New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó


Some other stuff 😀

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 578 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Blair Walsh jött a PS-be, szóval kérdés, hogy Lutz erre, hogyan reagál.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
a fekete Ibra 😀



több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
CJGJ tipik az a játékos, akit mindenki utál, de ha a saját csapatához kerül, kedvenc lesz 😀
Én csípem, nem csak a játéka miatt.

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
Szerintem csak szimplán a teljesítményüket hozza fel, de látszik a csapaton, hogy nagyon egyben van. M. Jenkins is mikor szerelte Kmet-et és ment a trash talk, pont csak addig amíg ő nem de a Bears kap egy fasza büntit.
Ugyanez CGJ, plusz ami nekem nagyon szembetűnő volt, hogy az első negyedben amikor megcélozta Brees Sanders-t és incomplete lett, neki is valamelyik Bears DB beleállt az arcába, de csak röhögve elkocogott.
Ez mutatja szerintem, hogy tegnap fejben is sokkal jobban ott voltunk.
nemethbence55
...ez mutatja, hogy mennyi tajparaszt játszik a ligában 😊
gbol
A Bears DL (különösen Hicks ugye, aki még mindig meg van sértődve, hogy 3 körrel korábban draftoltuk, mint bárki várta, aztán amikor nem tetsztett neki a rendszer el lett küldve) folyamatosan taunltolta a kispadot, Kamarát, Breest, csak egy jól edzett csapat ezzel nem foglalkozik.

Ettől még mondjuk CGJ tényleg egy paraszt, minden jel szerint 😀
Gyurma Pappa
Már ez első play után ment a trash talk Brees felé. Ki a tököm trashtalkol egy Breest. lol
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Tegnap felvetődött bennem a kérdés ami már olyan sokszor előjött. "Mi a fasz van Lutz-al?"
Szerintem mentálisan nincs nála rendben minden, mert a technikán látszik, hogy nincs gondd, de valahogy fejben nincs ott. Kíváncsi leszek, hogy összekapja-e magát vagy ezt meg kell szolni idénre, illetve hogy az offseason alatt mit kezdenek ezzel. Igazából két lehetőség van, vagy ráhoznak a nyakára 1-2 kickert, hogy verseny legyen ami teljesen szétbaszhatja az önbizalmát vagy bíznak benne, de akkor ott a rizikó, hogy ez folytatódik.
nemethbence55
PS-be le is igazoltuk Blair Walsh-t

több mint 3 éve
Hill777 2
Tegnap felvetődött bennem a kérdés ami már olyan sokszor előjött. "Mi a fasz van Lutz-al?"
Szerintem mentálisan nincs nála rendben minden, mert a technikán látszik, hogy nincs gondd, de valahogy fejben nincs ott. Kíváncsi leszek, hogy összekapja-e magát vagy ezt meg kell szolni idénre, illetve hogy az offseason alatt mit kezdenek ezzel. Igazából két lehetőség van, vagy ráhoznak a nyakára 1-2 kickert, hogy verseny legyen ami teljesen szétbaszhatja az önbizalmát vagy bíznak benne, de akkor ott a rizikó, hogy ez folytatódik.
nemethbence55
Mondhatni mi a "Lu-fasz"?😊😊😊
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Brees tegnap nagyon jól muzsikált és ez csak jobb lesz szerintem.
Viszont talán Payton rájött végleg, hogy Hill veszett fejsze. A fumble teljesen az ő hibája volt, mert várta, hogy Harris leszakadjon és nem merte bedobni elé, pedig safety nélkül volt akkor a Bears.
Jó játékos, de nem jó QB.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 3 éve
Hill777 2
Érdekes mennyire pszichikai szinten dől el minden!Eleve látszott a játékunkon valami,ami nem volt meg a Vikings ellen például.Ennyit számít az önbizalom.Szokták edzők mondani ,minden fejbe dől el.Továbbá nem sokat volt fennt a Bears offense se,ez is sokat számított!A 4. negyed elején már látszott,hogy nagyon fáradtak.Mondhatnám tökéletesen manageltük az időt!Az egy "egybe" meccs volt!Nagyon "egybe" voltunk. Bár én azt mondom,hogy a rájátszásba mennyire a passzjáték a döntő.Lehet ez nem volt mindig így...De egész egyszerüen annyira fel vannak készülve a defense-ek,hogy szinte egy-két yardnál nem lehet többet haladni,belső futásnál biztos.Tom Brady miért ilyen sikeres a rájátszásokban?Mert megy a passzjáték!Szerintem a passzjáték a döntő!Az az irányító amelyik meg tudja dobni a zónákat interception nélkül az a csapat nyer!Ahol ezt megoldják és nincs szarvashiba(interception)az a csapat menetel a Superbowlig!GO SAINTS!

