New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi volt az esélye a Saints-nek ezen statisztikai oldal szerint mikor 9 perccel a vége előtt "feljöttünk" 8 pontra (1 labdabirtoklás)? 😊
Nem mintha győzelmet, vagy akár csak hosszabbítást érdemeltünk volna a mutatott teljesítmény alapján... 😕
Castleai01
85%

90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi lett volna ha kihagyod? És hány százalék esélye volt a TD-nek?
topin
Ha kihagyjuk nyílván 99,9-re ugrik a mutató.
De most tényleg annyira ördögtől való dolog belátni hogy többet nyerhettünk volna ha megcsináljuk a 1st downt mint amennyit veszíthettünk volna egy sikertelen játékon?

Ez a “mennyi esélye volt a TD-nek?” meg egy hülye kérdés már ne haragudj. 1, nem kellett volna TD mert elég lett volna 7 yard és van 4 kísérletünk 1 yardot menni a TD-ért. De ha ezt figyelmen kívül hagyjuk, akkor is sokkal több esélye volt ott megcsinálni egy TD-t mint 15 perc alatt visszajönni 15 pont hátrányból.


((Egyébként már a blockolt punt előtt rá kellett volna menni a 4&4-re. Végre haladni tudtunk ott meg lehetett volna a momentum change. És persze sok volt hátra, meg fiatal QB tudom-tudom, de szerintem elszalasztott lehetőség volt, sajnos a “futball Istenek” meg is bosszulták))
ZERO_L
Ha már %, akkor hány % esélyünk lett volna, ha megcsináljuk a TD-t?
ervinator
Nem tudom. Buday Zolit kérdezzük meg hátha tudja.

 live.numberfire.com/nfl/7770

Ha itt megnézzük(korábban nem innen hoztam a százalékokat), akkor látjuk, hogy a TD driveunk után adnak 10% esélyt a győzelemre, úgy hogy 5% alatt volt a drive kezdeténél. Gondold el mennyit kaptunk volna ha ezt a TD-t 4 perccel harabb szerezzük.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Szezon elött sokszor olvashattuk ,hogy micsoda mély keret ,udfa nem is jön mert lehetetlen az 53-ba kerülni... sajnos eddig ez nem köszönt vissza ,hogy micsoda tehetséges keret ez. Erre költöttük el minden idők legtöbb FA pénzét . Két sztár TE ,elkapók nagy pénzért ,és meg mindíg az udfa Meyers a legjobb opciónk..
Mac Jones viszont bejött ,ez nem vitás.
McDaniels-t kellene innen eltakarítani a búsba szerintem ..
vhsboxer
Nem hinném, hogy McD-vel van gond.
Maga a playbook se könnyű, ráadásul azokkal az emberekkel kell dolgozni akiket le tudtunk igazolni. A pénz nem számít semmit, ha nem akarnak idejönni.
Meglátjuk mennyire válik be a két TE, de azért még nem temetném őket.
több mint 3 éve
vhsboxer 102
Szezon elött sokszor olvashattuk ,hogy micsoda mély keret ,udfa nem is jön mert lehetetlen az 53-ba kerülni... sajnos eddig ez nem köszönt vissza ,hogy micsoda tehetséges keret ez. Erre költöttük el minden idők legtöbb FA pénzét . Két sztár TE ,elkapók nagy pénzért ,és meg mindíg az udfa Meyers a legjobb opciónk..
Mac Jones viszont bejött ,ez nem vitás.
McDaniels-t kellene innen eltakarítani a búsba szerintem ..
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mókás, mert az meccs elejének alakulása után full meglepő volt, hogy a szünetre még akár esély is lehetett volna visszajönni. Az tökéletesen leírta az első félidőt, hogy a meccs legrosszabb megmozdulásából TD-passz lett, pedig előtte azt hittem, hogy az Jonesé lesz.

Van ilyen nap, nem sok minden működött úgy, ahogy kellett volna, inkább csak fellángolások voltak, és attól tartok, ezek is főleg azért, mert nagy volt a difi. Amikor visszajött valamelyest az esély, akkor egyből jött megint a sima a Saintstől mindkét oldalon, úgyhogy ezen nincs mit nagyon gondolkodni. Ezen a napon jobb volt az ellenfél, még ennyivel is.

