New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
ez valami hiba lesz, nem is volt ma edzes meg 😄 NO-ban meg csak 9 ora van. szerintem ez egy regebbi het listaja.

valojaban az eddigi napokon limited volt Armstead, Cook es Hendrickson. nem edzett Taysom, Latavius es Pat Rob. szerintem Pat Rob eselytelen, Lataviusra keves eselyt latok. szurkoljunk, hogy Taysom es Hendrickson tudjon ma edzeni es bevethetoek legyenek vasarnap.
mate93
Ez igaz ott még reggel van.
Legyen igazad, én mindig ezt nézem és eddig pontos volt.
(Legyen inkább egy nagy szabású félrevezetési hadművelet.)

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
ez valami hiba lesz, nem is volt ma edzes meg 😄 NO-ban meg csak 9 ora van. szerintem ez egy regebbi het listaja.

valojaban az eddigi napokon limited volt Armstead, Cook es Hendrickson. nem edzett Taysom, Latavius es Pat Rob. szerintem Pat Rob eselytelen, Lataviusra keves eselyt latok. szurkoljunk, hogy Taysom es Hendrickson tudjon ma edzeni es bevethetoek legyenek vasarnap.

Szerkesztette: mate93
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
 www.neworleanssaints.com/team/injury-report/
kijo
Ohh baxki 😮
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
 www.neworleanssaints.com/team/injury-report/
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Thomas és Davenport out.
.....na ennek nem örülök.
kijo
Honnan az infó? Sehol nem találom...
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
Thomas és Davenport out.
.....na ennek nem örülök.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Fontenot megy a Failconsba úgy tűnik, nekünk meg érkezik 2 db 3. kör.
Kájzerszóze
Fontenotért jön a 3. kör vagy valami kompenzációs pick esetleg?
kapitnono
Új szabályzó, kisebbségi GM/HC kinevezése esetén a volt klubja kap a következő 1-1 évben egy kompenzációs 3. kört (tehát kettőt összesen)
darth king
Ahahaha, ne haragudjatok, de ez az amerikai társadalom szégyene, hogy ezt erőltetni kell ilyen módon, mellé meg elég szánalmasnak érzem.

Harcolunk a megkülönböztetés ellen megkülönböztetéssel.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
2 db. 3 körös kompenzációs pick



több mint 3 éve
darth king New England Patriots 21
Fontenot megy a Failconsba úgy tűnik, nekünk meg érkezik 2 db 3. kör.
Kájzerszóze
Fontenotért jön a 3. kör vagy valami kompenzációs pick esetleg?
kapitnono
Új szabályzó, kisebbségi GM/HC kinevezése esetén a volt klubja kap a következő 1-1 évben egy kompenzációs 3. kört (tehát kettőt összesen)
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Fontenot megy a Failconsba úgy tűnik, nekünk meg érkezik 2 db 3. kör.
Ez mondjuk nem is hangzik rosszul....
SP harmadik körös húzásai:
2006: nem volt 3. kör, de az egész draft király lett
2007: Usama Young (4 szezon itt), Andy Alleman
2008: nem volt 3. kör
2009: nem volt 3. kör
2010: Jimmy Graham (5 szezon itt)
2011: Martez Wilson, Johnny Patrick
2012: Akiem Hicks
2013: Terron Armstead (on roster), John Jenkins
2014: nem volt 3. kör
2015: Garrett Grayson, P.J. Williams (on roster)
2016: nem volt 3. kör
2017: Alvin Kamara, Alex Anzalone, Trey Hendrickson - mindenki on roster
2018: Tre'Quan Smith - on roster
2019: nem volt 3. kör
2020: Zach Baun, Adam Trautman - mindkettő on roster

Mondhatjuk, hogy 2010-óta beváltak a 3. körös pickek. Hicks és Jenkins 3 szezont volt itt, de ők most a Bears rosteren, tehát ha nem itt, de másutt még beváltak.

Jelen helyzetben nem rossz ajándék ez szerintem, még ha Fontenot el is megy.
Kájzerszóze
Fontenotért jön a 3. kör vagy valami kompenzációs pick esetleg?


