New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Ha ezt komolyan így gondolja, nem muszájból mondja, akkor nehéz lesz nem kedvelni ezt a srácot




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem indokolatlanul sokszor futottunk. Sokkal jobban kell bízni a passzjátékban, remélem legalább ennyit megtanulunk ebből a meccsből.
ZERO_L
Szerintem nem volt ezzel sem gond, a kulcshelyzetekben jobb befejezések és labdabiztonság kell, és meglesz ez
Wyatt
Egy NFL újoncra rátenni élete első meccsén a passzjátékkal a felelősséget nagy hiba lett volna. Nem véletlen van a RB corpsban ennyi játékos. Szerintem az egész szezonban nem fogják rátenni a felelősséget Jonesra, ha nem muszáj. A 281 yard, a 102,9 rating pedig igazán szép teljesítmény és elég sok hosszú bomba is volt benne.

A védelemből azért egy valódi CB1 - Gilmore - hiányzik.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kár volt ezért a meccsért, hiszen így mínusz 2-vel állunk (az idegenbeli Miami-meccs mindig "hivatalból" bukás). Az irányítón kívül - aki meglepően jól játszott - minden csapatrész csődöt mondott. Azt hittük, jó védelmünk lesz. Mi volt ez a játék tőlük? De főleg hittük azt, hogy jó támadófalunk lesz. Ekkora csődöt mondani még nem láttam... Ennél nyilván csak jobb lehet, mert ez elszomorító volt.
ötös műhold
Én egyáltalán nem láttam ennyire borúsan a helyzetet. Nyilván voltak hibák a labda mind2 oldalán , de a játék egyáltalán nem volt elszomorító . A tavalyi szezonnal ( és Newtonnal) épp az volt a bajom hogy a meccsek jelentős része szinte nezhetetlen volt . Sokszor kiderült hogy ha megfogták a futasunkat akkor Newtonnal napestig jatszhattunk volna akkor sem nyerünk és bunrossz meccseket játszottunk. Most egyáltalán nem ez volt a helyzet, Mekkmester nagyon biztatóan kezdett élete első NFL meccsén, jó, izgalmas meccset játszottunk . Igen, az RB-knek le kell szokni a fumblizasrol, ott van nekik Ridley példája intő jelnek. Igen, a Def.-nek jobban kell karcolnia, az nagyon elgondolkodtató hogy mind2 félidő nyitó drivejabol kaptunk TD-t, egy 17-16-os meccsen ez nem fér bele. Nyilván az L sosem jó, de szerintem sokkal több a pozitívum mint a negativum
kolok1972
Viszont a két legjobban kidolgozott nyitó drive-on túl nem kaptunk TD-t. És ha Harris nem csinál fumble-t, valószínűleg megvan a meccs.

Nincs még meg az összhang, de vállalható meccs volt. Kár a vereségért, mert a Bills eredménye miatt egy győzelemmel máris miénk lett volna a csoportelsőség.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Kár volt ezért a meccsért, hiszen így mínusz 2-vel állunk (az idegenbeli Miami-meccs mindig "hivatalból" bukás). Az irányítón kívül - aki meglepően jól játszott - minden csapatrész csődöt mondott. Azt hittük, jó védelmünk lesz. Mi volt ez a játék tőlük? De főleg hittük azt, hogy jó támadófalunk lesz. Ekkora csődöt mondani még nem láttam... Ennél nyilván csak jobb lehet, mert ez elszomorító volt.
ötös műhold
Én egyáltalán nem láttam ennyire borúsan a helyzetet. Nyilván voltak hibák a labda mind2 oldalán , de a játék egyáltalán nem volt elszomorító . A tavalyi szezonnal ( és Newtonnal) épp az volt a bajom hogy a meccsek jelentős része szinte nezhetetlen volt . Sokszor kiderült hogy ha megfogták a futasunkat akkor Newtonnal napestig jatszhattunk volna akkor sem nyerünk és bunrossz meccseket játszottunk. Most egyáltalán nem ez volt a helyzet, Mekkmester nagyon biztatóan kezdett élete első NFL meccsén, jó, izgalmas meccset játszottunk . Igen, az RB-knek le kell szokni a fumblizasrol, ott van nekik Ridley példája intő jelnek. Igen, a Def.-nek jobban kell karcolnia, az nagyon elgondolkodtató hogy mind2 félidő nyitó drivejabol kaptunk TD-t, egy 17-16-os meccsen ez nem fér bele. Nyilván az L sosem jó, de szerintem sokkal több a pozitívum mint a negativum
kolok1972
Kb. ugyanezt gondolom.