Szerkesztette: Hill777
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Tegnap felvetődött bennem a kérdés ami már olyan sokszor előjött. "Mi a fasz van Lutz-al?"
Szerintem mentálisan nincs nála rendben minden, mert a technikán látszik, hogy nincs gondd, de valahogy fejben nincs ott. Kíváncsi leszek, hogy összekapja-e magát vagy ezt meg kell szolni idénre, illetve hogy az offseason alatt mit kezdenek ezzel. Igazából két lehetőség van, vagy ráhoznak a nyakára 1-2 kickert, hogy verseny legyen ami teljesen szétbaszhatja az önbizalmát vagy bíznak benne, de akkor ott a rizikó, hogy ez folytatódik.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
21 pont ez ellen a Bears ellen nem kevesellitek? Tampa nem lesz tompa és szerintem jóval több kell 21 pontnál ahhoz hogy memjetek a GB ellen a Conf. Döntőbe
ParadSEC
A védelmünk (meg a sorsolás/szerencse) miatt nem volt mondjuk 4-12 vagy 5-11 a mérlegünk, egyes támadósorokat limitálni tudtuk, a Tampa is csak 19-et szerzett.
2018-ban ez a védelem brutális számokat hozott, ha egy közepes QB-nk van akár, reális esélyünk lett volna a PO-ban akkor is, most iis....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
21 pont ez ellen a Bears ellen nem kevesellitek? Tampa nem lesz tompa és szerintem jóval több kell 21 pontnál ahhoz hogy memjetek a GB ellen a Conf. Döntőbe
ParadSEC
De, kevés. Az alapszakaszban is 23 pontot tettünk fel a Bearsnek (27-t a Panthersnek és a Chargesnek) rendes játékidőben, majd 38-t a Tampának. Semmire nem lehet következtetni, a Tampa védelem leggyengébb pontja a 4man rush, míg a Bears legerősebb pontja a 4 man rush. Bowles blitzeit meg szétkapta Payton az első meccsen. Ezért váltottak a másodikon zónázásra, meg is lett az eredménye. A két meccsen meg 26 pontot tudott feltenni a Tampa O. ¯\_(ツ)_/¯

Semmit nem lehet tudni, de én nem is akarok jósolgatni, majd vasárnap kiderül.

A legfőbb fegyvertény mellettünk Arians sérült egoja.

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 033 — Patriots fan
21 pont ez ellen a Bears ellen nem kevesellitek? Tampa nem lesz tompa és szerintem jóval több kell 21 pontnál ahhoz hogy memjetek a GB ellen a Conf. Döntőbe

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó


Valaki berakta az eredménykövetőbe, és ha már az egyik legnagyobb élő legendád így látja...

Sajnálom a Bears szurkolókat, ez egy hagyományos, erős franchise, és tök szar, hogy a vele egyidős Green Bay képes top5-10 csapat lenni folyamatosan, addig a Bears meg, hát nem.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
Szerintem csak szimplán a teljesítményüket hozza fel, de látszik a csapaton, hogy nagyon egyben van. M. Jenkins is mikor szerelte Kmet-et és ment a trash talk, pont csak addig amíg ő nem de a Bears kap egy fasza büntit.
Ugyanez CGJ, plusz ami nekem nagyon szembetűnő volt, hogy az első negyedben amikor megcélozta Brees Sanders-t és incomplete lett, neki is valamelyik Bears DB beleállt az arcába, de csak röhögve elkocogott.
Ez mutatja szerintem, hogy tegnap fejben is sokkal jobban ott voltunk.
nemethbence55
...ez mutatja, hogy mennyi tajparaszt játszik a ligában 😊
gbol
A Bears DL (különösen Hicks ugye, aki még mindig meg van sértődve, hogy 3 körrel korábban draftoltuk, mint bárki várta, aztán amikor nem tetsztett neki a rendszer el lett küldve) folyamatosan taunltolta a kispadot, Kamarát, Breest, csak egy jól edzett csapat ezzel nem foglalkozik.

Ettől még mondjuk CGJ tényleg egy paraszt, minden jel szerint 😀

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 354
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
Szerintem csak szimplán a teljesítményüket hozza fel, de látszik a csapaton, hogy nagyon egyben van. M. Jenkins is mikor szerelte Kmet-et és ment a trash talk, pont csak addig amíg ő nem de a Bears kap egy fasza büntit.
Ugyanez CGJ, plusz ami nekem nagyon szembetűnő volt, hogy az első negyedben amikor megcélozta Brees Sanders-t és incomplete lett, neki is valamelyik Bears DB beleállt az arcába, de csak röhögve elkocogott.
Ez mutatja szerintem, hogy tegnap fejben is sokkal jobban ott voltunk.
nemethbence55
...ez mutatja, hogy mennyi tajparaszt játszik a ligában 😊
több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
stabil, magabiztos teljesitmeny volt. a defense elit, es ezt egesz meccsen bizonyitotta is. az elso felidoben az offense akadozott, szerencsere a szunetben SP rendezte a sorokat, a masodik felidoben az is jobban nezett ki.

