New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Én csak azt nem vágom, ha a végén dob 3 mélyet, akkor abból milyen következtetést vonnátok le? Ha sikerül jó QB, ha nem akkor jövőre mást húzunk?
Szvsz ezen a szinten nem arról van szó, hogy tud e hosszú labdákat pontosan dobni valaki, hanem arról, hogy amikor kell majd, akkor tud-e.

Do your job
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te atyaég mennyi írás lett itt hirtelen 😀

Mi lesz, ha kikap a csapat vagy még durvább, Jones rosszul játszik 😐

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Amúgy Jones yard/attemps mutatója a legmagasabb az újonc QB-k között.
topin
De ennek megint mi a köze a témához vagy ezzel akartad cáfolni, hogy nem is hyperkonzervatívan allunk az újonc irányítónk hoz?

Ez a stat abból adódik, hogy a srác elit szinten(liga top6) pontosan dobja a többnyire könnyű közeli átadásokat.
ZERO_L
Ezzel azt szerettem volna alátámasztani, hogy nem kell erőn felül vállalnia és az újoncok nem annyira villognak amúgy sem. A Broncos topicban is van 2 beszédes grafikon az irányítókról.

Továbbra sem értem a szted gyenge Jets ellen megdobja a mély lasztit, akkor abból mit tud meg a stáb, amit eddig nem tudott róla? Mindezt úgy, hogy nincs értelme a big playt keresni, csak hagyni hogy véget érjen a meccs különösebb kockázat nélkül.

Én értem, hogy te nagyon szeretnéd tudni amit feszegetsz, de ők meg vagy tudják, vagy még nincs itt az ideje ennek. A többi újonc QB szórja el a labdákat, mi haszon származik vajon abból? Ráadásul, nekünk eredménykényszerünk is van, mert ez a csapat ellentétben a Jets,Jags duóval, simán playoff csapat. És egy jó védelemmel, kontrollált meccsekkel meg bármi lehet ott, főleg hogy Jones is fejlődik hétről-hétre.

A vágyak nem találkoznak a valósággal jelenleg. Majd eljön az ideje annak is.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy Jones yard/attemps mutatója a legmagasabb az újonc QB-k között.
topin
De ennek megint mi a köze a témához vagy ezzel akartad cáfolni, hogy nem is hyperkonzervatívan allunk az újonc irányítónk hoz?

Ez a stat abból adódik, hogy a srác elit szinten(liga top6) pontosan dobja a többnyire könnyű közeli átadásokat.
ZERO_L
Ezzel a hiperkonzervatív felfogással játszottunk 18 év alatt 13 főcsoportdöntőt, 9 SB-t és van hat gyűrű. Két kezeden meg tudod számolni ez alatt az idő alatt a trükkös játékokat. Belichick és stábja a GOAT helyett jövő rookie QB-el nem fog paradigmát váltani. Nem is kell.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mennyire vicces már, hogy nem lehet ellenvélemény itt senkinek. Hihetetlen.....
csi77
Ó, nézz fel a pats.hu-ra, ahhoz képest ez egy igen toleráns, sokszínű, egymás érvelését tiszteletben tartó fórum 😀
goboston
A pats.hu-n van egy fiú, aki a megmondóember, viszi a szót, mindenről 1000x van véleménye és minden ellenvéleményt személyeskedéssel reagál le. Én sem járok már nagyon arra, az annyira fárasztó. Ez a vita itt szenvedélyes, de egyáltalán nem lépi túl a határokat, legalábbis nekem. Lehet ellenvéleménye bárkinek, csak nem győzi meg feltétlenül a másikat. És az jó is így.

Hozzáteszem, én sokkal jobban élvezem, amikor mindenkinek van véleménye és pezseg a topic.

Hogy miért lennének oda egyesek azért, hogy az elmúlt két meccsen vállalhatatlanul gyenge passprotection mellett Jones tartogassa a labdát és megnyert meccsen csak azért sérüljön meg, hogy kipróbálja, tud-e két védővel a nyakában hosszút dobni, azt én sem értem. Együtt éltük meg a comebacket 3:28-ról - ebben a játékban az a szép, hogy nagyon kevés a lehetetlen - egy rossz passzal, netán egy picksixel átadni az ellenfélnek a momentumot csak azért, hogy dobjon hosszút is - semmi értelme. Dobja a hosszút az edzésen. Nyilván el fog jönni - szerintem legkésőbb két meccs múlva - az az idő, amikor nem lesz idő tökölni, futni fogunk az eredmény után. De addig ha a meccsen ezt a rövidpasszos West Coast stílust jól játssza és meccseket nyerünk vele, miért kellene változtani?

