New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel
Gyurma Pappa
Lehet rosszul tudom, de Murray csak kontakt volt, és ő elvileg teszt nélkül is visszatérhet 5 nap múlva
kapitnono
nem úgy van hogy negatív teszttel térhet vissza? k lusta vagyok megnézni...

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel
Gyurma Pappa
Lehet rosszul tudom, de Murray csak kontakt volt, és ő elvileg teszt nélkül is visszatérhet 5 nap múlva


több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel
Gyurma Pappa
Gyanús igen 😕 Thomas lesz már elvileg plusz ha Murray is lesz akkor azért mèg mindig mi leszünk az esélyesek.
MC12
Most ugye vicceltek? Vegyétek úgy hogy a sajtok mellett ti is kaptatok még egy bye weeket... Ez a fostalicska Bears brigád PO közelében se kéne hogy legyen. A védelmünk közel sem olyan félelmetes idén. Sőt mondhatni vissza süllyedt a liga alsó felébe...Trubisky az még mindig Trubisky Nagy és Pagano meg jó nagy madarak. Ha a 49-Ers meg a Rams nem kaparja ki nekünk a gesztenyét sehol nem lennénk. A lehető legrosszabb ami történhetett a Bearssel hogy PO- ba került ezzel a fos játékkal. Pace és Nagy hátra dőlhet és mehet tovább ez a posvány, ráadásul a draft pozíció még tovább romlott így esély se lesz kihúzni Trubisky utódját, sőt amilyen beteg a vezetés még vissza is hozzák...

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 938 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor lehet Breesel nyomtok még egy Ray Lewisos Po runt.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
C alakut kakkantott epp most a kutyam a konyhaba... Ez nagyon jo jel. A masodik legkesobbi meccset kaptuk?



több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ha lyol latom vasarnap 1tol jatszunk. Ez jooooo
Kájzerszóze
A vasárnap stimmel, de 4:40-től helyi idő szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ha lyol latom vasarnap 1tol jatszunk. Ez jooooo



több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Akkor már csak a 7. győzelem kell még, TrottyBrédi ellen, és akkor ők hároszor is megvannak....
Jó kis divisional round meccs nálunk.... Szép lenne!



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Soha egyetlen csapat sem csinált egy szezonban 6-0-ás söprést az NFC South-on belül.

Egészen a mai napig... 😉

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Mindig mi vagyunk eselyesek hazai palyan...



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért Kamaranak a giga múlt heti rekord miatt van reklámértéke szerintem... Úgyhogy a nézettség miatt, én arra tippelek, hogy a vasárnapi első meccs leszünk.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel
Gyurma Pappa
Gyanús igen 😕 Thomas lesz már elvileg plusz ha Murray is lesz akkor azért mèg mindig mi leszünk az esélyesek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Bár már sokszor hallottam, de Schefter szerint Brees visszavonul idény végén

 bleacherreport.com/articles/2925178-drew-brees-rumors-everybody-expects-saints-qb-to-retire-after-season
kapitnono
Ez része a kommunikációs nyomásnak is a liga felé. Ugyanezt csinálta Manning idejében is a sajtó, végig lebegtették a visszavonulást. Csak szerintem ez most senkit nem érdekel annyira....

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Mindjárt kezdünk! Nyerjük meg a meccset, a Panthers nem fog erőlködni szerintem.
ne legyen sérülés sehol sem, illetve drukkoljunk/imádkozzunk, hogy ne kapjon senki fertőzést, a betegek gyógyuljanak meg mielőbb!!!



több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nem látok olyan okot, amiért ne tenné....
Ha gyűrűt nyerünk - tuti nyugdíj.
Ha nem nyerünk gyűrűt - akkor meg miért várjon újabb egy évet, úgy hogy MT kilóg a csapatból, Kamara kurvázik, amikor ekkora a tét, őt meg összetörik teljesen? Mivel lesz jobb egy év múlva?
Semmivel. Csodás sikerek, rekordok, de ez már neki nem éri meg. Pénz nem kell. Csúnya sérülésből jön, senki nem szólhat rá egy rossz szót sem. Tulajdonképp már megvan a felmentése a következő meccsekre. Emelt fővel távozhat.

El kell kezdeni utódot keresni. Hill nem az valszeg. Winston meg semmi lehetőséget nem kapott eddig. Talán majd ma?

Csak egy kérésem van, nehogy Trubiskyt hozzák ide 😀



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Bár már sokszor hallottam, de Schefter szerint Brees visszavonul idény végén

 bleacherreport.com/articles/2925178-drew-brees-rumors-everybody-expects-saints-qb-to-retire-after-season


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Na majd a palyan meglatjuk. Ebbol nem derul ki semmi...



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Valami infó a kezdőcsapatról mára?
Kájzerszóze
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fteamlogos%2Fnfl%2F500%2Fno.png
New Orleans Saints 2024 NFL Depth Chart - ESPN
Check out the 2024 New Orleans Saints NFL depth chart on ESPN. Includes full details on starters, second, third and fourth tier Saints players.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Sziasztok! Valami infó a kezdőcsapatról mára?



több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Nesztek hiénák 😛

empty taxi
A hiéna a lepattanóra megy, you know
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
430ast van szerencsem... Ez nagyobb😂😂😂
Kájzerszóze
Lehet, h transzik, azért vannak kisatírozva🤪
Willie Parker
Vagy biorobotok mint Alvin....
Kájzerszóze
Vagy megtrollkodta a médiát, mert kiállította a guminőit
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nesztek hiénák 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
430ast van szerencsem... Ez nagyobb😂😂😂
Kájzerszóze
Lehet, h transzik, azért vannak kisatírozva🤪
Willie Parker
Vagy biorobotok mint Alvin....



több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
430ast van szerencsem... Ez nagyobb😂😂😂
Kájzerszóze
Lehet, h transzik, azért vannak kisatírozva🤪