New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 905
Jöhet Indybe 😀
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Jamie Collins újra HT-vel játszhat együtt 💪💪🙂🙂
FunHun
Beszarás hogy mindig visszatér 😀 JC Olyan mint valami tékozló fiú aki mindig visszatér a családjához
ParadSEC
Akkor Vinotól elköszönhetünk erre a szezonra vagy mi?
Ahozz képest ahogy berobbant, jól el is tűnt...
Solymi
Szubjektív véleményem szerint annyira be sem robbant,én vele kapcsolatban mindig azt éreztem hogy nagyobb a hype körülötte mint a valós teljesítménye.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Nah, fal bal oldala Covid IR-re került (Wynn, Onwenu)..😑
bogec7
Na mondjuk ez nem nagyon számìt amilyen volt az elmúlt munkásságuk, nem fog meglátszani a hiányuk....
ParadSEC
vissza ne sírjuk őket, mert lehet rosszabb lesz😊
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nah, fal bal oldala Covid IR-re került (Wynn, Onwenu)..😑
bogec7
Na mondjuk ez nem nagyon számìt amilyen volt az elmúlt munkásságuk, nem fog meglátszani a hiányuk....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért én emlékszem olyan meccsekre is, amikor nem repestünk a coverbeli munkássága miatt, de pl pass rushban ő is sokat adhat hozzá, meg úgy egyébként is lehet egy jó megoldás adott feladatkörökre. Neki itt valahogy mindig jobban ment, úgyhogy csak találnak neki olyan szerepkört, amiben jól fest majd, hogy márciusban megint megfizesse valaki máshol 😊

Az OL elég para volt eddig is, pedig ezzel a játékosállománnyal okkal vártuk, hogy jó lesz

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Nah, fal bal oldala Covid IR-re került (Wynn, Onwenu)..😑

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jamie Collins újra HT-vel játszhat együtt 💪💪🙂🙂
FunHun
Beszarás hogy mindig visszatér 😀 JC Olyan mint valami tékozló fiú aki mindig visszatér a családjához
ParadSEC
Én féltem, hogy már a trade-re ráugrunk. Szerencsére megvárták, mígy kirúgják. Hozzáteszem, nálunk coverben volt igazán jó, amit meg a Lionsnál töltött idejéről olvastam, ott azt emelték ki, hogy coverben volt nagyon gyenge.

Hozzáteszem a 2001-ben és után három SB-t nyerő Pats LB sora szintén rutinos idősebb játékosokkal volt tele (Bruschi 28 volt 2001-ben, McGinest 30, Phifer 33, Otis Smith 36. Vrabel volt az ifjonc a maga 26 évével.) És bejött egy ilyen rutinos védősor alkalmazása. Hátha kétszer lépünk ugyanabba a folyóba.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Jamie Collins újra HT-vel játszhat együtt 💪💪🙂🙂
FunHun
Beszarás hogy mindig visszatér 😀 JC Olyan mint valami tékozló fiú aki mindig visszatér a családjához
ParadSEC
Akkor Vinotól elköszönhetünk erre a szezonra vagy mi?
Ahozz képest ahogy berobbant, jól el is tűnt...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy is lett :d

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Jamie Collins újra HT-vel játszhat együtt 💪💪🙂🙂
FunHun
Beszarás hogy mindig visszatér 😀 JC Olyan mint valami tékozló fiú aki mindig visszatér a családjához