A másik: két forduló alatt hány kezdő QB sérült le? 8? 9? Abból van, aki season-ending, van aki hetekre. És ezzel a fallal a hosszan tartogatott labdának megvan ez a kockázata, pláne hogy nyilván nem úgy olvassa még a védelmet mint Brady vagy Rodgers. Én szeretném, ha ez a szezon azzal telne el, hogy nem QB-t keresünk a pótlásra, hanem felépítjük az új fiút, ha még PO is van, az a bónusz. Ő meg ne hősködjön. Brady sem tette soha, szépen lefeküdt a sacknél, rá a labdára. Egy szezont hagyott ki és 10 SB-nál, 7 gyűrűnél tart. Szerintem is jó úton van a csapat.

Nate Solder jöhetne vissza. A Giantsnél úgysem megy neki, nálunk meg jó volt. Akkor Wynn mehetne a másik oldalra. (Nyilván nem fog és nem is tudnánk kifizetni.)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Amúgy Jones yard/attemps mutatója a legmagasabb az újonc QB-k között.
topin
De ennek megint mi a köze a témához vagy ezzel akartad cáfolni, hogy nem is hyperkonzervatívan allunk az újonc irányítónk hoz?

Ez a stat abból adódik, hogy a srác elit szinten(liga top6) pontosan dobja a többnyire könnyű közeli átadásokat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Kifejezetten szimpatikus eddig a Mac féle Pats offense és jó benyomást tesz Jones eddig. Nem értem a "hörgés" okát, jó lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jones képességeit éppen eléggé tesztelik minden edzésen. Ezt pont most mondta erről a kérdésről:
"Our defense is really good, it's a tough defense to go against. I've gone against them in practice and probably thrown a lot of picks too, so, it sucks."

Igaz, hogy ezt Wilson produkciója okán mondta, de lehet a másik oldalról is nézni. Szerintem ez alkalmasabb teszt, mint a zöldek védelme.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Mennyire vicces már, hogy nem lehet ellenvélemény itt senkinek. Hihetetlen.....
csi77
Ó, nézz fel a pats.hu-ra, ahhoz képest ez egy igen toleráns, sokszínű, egymás érvelését tiszteletben tartó fórum 😀
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Mennyire vicces már, hogy nem lehet ellenvélemény itt senkinek. Hihetetlen.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ki hörög? Leírom a vélemenyemet, ez már hörgés? Nem küldtem el senkit az anyjába, nem kóklereztem le JMD, nem azt mondtam hogy rookie Luck-BigBen szinten szórja a labdákat mint bolond gyerek a lisztet... ha ennyire nem tudjátok értelmezni a leírtakat akkor azt ne rajtam kérjétek számon.

És ha már valóság, ha ez ellen a jets védelem ellen nem fér bele mondjuk +2-3 15 yardos játék, akkor kérdezem én ki ellen fog? Azért ez a “nem ad többet a védelem” érvelés is sántít. Majd a bucs vagy saints ellen esetleg később a bills ellen a “védelemek megadják a lehetőséget” vagy meg kell várnunk a jags elleni meccset?
ZERO_L
Azt mondjuk, ha kell és nem adja az olcsó játékot az ellenfél, akkor majd rákényszerülünk. Ahogy a sok passzra rákényszerültünk a Dolphins ellen is, mert elvették a futást. Ott is átlépte a komfortzónáját a QB is, meg a playcall is. Muszáj volt. Megoldotta.

A jets ellen nem kellett átlépni, mert kontrolláltuk végig. Itt a rövid passzjáték a futást és az óra kontrollálását váltotta ki, mert futni megint nem igazán sikerült folyamatosan. Tehát ebbe a koncepcióba minek kellene beleerőletetnia a hosszú átadást, amikor ott a pálya közepén a rövid olcsó és atombiztos opció, amivel haladunk, miközben a D turnover gyárként biztosítja, hogy be is kelljen ennél több rizikó.

Nyerni kellett, nem Jones mély labdáit ellenőrizgetni. És a stáb látja edzésen is, nem úgy mint mi. Ezek a mély labdák kizárólag önös érdekből merülnek fel, de nagyon lényegtelen hogy a szurkoló miről akar megbizonyosodni.

Amúgy Jones yard/attemps mutatója a legmagasabb az újonc QB-k között. Pedig a többi hátrányból is tüzelhet mint az atom. A Big Time throwban is elég masszívan elöl van, QB-k között meg nyilván a legjobb szintén.

