New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Easton visszavonulását pletykálják...

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Az O falba kell mindenki vissza egeszsegben, jo formaban es rajuk nagy szukseg van. 4 meccset ki kell tartani!!!



több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Easton az egyetlen, aki nem edzett, concussion. mivel ez rovid idon belul a harmadik neki, valoszinuleg neki vege az idenynek. nagyon fontos, hogy Cesar Ruiz folytassa az elmult hetek javulo jatekat RG-ben.

mindenki mas edzett, es ugy nez ki talan jatszhat is vasarnap. talan Taysom tunik az egyetlen kerdesesnek a beat writerek szerint, remeljuk o is felepul a meccsig.


Saints' injury report:

DID NOT PRACTICE
- Nick Easton (concussion)

LIMITED
- Marcus Williams (ankle) — first day back
- Trey Hendrickson (neck)
- Taysom Hill (concussion)
- Josh Hill (hand) — first day back
- J.T. Gray (shoulder)
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
MT valószínűleg játszani fog, ma már limitáltan edzhet is. Ez egy remek hír szerintem, remélhetőleg a héten megtalálják Brees-el a hangot.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Pedig jó ötlet lett volna 😁



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Egy kis hangulatkeltés... ⚜️ 🙂


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.
mate93
Zack Baun 😁😁
Fattyu
Maradhat LB ha fejlodik szepen...



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.

ugy tunik az a terve, hogy megversenyezteti Winstont es Taysomot a training camp alatt. nekem az jott le abbol amit mondott, hogy inkabb Jameis van a fejeben QB1-kent, de ki tudja mit hoz a jovo.
mate93
Ezt már 2018,2019 ben is nyilatkozta, szóval csak Hill lehet a nyertes 😁


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.
mate93
Zack Baun 😁😁

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Szerintem Winston-t fogjuk megpróbálni. Igazából ha belegondolunk akkor egy nyerő Offense-t fog kapni bárki is lesz a QB, mert Cook kivételével senkinek sem jár le a szerződése (érte nem is kár annyira).
Nyilván ezt befolyásolni fogja, hogy beférjünk a cap alá, de Armstead, Thomas, Sanders, Ramczyk stb. nem lesz cut áldozata.
Azt tudom elképzelni, hogy idén valahogy adunk Winston-nak egy 2 éves hosszabbítást, ami úgy lesz összerakva, hogy ha nem vállik be, akkor dead money nélkül lehessen cutolni és akkor két év múlva tankolunk, ha meg bevállik akkor adunk neki egy hosszútávú szerződést.
Én személy szerint nagyon bízok ráklábban, nem véletlenül jött össze az 5k yard + az 1/1. Sean keze alatt kivirágzik szerintem.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.
mate93
Én se verném fel senki árát feleslegesen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.

ugy tunik az a terve, hogy megversenyezteti Winstont es Taysomot a training camp alatt. nekem az jott le abbol amit mondott, hogy inkabb Jameis van a fejeben QB1-kent, de ki tudja mit hoz a jovo.
mate93
a Főnök marad még egy évet 😀



több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
SP azt nyilatkozta mult heten Weichek podcastjeben, hogy ugy gondolja, a kovetkezo QB mar az oltozoben van.

ugy tunik az a terve, hogy megversenyezteti Winstont es Taysomot a training camp alatt. nekem az jott le abbol amit mondott, hogy inkabb Jameis van a fejeben QB1-kent, de ki tudja mit hoz a jovo.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Minshew? Stafford? esélytelen?
Kájzerszóze
Pont most akartam Minshew-t írni. Őt én nagyon bírnám itt.
Matthew99
Mondjuk ez sem egy rossz ötlet, rá is kíváncsi lennék mit tud itt, és talán nem is lenne annyira drága


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man
Minshew? Stafford? esélytelen?
Kájzerszóze
Pont most akartam Minshew-t írni. Őt én nagyon bírnám itt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Minshew? Stafford? esélytelen?



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Feldobok egy témát, ami nyilván mindenkit foglalkoztat:
Mi lesz a QB megoldásunk?
1. Az idei magas pick miatt marad Taysom a kezdő jövőre, hátsőkörös QB draft és esetleg FA olcsón?
2. Veterán FA (Stafford pl? ) vagy az elsőkörösért egy nem FA QB?
3. Felcserével esetleg elsőkörös QB?

Szerintem biztos, hogy a 9-es befejezi, elég volt ez már neki. Szép, hogy segíteni akar a csapatnak, de ez már fáj neki, nem élvezi...