Sok wtf dolog volt, az, hogy Van Noy helyett én is lehetettem volna a pályán Kamara TD-jénél az persze kellemetlen, amikor Bolden bement az ellenfél 10-esén kétszer futni, hogy aztán harmadik és hosszú legyen, az megintcsak nekem volt rosszul eső érzés. Amikor a CB felborítja az RT-t, akkor azt hiszem célszerű elgondolkodni az esetleges pótlásán majd, de hát ez van, ő ennyit tud, szorítsák ki.

Viszont Jonnu múlt héten eldobott egy TD-t, most adott egy pick-sixet, meg lezárt egy drive-ot a dropjaival, ezt pedig évi 12,5 misiért azért én is lehet, hogy megpróbálnám (meg volt egy mákkal visszaszedett fumble-je is). Neki nagyon jó lenne kicsit felpörögnie, mert ez kevés.

Az idény előtt azt mondtam, hogy jó irányítóteljesítménnyel az első 9 meccsből 8 nyerhető, ebből sikerült egyet elbukni csapatként jó irányítóteljesítménnyel együtt is, most pedig hoztunk egy minden téren betlit. Az a baj, hogy a következő meccs igencsak esélyesen megint nem lesz nyerő, utána pedig kérdéses, mennyire lesz nagy a nyomás és hogyan megy a sztori. Kár ezért a páratlan hetekért, de még azért van idő fejlődni bőven

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Jól van akkor lépjetek túl a cicaharcon. Indkább egyezzünk meg hogy Brady kb 300 yardot és 3-6 td-ig fog minket nyújtani a Def-ük meg kb 5-7 sack ill.2 int, ha minden jól megy... Jonest kell ezen a mecsen játszatni, összetöretni? Jó lenne nagyjából top 5 ben draftolni aztán hozni O fal embert rogyásig mert az idei állományunk kész gyalázat, és ez nem gyakorlás kérdése hanem ennyi van a srácokban. Kár hogy Scar nincs velünk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én pusztán tehát annyit állítottam,hogy egy TD akkor lehetett volna olyan gamechanger pillanat ami az Offense feljavulását eredményezi,míg ha nem jön be akkor sincs semmi,mert az Offense javulása nélkül a meccs alakulását tekintve csak matematikai esély volt a fordításra. Ott szerintem kockáztatni kellett volna,hogy az Offenset kibillentsd az addigi impotens játékából.
A FG-t akkor éreztem volna jó döntésnek,ha a játék képe azt mutatta volna,hogy tkp bmikor át tuduk menni a pályán így mindegy hogy most szerzünk TD-t vagy majd a következő támadásból próbáljuk meg. De erről szó sem volt.
kolok1972
Mitől billent volna át? Egy passztól? Mivel ez nem illeszkedik a neki kellett volna menni hogy beinduljon az O és TD-t érjen később gondolatmenetbe, mert ugye TD-t ért el, akkor most az jön, hogy rövid pálya, Jones futás. Értem.
topin
Nem,nem érted ...De ne érezd kötelességednek hogy reagálj a mondanivalómra.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Én pusztán tehát annyit állítottam,hogy egy TD akkor lehetett volna olyan gamechanger pillanat ami az Offense feljavulását eredményezi,míg ha nem jön be akkor sincs semmi,mert az Offense javulása nélkül a meccs alakulását tekintve csak matematikai esély volt a fordításra. Ott szerintem kockáztatni kellett volna,hogy az Offenset kibillentsd az addigi impotens játékából.
A FG-t akkor éreztem volna jó döntésnek,ha a játék képe azt mutatta volna,hogy tkp bmikor át tuduk menni a pályán így mindegy hogy most szerzünk TD-t vagy majd a következő támadásból próbáljuk meg. De erről szó sem volt.
kolok1972
Mitől billent volna át? Egy passztól? Mivel ez nem illeszkedik a neki kellett volna menni hogy beinduljon az O és TD-t érjen később gondolatmenetbe, mert ugye TD-t ért el, akkor most az jön, hogy rövid pálya, Jones futás. Értem.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Úgy érzem egy picit félrement a dolog,értem amit írtok,csak nem értek vele egyet.
Véleményem szerint ezt a meccset csak két feltétel mellett lett volna esélyünk megnyerni a játék képe alapján
A) Az Offense teljesítményében drasztikus,ugrásszerű javulás következik be
és
B) A Saints belehibázik vagy a Def. bravúrja esélyt ad a fordításra
Bármelyik feltétel hiányában nem láttam reális esélyt a fordításra.
Matematikailag természetesen így ugyanakkora esély volt a fordításra,dejáték képe alapján az Offense ugrásszerű javulása nélkül ez nem volt benne a meccsben,mint ahogy aztán a meccs alakulása ezt igazolta is.
Ezt pedig nem cáfolja az a tény hogy utána TD-t csináltunk,mert ez sokkal inkább volt annak köszönhető,hogy csak 43 yardot kellett végigmennünk és mindössze 3 jó,szerencsés (mert azért Jones 10 yardos futását pl ne tekintsük már egy gondosan felrajzolt és kivitelezett playnek) játékkal TD-t csináltunk.
Én pusztán tehát annyit állítottam,hogy egy TD akkor lehetett volna olyan gamechanger pillanat ami az Offense feljavulását eredményezi,míg ha nem jön be akkor sincs semmi,mert az Offense javulása nélkül a meccs alakulását tekintve csak matematikai esély volt a fordításra. Ott szerintem kockáztatni kellett volna,hogy az Offenset kibillentsd az addigi impotens játékából.
A FG-t akkor éreztem volna jó döntésnek,ha a játék képe azt mutatta volna,hogy tkp bmikor át tuduk menni a pályán így mindegy hogy most szerzünk TD-t vagy majd a következő támadásból próbáljuk meg. De erről szó sem volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi volt az esélye a Saints-nek ezen statisztikai oldal szerint mikor 9 perccel a vége előtt "feljöttünk" 8 pontra (1 labdabirtoklás)? 😊
Nem mintha győzelmet, vagy akár csak hosszabbítást érdemeltünk volna a mutatott teljesítmény alapján... 😕
Castleai01
85%