De azért csak nyígjunk persze 😊 a kontextussal, a felépített gameplannel, ne foglalkozzunk 😊

A Jets védelmet lenézheted, de a mi támadófalunknak nagy falat volt a frontjuk. Se a futás, se a passz prot nem volt megfelelő.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nekem tökre tetszett a trükkös játék White-tal, pont annyira lendített a csapaton, amennyire kellett. De fölösleges lett volna ezen a meccsen 2-3 ilyet még elővenni, mert csak idő előtt ellövöd, teljesen haszontalanul.

Amikor van egy pontszám alapján bőven eldőlt meccs, de még a rövid passzoknál is sokszor odaér az ellenfél védelme az irányítóra, és ennek ellenére is szépen megy előre a csapat, akkor minek hívni hosszú passzokat, ahol aztán garantáltan folyamatosan ütik-vágják? Mit adott volna ehhez a meccshez, ha van két-három 30-40 yardos passz? Semmit, csak tök felesleges kockázat lett volna. Lesz olyan meccs, aminél erre szükség lesz, most egyáltalán nem volt
Wyatt
Pont azért lehetett volna megpróbálni mert már megvolt a meccs. Nem eredményt tartani(negyedik negyedben), hanem az újoncot kicsit tesztelni élesben.
Ahogy írtam, bucs ellen meg majd az lesz hogy bika védelem, nem dobáltatjuk, kifogás mindig lesz...

Jones air yard átlaga 5,1... 31.ik a 33 QB-ból, én ezt szeretném ha mondjuk top25-20 körül lenne aztán megnézni a szezon vége felé tud-e jobbat.

Ez tényleg olyan hatalmas elvárás lenne, ami miatt annyira félteni kellene hogy tönkreteszi a fejlődési görbéjét?
Szerintem nem.
ZERO_L
De most őszintén, olyanon hörögsz itt, ami a te saját kívánságod és nincs köszönő viszonyban a valósággal. Kb senki, nem hogy BB, nem fogja passzoltatni csak úgy a QB-t egy eldőlt meccsen. Ezt nem is értem. Azt igen, hogy te szeretnéd ezt megtudni, látni. De ennek semmi valóságalapja nincs.

2 meccs ment le, kit érdekelnek az átlagok, amikor megoldott mindent amit kapott a védelmektől és ő maga is lenyilatkozza, hogy dobhatna messzebb is. Egyelőre a fal sem segíti ebben. Mi csak meccsen látjuk, a stáb edzésen is. Akkora meglepi őket nem fogja már érni, hogy tesztelgessenek.

Ezek meg nem kifogások, hanem egyszerűen a valóság. Amit te elvárnál az sosem valósul(t) meg.
topin
Ki hörög? Leírom a vélemenyemet, ez már hörgés? Nem küldtem el senkit az anyjába, nem kóklereztem le JMD, nem azt mondtam hogy rookie Luck-BigBen szinten szórja a labdákat mint bolond gyerek a lisztet... ha ennyire nem tudjátok értelmezni a leírtakat akkor azt ne rajtam kérjétek számon.

És ha már valóság, ha ez ellen a jets védelem ellen nem fér bele mondjuk +2-3 15 yardos játék, akkor kérdezem én ki ellen fog? Azért ez a “nem ad többet a védelem” érvelés is sántít. Majd a bucs vagy saints ellen esetleg később a bills ellen a “védelemek megadják a lehetőséget” vagy meg kell várnunk a jags elleni meccset?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Szerintem BB azért is nagyon jó edző, mert nem egy taktikához keres játékosokat, hanem az adott játékosok képességeire szabja a taktikát. Mac-nek is megvannak a határai, messze nem sztár játékos. A hozzáállása a munkához az, amivel meggyőzte BB-t és ez viheti majd előre. Szerintem idén jó game manager teljesítmény várható el tőle, nem feltétlenül ő fogja megnyerni a meccseket, de nem is rajta fog elmenni. Az majd érdekes lesz, ha hátrányban vagyunk és erőltetni kell a passzt, hogy akkor mi lesz.
Egyetértek pár előttem szólóval, hogy ha a fal így játszik, mint vasárnap, akkor nem lesz ideje a hosszú passzokra.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Némi igazolással, hogy az OLine mostani állapota mellett miért nincs szükség a népet kielégíteni Mac Jones féle mély bombákkal, amíg a passzjáték a futójátékot váltja ki, de a funkciója ugyanaz az órakontroll és a folyamatos haladás.

 newenglandpatriots.blog.hu/2021/09/21/regi_idok_focija_995
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem láttam a meccseteket, de az itteni hsz-ek alapján azért feltűnt egy logikai bukfenc:
- Miért nem voltak hosszabb játékok a meccs érdemi része után?
- Rosszul szerepelt a támadófal.
- Nah most hosszabb játékhoz tovább kellene tartania a gyengélkedő OL-nek, ha így behívnak néhány mély labdát az kvázi Jones IR-re kerülését kockáztatnák, amit én picit nagy árnak tartok, pláne úgy, hogy edzésen nyilván gyakorolnak hosszabb játékokat is, az edzői stáb nagyjából képben kell h legyen Jones képességeivel ezen a téren.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Én itt Zeroval értek egyet. A végén megpróbálhattunk volna pár közepes vagy hosszabb passzt.