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Jamie Collins újra HT-vel játszhat együtt 💪💪🙂🙂
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Folk nem volt egy jó rúgó mielőtt idejött, olyan biztosan nem, akiben benne volt a franchise rekord.
topin
Ezt opponálnám. Folknak a Cowboysnál és a Jetsnél is voltak kifejezetten jó szezonjai, ő mentálisan nem ligaelit, nehezebben lép túl a hibáin az átlagnál, ezért nem lett belőle szvsz TOP5 kicker a ligában. Rúgóereje rendben van (egyéni csúcsa 56 yard), a pontossága is jó (3 olyan teljes szezonja is volt karrierje folyamán amikor 90+ %-kal rúgta az FG-ket).
Vmint azt sem tudom honnan jött Folk találati aránya 50+ yardról az ugyanis 58,7%.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Az szerintem természetes, hogy sokan sok mindent másképp látunk itt. De az azért mégis gáz, hogy játszunk egy szoros meccset egy nálunk jóval erősebb csapat ellen, hogy van végre egy olyan irányítónk, akire úgy tűnik lehet építkezni, hogy limitáljuk minden idők legjobb irányítóját, aki eddig minden csapatot szénné égetett idén, itt meg azon megy a hitvita, hogy 4,79 %-kal több esély lett volna nyerni, ha nekimegyünk a negyediknek. Mivel Folks kapufára!!! rúgta, ezért igen, szar döntés volt nem nekimenni a negyediknek és ezt utólag minden nagyokos stúdióban ülő elemző is megerősítette.
De azt kijelenteni, hogy eleve reménytelen faszság volt ilyen döntést hozni, az mondjuk elég fejvakarós számomra.
Boston
Számomra meg az az érthetetlen miért ennyire értelmezhetetlen, hogy egy elit szinten játszó Brady/Mahomes/Rodgers vagy bármelyik aktuális top5 O# ellen nem adsz 1 percet 2 időkérést, hogy egy FG-lal megnyerjék a meccset. 49ers-Packerst nézte valaki??? Nem volt olyan régen.

Ha valaki garantálja a fix 3 pontot akkor se tartom jó döntésnek a rúgást, de ilyen időjárással, ilyen rúgóval ez még érthetetlenebb.

Teljesen mind1 a rúgás végkimenetele, mert nincs megnyerve vele a meccs. Úgy beszéltek az esetről mintha azon a 10-20 centin múlt volna a győzelem, pedig nagyon nem ez a helyzet.

Akkor tartanám jogosnak a vitát vagy az értetlenkedést felőletek ha 4&10 lett volna. Igen akkor el lehet gondolkodni, hogy ez a támadóegység képes-e kiélezett helyzetben 10 yardot megtenni és nem e jobb Folkban és Brady bénázásában bízni.
De basszus 4 szaros yardról beszélünk, ezt azért bármilyen közepes O#nek meg kéne tudni csinálni.
ZERO_L
A GOAT egész meccsen limitálva volt. 43 kisérletből 22 passz. Nem vágom, hogy miért ne bízhatott volna a védelemben, ami egész meccsen tette rendesen a dolgát.
Te meg úgy beszélsz, mintha adekvát lett volna, hogy 1 perc alatt a szakadó esőben ledarál 50 yardot. Mert a mérkőzés képe alapján ez kurvára nem így nézett ki.
Boston
Az elején igen, aztán a meccs vége felé máris hozták zsínorban a scoring driveokat.

Emlékezz vissza anno mi volt az AFCCG-n, hagytunk a KC-nek 30-40mpt és csináltak egy FG driveot, pedig az első félidőben ledominálta őket a védelmünk.
De ezt nem lehet a végtelenségig bírni és szerintem voltak jelek, hogy a védelmünk már messze nem tud olyan intenzitással védekezni Bradyék ellen mint az első félidőben.

Nem véletlenül mondják hogy egy underdog csapatnak ha a végén arról kell döntenie, hogy xp és hosszabbítás vagy kétpontos és győzelem akkor az utóbbit kell választani, mégha az utóbbi sokkal nehezebb is, mert a jobb csapat azért jobb mert idővel ezt realizálni tudja. Minél több lehetősége van, minél több ideig tart a mérkőzés a jobb csaptnak annál nagyobb esélye van érvényesíteni a papírformát.


Ezen logika mentén nem adsz egy jobb offensenek plusz lehetőséget. Ráadásul az 1 perc 2 időkéréssel messze nem az a lehetetlen kategória ami akár kapkodásra sarkalná a támadókat.