90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi lett volna ha kihagyod? És hány százalék esélye volt a TD-nek?
topin
Ha kihagyjuk nyílván 99,9-re ugrik a mutató.
De most tényleg annyira ördögtől való dolog belátni hogy többet nyerhettünk volna ha megcsináljuk a 1st downt mint amennyit veszíthettünk volna egy sikertelen játékon?

Ez a “mennyi esélye volt a TD-nek?” meg egy hülye kérdés már ne haragudj. 1, nem kellett volna TD mert elég lett volna 7 yard és van 4 kísérletünk 1 yardot menni a TD-ért. De ha ezt figyelmen kívül hagyjuk, akkor is sokkal több esélye volt ott megcsinálni egy TD-t mint 15 perc alatt visszajönni 15 pont hátrányból.


((Egyébként már a blockolt punt előtt rá kellett volna menni a 4&4-re. Végre haladni tudtunk ott meg lehetett volna a momentum change. És persze sok volt hátra, meg fiatal QB tudom-tudom, de szerintem elszalasztott lehetőség volt, sajnos a “futball Istenek” meg is bosszulták))
ZERO_L
Ha már %, akkor hány % esélyünk lett volna, ha megcsináljuk a TD-t?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi volt az esélye a Saints-nek ezen statisztikai oldal szerint mikor 9 perccel a vége előtt "feljöttünk" 8 pontra (1 labdabirtoklás)? 😊
Nem mintha győzelmet, vagy akár csak hosszabbítást érdemeltünk volna a mutatott teljesítmény alapján... 😕
Castleai01
85%

90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi lett volna ha kihagyod? És hány százalék esélye volt a TD-nek?
topin
Ha kihagyjuk nyílván 99,9-re ugrik a mutató.
De most tényleg annyira ördögtől való dolog belátni hogy többet nyerhettünk volna ha megcsináljuk a 1st downt mint amennyit veszíthettünk volna egy sikertelen játékon?

Ez a “mennyi esélye volt a TD-nek?” meg egy hülye kérdés már ne haragudj. 1, nem kellett volna TD mert elég lett volna 7 yard és van 4 kísérletünk 1 yardot menni a TD-ért. De ha ezt figyelmen kívül hagyjuk, akkor is sokkal több esélye volt ott megcsinálni egy TD-t mint 15 perc alatt visszajönni 15 pont hátrányból.