De ott is inkább LOS mögötti játékok mentek.

Természetesen egy biztos QB mellett ez felesleges kockázat lett volna, de a mi esetünkben ez értékes tapadztalat lett volna neki.

Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem tették, de én azért hiányoltam ott egy kicsit kockázatosabb játékhívást.
zinedine5

Mi a tapasztalat? Hogy benyel egy sacket, eladja és visszajön a meccsbe az ellenfél? Mi értelme van? Ha majd kockázatmentes lesz eldobja előnyben is. Hátrányban meg tuti megpróbálja majd. Most meg a biztosra ment, ami kérve volt tőle. De a stáb nem tiltotta meg neki, egyszerűen nem volt rá szükség értelmezhető kockázat mellett.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Én itt Zeroval értek egyet. A végén megpróbálhattunk volna pár közepes vagy hosszabb passzt.

De ott is inkább LOS mögötti játékok mentek.

Természetesen egy biztos QB mellett ez felesleges kockázat lett volna, de a mi esetünkben ez értékes tapadztalat lett volna neki.

Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem tették, de én azért hiányoltam ott egy kicsit kockázatosabb játékhívást.
zinedine5
Írod ezt annak tudatában, hogy fogalmad sincs (nekem se), hogy mi volt a behívott play.
Aki napi szinten 7-8 órát edzi az tisztában van vele, hogy mit tud megdobni de, mint Mac is lenyilatkozta, ő nem vállalta be a nagyobb játékokat és ment a tutira illetve rontott el olvasási sorrendet.
gordon
Plusz az alapfelvetés a Patsnél, ne kockáztass, ne veszíts labdát, ne vállald túl magad. Tom Bradytől is ezt várták annak idején. Jonesnak is ennyi dolga van ebben az évben. Hátrányban vagy jó opciók mellett majd eldobálja messzebb is.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én itt Zeroval értek egyet. A végén megpróbálhattunk volna pár közepes vagy hosszabb passzt.

De ott is inkább LOS mögötti játékok mentek.

Természetesen egy biztos QB mellett ez felesleges kockázat lett volna, de a mi esetünkben ez értékes tapadztalat lett volna neki.

Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem tették, de én azért hiányoltam ott egy kicsit kockázatosabb játékhívást.
zinedine5
Írod ezt annak tudatában, hogy fogalmad sincs (nekem se), hogy mi volt a behívott play.
Aki napi szinten 7-8 órát edzi az tisztában van vele, hogy mit tud megdobni de, mint Mac is lenyilatkozta, ő nem vállalta be a nagyobb játékokat és ment a tutira illetve rontott el olvasási sorrendet.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit össze nem tudtok sírni itt komolyan. Elmegy minden idők QBja majd 20 év sikerei után, és rá második draftra behúzzátok azt a QB-t akivel láthatóan van esély (nem jinx) további 20 év sikereire (ha BB utódját is sikerül megtalálni) Úgy sajnállak titeket. Most m mit tegyünk? Kívánjunk 20 jaxes, lionsos (meg még kb 20 másik csapatos éveket? 😉 😛 😀 Amikor kell jönni fog a hosszú, meg merész, amikor nem akkor nem. Megvan az esélyetek a nyerésre és kész 😊
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Én itt Zeroval értek egyet. A végén megpróbálhattunk volna pár közepes vagy hosszabb passzt.

De ott is inkább LOS mögötti játékok mentek.

Természetesen egy biztos QB mellett ez felesleges kockázat lett volna, de a mi esetünkben ez értékes tapadztalat lett volna neki.

Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem tették, de én azért hiányoltam ott egy kicsit kockázatosabb játékhívást.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Nekem tökre tetszett a trükkös játék White-tal, pont annyira lendített a csapaton, amennyire kellett. De fölösleges lett volna ezen a meccsen 2-3 ilyet még elővenni, mert csak idő előtt ellövöd, teljesen haszontalanul.