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Fontenot megy a Failconsba úgy tűnik, nekünk meg érkezik 2 db 3. kör.
Ez mondjuk nem is hangzik rosszul....
SP harmadik körös húzásai:
2006: nem volt 3. kör, de az egész draft király lett
2007: Usama Young (4 szezon itt), Andy Alleman
2008: nem volt 3. kör
2009: nem volt 3. kör
2010: Jimmy Graham (5 szezon itt)
2011: Martez Wilson, Johnny Patrick
2012: Akiem Hicks
2013: Terron Armstead (on roster), John Jenkins
2014: nem volt 3. kör
2015: Garrett Grayson, P.J. Williams (on roster)
2016: nem volt 3. kör
2017: Alvin Kamara, Alex Anzalone, Trey Hendrickson - mindenki on roster
2018: Tre'Quan Smith - on roster
2019: nem volt 3. kör
2020: Zach Baun, Adam Trautman - mindkettő on roster

Mondhatjuk, hogy 2010-óta beváltak a 3. körös pickek. Hicks és Jenkins 3 szezont volt itt, de ők most a Bears rosteren, tehát ha nem itt, de másutt még beváltak.

Jelen helyzetben nem rossz ajándék ez szerintem, még ha Fontenot el is megy.



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Viszont jók ezek a beszologatasok Bradynek, az mindig sikeres szokott lenni 😀
Wyatt
Kétszer félórát bújtam a Twitter és az instagram-ot, ennyire hiszek neked, de semmi. Sehol egy üzengetés, egy beszólás, semmi. De még lesz média, pénteken, szóval még lehet, hogy valaki megszegi az eddigi fegyelmet.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
Viszont jók ezek a beszologatasok Bradynek, az mindig sikeres szokott lenni 😀
Wyatt
kicsit beteges ez, amit te Brady temaban csinalsz 😀 mindenkinek vannak kedvencei, de te oda is konfliktust latsz, ahol nincs.

ajanlom ezt megtekintesre:

 www.youtube.com/watch?v=fJshvoIiLhQ

milyen merhetetlen tisztetelettel beszel Brees Bradyrol, smseztek is mar a heten, kivalo a kapcsolat kozottuk. SP ugyanigy beszelt rola, mindenki tudja, hogy Brady mennyire jo.

en szemely szerint egyedul Bradytol felek, nagyon sok ckket es elemzest elolvasva az egyetlen realisnak tuno forgatokonyv a Tampa gyozelmere az Bradytol egy kozel tokeletes meccs, ahol shootoutban nyer a Bucs. (persze barmikor elofordulhat egy teljesen mas forgatokony, ez a rajatszas, de papiron ez a helyzet)

egyszeruen a Saintsnek nagyon jo matchup a Bucs a palya legtobb pontjan, es elvileg coachingban is nagy a foleny a Saints javara. fontos lenne, hogy a tegnap nem edzo Taysom Hill, Latavius Murray es a limitaltan visszatero Trey Hendrickson tudjak vallalni a jatekot.

en nagyon csalodott lennek, ha nem tudnank sikerrel venni ezt az akadalyt. ki kell jonnie, hogy a Saints jobb csapat egy jobb edzoi gardaval. a tippem egy 3-7 pontos Saints gyozelem.
mate93
Ja, lehet. Vagy az is lehet, hogy nem érted, miről beszélek (Chauncey Gardner-Johnson, Cameron Jordan), mi az előzménye (a korábbi legendás dumálgatások, legutóbb Chase Young ügyét kapták fel, ami mondjuk pont nem volt semmi extra), és hogy miért nem voltak ezek nagy többségben szerencsések. De mindegy, legyen a te álláspontod, biztosan az a jó
Wyatt
Eskü az egész ebédszünet azzal ment el, hogy kerestem a szájkaratét, de csak azt találtam, hogy Brees-Brady smseznek egymással (OMG sms 2021-ben, kevés boomerebb dolog van ennél 😀 ), és körbenyalja Brees Bradyt.