((Egyébként már a blockolt punt előtt rá kellett volna menni a 4&4-re. Végre haladni tudtunk ott meg lehetett volna a momentum change. És persze sok volt hátra, meg fiatal QB tudom-tudom, de szerintem elszalasztott lehetőség volt, sajnos a “futball Istenek” meg is bosszulták))



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
Én se örültem az FG-nek, de meglehetett volna az egyenlítés 2 TD+1XP+2P próbálkozással, mert 15 pontot kellett volna összehozni. Ebből 1 TD-t akár hozhatott volna a védelem is akár fennmaradó 1 negyed alatt.

Egyszerűen csak szituációs foci volt.

(A Falcons elleni SB-n kicsit több pontot pakolt fel a táblára egy jobb csapat kb. ennyi idő alatt)
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi volt az esélye a Saints-nek ezen statisztikai oldal szerint mikor 9 perccel a vége előtt "feljöttünk" 8 pontra (1 labdabirtoklás)? 😊
Nem mintha győzelmet, vagy akár csak hosszabbítást érdemeltünk volna a mutatott teljesítmény alapján... 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️
ZERO_L
És mennyi lett volna ha kihagyod? És hány százalék esélye volt a TD-nek?
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
90% esélye volt a Saintsnek a FG előtt, berúgtuk és felment 95%-ra, de biztos ez volt a jó döntés 🤦‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
[
De,csak ha sikerül a TD akkor talán a saját Offensed is elhiszi hogy van még keresni valója,pont ez lett volna a lényeg!
A FG pontosan semmilyen esélyt nem adott a comebackre,pont erről beszéltem ,hogy a játék képe alapján ez csak matematikai esély volt,egy percig sem volt esélye a győzelemre,a Pats Off. pedig semmilyen löketet nem kapott a FG-tól.
Abban nyilván igazad van,hogy ha TD-t szerzünk a Saints akkor is valószínűleg behúzza a meccset,de itt arról van szó,hogy ha kapunk még egy esélyt,akkor ez az Off egy FG-lal a háta mögött akkor sem valószínű hogy megfordítja a meccset,egy TD viszont adhatott volna esetleg egy akkora boost-ot,amivel talán lett volna esélyünk.
A játék képe alapján egy FG-lal semmiféleképpen .
kolok1972
Mit hisz el az offense? Az nem elég motiváció hogy 2 labdabirtokláson belül tart a D és jöhetsz fel? AHogy egyébként meg is történt. Mert az a FG amit vitattok, az pont megadta az esélyt az 1 birtoklásra zárkózáshoz a Bourne TD után. Akkor kellett volna még egy stop és a 3&7 kivédekezése és az egyenlítésért mehettünk volna. Nem érdemeltük volna meg, vélhetően nem is sikerült volna, de az esélyt megkaptuk volna.