Ennyi hibával nehéz nyerni, de alapvetően ez nem egy nézhetetlen Newton játék volt. Mac is jó volt.
Csak ennyi zászló és hiba nem fér bele egy olyan játékba, ahol nem az irányítónak kellene meccset nyerni, hanem a csapatnak.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Kár volt ezért a meccsért, hiszen így mínusz 2-vel állunk (az idegenbeli Miami-meccs mindig "hivatalból" bukás). Az irányítón kívül - aki meglepően jól játszott - minden csapatrész csődöt mondott. Azt hittük, jó védelmünk lesz. Mi volt ez a játék tőlük? De főleg hittük azt, hogy jó támadófalunk lesz. Ekkora csődöt mondani még nem láttam... Ennél nyilván csak jobb lehet, mert ez elszomorító volt.
ötös műhold
Én egyáltalán nem láttam ennyire borúsan a helyzetet. Nyilván voltak hibák a labda mind2 oldalán , de a játék egyáltalán nem volt elszomorító . A tavalyi szezonnal ( és Newtonnal) épp az volt a bajom hogy a meccsek jelentős része szinte nezhetetlen volt . Sokszor kiderült hogy ha megfogták a futasunkat akkor Newtonnal napestig jatszhattunk volna akkor sem nyerünk és bunrossz meccseket játszottunk. Most egyáltalán nem ez volt a helyzet, Mekkmester nagyon biztatóan kezdett élete első NFL meccsén, jó, izgalmas meccset játszottunk . Igen, az RB-knek le kell szokni a fumblizasrol, ott van nekik Ridley példája intő jelnek. Igen, a Def.-nek jobban kell karcolnia, az nagyon elgondolkodtató hogy mind2 félidő nyitó drivejabol kaptunk TD-t, egy 17-16-os meccsen ez nem fér bele. Nyilván az L sosem jó, de szerintem sokkal több a pozitívum mint a negativum

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Kár volt ezért a meccsért, hiszen így mínusz 2-vel állunk (az idegenbeli Miami-meccs mindig "hivatalból" bukás). Az irányítón kívül - aki meglepően jól játszott - minden csapatrész csődöt mondott. Azt hittük, jó védelmünk lesz. Mi volt ez a játék tőlük? De főleg hittük azt, hogy jó támadófalunk lesz. Ekkora csődöt mondani még nem láttam... Ennél nyilván csak jobb lehet, mert ez elszomorító volt.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A csapat egyik legbiztosabb pontja a meccs elott a futoegyseg volt.

Ket fumble viszont sok volt toluk. Egy Waddle, egy Parker deep jatek amire futotta ellenunk. Elobbinel eselyunk nem volt, utobbi 50-50 szitu volt.

Parker laba fel centivel bent, Jonnu laba fel centivel kint.

Rengeteg felesleges bunti.

Jobbak voltunk, de ez nem realizalodott.

De van QB a fedelzeten 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem indokolatlanul sokszor futottunk. Sokkal jobban kell bízni a passzjátékban, remélem legalább ennyit megtanulunk ebből a meccsből.
ZERO_L
Szerintem nem volt ezzel sem gond, a kulcshelyzetekben jobb befejezések és labdabiztonság kell, és meglesz ez

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Remélem BB az egész csapatnak tripla bünti futást eszközöl, mert ez az egész csapat kúrta el. Fumblistól, felesleges sárgákon át, az elejtett passzokig. Ezt a meccset 10-zel kellett volna nyerni, erre otthon elbukjuk a csoport rivális ellen!
És vazze akitől nem vártam jó játékot az hozza magát (leszámítva az első drive-ban) és mindent megtett a győzelemért!

Sok munka van itt még, ez idény eleji forma, de nem a qb-nak hanem MINDENKI MÁSNAK!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szerintem indokolatlanul sokszor futottunk. Sokkal jobban kell bízni a passzjátékban, remélem legalább ennyit megtanulunk ebből a meccsből.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ejj de kár ezért, ezt a meccset agyonnyertük és mégis elveszítettük. Nem örülök neki, viszont a mutatott játék rendkívül pozitív, Jones pedig remekül rajtolt, szuper év jöhet már idén is 😊

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Újonc futónknak nem szoknia kell hanem baromira koncentrálnia labdára mert ez volt a red flag vele kapcsolatban. Lesz még egy vagy két dobása utána megy szépen a levesbe.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem bírom ki a meccs végéig, úgyhogy már most néhány gondolat.