Mock draftokat néztem már, safety, LB húzásokat láttam az első körre.
Kájzerszóze
Én lehet kipróbálnék egy évet Winstonnal, kíváncsi lennék mit tud Sean keze alatt. Ha beválik akkor maradhat, ha nem akkor a draftról hoznék valakit.
kapitnono
Valakitől azt hallottam, Darnold 2. körért eladó 😀
Lucifer
Még szerencse hogy nem O Brien a GM mert akkor a jövő évi első kör is menne érte 😁

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 212
Feldobok egy témát, ami nyilván mindenkit foglalkoztat:
Mi lesz a QB megoldásunk?
1. Az idei magas pick miatt marad Taysom a kezdő jövőre, hátsőkörös QB draft és esetleg FA olcsón?
2. Veterán FA (Stafford pl? ) vagy az elsőkörösért egy nem FA QB?
3. Felcserével esetleg elsőkörös QB?

Szerintem biztos, hogy a 9-es befejezi, elég volt ez már neki. Szép, hogy segíteni akar a csapatnak, de ez már fáj neki, nem élvezi...

Mock draftokat néztem már, safety, LB húzásokat láttam az első körre.
Kájzerszóze
Én lehet kipróbálnék egy évet Winstonnal, kíváncsi lennék mit tud Sean keze alatt. Ha beválik akkor maradhat, ha nem akkor a draftról hoznék valakit.
kapitnono
Valakitől azt hallottam, Darnold 2. körért eladó 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Feldobok egy témát, ami nyilván mindenkit foglalkoztat:
Mi lesz a QB megoldásunk?
1. Az idei magas pick miatt marad Taysom a kezdő jövőre, hátsőkörös QB draft és esetleg FA olcsón?
2. Veterán FA (Stafford pl? ) vagy az elsőkörösért egy nem FA QB?
3. Felcserével esetleg elsőkörös QB?

Szerintem biztos, hogy a 9-es befejezi, elég volt ez már neki. Szép, hogy segíteni akar a csapatnak, de ez már fáj neki, nem élvezi...

Mock draftokat néztem már, safety, LB húzásokat láttam az első körre.
Kájzerszóze
Én lehet kipróbálnék egy évet Winstonnal, kíváncsi lennék mit tud Sean keze alatt. Ha beválik akkor maradhat, ha nem akkor a draftról hoznék valakit.


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Feldobok egy témát, ami nyilván mindenkit foglalkoztat:
Mi lesz a QB megoldásunk?
1. Az idei magas pick miatt marad Taysom a kezdő jövőre, hátsőkörös QB draft és esetleg FA olcsón?
2. Veterán FA (Stafford pl? ) vagy az elsőkörösért egy nem FA QB?
3. Felcserével esetleg elsőkörös QB?

Szerintem biztos, hogy a 9-es befejezi, elég volt ez már neki. Szép, hogy segíteni akar a csapatnak, de ez már fáj neki, nem élvezi...

Mock draftokat néztem már, safety, LB húzásokat láttam az első körre.



több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Trequan Smith meg biztosan nem terhet vissza az IR-rol, csak 2 hete van ott. minimum 3 het utan terhet vissza valaki az IR-rol

rajta es Kwonon kivul a tobbiek elvileg lehetnek, ha minden jol alakul

Szerkesztette: mate93
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Akkor vasárnap a Chicago ellen kezdünk otthon. Kötelező győzelem.
Ki az aki addigra biztosan nem térhet vissza a kezdők közül?
Kájzerszóze
Ha minden a tervek szerint megy akkor elvileg nincs ilyen./Kiévéve Kwont akiről persze tudjuk hogy nem lesz ott/
Harris,Smith, Thomas is lejöhet az IR-ről ha már rendben vannak
Az RB tandem is játszhat ha nincs pozítív teszt
És Marcus Williams is ha már jobban lesz a bokája.

De a héten ki derül kit aktiválunk vissza IR-ről, és ki lesz ott edzésen, szóval a hét közepén okosabbak leszünk szerintem


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Akkor vasárnap a Chicago ellen kezdünk otthon. Kötelező győzelem.
Ki az aki addigra biztosan nem térhet vissza a kezdők közül?



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
2005 óta először a szezonban egy irányító sem passzolt 300 yardot ellenünk


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Félek, hogy szombati meccs lesz ebből... És azért Montogmery a Bears védelem ellen nem fog ennyit futni... Murray reméljük negatívat tesztel
Gyurma Pappa
Lehet rosszul tudom, de Murray csak kontakt volt, és ő elvileg teszt nélkül is visszatérhet 5 nap múlva
kapitnono
nem úgy van hogy negatív teszttel térhet vissza? k lusta vagyok megnézni...
Gyurma Pappa
Kell a negatív teszt, de a kontakt 5 nap után visszatérhet ha negatív a teszt

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pyzxubxdovaubclvbvf0
NFL memo rules new COVID-19 procedures for high risk close contacts
The NFL sent a memo to clubs on Friday that lays out new procedures for "high risk" close contacts, NFL Network's Tom Pelissero reported.


Szerkesztette: kapitnono