Az offense egyébként TD-t csinált a FG után, tehát valahogy mégis elhitte hogy végig tud menni a pályán. Most akkor pontosan mire hivatkozol? Mert a pályán megcáfolták az érveidet. A D is megcsinálta a saját rész feladatát a FG után, szóval az egész csapat motivált maradt, senki nem esett vissza. A támadók meg TD-t értek el.
topin
Semmi nem változott az Off teljesítményében a FG után,a TD-ben finoman szólva sem elhanyagolható szerepet játszott hogy az egész meccs legjobb field pozíciójából indultunk a Saints saját 43 yardosáról,szóval szó nincs arról amit állítasz. Kaptunk egy rövid pályát,amit aztán egy 10 yardos Agholor passzal,egy 10 yardos Jones futással (lol ) és egy bravúros (szerencsés,hogy nem lépett ki) Bourne elkapással TD-re tudtunk váltani. De a játék képe semmit nem változott szerintem.
kolok1972
Tök mindegy hogy szereztünk TD-t, a FG után 1 birtoklásra voltunk matematikailag. Ez volt a lényege, hogy ennek az esélye megmaradjon azután a drive után. Ha ott sem szerzünk pontot, akkor vége a meccsnek. Így meg eljutottunk 3&7-re egy birtoklás különbségnél. Ennyi volt a lényege. A meccs képét tekintve, már ezzel is kimaxoltuk a lehetőségeinket, hogy ennyi "izgalom" összejött a 4.negyedre.
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
[
De,csak ha sikerül a TD akkor talán a saját Offensed is elhiszi hogy van még keresni valója,pont ez lett volna a lényeg!
A FG pontosan semmilyen esélyt nem adott a comebackre,pont erről beszéltem ,hogy a játék képe alapján ez csak matematikai esély volt,egy percig sem volt esélye a győzelemre,a Pats Off. pedig semmilyen löketet nem kapott a FG-tól.
Abban nyilván igazad van,hogy ha TD-t szerzünk a Saints akkor is valószínűleg behúzza a meccset,de itt arról van szó,hogy ha kapunk még egy esélyt,akkor ez az Off egy FG-lal a háta mögött akkor sem valószínű hogy megfordítja a meccset,egy TD viszont adhatott volna esetleg egy akkora boost-ot,amivel talán lett volna esélyünk.
A játék képe alapján egy FG-lal semmiféleképpen .
kolok1972
Mit hisz el az offense? Az nem elég motiváció hogy 2 labdabirtokláson belül tart a D és jöhetsz fel? AHogy egyébként meg is történt. Mert az a FG amit vitattok, az pont megadta az esélyt az 1 birtoklásra zárkózáshoz a Bourne TD után. Akkor kellett volna még egy stop és a 3&7 kivédekezése és az egyenlítésért mehettünk volna. Nem érdemeltük volna meg, vélhetően nem is sikerült volna, de az esélyt megkaptuk volna.

Az offense egyébként TD-t csinált a FG után, tehát valahogy mégis elhitte hogy végig tud menni a pályán. Most akkor pontosan mire hivatkozol? Mert a pályán megcáfolták az érveidet. A D is megcsinálta a saját rész feladatát a FG után, szóval az egész csapat motivált maradt, senki nem esett vissza. A támadók meg TD-t értek el.
topin
Semmi nem változott az Off teljesítményében a FG után,a TD-ben finoman szólva sem elhanyagolható szerepet játszott hogy az egész meccs legjobb field pozíciójából indultunk a Saints saját 43 yardosáról,szóval szó nincs arról amit állítasz. Kaptunk egy rövid pályát,amit aztán egy 10 yardos Agholor passzal,egy 10 yardos Jones futással (lol ) és egy bravúros (szerencsés,hogy nem lépett ki) Bourne elkapással TD-re tudtunk váltani. De a játék képe semmit nem változott szerintem.
kolok1972
És szerinted mi változott volna ha TD-t szerzünk FG helyett?
Topin pont arra világított rá, hogy FG után meccsben maradtunk és TD-t szereztünk.

Pont ezt akarjuk mondani, hogy az FG megteremtette a comeback lehetőségét. 2 labdabirtoklás hátrányt le lehet dolgozni egy negyed alatt. Ha a TD nem jön össze, amire elég nagy lett volna az esély, tekintve hogy 4&7 volt, akkor garbage timeról beszélünk.

Ti most ezt a mentális többletet hozzátok fel, ami egy TD adhatott volna ezáltal a következő drive / driveok jobban sikerülhettek volna. De FG után is jobban sikerült...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
[
De,csak ha sikerül a TD akkor talán a saját Offensed is elhiszi hogy van még keresni valója,pont ez lett volna a lényeg!
A FG pontosan semmilyen esélyt nem adott a comebackre,pont erről beszéltem ,hogy a játék képe alapján ez csak matematikai esély volt,egy percig sem volt esélye a győzelemre,a Pats Off. pedig semmilyen löketet nem kapott a FG-tól.
Abban nyilván igazad van,hogy ha TD-t szerzünk a Saints akkor is valószínűleg behúzza a meccset,de itt arról van szó,hogy ha kapunk még egy esélyt,akkor ez az Off egy FG-lal a háta mögött akkor sem valószínű hogy megfordítja a meccset,egy TD viszont adhatott volna esetleg egy akkora boost-ot,amivel talán lett volna esélyünk.
A játék képe alapján egy FG-lal semmiféleképpen .
kolok1972
Mit hisz el az offense? Az nem elég motiváció hogy 2 labdabirtokláson belül tart a D és jöhetsz fel? AHogy egyébként meg is történt. Mert az a FG amit vitattok, az pont megadta az esélyt az 1 birtoklásra zárkózáshoz a Bourne TD után. Akkor kellett volna még egy stop és a 3&7 kivédekezése és az egyenlítésért mehettünk volna. Nem érdemeltük volna meg, vélhetően nem is sikerült volna, de az esélyt megkaptuk volna.

