New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Armstead? Élete szezonja, sosem volt ilyen erős év vége

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kamara, Ramczyk, Davis is 2nd team all pro lett


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Ez a qb kérdés érdekes lesz, ha nem marad Brees még egy évet (folytatásos teleregény 4368-ik rész 😊)

Ez a keret SB contender még 2-3 évig tehát tankolni nem fogunk es nem is payton karaktere. Úgy meg nehéz lenne top prospect irányítót húzni, és idő sincs rá. Draft cetlikben sose álltunk úgy hogy felcseréljünk ezt is engedjük el. Tehát a qb draft ha csak nincs oltári mákunk, kilőve.

Marad a piac meg a keret.

Nekem a titkos jelöltem Prescott de ez vágyálom persze és leírtam már párszor. Nem túl valószínű - habár logikus lépés lenne.

A piacon nem látok olyan elérhető iranyitót aki egyértelműen jobb lenne mint Winston, a Wentz - darnold - Minshew vonalból, talán Stafford lenne előrelépés de kérdés hogy mozdítható-e, akar-e mozdulni és meg tudjuk e fizetni. Vele el tudnék képzelni egy sb runt.

Mindezek után jönne nálam a Taysom vonal, de egyszerűen pazarlásnak érezném a többiek karrierjéből egy évet beáldozni erre.
MC12
Meg kell próbálni Winston-t, ha sikerül akkor siker, ha nem akkor mást kell keresni.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Löfli playoff tippjét megvettem, legyen így! 😀



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Taysom Hill es Marcus Williams is fullon edzett ma, ugy nez ki ok jatszhatnak vasarnap. a rossz hir az, hogy T-Rex kihagyta ma az edzest, pedig tegnap limitaltan resztvett, a nyakaval van vmi problema elvileg.

Chicagoi oldalon Roquan Smith, Cordarelle Patterson es Mooney zsinorban masodik napja nem edzett, es ma nem tudott edzeni Allen Robinson sem.
mate93
Kamara meg elvileg otthonról webkamerán keresztül edzett 😁


több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Taysom Hill es Marcus Williams is fullon edzett ma, ugy nez ki ok jatszhatnak vasarnap. a rossz hir az, hogy T-Rex kihagyta ma az edzest, pedig tegnap limitaltan resztvett, a nyakaval van vmi problema elvileg.

Chicagoi oldalon Roquan Smith, Cordarelle Patterson es Mooney zsinorban masodik napja nem edzett, es ma nem tudott edzeni Allen Robinson sem.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Ez a qb kérdés érdekes lesz, ha nem marad Brees még egy évet (folytatásos teleregény 4368-ik rész 😊)

Ez a keret SB contender még 2-3 évig tehát tankolni nem fogunk es nem is payton karaktere. Úgy meg nehéz lenne top prospect irányítót húzni, és idő sincs rá. Draft cetlikben sose álltunk úgy hogy felcseréljünk ezt is engedjük el. Tehát a qb draft ha csak nincs oltári mákunk, kilőve.

Marad a piac meg a keret.

Nekem a titkos jelöltem Prescott de ez vágyálom persze és leírtam már párszor. Nem túl valószínű - habár logikus lépés lenne.

A piacon nem látok olyan elérhető iranyitót aki egyértelműen jobb lenne mint Winston, a Wentz - darnold - Minshew vonalból, talán Stafford lenne előrelépés de kérdés hogy mozdítható-e, akar-e mozdulni és meg tudjuk e fizetni. Vele el tudnék képzelni egy sb runt.

Mindezek után jönne nálam a Taysom vonal, de egyszerűen pazarlásnak érezném a többiek karrierjéből egy évet beáldozni erre.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 041
Viszonyitas kerdese az egesz.
Queen nem a jelen ezert el is dolt.
Ruiz-nak a megitelese is mas lenne, itt egy nagyon jo egysegben hozza a rookie teljesitmenyt, a ravens-ben egy otvar szar Phillips-Skura parost bal kezzel a seggeben is lenyomott volna a RG-C posztert ( Yanda-t nem tudna potolni termeszetesen ), de csak kb 10 meccset kellett varni hogy lecsereljek oket pedig remenytelenek voltak az elso snap-tol.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Hehe, a Ravensnél mindig Ruiz jön fel, itt meg most Queen 😊
Megjegyzem, az első éve alapján még mindig tartod, hogy bánod, hogy nem ő jött?
Wyatt
Én annyira nem. Queen nem váltotta meg a világot, Baunban még mindig nagyobb upside-t érzek.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, a Ravensnél mindig Ruiz jön fel, itt meg most Queen 😊
Megjegyzem, az első éve alapján még mindig tartod, hogy bánod, hogy nem ő jött?