Imádom ezt a játékot. Rövid, pontos passzok, jó futások, néha egy-egy remek bummal. Az első teljesen wtf move-val Jones meg is érkezett egyből, azóta kifejezetten jól játszik, kár azért az érdekes fumble-ért és holdingért, ez egy simán nyert első félidő volt, mégis 10–10

A védelem az első drive-ot leszámítva hozza, amit vártunk, az újoncfutónak viszont még szoknia kell a ritmust. Az a TD-passz, mintha Bradyt láttam volna, ahogyan még pont a sack előtt kiosztja.

Nem lehet eléggé lelkesedni 😊

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmm...érdekes, ezek szerint mégse úgy mentek a dolgok ahogy gondoltuk...

 www.patspulpit.com/2021/9/10/22666483/cam-newton-release-patriots-youtube-funky-friday
Solymi
Teljesen lényegtelen mit nyilatkozik ez a leszerepelt vitéz. Volt lehetősége bizonyítani de nem élt vele ennyi a többi csak picsogás és porba fingás.....
ParadSEC
Pedig nincs ebben semmi picsogás, egyáltalán nincsenek ellenérzései a csapattal szemben, sőt.
Inkább azért linkeltem be, mert nem az volt, hogy ő nem akart backup lenni, hanem BB nem akarta itt tartani.
Érdekes még, hogy még mindig problémája van a vállával, ez se egy jó jel.

Nade, nemsokára láthatjuk Jonest élőben, ráadásul egy jó csapat/edző és defense felfogás ellen, ez egy igazán jó felmérő lesz, hogy most mire képes.
Solymi
Én is pont ezt néztem, hogy szerintem ez teljesen rendben van. Elismeri a saját felelősségét is a helyzetben, illetve azt is megértem a csapat részéről, hogy mindenben próbálták az újoncot segíteni, még azzal is, hogy ne érezze veszélyben a kezdő pozícióját egy-egy rosszabb meccsnél, mert ott van mögötte valaki, akire lecserélhetik.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hmm...érdekes, ezek szerint mégse úgy mentek a dolgok ahogy gondoltuk...

 www.patspulpit.com/2021/9/10/22666483/cam-newton-release-patriots-youtube-funky-friday
Solymi
Teljesen lényegtelen mit nyilatkozik ez a leszerepelt vitéz. Volt lehetősége bizonyítani de nem élt vele ennyi a többi csak picsogás és porba fingás.....
ParadSEC
Pedig nincs ebben semmi picsogás, egyáltalán nincsenek ellenérzései a csapattal szemben, sőt.
Inkább azért linkeltem be, mert nem az volt, hogy ő nem akart backup lenni, hanem BB nem akarta itt tartani.
Érdekes még, hogy még mindig problémája van a vállával, ez se egy jó jel.

Nade, nemsokára láthatjuk Jonest élőben, ráadásul egy jó csapat/edző és defense felfogás ellen, ez egy igazán jó felmérő lesz, hogy most mire képes.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Hmm...érdekes, ezek szerint mégse úgy mentek a dolgok ahogy gondoltuk...

 www.patspulpit.com/2021/9/10/22666483/cam-newton-release-patriots-youtube-funky-friday
Solymi
Teljesen lényegtelen mit nyilatkozik ez a leszerepelt vitéz. Volt lehetősége bizonyítani de nem élt vele ennyi a többi csak picsogás és porba fingás.....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hmm...érdekes, ezek szerint mégse úgy mentek a dolgok ahogy gondoltuk...

 www.patspulpit.com/2021/9/10/22666483/cam-newton-release-patriots-youtube-funky-friday
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Holnap már kezdődik a 2021-es idény, mivel a podcast idén nem jön össze, így újra írásos formában szedem össze a gondolataimat a holt szezon változásairól, a keretről és a menetrendről. Have fun
Wyatt
Köszönjük szépen, remek összefoglaló és előretekintés 😊

A keret nagy része, főleg a teljes DEF (Gilmore-ral vagy nélkül) nekem nagyon pöpecnek tűnik, az ST kérdéses, de ugye ott van Folk legrosszabb esetben.

Az O-nál az OL és RB sor az szintén nagyon jó, a WR sorra ráférne az erősítés, de ha főleg a futással operálunk, akkor ez akár elég is, nem hiszem, hogy pass-heavy hozzáállásunk lesz.
TE sor névben jó, ha egészségesek tudnak maradni, akkor plusz csavart tehetnek a támadásokba.
FB sornál szintén úgy gondolom, hogy Jakob háttérbe fog szorulni.