Kis túlzással 20 éves mintánk van arra, hogy Brady az ilyeneket kisujjból kirázza. De pont a pats drukkerek kérdőjelezik ezt meg? Számomra ez nagyon furcsa...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Az szerintem természetes, hogy sokan sok mindent másképp látunk itt. De az azért mégis gáz, hogy játszunk egy szoros meccset egy nálunk jóval erősebb csapat ellen, hogy van végre egy olyan irányítónk, akire úgy tűnik lehet építkezni, hogy limitáljuk minden idők legjobb irányítóját, aki eddig minden csapatot szénné égetett idén, itt meg azon megy a hitvita, hogy 4,79 %-kal több esély lett volna nyerni, ha nekimegyünk a negyediknek. Mivel Folks kapufára!!! rúgta, ezért igen, szar döntés volt nem nekimenni a negyediknek és ezt utólag minden nagyokos stúdióban ülő elemző is megerősítette.
De azt kijelenteni, hogy eleve reménytelen faszság volt ilyen döntést hozni, az mondjuk elég fejvakarós számomra.
Boston
Miért baj ha ezen vitázunk egy jót? Pontosan azért mehet ezen a vita, mert végig partiban voltunk a bajnok ellen, és saját döntési helyzetben voltunk az utolsó percig.
Senki sem állította, hogy reménytelen faszság volt, már megint ez a végletes megfogalmazás. Azt tettük szóvá páran, hogy ha máshogy döntenek, akkor az jobb esélyt kínált volna a győzelemre. Ez elsőre is így tűnt nekünk, de ha megnéztük az analitikus elemzéseket, akkor is ez jött ki.
Az általatok nem jelentős faktornak tartott Tampa visszatámadási lehetőségnél azért tegyük hozzá, hogy a Tampa 10 drive-ot vezethetett a meccsen (az utolsó térdelésest nem számitva) és ebből 6-szor jutottak el minimum field goal távig. Az utolsó 3 drive-juk mind pontszerző volt. Azért ez nem elhanyagolható sansz szerintem. Ráadásul a lehetséges végső drive-ban 4 kísérletekkel számolhattunk volna.
Én inkább bíztam volna a jól működő passzjátékunkban és a kiválóan játszó MJ-ben, mint abban, hogy Folk a messzeségből szakadó esőben bevágja, majd a védelem csinálja meg, ami már a meccs utolsó harmadában nem ment nekik.
Ez nem változtat az ég világon semmin, de szerintem kifejezetten jó dolog ha ezeken is elvitázgatunk, kibeszéljük.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Az szerintem természetes, hogy sokan sok mindent másképp látunk itt. De az azért mégis gáz, hogy játszunk egy szoros meccset egy nálunk jóval erősebb csapat ellen, hogy van végre egy olyan irányítónk, akire úgy tűnik lehet építkezni, hogy limitáljuk minden idők legjobb irányítóját, aki eddig minden csapatot szénné égetett idén, itt meg azon megy a hitvita, hogy 4,79 %-kal több esély lett volna nyerni, ha nekimegyünk a negyediknek. Mivel Folks kapufára!!! rúgta, ezért igen, szar döntés volt nem nekimenni a negyediknek és ezt utólag minden nagyokos stúdióban ülő elemző is megerősítette.
De azt kijelenteni, hogy eleve reménytelen faszság volt ilyen döntést hozni, az mondjuk elég fejvakarós számomra.
Boston
Számomra meg az az érthetetlen miért ennyire értelmezhetetlen, hogy egy elit szinten játszó Brady/Mahomes/Rodgers vagy bármelyik aktuális top5 O# ellen nem adsz 1 percet 2 időkérést, hogy egy FG-lal megnyerjék a meccset. 49ers-Packerst nézte valaki??? Nem volt olyan régen.

Ha valaki garantálja a fix 3 pontot akkor se tartom jó döntésnek a rúgást, de ilyen időjárással, ilyen rúgóval ez még érthetetlenebb.

Teljesen mind1 a rúgás végkimenetele, mert nincs megnyerve vele a meccs. Úgy beszéltek az esetről mintha azon a 10-20 centin múlt volna a győzelem, pedig nagyon nem ez a helyzet.

