emelem cilinderem. 🎩
Szerintem nagyon jol jatszott, s nem várt modon tett le kiemelkedo teljesitmenyt az asztalra rookie-kent az elso real merkozesén. A nyomast jol erezte, s rendre meglelte üresen allo elkapoit. Tartok attól meg is leltetek brady melto utodjat.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nagyon kár a tegnapi meccsért, az a két fumbli nagyon nem kellett.
Remélhetőleg megtanulják az RB-ink, hogy vigyázni kell a labdára és nem mindig kell az extra yardért küzdeni.

Elnézve a tegnapi meccseket és eredményeket, azért a Jets ellen se lesz könnyű, ott is DEF beállítottságú edző van és...végülis mostmár az egész AFC Eastben.
Meg a QB-juk se rossz.

Aztán ott a Saints, amit azok műveltek tegnap, a Texans-szal karöltve...érdekes szezonnak nézünk így elébe, a SEC az tesztelve lesz rendesen.

Simán benne van, hogy ez is átmeneti év lesz és nem sok győzelmet fogunk látni.
De szerencsére a jövő az bíztató 😊

Anno örültem, hogy Meyers idekerült, mert a WFT-nél is mutatott jó dolgokat, Brady alatt nem sokat láttunk belőle, Cam végre elővette, Jonesnak meg igazából tök mindegy ki van ott 😊
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"“I think we can get better,” Jones said in his press conference. “That’s just how we have to look at it. It definitely wasn’t good enough, starting with me. So we’ve got to watch the film. We lost, so it’s not good enough My body feels good, but it wasn’t good enough, and we’ve got to just come back tomorrow and get ready to work,” Jones said. “The shots I took, some of them were my fault. I need to get the ball out quicker, and that’s part of football. You have to expect to get hit. Our offensive line played good, and they’re going to get better, and we’re going to work together because it takes all of us. They’re a great group of guys, but I think we can definitely improve on our communication, and that’s what we’re going to do.”

Belichick megtalálta az új munkamániását. 😊 Vagy a srác tudja, hogy Bostonban hogy illik beszélni.