QB poszt: Ha Jones úgy fog játszani mint az előszezon meccseken és mondjuk sackek helyett inkább kidobálja a labdát, akkor egyből elkezdik Bradyhez hasonlítani, pedig csak a rendszerbe illik majd nagyon jól, ahogy elődje is az elején, aztán mivé lett a cserebogár 😊
Jelenleg úgy néz ki, hogy ez egy nagyon jó párosítás és várom már a meccseket.
Nem fog érdekelni ha úgy kapunk ki, hogy kevés hibát vétünk és a QB-n is látszik, hogy fejlődik, az alap adott.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holnap már kezdődik a 2021-es idény, mivel a podcast idén nem jön össze, így újra írásos formában szedem össze a gondolataimat a holt szezon változásairól, a keretről és a menetrendről. Have fun



Fontosabb rostermozgások

FA
Érkezett:

Matthew Judon, EDGE (54,5/4)
Jonnu Smith, TE (50/4)
Hunter Henry, TE (37,5/3)
Nelson Agholor, WR (22/2)
Davon Godchaux, DI (15/2)
Jalen Mills, DB (24/4)
Kyle Van Noy, LB (12/2)
Kendrick Bourne, WR (15/3)
Ted Karras, IOL (3/1)

Hosszabbított:
Deatrich Wise, EDGE (22/4)
David Andrews, C (19/4)
Lawrence Guy, DI (11,5/4)
James White, RB (2,5/1)

Távozott:
Joe Thuney, OG (80/5)
Julian Edelman, WR (visszavonult)
Patrick Chung, S (visszavonult)

Értékelés: B-

Idén alaposan bepótoltuk az elmúlt két évtized piaci költekezésének hiányát, jött jó néhány olyan ember, aki hasznos is lehet, de azért az elköltött pénz és az érték szerintem itt nincs tökéletes összhangban, hiába, már nem jönnek szotyiért az emberek a gyűrű reményében. Na de majd 2022-től kezdve visszaáll a régi rendszer^^



CSERÉK
Érkezett:

Trent Brown, OT (+2020/7 LV for 2020/5 NE)
Shaun Wade, CB (for 2022/7 HOU+2023/5)
Yasir Durant, OT (for 2022/7)

Távozott:
Marcus Cannon, OT (+5/158+6/194 for 4/122+6/187)
Ryan Izzo, TE (for 2022/7 HOU)
Sony Michel, RB (for 2022/6+2023/4 LAR)

Draft:
1/15.: Mac Jones, QB (Alabama)
2/38.: Christian Barmore, DI (Albama)
3/96.: Ronnie Perkins, EDGE (Oklahoma)
4/120.: Rhamondre Stevenson, RB (Oklahoma)
5/177.: Cameron McGrone, LB (Michigan)
6/188.: Joshua Bledsoe, FS (Missouri)
6/197.: William Sherman, OT (Colorado)
7/242.: Tre Nixon, WR (UCF)
UDFA: Quinn Nordin, K (Michigan)

Értékelés: A

Mac Jones ORoY-címére ötszörös az odds, holtversenyben Lawrence-szel, aki szeretne egy kis pénzt keresni, még a kettőt megrakva is bőven pluszosan lehet kijönni, ha mégis az 1/1-esnek adnák. Viszont jól jelzi, hogy senkinek nincs nála alacsonyabban a szorzója^^ Barmore már első évében sokat tehet hozzá a draft legjobb DI-jeként, Stevenson miatt Michel is feláldozható lett, McGrone jövőre robban. WR-t tudtam volna elképzelni, de így sem lehet ok a panaszra.



A 2021-es keret

Támadók (25)