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Csak legyen aki dobal neki....
Kájzerszóze
Hát valaki biztos lesz.
Kíváncsi leszek, hogy Payton-ék melyik irányba indulnak el.
1. Húzunk egy QB-t a rebuild és Winston mögötti tanulás miatt.
2. Húzunk egy LB-t Davis mellé. Egyébként ezt látom a legtöbb Mock draftban, de valahogy mindig kihagyjuk a tehetséges LB-két, pl ott van Queen akit a mai napig bánok személy szerint. Az idei darftra a legtöbb helyen Dylan Mosest látom aki tavaly egy top prospect lett volna csak volt valami komolyabb sérülése.
3. Húzunk egy CB-t ahol talán a leggyengébbek vagyunk főleg úgy hogy J. Jenkins valszeg repül.
Szerintem ez a 3 lehetőség a legreálisabb.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Csak legyen aki dobal neki....



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Trautman szintúgy, hiszen Cook már nem lesz, szóval jövőre neki is fel kell lépnie.
nemethbence55
Trautmannban én amúgy bízok nagyon, futásblokkolásban elég jó volt idén, passzok is mehetnének felé többet szerintem, mert úgy tűnik egész jó keze van.


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Ruiz center volt korábban, ott nem lehete jobb kicsit? McCoy nem tud ilyen teljesítményt letenni eggyel kijjebb?
Mondjuk nem PO meccsen kellene kísérletezni nyilván...
Kájzerszóze
Easton valszeg visszavonul, de amúgy is cut lett volna. Ruiz remélhetőleg felveszi a fonalat. Peat az csak Peat. Számomra a mai napig érthetetlen, hogy miért írtunk vele alá egy ilyen szerződést és miért nem hagytuk lelépni, Warford meg maradhatott volna.
nemethbence55
Ahogy nézem leghamarabb, 2023-ban tudjuk nagyobb DM nélkül kivágni, bár akkor is 5,2 maradna utána, ha jövőre vágjuk ki akkor 7,8 millió.
Ruizban még azért bízom, újonc ő azért még hátha tud fejlődni, run blockban már most is jó, hátha pass blockban is tudna legalább egy erős közepes meccset hozni.
kapitnono
Az a szerencsénk vele, hogy jobb oldalról egy liga elit RT, balról pedig egy nagyon jó C veszi körül, szóval ők kitudják segíteni.
Nagyon remélem, hogy jövőre a 3 idei pickünk fel tud lépni, mert idén még egyik sem mutatott nagyon semmit, nyilván voltak jó pillanataik, de több kell tőlük.
Ruiz-nak jövőre kezdőnek kell lennie és azt a szintet is kell hoznia.
Trautman szintúgy, hiszen Cook már nem lesz, szóval jövőre neki is fel kell lépnie.
Baun is jó lenne Davis mellett, csak megkéne tanulni passz ellen védekeznie, mert blitzelni plusz szerelni már jók tud.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ruiz center volt korábban, ott nem lehete jobb kicsit? McCoy nem tud ilyen teljesítményt letenni eggyel kijjebb?
Mondjuk nem PO meccsen kellene kísérletezni nyilván...



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Easton valszeg visszavonul, de amúgy is cut lett volna. Ruiz remélhetőleg felveszi a fonalat. Peat az csak Peat. Számomra a mai napig érthetetlen, hogy miért írtunk vele alá egy ilyen szerződést és miért nem hagytuk lelépni, Warford meg maradhatott volna.
nemethbence55
Ahogy nézem leghamarabb, 2023-ban tudjuk nagyobb DM nélkül kivágni, bár akkor is 5,2 maradna utána, ha jövőre vágjuk ki akkor 7,8 millió.
Ruizban még azért bízom, újonc ő azért még hátha tud fejlődni, run blockban már most is jó, hátha pass blockban is tudna legalább egy erős közepes meccset hozni.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Warford nem véletlenül nem talált csapatot. Peat elit rum blocker, csak sajnos szar passz blocker, így jön ki az 50 körüli PFF. Ruiz ugyanez. A 2009-es SB győztes csapat belül volt erős, és a két T volt gyengébb. Most fordítva működünk, bár McCoy >>>>> Goodwin (én nagyon nem szerettem őt, messze a leggyengébb tagja volt annak a falnak, pedig Bushrod volt a LT), két elit T mellett van két közepes G. De alapvetően Drewnak ez nem annyira kényelmes, őt középső nyomással könnyebb megzavarni, de ugye ő már "elvileg" 2-3 éve visszavonult...