a ket problema tovabbra is ugyanaz:

1, elso felidoben az interior OL miatt nem ment a passzjatek, masodpercek alatt erkezett a nyomas kozeprol. a Bears D line kifejezetten jo, de egyszeruen pass protectionben gyenge a fal kozepe es ez valoszinuleg nem is fog megjavulni mar idenre. (peldaul a Rams szornyu matchup lenne nekunk emiatt)

2, Lutz... 😓 ez az erthetetlenebb problema. itt jobban remenykedek egy hirtelen javulasban, de egyre halvanyabban. SP-t megkerdeztek a meccs utan, nala toretlen a bizalom, azt mondta ismeri Wil karakteret es bizik benne.
Sean Payton on kicker Wil Lutz, who has missed 4 of his last 7 FG attempts: "Wil's someone that will bounce back. ... I think he’ll answer the bell."


a tampa bayt meg kell verni, egyszeruen minden teren jobb csapatunk van. Brady nagyon nagyon jo, le a kalappal az idei eve elott is, de ki kell jonnie, hogy ezt kiveve sokkal komplettebb a Saints egy sokkal jobb edzoi gardaval. nekem hatalmas csalodas lenne ha itt kiesnenk a rajatszasbol. az esetlegesen ezutan kovetkezo ket korben mar nem lenne elvarasom, a 4 koze kerulessel hozna a csapat azt, ami minimalisan elvarhato tole potencial alapjan, onnantol minden meccs teljesen 50-50 lenne nalam.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
Szerintem csak szimplán a teljesítményüket hozza fel, de látszik a csapaton, hogy nagyon egyben van. M. Jenkins is mikor szerelte Kmet-et és ment a trash talk, pont csak addig amíg ő nem de a Bears kap egy fasza büntit.
Ugyanez CGJ, plusz ami nekem nagyon szembetűnő volt, hogy az első negyedben amikor megcélozta Brees Sanders-t és incomplete lett, neki is valamelyik Bears DB beleállt az arcába, de csak röhögve elkocogott.
Ez mutatja szerintem, hogy tegnap fejben is sokkal jobban ott voltunk.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
DeAngelo Hall óta a legjobb trash talkban, max Ramsey az, aki ebben felveszi vele a versenyt. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Gratula srácok! Hétfő hajnalban remélem folyt. köv., aztán irány a tundra vagy jönnek a Kosok!
csi77
Remélem segítettünk megszabadulni Nagy-tól, vállalhatatlan volt, amit lerakott az asztalra.

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Gratula srácok! Hétfő hajnalban remélem folyt. köv., aztán irány a tundra vagy jönnek a Kosok!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nekem az a kedvencem, hogy elvileg szerdán Nagy külön előadást tartott CGCJről, de úgylátszik nem ment át az üzenet. 😀
EasyGhost
Hacsak nem az volt hogy basszak szajba nyugodtan, nem ad buntit a csapat miatta, mert az Offense ugyis balfasz lesz, Truby is, szoval nem para. Mert akkor atjott😂😂😂



több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nekem az a kedvencem, hogy elvileg szerdán Nagy külön előadást tartott CGCJről, de úgylátszik nem ment át az üzenet. 😀
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy CGJ miket mondhat az ellenfél elkapóinak. Ezek elvileg profi játékosok, és nem az első és minden bizonnyal nem is az utolsó meccs, ahol kiakasztja az ellenfél játékosait. Lehet mondogatni, hogy eltiltás járna neki, meg csúnya CGJ, de senki nem mondta sem Millernek, sem Wimsnek, hogy üssön oda. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mivel mászik ennyire a fejükbe, az instája, twittere alapján, meg a renoméja szerint sem egy Sherman a csávó (aki azért agyban ugye nagyon magasan az átlag NFL játékos IQ felett van), de hogy ennyire konzekvensen kiakasszon ellenfeleket, azt csak tőle láttam. Persze ő van annyira intelligens, hogy ezt akár a kamerák előtt is megtette. Szóval rejtély.

Félreértés ne essék, jobban örülnék, ha meccsenként egy INT-t tenne hozzá a csapathoz CGJ, mint ezt, csak tényleg teljesen őszintén nem értem.
Gyurma Pappa
Simán el tudom képzelni, hogy készül néhány játékosra. Nem olyan bonyolult azért, összeszeded a social media aktivitásukat, pletykákat stb. és meccs közben basztatod vele az ellenfelet. És ha valaki azt mondaná, hogy van egy assistant assistant aki segít neki ebben hát...nem tudnám komoly arccal mondani, hogy baromság 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.