QB: Mac Jones (1) – ez így elég mókásan fest, de a PS-ben ott van a visszaigazolt Hoyer, ha bármi kellene. Brady méltó örököse lehet, gyorsan, jól dönt, pontosan passzol, munkamániás, győztes típus. Rendkívül örülök, hogy nem a Newton-vonalat erőltettük, hanem visszatértünk a nem futkorászós, de passzolni tudó irányítókhoz. Stidham is visszajöhet majd a PUP-listáról az idény közben, ha kellene csere.
FB: Jakob Johnson (2) – ő inkább egy jó sztori, sem mint egy kiemelkedő játékos, a PS-ből szerintem a Baltimore-ból kukázott Ben Mason hamar átveheti a helyét, ő valódi erősítést is jelenthet itt.
RB: Damien Harris, Rhamondre Stevenson, James White, J. J. Taylor, Brandon Bolden (7) – Harris valamiért nagyon alulértékelt futó a tavalyi berobbanása ellenére, Stevenson parádésan kiegészítheti, az elkapásoknál White ligaelit, Taylor lehet az utódja, Bolden pedig az ST egyik kiemelkedő játékosa. Én Michelt el tudtam volna képzelni itt, de tény, hogy így is bombaerős a részleg.
TE: Hunter Henry, Jonnu Smith, Devin Asiasi (10) – itt igazából az egészségi állapotok a kérdésesek, ha mindenki egyben tud maradni, akkor marha combos kis egység lesz ez, persze egy 3. kör+évi 25 millió után illene is ligaszinten is jól teljesíteni. Matt LaCosse azért be tud ugrani szükség esetén, de nem lenne baj, ha nem kellene. A sérültlistás Dalton Keene a hosszú távú projektben azért még szerepel.
WR: Jakobi Meyers, Nelson Agholor, Kendrick Bourne, Gunner Olszewski, Malcolm Perry, Matthew Slater (16) – ennél a posztnál szoktunk nem egyetérteni Topinnal, én azért ide bőven tudnék akkor is jobb játékosokat elképzelni, mint a jelenlegiek, ha figyelembe vesszük, hogy várhatóan valóban leggyakrabban csak ketten lesznek pályán. Agholor képes hosszában megnyújtani a pályát, Bourne jó lehet slotban, bár én jobban örülnék a Welker-, Amendola-, Edelman-vonulaton mozgó Olszewskinek akár már rövid távon is. Nálam Meyers az első számú ezen a ponton, szerencsére ő kívül és belül is tud játszani, ami nagy előnye lehet. Perry is jó sztori, QB/RB-ből lehet akár valami értékes szituációs játékos itt, meglátjuk. Harryről még nem mondtunk le, hátha… Beugorhat még szükség esetén Kristian Wilkerson, akivel azért időnként elég jó volt Jones összhangja, meg a 7. körös Tre Nixon is PS-be került. Én azért ide jövőre simán berántanék egy 1. körös tehetséget, aki új szintre emelheti a játékot, mögötte pedig az egész egység jobban festene. Slater még a végén HoF-ba megy ST-emberként, róla elég ennyit.
OL: Isaiah Wynn (LT), Michael Onwenu (LG), David Andrews (C), Shaq Mason (RG), Trent Brown (RT), Yodny Cajuste, Justin Herron (OT), Yasir Durant (OT/OG), Ted Karras (C/OG) (25) – a kezdő remek, a cseresor is rendben van.

A pöpec fal és a tight endek mögött ez az RB-sor remek futójátékot hozhat, Mac Jones pedig szépen osztogathatja közben a labdát, már az első évben látványos javulást várok a támadóktól a tavalyi évhez képest. A fő, hogy az új üdvöskénk szépen fokozatosan fejlődjön, hagyja el a hibáit, gyorsuljon a döntéshozatalban, hogy ne legyen rajta túl sok nyomás és sack. Talán az év első néhány meccsében Newton még többet tudott volna hozzáadni a győzelem érdekében a még magasabb padlója miatt, de a jövő egyértelműen Jonesé, és már az idény közepére nagy előrelépés várható, akár már az első évben alkothatunk valamit a PO-ban is, Newtonnál erre nem láttam esélyt, max a beszenvedjük magunkat a PO-ba, majd ott rögvest elbukás volt a legjobb forgatókönyv. Most van miért reménykedni.



Védők (25)

A front sevenben kis túlzással mindenki tud bármit játszani, ami óriási lehetőség BB-nek, ugyanakkor teljesen felírhatatlanná teszi a dolgokat, persze a lényeg, hogy jól működjön az egység, és hű… jól fog ez kinézni^^

Front seven (40):
EDGE:
Matthew Judon, Deatrich Wise, Henry Anderson, Chase Winovich, Ronnie Perkins (+Josh Uche, Kyle Van Noy)
DI: Lawrence Guy, Davon Godchaux, Christian Barmore, Carl Davis (+Henry Anderson)
LB: Dont’a Hightower, Kyle Van Noy, Josh Uche, Ja’Whaun Bentley, Harvey Langi, Brandon King (+Matt Judon, Ronnie Perkins)
Ami biztos, hogy Hightower visszatérése az opt-out után kellett, mint egy falat kenyér, ő igazi vezére lesz a védelemnek, és Van Noyjal közösen az LB-sorból is felelnek majd a nyomásért is, utóbbi ugyanúgy lehet edge rusher és off-ball LB is, mint mindenki nagy szerelme, Josh Uche, akitől hatalmas évet vár mindenki, de Judon sem elveszett itt, amit pedig eddig nyomásgyakorlásban mutatott, az felettébb bíztató. Összehasonlíthatatlan a helyzet a tavalyival, amikor egy szem Bentley volt a kb értelmes opció, a fal nagyon stabil lehet Guy visszahozatalával, remélhetőleg Godchaux is bebizonyítja futás ellen, hogy miért adtunk érte ennyit, Barmore és Davis pedig kezdő is lehetne néhány helyen (lehet, hogy nálunk is azok lesznek). Igazából minden szegmensben elképesztő telítettség jött össze, illene rendkívüli módon karcolnia a front sevennek, ahonnan konkrétan mindenhonnan érkezhet nyomás úgy, hogy a futójátéknál sem érezzük meg ennek hátrányát. Nem tudok nem lelkesedni ennek a névsornak a láttán, és azért, amit ebből majd BB kihoz a pályán. Lehet, hogy nem lesz innen senki Pro Bowl-résztvevő, de egységként ligaelit teljesítményt hoznak majd össze a srácok. Anfernee Jenningset IR-en bújtatjuk, jövőre McGrone is bejöhet az egyik off-ball szerepre, van itt utánpótlás is rendesen.