Amikor van egy pontszám alapján bőven eldőlt meccs, de még a rövid passzoknál is sokszor odaér az ellenfél védelme az irányítóra, és ennek ellenére is szépen megy előre a csapat, akkor minek hívni hosszú passzokat, ahol aztán garantáltan folyamatosan ütik-vágják? Mit adott volna ehhez a meccshez, ha van két-három 30-40 yardos passz? Semmit, csak tök felesleges kockázat lett volna. Lesz olyan meccs, aminél erre szükség lesz, most egyáltalán nem volt
Wyatt
Pont azért lehetett volna megpróbálni mert már megvolt a meccs. Nem eredményt tartani(negyedik negyedben), hanem az újoncot kicsit tesztelni élesben.
Ahogy írtam, bucs ellen meg majd az lesz hogy bika védelem, nem dobáltatjuk, kifogás mindig lesz...

Jones air yard átlaga 5,1... 31.ik a 33 QB-ból, én ezt szeretném ha mondjuk top25-20 körül lenne aztán megnézni a szezon vége felé tud-e jobbat.

Ez tényleg olyan hatalmas elvárás lenne, ami miatt annyira félteni kellene hogy tönkreteszi a fejlődési görbéjét?
Szerintem nem.
ZERO_L
De most őszintén, olyanon hörögsz itt, ami a te saját kívánságod és nincs köszönő viszonyban a valósággal. Kb senki, nem hogy BB, nem fogja passzoltatni csak úgy a QB-t egy eldőlt meccsen. Ezt nem is értem. Azt igen, hogy te szeretnéd ezt megtudni, látni. De ennek semmi valóságalapja nincs.

2 meccs ment le, kit érdekelnek az átlagok, amikor megoldott mindent amit kapott a védelmektől és ő maga is lenyilatkozza, hogy dobhatna messzebb is. Egyelőre a fal sem segíti ebben. Mi csak meccsen látjuk, a stáb edzésen is. Akkora meglepi őket nem fogja már érni, hogy tesztelgessenek.

Ezek meg nem kifogások, hanem egyszerűen a valóság. Amit te elvárnál az sosem valósul(t) meg.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nekem tökre tetszett a trükkös játék White-tal, pont annyira lendített a csapaton, amennyire kellett. De fölösleges lett volna ezen a meccsen 2-3 ilyet még elővenni, mert csak idő előtt ellövöd, teljesen haszontalanul.

Amikor van egy pontszám alapján bőven eldőlt meccs, de még a rövid passzoknál is sokszor odaér az ellenfél védelme az irányítóra, és ennek ellenére is szépen megy előre a csapat, akkor minek hívni hosszú passzokat, ahol aztán garantáltan folyamatosan ütik-vágják? Mit adott volna ehhez a meccshez, ha van két-három 30-40 yardos passz? Semmit, csak tök felesleges kockázat lett volna. Lesz olyan meccs, aminél erre szükség lesz, most egyáltalán nem volt
Wyatt
Pont azért lehetett volna megpróbálni mert már megvolt a meccs. Nem eredményt tartani(negyedik negyedben), hanem az újoncot kicsit tesztelni élesben.
Ahogy írtam, bucs ellen meg majd az lesz hogy bika védelem, nem dobáltatjuk, kifogás mindig lesz...

Jones air yard átlaga 5,1... 31.ik a 33 QB-ból, én ezt szeretném ha mondjuk top25-20 körül lenne aztán megnézni a szezon vége felé tud-e jobbat.

Ez tényleg olyan hatalmas elvárás lenne, ami miatt annyira félteni kellene hogy tönkreteszi a fejlődési görbéjét?
Szerintem nem.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
és az irányítójuk sem fogja 4-szer nekünk ajándékozni a labdát.
goboston
nosztalgiáról nem hallottál még?😊
NB2
De, abban bízom is. Egyet vagy kettőt hátha ad, de azért négyet... 😀
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
és az irányítójuk sem fogja 4-szer nekünk ajándékozni a labdát.
goboston
nosztalgiáról nem hallottál még?😊
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Ha még 2 hétig elvitatkoztok ezen, akkor el is érkezünk a Tampa meccshez, és ott majd jön a passzjáték 😀
Mert azokat kizárólag futással biztosan nem verjük meg, és az irányítójuk sem fogja 4-szer nekünk ajándékozni a labdát.
A gond a fallal lesz, hogy fog ez a fal MJ-nek időt adni, az most még nem annyira látszik.
Én megértem, hogy ez a meccs senkit sem töltött el gyönyörrel, legnagyobb részben kínszenvedés volt nézni, sírt a labda végig, de itt most tényleg hagyni kellett, hogy a Jets megverje magát, hülyeség lett volna Bigmac egészségét is kockáztatni a hosszú playekkel.