Akkor tartanám jogosnak a vitát vagy az értetlenkedést felőletek ha 4&10 lett volna. Igen akkor el lehet gondolkodni, hogy ez a támadóegység képes-e kiélezett helyzetben 10 yardot megtenni és nem e jobb Folkban és Brady bénázásában bízni.
De basszus 4 szaros yardról beszélünk, ezt azért bármilyen közepes O#nek meg kéne tudni csinálni.
ZERO_L
A GOAT egész meccsen limitálva volt. 43 kisérletből 22 passz. Nem vágom, hogy miért ne bízhatott volna a védelemben, ami egész meccsen tette rendesen a dolgát.
Te meg úgy beszélsz, mintha adekvát lett volna, hogy 1 perc alatt a szakadó esőben ledarál 50 yardot. Mert a mérkőzés képe alapján ez kurvára nem így nézett ki.

Do your job
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Az szerintem természetes, hogy sokan sok mindent másképp látunk itt. De az azért mégis gáz, hogy játszunk egy szoros meccset egy nálunk jóval erősebb csapat ellen, hogy van végre egy olyan irányítónk, akire úgy tűnik lehet építkezni, hogy limitáljuk minden idők legjobb irányítóját, aki eddig minden csapatot szénné égetett idén, itt meg azon megy a hitvita, hogy 4,79 %-kal több esély lett volna nyerni, ha nekimegyünk a negyediknek. Mivel Folks kapufára!!! rúgta, ezért igen, szar döntés volt nem nekimenni a negyediknek és ezt utólag minden nagyokos stúdióban ülő elemző is megerősítette.
De azt kijelenteni, hogy eleve reménytelen faszság volt ilyen döntést hozni, az mondjuk elég fejvakarós számomra.
Boston
Számomra meg az az érthetetlen miért ennyire értelmezhetetlen, hogy egy elit szinten játszó Brady/Mahomes/Rodgers vagy bármelyik aktuális top5 O# ellen nem adsz 1 percet 2 időkérést, hogy egy FG-lal megnyerjék a meccset. 49ers-Packerst nézte valaki??? Nem volt olyan régen.

Ha valaki garantálja a fix 3 pontot akkor se tartom jó döntésnek a rúgást, de ilyen időjárással, ilyen rúgóval ez még érthetetlenebb.

Teljesen mind1 a rúgás végkimenetele, mert nincs megnyerve vele a meccs. Úgy beszéltek az esetről mintha azon a 10-20 centin múlt volna a győzelem, pedig nagyon nem ez a helyzet.

Akkor tartanám jogosnak a vitát vagy az értetlenkedést felőletek ha 4&10 lett volna. Igen akkor el lehet gondolkodni, hogy ez a támadóegység képes-e kiélezett helyzetben 10 yardot megtenni és nem e jobb Folkban és Brady bénázásában bízni.
De basszus 4 szaros yardról beszélünk, ezt azért bármilyen közepes O#nek meg kéne tudni csinálni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Az szerintem természetes, hogy sokan sok mindent másképp látunk itt. De az azért mégis gáz, hogy játszunk egy szoros meccset egy nálunk jóval erősebb csapat ellen, hogy van végre egy olyan irányítónk, akire úgy tűnik lehet építkezni, hogy limitáljuk minden idők legjobb irányítóját, aki eddig minden csapatot szénné égetett idén, itt meg azon megy a hitvita, hogy 4,79 %-kal több esély lett volna nyerni, ha nekimegyünk a negyediknek. Mivel Folks kapufára!!! rúgta, ezért igen, szar döntés volt nem nekimenni a negyediknek és ezt utólag minden nagyokos stúdióban ülő elemző is megerősítette.
De azt kijelenteni, hogy eleve reménytelen faszság volt ilyen döntést hozni, az mondjuk elég fejvakarós számomra.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Viszont amit a szezon előtt beboldoltam,az sajnos kezd valósággá válni Winovich szerepét illetően,bár nyilván nagyon sok van még hátra a szezonból. De 4 meccs alapján a snapszáma drasztikusan visszaesett 58 %-ról 27-re és amikor fönt van akkor is teljesen észrevehetetlen . 4 meccs alatt összesen 71 Def snaps ,3+2 tackle,1 QB hits, 0 sack. Nem sok…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
WR-passzok hogy tetszettek?
Wyatt
Nekem a passzjátékunk alapvetően tetszett. Persze érzékelhető a TE-kben való nagyobb bizalom. Látni vélem a fejlődést is Jones játékában. Ha meg azt is belevesszük, hogy a fal nem ad túl sok időt és, hogy neki kell megoldania az O-t, futás támogatás nélkül, akkor végképp elégedett vagyok a fejlődésével.
Remélhetőleg bátrabbá válik lassan és akkor talán pontokban is megnyilvánul ez a fejlődés.