A masszív front sevenre pedig szükség is lesz, főleg az idény elején, mert a hátvédsor most kevéssé fest fényesen

Secondary (50)
CB:
J. C. Jackson, Jalen Mills, Jonathan Jones, Joejuan Willams, Shaun Wade
S: Devin McCourty, Kyle Dugger, Adrian Phillips, Justin Bethel, Cody Davis (+Jalen Mills)
Tulajdonképpen minden rendben lenne, ha nem lenne a Gilmore-ügy. Ő első számú CB-ként ligaelit, mellette J. C. Jackson tökéletes második opciónak Jones pedig slotban, a mélység is bőven pöpec. A safetyknél DMC a vezér, Phillips tavaly nagyon jó volt, de remélem, Dugger idén azért már több lehetőséget kap nála, Mills itt be tud ugrani, és akkor a mennyiséggel is teljesen jól állunk. Na most mindez az első hat meccsről hiányzó, szerződésével elégedetlenkedő Gilmore nélkül már kevésbé fest pofásan, de remélem, sikerül valahogyan közös nevezőre jutni, mert akkor az egész védelem elit lehetne, és ez esetben valóban elég lenne egy masszív futójáték, korrekt irányítóteljesítménnyel az első évben nagy bravúrok nélkül is ahhoz, hogy sokáig menjen a csapat.



Speciális egység (53)
K:
Quinn Nordin
P: Jake Bailey
LS: Joe Cardona
KR/PR: Gunner Olszewski

Engem meglepett, hogy Nordinban ekkora a bizalom, de ha csak agyonnyert meccseken hoz terített betlit, akkor nem lesz gond. Ha nem, akkor meg ott van Folk a PS-ben, szóval csak nem lesz gond itt. Visszahordásban All-Pro-játékos akad, a mezőnypozícióért folytatott harcban amúgy sem szokott a csapat a speciális részleg miatt rosszul szerepelni, sőt.



Menetrend

Korábban már írtam, hogy egy jó irányítóteljesítménnyel az év eleje tele van bőven nyerhető meccsekkel (erre szükség van a hajrá miatt), de menjünk végig rajta egyesével most.

1. New England Patriots–Miami Dolphins (22.25) – az év első meccse, Belichicknek plusz idő felkészülésre, ez mindig jó előjel. A Miami ellen rendre meg szoktunk szenvedni Floridában, otthon viszont szoktuk hozni a meccseket, még tavaly is. A jobb Alabama-irányító is itt van, úgyhogy 1–0

2. New York Jets–New England Patriots – elment az OL-ért felelős ember, megint nem fest jól a Jets támadófala, újonc irányítóval szemben Belichick mindig előnyben van, a New York-iak pechére még az egyetlen értelmes pass rusher is kidőlt az egész évre. Idegenben mindig cakkosabb, de azért ez bőven hozandó. 2–0

3. New England Patriots–New Orleans Saints
– a keret lehet, hogy jobb lehetne, de elkapó- és cornerfronton azért nem fényes a helyzet, ha pedig Winston hozza a dobálózós formáját, akkor nyerni kell a turnovermutatót. A Szentek számára a hurrikán is pocsékul jött, nem nagyon játszanak otthon, de nekünk hazai pályán amúgy is előnyben kellene lenni valamelyest. 3–0

4. New England Patriots–Tampa Bay Buccaneers (2.20)
– ezt felesleges túlragozni, mindenki úgyis ismeri, Brady hazatér, a bajnok teljes fegyverzetével, gyakorlatilag gyengeség nélkül. Meglesz a 32. csapat elleni siker is. 3–1

5. Houston Texans–New England Patriots – már azt sem értem, tavaly hogyan kaptunk ki, azóta pedig igencsak ellentétes vonalon mozog a két csapat. A texasiak elleni két vereség után visszatérünk a győztes útra (amúgy 8–3 az örökmérleg ide). 4–1