Az offense egyébként TD-t csinált a FG után, tehát valahogy mégis elhitte hogy végig tud menni a pályán. Most akkor pontosan mire hivatkozol? Mert a pályán megcáfolták az érveidet. A D is megcsinálta a saját rész feladatát a FG után, szóval az egész csapat motivált maradt, senki nem esett vissza. A támadók meg TD-t értek el.
topin
Semmi nem változott az Off teljesítményében a FG után,a TD-ben finoman szólva sem elhanyagolható szerepet játszott hogy az egész meccs legjobb field pozíciójából indultunk a Saints saját 43 yardosáról,szóval szó nincs arról amit állítasz. Kaptunk egy rövid pályát,amit aztán egy 10 yardos Agholor passzal,egy 10 yardos Jones futással (lol ) és egy bravúros (szerencsés,hogy nem lépett ki) Bourne elkapással TD-re tudtunk váltani. De a játék képe semmit nem változott szerintem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Stevenson büntibe került az első heti fumble miatt?
Bazzani
passzblokkolásban is botrányos volt csóri, liszteszsákként dobták odébb az utolsó ilyen feladatánál
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938


Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stevenson büntibe került az első heti fumble miatt?

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
[
De,csak ha sikerül a TD akkor talán a saját Offensed is elhiszi hogy van még keresni valója,pont ez lett volna a lényeg!
A FG pontosan semmilyen esélyt nem adott a comebackre,pont erről beszéltem ,hogy a játék képe alapján ez csak matematikai esély volt,egy percig sem volt esélye a győzelemre,a Pats Off. pedig semmilyen löketet nem kapott a FG-tól.
Abban nyilván igazad van,hogy ha TD-t szerzünk a Saints akkor is valószínűleg behúzza a meccset,de itt arról van szó,hogy ha kapunk még egy esélyt,akkor ez az Off egy FG-lal a háta mögött akkor sem valószínű hogy megfordítja a meccset,egy TD viszont adhatott volna esetleg egy akkora boost-ot,amivel talán lett volna esélyünk.
A játék képe alapján egy FG-lal semmiféleképpen .
kolok1972
Mit hisz el az offense? Az nem elég motiváció hogy 2 labdabirtokláson belül tart a D és jöhetsz fel? AHogy egyébként meg is történt. Mert az a FG amit vitattok, az pont megadta az esélyt az 1 birtoklásra zárkózáshoz a Bourne TD után. Akkor kellett volna még egy stop és a 3&7 kivédekezése és az egyenlítésért mehettünk volna. Nem érdemeltük volna meg, vélhetően nem is sikerült volna, de az esélyt megkaptuk volna.

Az offense egyébként TD-t csinált a FG után, tehát valahogy mégis elhitte hogy végig tud menni a pályán. Most akkor pontosan mire hivatkozol? Mert a pályán megcáfolták az érveidet. A D is megcsinálta a saját rész feladatát a FG után, szóval az egész csapat motivált maradt, senki nem esett vissza. A támadók meg TD-t értek el.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
DOWN:

O-Fal:Ez vmi botrányos így...Wynn rohadtul nincs formában, hiányzik Brown is...Herron meg szenvedett folyamatosan. Ha nem tudják megtámogatni a futást, akkor meg vagyunk lőve.
Andrewst is benyomták 4x, ott is mi van...