Ui: Ha esetleg nem, akkor majd arra is kitalálok egy plyabook-ot őreganyám segítségével. Csakhogy ne csak kritizáljak.
zinedine5
Nekem összességében eléggé tetszettek a hívások, és örömteli volt, hogy merték Jones kezébe adni a labdát, miután a futás teljesen halott ügy volt. És voltak szenzációs játékok, ami miatt nagyon lehet lelkesedni. Össze sem lehet hasonlítani a két edzői stáb munkáját tegnap, mondjuk ez kellett is, hogy a végletekig éles meccs legyen

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL.com-ot - annak a nextgen stábját - is érdekelte az eset (és van ott még több eset is boncolgatva annak, akit érdekel az ilyesmi):
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tvgu6rrcxzqzcovqtvez
Week 4's biggest decisions: Bill Belichick hurt Patriots' chances; Colts rewarded for boldness
Should Bill Belichick have been more aggressive on fourth down in the Patriots' loss to Tom Brady and the Bucs? The NGS team breaks down Week 4's biggest decisions.


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Bentley miért volt inaktív? Megsérült?
kolok1972
Tanulta a playbookot hogy végre jó lyukba robbanjon be 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Azért az elég kínos volt ,amikor egy sack után (!),Vea egy playen belül először bal kézzel eltakarította Karrast,aztán jobb kézzel kiosztott egy pancake-et az elsőkörös Wynnek.
kolok1972
Kínosabb mint mikor a CORNERBACK(!!!!!!!) nyomta vissza a falemberünket???

Nem tudom milyen mágiát lehet kitalálni (hacsak nem a korábban említett poziciók fel/visszacserélése), de emlekeim szerint azért az OFal pár hét alatt mindig összeállt egy okés szintre, nem kellett a védőkhöz hasonlóan november, decemberig várni.

Én nem emlékszem, hogy előző évben remekül szereplő (közvetítésben bemondták a “legtehetségesebbnek”, “legjobbnak”) falemerünk meccs közben simán lecserélik, mert annyira gyenge volt.


Texans ellen talán beleférne egy kis kisérletezés, nem tudom egy hét alatt új párokat mennyire lehet összeszoktatni. Brownra már vasárnap mondták hogy esetleg visszatérhet. Wynnre draft során rengetegen guardként tekintettek. Szóval akár összeállhatna egy Brown-Wynn-Andrews-Mason-Onwenu ötös, ami lehet semmivel sem jobb a mostaninál főleg egy hét edzéssel, de nekem így a fotelből nincs jobb ötletem.
ZERO_L
Ez a fotelos megoldással simán megvettél 😀. Szerintem talán ez lehetne a legjobb felállás csak mindenkinek fölleg Brownnak kéne egészségesnek maradni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Bentley miért volt inaktív? Megsérült?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Nem láttam a teljes meccset, csak az összefoglalót, abból is látszott, hogy szar volt az OLine, de ahogy ránéztem a futás statokra nem akartam hinni a szememnek...
Egon bá
Első félidőben 6 futás, mínusz 6 yard.