6. New England Patriots–Dallas Cowboys (22.25) – a Dallas támadósora biztosan látványos lesz, mondjuk más kérdés, hogy erre szüksége is lesz, mert a védelem is annak ígérkezik. Statkedvelőknek: a Cowboys nyerte a párharc első hét meccsét, 1996 óta viszont mind a hatszor a Pats győzött (négyszer is egy számjegyű pontot csinált a Dallas!), úgyhogy most otthon jöhet az egyenlítés. Ezen a DL-en át kellene tudni futni, illetve a passz elleni védekezés sem tűnik fényesnek. LB-ben remekül áll a csapat, mondjuk szerintem felesleges ide 5 kezdő, ha a többi helyen ennyire hiányos a csapat, de ez nem az én bajom. 5–1



7. New England Patriots–New York Jets – újra Zach Wilsonék, pihenőről érkezve, igaz, előtte meg Londonban játszanak (ezt talán látom is). Otthon nem szokott gond lenni a Jetscel, most sem kéne, hogy legyen, pláne, hogy a szülinapom után jön, legutóbb 33–0 volt ilyenkor. 6–1

8. Los Angeles Chargers–New England Patriots (21.05) – kevés dolog bizonyosabb annál, minthogy a Chargers valahogyan úgyis tökön szúrja magát a Patriots ellen. Oké, más ellen is tudja ezt a mutatványt, de a New England ellen még a legerősebb csapattal is képes volt a legkülönfélébb módon kikapni, az elmúlt 15 évben egy győzelem jött össze, amikor Brady az első meccsen kiesett, de tavaly például az elmúlt 20 év leggyengébb New Englandje 45–0-ra nyert ugyanitt, hiába volt ORoY Herbert. Egyszerűen ebben a párharcban annyira erős BB, hogy nem tudom addig vereségre tippelni, amíg nem változik valami a Chargersnél. 7–1

9. Carolina Panthers–New England Patriots – na érdekes módon itt viszont annyira nem szokott menni, az első általam követett NFL-meccsen, a 2004 februári Super Bowlon még nyert a Patriots, ezt követően viszont négyből csak egyszer jött össze. Ha lesz már Gilmore, akkor Darnoldék ellen elég lehet a védelem a remek elkapósor és McCaffrey ellenére is, én erre is bemondom a W-t. 8–1

10. New England Patriots–Cleveland Browns – ebben a párharcban is voltak fájdalmas meccsek, most pedig a liga talán legerősebb kerete érkezik a QB-posztot leszámítva. A korábbi karcosok közül néhánynál magunk felé billentettem a mérleget, ezen a ponton viszont valamilyen formában már meglesz a 2. vereség. 8–2

11. Atlanta Falcons–New England Patriots (péntek 2.20) – Empty nagy örömére a Falcons is képes mindig öntökönszúrásra, ezt talán nem is részletezném, a legutóbbi hat meccsen összejött azért a győzelem itt. A rövid hét és az utazás nem segít, a várhatóan remek támadósor sem, viszont a védelem több mint sebezhető. 9–2



12. New England Patriots–Tennessee Titans – a legutóbbi két csúfos vereségért kellene az a reváns. Mondjuk az a Henry, A. J. Brown, Julio Jones hármas azért elég masszív. Eddig szerencsés azért a sorsolás, a legnehezebb ellenfelek hazai pályán jönnek, idegenben hozható a többi találkozó, de azért nehéz lenne elképzelni, hogy bármilyen formában csak két vereségünk legyen ezen a ponton. Talán egy carolinai zakó helyett az egyik hazai bejön, de a mérleg itt legyen 9–3.

13. Buffalo Bills–New England Patriots (kedd 2.15) – tavaly volt egy szerencsés meg egy sima vereség, ez a kettő csak eggyel kevesebb mint az előtte lévő 33 meccs (30–3) termése. Érthető, hogy miért pörögtek ennyire fel most Buffalóban, ha Josh Allen idén is úgy játszik, ahogyan tavaly, akkor vendégként bemondom a zacsit most. 9–4

14. bye week – nagyjából erre a pontra a remélt és a reális eredménysor összefonódott

15. Indianapolis Colts–New England Patriots (?) – remek támadófal és kb rendben lévő front seven. Nagyon bizonyítani akarnak itt is, hogy újra van rivalizálás, a párharcra talán rá is férne, hiszen a Peyton Manning-éra óta 6–0 a mérleg, a legutóbbi nyolcból nyolcat nyert a Patriots, szépen visszavágva az előtte lévő 1–5-ös szériáért, ami amúgy egy 6–0-t zárt le. Remélhetőleg most nem indul ilyen széria Indyben. Pihenő hét után győzelem. 10–4