Nem basztatni akarlak, én sem szeretem az előzetes arcoskodást, azért akartam megnézni

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
tehat nem volt ilyen beszologatas a heten, ez megnyugtato. akkor valoszinuleg megint csak remeket lattal 😊

szep napot!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, lehet. Vagy az is lehet, hogy nem érted, miről beszélek (Chauncey Gardner-Johnson, Cameron Jordan), mi az előzménye (a korábbi legendás dumálgatások, legutóbb Chase Young ügyét kapták fel, ami mondjuk pont nem volt semmi extra), és hogy miért nem voltak ezek nagy többségben szerencsések. De mindegy, legyen a te álláspontod, biztosan az a jó
Wyatt
😀 atyavilag, nem vagy gyerekes abszolut 😊

legyszives kuldj mar linket, hogy milyen beszologatas volt ezen a heten CJGJ-tol es Cam-tol, mert en nem lattam, biztos elkerulte a figyelmemet.
mate93
Rendben, te jössz azzal, hogy beteges vagyok, ezek után nem tudom, milyen érdemi kommunikációt vársz a másiktól, de ennek ellenére normálisan válaszoltam, ez meg gyerekes. További szépeket

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Ja, lehet. Vagy az is lehet, hogy nem érted, miről beszélek (Chauncey Gardner-Johnson, Cameron Jordan), mi az előzménye (a korábbi legendás dumálgatások, legutóbb Chase Young ügyét kapták fel, ami mondjuk pont nem volt semmi extra), és hogy miért nem voltak ezek nagy többségben szerencsések. De mindegy, legyen a te álláspontod, biztosan az a jó
Wyatt
😀 atyavilag, nem vagy gyerekes abszolut 😊

legyszives kuldj mar linket, hogy milyen beszologatas volt ezen a heten CJGJ-tol es Cam-tol, mert en nem lattam, biztos elkerulte a figyelmemet.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont jók ezek a beszologatasok Bradynek, az mindig sikeres szokott lenni 😀
Wyatt
kicsit beteges ez, amit te Brady temaban csinalsz 😀 mindenkinek vannak kedvencei, de te oda is konfliktust latsz, ahol nincs.

ajanlom ezt megtekintesre:

 www.youtube.com/watch?v=fJshvoIiLhQ

milyen merhetetlen tisztetelettel beszel Brees Bradyrol, smseztek is mar a heten, kivalo a kapcsolat kozottuk. SP ugyanigy beszelt rola, mindenki tudja, hogy Brady mennyire jo.

en szemely szerint egyedul Bradytol felek, nagyon sok ckket es elemzest elolvasva az egyetlen realisnak tuno forgatokonyv a Tampa gyozelmere az Bradytol egy kozel tokeletes meccs, ahol shootoutban nyer a Bucs. (persze barmikor elofordulhat egy teljesen mas forgatokony, ez a rajatszas, de papiron ez a helyzet)

egyszeruen a Saintsnek nagyon jo matchup a Bucs a palya legtobb pontjan, es elvileg coachingban is nagy a foleny a Saints javara. fontos lenne, hogy a tegnap nem edzo Taysom Hill, Latavius Murray es a limitaltan visszatero Trey Hendrickson tudjak vallalni a jatekot.

en nagyon csalodott lennek, ha nem tudnank sikerrel venni ezt az akadalyt. ki kell jonnie, hogy a Saints jobb csapat egy jobb edzoi gardaval. a tippem egy 3-7 pontos Saints gyozelem.
mate93
Ja, lehet. Vagy az is lehet, hogy nem érted, miről beszélek (Chauncey Gardner-Johnson, Cameron Jordan), mi az előzménye (a korábbi legendás dumálgatások, legutóbb Chase Young ügyét kapták fel, ami mondjuk pont nem volt semmi extra), és hogy miért nem voltak ezek nagy többségben szerencsések. De mindegy, legyen a te álláspontod, biztosan az a jó