Viszont Jones marha jó volt, ez a második olyan meccse, amikor nem rajta múlt, hogy nem lett meg a győzelem, bár a végén azért volt egy kis hazai pálya is 😊

Ha minden csapat ellen így tudna pörögni a védelem, akkor lehet itt meg nagy fordulat az idényben
Wyatt
Ha az O-fallal nem csinálnak semmit, akkor nem lesz. A futást sem tudták támogatni, Jones pedig néha olyan elegánsan lépett el a falon átrohanó blitzelő védő elől, mint a torreádor a bika elől. Nem véletlen, hogy Belichick nem mert ezzel az O-fallal egy 4&3-at megkockáztatni a végén.
Burkus
Azért az remélem megvan, hogy ha kiküldöd az ovis katica csoportot a pályára, akkor is több értelme van rámenni mint FG-t rúgni....
ZERO_L
Az elemzések nem ezt mutatták. De ez ellen az O-fal ellen a Buccaneers munkahelyi ovijának katica-csoportjából verbuvált D front7 is elég lett volna, hogy megállítsa a kísérletet.

Én azt gondolom, hogy Belichick/JMD meg a komplett Pats staff többet ért a dologhoz egy kicsit mint Te. Biztos megvolt az alapos okuk arra, hogy ezt a döntést hozták, mivel nyerni akartak ők is (feltételezem). Indulj ki abból, hogy ők is a legjobbat szeretnék a csapatnak. Úgy Neked is könnyebb lesz. 😉
Burkus
Komolyan mikor növitek ki ezt az óvodás szintet?

Akkor mi érteleme van bármiről is beszélni?

Pro liszenses edzői papírod van-e? Hogy merészelsz bármit írni a soccer topikba?

Forgattál már le egész estét filmet? Hogy merészeled ekézni a szürke 50 árnyalatát?

Senki nem hiszi azt, hogy jobban értene a focihoz mint Belichick lábujjkörme alatti piszok. Ettől még engedtessék meg, hogy vki leírja a véleményét és ha úgy érzi, hogy ez bizony hülyeség, idióta move volt akkor azt leírja és ne kelljen állandóan ezzel a BB milliószor jobban tudja szöveggel hadakoznia.


Egyébként erre a fene nagy megvilágosodásodra majd akkor is gondolj, mikor a Harry picket a WR draftokat meg a ki tudja még mit kritizálod. Nyugtasson majd meg a tudat, hogy ő jobban tudja és akkor az volt a helyes döntés.
ZERO_L
Amikor elfogynak az érvek, akkor szokott jönni a "BB és JMD jobban ért hozzá mint te". Ez pedig az igazi vita zsákutcája.
goboston
És amúgy nem így van? Hogy itt nem "érvek" vannak, hanem - tisztelet a kivételnek, pld. Helmut - fotelszurkolók véleményei, szubjektív meglátásai csapnak össze azoknak az információknak az alapján, amit felcsípnek a tévéközvetítés alatt az akció másodpercei és a lassított visszajátszás alatt? Miközben az edzői stáb az agyonelemzett adatok, a csapat, a játékosok adott fizikai és mentális állapota, az addigi taktika és stratégiai siker vagy sikertelenség, a playbook lehetséges variációi és még számos egyéb tényező - pld. 47 év edzői tapasztalat - alapján hozza meg a döntést? Ráadásul másodpercek alatt?

Lehet mondani, hogy nem ért valaki egyet Belichick vagy McDaniels vagy a Gillette Stadium portása valamilyen döntésével, de azt az információk hiányában szakmai alapra hivatkozva vitatni mulatságos.
Burkus
Ahogy mondod, fotelszurkolók irják le a véleményüket. A szurkolói fórumok már csak ilyenek, sportágaktól függetlenül. De ha úgy jobban tetszik, a teljesen laikus fogyasztók értékelik, véleményezik a terméket, amit a szolgáltatóktól kapnak. Mert ez egy biznisz.
Azt megértem, ha valakit zavar ez, de akkor az miért van itt? Akkor indítani kell egy zárt "szakmai" fórumot, ahol alap hogy nem kérdőjeleznek meg semmilyen döntést, hisz ők úgy is jobban tudják.
Ha pedig mégis itt van az illető, és részt vesz ebben a véleménycserében, akkor miért veszi személyes sértésnek, ha valaki más véleményen van? A személyeskedés, egymás sértegetése pedig végképp nem vitaképes.
Az óminózus szituációnál pl szimplán matematikai alapon elindult itt egy vita, de már ott is jött a prosztó személyeskedés.