16. New England Patriots–Buffalo Bills – jó, jó, négyszer nem fog nyerni a Bills egymás után, valamint erre a pontra tényleg össze kellene állnia kb mindennek, hogy számolhassunk bármivel. 11–4

17. New England Patriots–Jacksonville Jaguars
– szerintem Lawrence jó lesz, de eddigre a Jaguars már bőven elszáll. Otthon kell a győzelem. 12–4

18. Miami Dolphins–New England Patriots – masszívan januárban, Floridában, lejátszani is felesleges. 12–5

Nyilván szurkolói szemüvegen át nézve a dolgokat, de nagyon szomorú lennék, ha nem lenne meg legalább 11-12 győzelem ebből a sorsolásból, de a 13 sem lepne meg. A 9.5-es under/over nálam simán over 1,86-ért.


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0907%2Fr905918_1296x729_16-9.jpg
USC icon, Patriots HOFer Cunningham, 71, dies
USC football great Sam "Bam" Cunningham, who went on to become the New England Patriots' all-time leading rusher, died Tuesday in Inglewood, California. He was 71.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ha még valaki nem találkozott volna az infóval:

Közös meccsnézés szerveződik! Jelenleg 10+ fő a létszám, de akadnak hezitálók is bőven.

Nagy kivetítő, Game Pass, jó társaság.

Helyszín a Madhouse a Deák térnél az Anker közben. A 19 órás sáv is nézhető, ha valaki előbb érkezne. Már akkor is lesznek ott Pats szurkolók.
topin
Ajj, de kár, hogy nem lakok már/nem vagyok most Bp-n, mert mennék 😊
Talán jöv héten, ha úgy esik sikerül...
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ha még valaki nem találkozott volna az infóval:

Közös meccsnézés szerveződik! Jelenleg 10+ fő a létszám, de akadnak hezitálók is bőven.

Nagy kivetítő, Game Pass, jó társaság.

Helyszín a Madhouse a Deák térnél az Anker közben. A 19 órás sáv is nézhető, ha valaki előbb érkezne. Már akkor is lesznek ott Pats szurkolók.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elmúlt 10 évben Brady volt a legjobb QB, Gronk meg a legjobb TE, papírforma. A safetyknél DMC első helye már szebb, a rúgóknál Gost 2. pozíciója is rendben van

 www.pff.com/news/nfl-pff-war-all-decade-team-wins-above-replacement-2021

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Hát nem gondolom hogy megtanulni ne tudná, azt már igen hogy nem fekszik neki.

De ezt a tanítást addig elhiszem amennyire fordítva is, az egyikük nem tudott valamit vagy rosszul a másik meg magyarázott neki 2 percet aztán rendbe rakták.
Kb az is lehetne mondani, hogy BB megtanitotta egyedül Kakilni Mac Jonest. Pedig csak megmutatta neki hol a budi.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nem tudom, hogy ez tényleg igaz-e vagy ki van színesítve azért, de olyan nagyon nem lep meg. Cam sosem abból élt, hogy alkalmazkodott ilyen vagy olyan, nem rá szabott playbookokhoz. Mindig is a kivételes atletikus képességei voltak az erősségei. (Mielőtt rám ugrana egy volt Panthers fan, hogy ne hülyézzem le Camet, szó nincs róla. Szerintem értelmes fickó, de ha egész karrierjében az atletikusságából élt, sosem kellett neki a saját játékát alakítani a játékstílushoz, mindig fordítva volt jó és eredményes, akkor nem harminc valahány évesen kezd ebben jó lenni. Ő úgy volt jó, ahogy jó tudott lenni addig, amíg a teste bírta. .... Meg az érdeklődése is, mert én inkább ebben éreztem a változást nála az utóbbi 1-2 évben. A játékot még mindig szereti, de annyira már nem, hogy a nap 24 órájából 24-et hajlandó lett volna beletenni. Se edzésben, testi felkészülésben, de filmroomban. Jones most kezdi csak a karrierjét, mindig is ez volt az erőssége, ő ha kell a filmroomban is alszik jelenleg. 😊 )
peterk2005
Egyaltalan nem legbol kapott allitas, hisz ahogy korabban irtam, Saban BB keresere keszitette fel Jonest az elmult evekben, emiatt mar egyetemi redshirt eveben a Pats playbookot tanulta.

Viccet felreteve, sztem ezt azert igy nem feltetlenul hiszem el, hisz azert Cam mar itt van egy eve es azota tanulja a playbookot.

Az viszont lehet h Jonesnak jobban fekszik az egesz rendszer.