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Viszont jók ezek a beszologatasok Bradynek, az mindig sikeres szokott lenni 😀
Wyatt
kicsit beteges ez, amit te Brady temaban csinalsz 😀 mindenkinek vannak kedvencei, de te oda is konfliktust latsz, ahol nincs.

ajanlom ezt megtekintesre:

 www.youtube.com/watch?v=fJshvoIiLhQ

milyen merhetetlen tisztetelettel beszel Brees Bradyrol, smseztek is mar a heten, kivalo a kapcsolat kozottuk. SP ugyanigy beszelt rola, mindenki tudja, hogy Brady mennyire jo.

en szemely szerint egyedul Bradytol felek, nagyon sok ckket es elemzest elolvasva az egyetlen realisnak tuno forgatokonyv a Tampa gyozelmere az Bradytol egy kozel tokeletes meccs, ahol shootoutban nyer a Bucs. (persze barmikor elofordulhat egy teljesen mas forgatokony, ez a rajatszas, de papiron ez a helyzet)

egyszeruen a Saintsnek nagyon jo matchup a Bucs a palya legtobb pontjan, es elvileg coachingban is nagy a foleny a Saints javara. fontos lenne, hogy a tegnap nem edzo Taysom Hill, Latavius Murray es a limitaltan visszatero Trey Hendrickson tudjak vallalni a jatekot.

en nagyon csalodott lennek, ha nem tudnank sikerrel venni ezt az akadalyt. ki kell jonnie, hogy a Saints jobb csapat egy jobb edzoi gardaval. a tippem egy 3-7 pontos Saints gyozelem.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Belsős infó. Amúgy a hétvegi meccsen is mondtak, hogy már bejelentették, úgyhogy őszintén nem kerestem rá. De kiindulva az állapotából, igencsak meglepne, ha nem így lenne (de mindenhol csak biztosra veszik, bejelentés még nem volt, szóval átírtam feltételes módra azért^^)

Viszont jók ezek a beszologatasok Bradynek, az mindig sikeres szokott lenni 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Az nso.hu-n mar kesz tenykent irjak hogy Brees nem jatszik a kovetkezo szezonban.
Wyatt kitol tudja?
Kájzerszóze
Nso... jó hogy nem a Blikk 😊 sehonnan ezt olvasták az indexen meg a 24.hu-n és ennyi.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Az nso.hu-n mar kesz tenykent irjak hogy Brees nem jatszik a kovetkezo szezonban.
Wyatt kitol tudja?



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hanggal...! 😀

 twitter.com/FrankCaliendo/status/1349171741617111040

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 914 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erdekesseg: 2017 ota a Walter Payton dij korabbi, aktiv nyertesei viselhetik a mezukon a felvarrot. Breesnek is van:

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 983 — Egyéb témák lakó
CJGJ tipik az a játékos, akit mindenki utál, de ha a saját csapatához kerül, kedvenc lesz 😀
Én csípem, nem csak a játéka miatt.
atapapa
A kedvencem, amikor Brady-nek is beszólt (nagyon helyesen amúgy).


Proxyi
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/137554686_1032915103859220_2943308347218301983_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=104&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=RvW39wgHmSEQ7kNvgHTJCPr&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=Angc6OwXzRjApW66PfdH7Y9&oh=00_AYBYh3TUxvL61NdpGkEhisV_NTbBZyI3S8nun5-m6rJaww&oe=66F73732
Saints Fan Page on Instagram: "Chauncey lives rent free in Brady’s head 😂 *brady’s response “f*ck you 22, you little b*tch”"
4,827 likes, 167 comments - whodatsnation on January 12, 2021: "Chauncey lives rent free in Brady’s head 😂 *brady’s response “f*ck you 22, you little b*tch”".

több mint 3 éve
Proxyi 79
CJGJ tipik az a játékos, akit mindenki utál, de ha a saját csapatához kerül, kedvenc lesz 😀
Én csípem, nem csak a játéka miatt.
atapapa
A kedvencem, amikor Brady-nek is beszólt (nagyon helyesen amúgy).