Jonnu Smith: Az a felpattanó labda nem teljesen az ő sara, láttunk már a Brady-Edelman párostól is ilyet, de amit a meccsen művelt...talán a végén volt egy elkapása

Bolden: Nem kifejezetten ő a hibás, de ezek a playhívások rá mint erőfutóra...értem én h a Miamiban szétfutott minket, csak ott volt fal ami nyitott neki, itt meg nem.
A végén is volt egy középre menő futása, aztán hirtelen kivágott jobbra és jött is a szerelés, mert persze h számítottak erre...még az is jobb lett volna, ha belefut középre, hátha.

Első félidei védelem: Ami ott ment az nem semmi volt, mintha nem számítottunk volna rá, hogy Kamarát futtatni fogják... aztán szépen össze kapták magukat, de az is lehet, hogy a Saints vett vissza a tempóból.

ST: Remélem idénre ellőtték az összes balfaszkodást...

UP:

Jones: Nem volt túl sok rookie hibája, amit tudott megtett, legtöbbször érezte a nyomást, jól mozgott ki a zsebből, másodjára már a futást is jobban nyomta, meg dobálta a hosszúkat, megvolt a gyakorlás 😀

Hunter Henry: Blokkolásokat nem néztem, de azt hiszem az összes felé szálló labdát elkapta

Meyers: Már amikor idekerült, akkor is sokat vártam tőle és be is bizonyította, hogy jó elkapó, remélem szép jövője lesz itt.

Bourne Jó fogás volt ő is, szép elkapásokat csinált.


Összességében nézve ez vagy egy elcseszett meccs volt, ahol totál nem volt éles a csapat és/vagy rossz volt a gameplan vagy szembejött a valóság.

Szenvedés volt nézni a meccset még úgy is, hogy nagy elvárásaim nem voltak, de ami bosszantó és a közvetítésben is kiemelték, hogy totál karakteridegen hibákat vétünk.
Rossz ST játék, gyenge O-fal, zászlók tömkelege...

Nagyon látszik, hogy új ez a csapat és sok új játékost kell beépíteni/átnevelni az itteni kultúrára.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.
ervinator
Dehogy volt esély, egy teljesen diszfunkcinális O#ba kellett valahogy életet lehelni. Az egész RZ-s playhívásokkal volt gond, de ez feltette a koronát, arra a pár playre.

Ahogy berúgtuk a FG-t a Saints már csak az órát ölte semmi mást. Pont a TD-vel adtuk volna meg az esélyt a comebackre, de így totálisan feladtunk a meccset.
ZERO_L
Így van,matematikailag lehet hogy mindegy volt,de a játék képe alapján,ezt én is és nagyon rossz döntésnek tartottam. Akkor lett volna jogos a FG,ha a meccsen addig is gond nélkül jutottunk volna el a RZ-ig csak vmi miatt nem jött volna össz a pont. Dehát láttuk hogy erről szó sem volt,a 2. negyed közepéig még 1st downt sem sikerült csinálnunk (!!!) ,a FG után a Saints meg gond nélkül elégette az időt.
kolok1972
Húha

Tehát ha TD-t szerzünk, akkor a Saints nem kezdi el égetni az órát? :)
Igen diszfunkcionális volt az O, de ettől még ott a FG volt a jó döntés, abból a szempontból, hogy mi ad több esélyt a meccs megnyerésére.

Igen, jó lett volna TD-t szerezni és az lett volna a legjobb, de amikor 7 yardra vagy az EZ-tól és még több mint egy negyed hátra van, akkor az hogy vissza tudod hozni 2 labdabirtoklásnyi különbségre a meccset az esélyt ad a csapatnak a comebackre. Ha elbaszod a 4&7-et, amire elég nagy esély volt, nem csak azért mert diszfunkcionális volt az O, hanem mert az a 7 yard rengeteg, főleg az RZ-ban, akkor garbage time a 4. negyed.