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Easton valszeg visszavonul, de amúgy is cut lett volna. Ruiz remélhetőleg felveszi a fonalat. Peat az csak Peat. Számomra a mai napig érthetetlen, hogy miért írtunk vele alá egy ilyen szerződést és miért nem hagytuk lelépni, Warford meg maradhatott volna.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Az RB és FB tandem is visszajött Covid IR ről Kamara kivételével, aki ugye szombaton jöhet le leghamarabb.


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
azert ne sirankozzunk, a liga egyik legjobb O fala dolgozik Brees elott 😊 de az teny, hogy Ruiznak meg kell mutatnia miert ert elso kort a drafton, ha komoly eredmenyt szeretnenk elerni iden
mate93
Amióta itt van Payton nem nagyon emlékszek annyira gáz O-linera, mindig a liga felső felébe tartoztunk ebben szerintem. (lusta vagyok visszakeresni 😀 )
EasyGhost
Jó OL-edzőket választ mindig Payton, ezt kár tagadni,
Marrone esetében jó döntés volt h az OL-edzőség mellé megkapta az OC posztot is, így kapás tudott minőséget hozni, pedig a Katrina után annyira nem volt vonzó 2006-ban New Orleansba költözni.
Marrone után jött Kromer, akinek Marrone-énál is komolyabb pedigréje volt az ideérkezése előtt (ő volt pl. az utolsó Super Bowlban járt Raiders OL-edzője).
Ingalls volt egyedül szvsz kockázatos korábbi karrierje alapján, de mind Evans-szel mind Armsteaddel kiváló munkát végzett.
Utána jött ugye a jelenlegi edző Roushar, aki 3 évig tagja volt az edzői stábnak már előtte is, így figyelhette Ingalls munkáját, a tudástranszfer pedig zökkenőmentes volt.
Tegnap jött ki btw pl. a PFF OL rankingje a 2020-as alapszakasztól, abban a 8. helyre tették a Saintst, indoklás annyi volt h ugyan a Saintsé a liga legjobb OT-párosa, a guardok passzblokkban viszont nem az igaziak, túl sok nyomás érkezik belülről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
azert ne sirankozzunk, a liga egyik legjobb O fala dolgozik Brees elott 😊 de az teny, hogy Ruiznak meg kell mutatnia miert ert elso kort a drafton, ha komoly eredmenyt szeretnenk elerni iden
mate93
Amióta itt van Payton nem nagyon emlékszek annyira gáz O-linera, mindig a liga felső felébe tartoztunk ebben szerintem. (lusta vagyok visszakeresni 😀 )
több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Armstead es Ramczyk talan a liga legjobb Tackle parosa, Armstead meg sose jatszott ilyen szinten a szezon vegen (valoszinuleg egeszsegesebb most, mint az elozo evekben)

McCoy az elmult hetekben emelt a jateka szintjen, a liga jobb centerei kozott van.

Peat futasblokkolasban kifejezetten elit mostanaban, passznal se veszes.

a nagy kerdojel az RG poszt es Cesar Ruiz teljesitmenye (szerintem ez az egesz csapat legnagyobb kerdojele a rajatszas elott, na meg a Lutz rejtely...)


azert ne sirankozzunk, a liga egyik legjobb O fala dolgozik Brees elott 😊 de az teny, hogy Ruiznak meg kell mutatnia miert ert elso kort a drafton, ha komoly eredmenyt szeretnenk elerni iden
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ot mar nem latjuk jatszani. Ennyi volt.
Peat is gaz.
O line nelkul senki ellen nincs eselyunk.
Sajnalom.



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nick a görög.... 3 agyrázkódás a szezonban. CFT gyanú nyilván. Ha élni akar és nem úgy mint egy növény, te mit tennél Gyurma?
Kájzerszóze
?

Csak azért mondtam, mert ez eddig nem hangzott el. Amúgy is cut lett volna, egyébként.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nick a görög.... 3 agyrázkódás a szezonban. CFT gyanú nyilván. Ha élni akar és nem úgy mint egy növény, te mit tennél Gyurma?