Így viszont egy védelmi stop, amiben azért lehetett bízni megteremti az esélyt a támadóknak. Hogy tudnak-e élni vele az más kérdés, de ne tegyünk úgy mintha a 4. negyedben 3 perccel a vége előtt mentünk volna FG-re TD helyett. Bőven volt idő még...
ervinator
De,csak ha sikerül a TD akkor talán a saját Offensed is elhiszi hogy van még keresni valója,pont ez lett volna a lényeg!
A FG pontosan semmilyen esélyt nem adott a comebackre,pont erről beszéltem ,hogy a játék képe alapján ez csak matematikai esély volt,egy percig sem volt esélye a győzelemre,a Pats Off. pedig semmilyen löketet nem kapott a FG-tól.
Abban nyilván igazad van,hogy ha TD-t szerzünk a Saints akkor is valószínűleg behúzza a meccset,de itt arról van szó,hogy ha kapunk még egy esélyt,akkor ez az Off egy FG-lal a háta mögött akkor sem valószínű hogy megfordítja a meccset,egy TD viszont adhatott volna esetleg egy akkora boost-ot,amivel talán lett volna esélyünk.
A játék képe alapján egy FG-lal semmiféleképpen .

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.
ervinator
Dehogy volt esély, egy teljesen diszfunkcinális O#ba kellett valahogy életet lehelni. Az egész RZ-s playhívásokkal volt gond, de ez feltette a koronát, arra a pár playre.

Ahogy berúgtuk a FG-t a Saints már csak az órát ölte semmi mást. Pont a TD-vel adtuk volna meg az esélyt a comebackre, de így totálisan feladtunk a meccset.
ZERO_L
Így van,matematikailag lehet hogy mindegy volt,de a játék képe alapján,ezt én is és nagyon rossz döntésnek tartottam. Akkor lett volna jogos a FG,ha a meccsen addig is gond nélkül jutottunk volna el a RZ-ig csak vmi miatt nem jött volna össz a pont. Dehát láttuk hogy erről szó sem volt,a 2. negyed közepéig még 1st downt sem sikerült csinálnunk (!!!) ,a FG után a Saints meg gond nélkül elégette az időt.
kolok1972
Húha

Tehát ha TD-t szerzünk, akkor a Saints nem kezdi el égetni az órát? 😊
Igen diszfunkcionális volt az O, de ettől még ott a FG volt a jó döntés, abból a szempontból, hogy mi ad több esélyt a meccs megnyerésére.

Igen, jó lett volna TD-t szerezni és az lett volna a legjobb, de amikor 7 yardra vagy az EZ-tól és még több mint egy negyed hátra van, akkor az hogy vissza tudod hozni 2 labdabirtoklásnyi különbségre a meccset az esélyt ad a csapatnak a comebackre. Ha elbaszod a 4&7-et, amire elég nagy esély volt, nem csak azért mert diszfunkcionális volt az O, hanem mert az a 7 yard rengeteg, főleg az RZ-ban, akkor garbage time a 4. negyed.

Így viszont egy védelmi stop, amiben azért lehetett bízni megteremti az esélyt a támadóknak. Hogy tudnak-e élni vele az más kérdés, de ne tegyünk úgy mintha a 4. negyedben 3 perccel a vége előtt mentünk volna FG-re TD helyett. Bőven volt idő még...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ezt a FG-t valaki azért majd magyarázza el. Mi értelme van 21-3-nál 1:30-al a harmadik negyed vége előtt rúgni ahelyett hogy neki mennénk a 4&7-re, az ellenfél 8-asán.
ZERO_L
Mert ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, akkor is ha TD és akkor is ha FG. És mivel kb 6-7 yardra voltunk az EZ-tól, így kisebb az esélye hogy TD-t csinálunk, minthogy FG-t. És a 0 ponttal totál elment volna a meccs, így meg volt esély még.
ervinator
Dehogy volt esély, egy teljesen diszfunkcinális O#ba kellett valahogy életet lehelni. Az egész RZ-s playhívásokkal volt gond, de ez feltette a koronát, arra a pár playre.

Ahogy berúgtuk a FG-t a Saints már csak az órát ölte semmi mást. Pont a TD-vel adtuk volna meg az esélyt a comebackre, de így totálisan feladtunk a meccset.
ZERO_L
Így van,matematikailag lehet hogy mindegy volt,de a játék képe alapján,ezt én is és nagyon rossz döntésnek tartottam. Akkor lett volna jogos a FG,ha a meccsen addig is gond nélkül jutottunk volna el a RZ-ig csak vmi miatt nem jött volna össz a pont. Dehát láttuk hogy erről szó sem volt,a 2. negyed közepéig még 1st downt sem sikerült csinálnunk (!!!) ,a FG után a Saints meg gond nélkül elégette az időt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.