New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
És 5k-ra meg is büntették Kamara a cipők miatt... amik egyébként jó eséllyel mennek majd Cantonba...

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Azt lehet tudni hogy általában mi alapján döntenek az időpontokról?mitol lesz egy meccs szombati vagy vasárnapi? Van valami rendszer vagy a kommisszár dönt és jónapot 😊
MC12
Ez a döntés elsősorban a TV-társaságok jogköre. Azt már leosztották h kié melyik idősáv:
NFL WILD CARD PLAYOFF TV SCHEUDLE
DATE GAME TIME ET TV
Sat, 1/9 - 1:00pm ESPN/ABC
Sat, 1/9 - 4:40pm CBS
Sat, 1/9 - 8:15pm NBC
Sun, 1/10 - 1:00pm FOX
Sun, 1/10 - 4:40pm CBS
Sun, 1/10 - 8:15pm NBC

A 4-csapatos WC-hétvégéken mindig az NBC választhatott először, mert övék volt a szombat esti meccs, hogy most 6 meccsnél ez hogyan módosul, azt nem tudom.
Az kb. még fix h a Seattle meccse nem lesz korai révén, hogy az a nyugati parton van, pláne h a mostani állás szerint ugye csoportriválissal, a Rams-szel mérkőznének. Ezen kívül jelen állás szerint a Steelers-Ravens lenne még a csoportellenfelek közötti WC-meccs. Szal sztem ez a 2 lenne a 2 esti.
A jelen párosításokkal én erre a TV schedule-re tippelnék:
Sat, 1/9 - 1:00pm ESPN/ABC CHI @ NO
Sat, 1/9 - 4:40pm CBS CLE @ BUF
Sat, 1/9 - 8:15pm NBC BAL@PIT
Sun, 1/10 - 1:00pm FOX TB @ WAS
Sun, 1/10 - 4:40pm CBS MIA @ TEN
Sun, 1/10 - 8:15pm NBC LAR @ SEA

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101





empty taxi
Azt lehet tudni hogy általában mi alapján döntenek az időpontokról?mitol lesz egy meccs szombati vagy vasárnapi? Van valami rendszer vagy a kommisszár dönt és jónapot 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101
Ez nagyon hiányzott...

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ehh...

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Remek hir.....



több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
BÚÉK!!!!



több mint 3 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Boldog újévet kívánok mindenkinek 😃


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Boldog, PO győzelmekben gazdag új évet minden Saints fannak! 😀


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
CGJ Covid IR en, ha pozitív a tesztje akkor elvileg kihagyja a PO első meccsét


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101
Kamara értékeléséről annyit, hogy a PFF a hétvégén se a hét csapatába nem választotta be (Gaskin került be, a Miamiból), se 90.0 feletti grade-et nem adott neki... (kapott ellenben Ramczyk és Cam Jordan)
Rutin
Ez komoly? 😊 vicc....tehát 6 td meg 172 yard nem elég oké 😊

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
röhej



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kamara értékeléséről annyit, hogy a PFF a hétvégén se a hét csapatába nem választotta be (Gaskin került be, a Miamiból), se 90.0 feletti grade-et nem adott neki... (kapott ellenben Ramczyk és Cam Jordan)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Andris10 37
Mióta a liga ennyire pass-happy lett, azóta ez a folyamat megállíthatatlan. Azért volt szomorú, hogy Brees elsőre nem döntötte meg Marino rekordját, mert akkor még más szabályok voltak. Azóta már Wilson is tud 5k szezont.

És ma már itt tartunk, a világ legigazságtalanabb dolga, hogy a Kapitány sosem kapott MVP-t...
Gyurma Pappa
Azt a 2009-es szon végit még mindig nem nagyon értem, de 2011-ben is jobban megérdemelt volna szerintem mint Rodgers.
5400 yarddal, 46 td-vel, 13 nyert meccsel nem lehet mvp címet nyerni...
kapitnono
2009 egyértelműen Manningnek szólt (elképzelhető, ha akkor nyernek, nem sokat marad már a ligában), 2011 a mai napig az érthetetlen. Az volt a liga történetének egyik legjobb, ha nem a legjobb O-ja. Szerintem Brees hanyagolása mögött az van, hogy ő Payton óta ekkora HoF kaliber, illetve hogy alapvetően kis csapatokban (piacokon) játszott. Manning ugye családi dinasztia, Rodgers meg a Packersben játszik, ami meg NFL történelem.

Nem tudom, ezek ilyen gondolatfoszlányok, amik foroghattak a szavazók fejében.
Gyurma Pappa
Azért is érthetetlen a 2011-es év, mert - ha lehet hinni a wikinek - 10(!!!) különböző kategóriában is NFL rekordot ért el.

Az OPOY-t azonban megkapta abban az évben.

Szerkesztette: Andris10
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mióta a liga ennyire pass-happy lett, azóta ez a folyamat megállíthatatlan. Azért volt szomorú, hogy Brees elsőre nem döntötte meg Marino rekordját, mert akkor még más szabályok voltak. Azóta már Wilson is tud 5k szezont.

És ma már itt tartunk, a világ legigazságtalanabb dolga, hogy a Kapitány sosem kapott MVP-t...
Gyurma Pappa
Azt a 2009-es szon végit még mindig nem nagyon értem, de 2011-ben is jobban megérdemelt volna szerintem mint Rodgers.
5400 yarddal, 46 td-vel, 13 nyert meccsel nem lehet mvp címet nyerni...
kapitnono
2009 egyértelműen Manningnek szólt (elképzelhető, ha akkor nyernek, nem sokat marad már a ligában), 2011 a mai napig az érthetetlen. Az volt a liga történetének egyik legjobb, ha nem a legjobb O-ja. Szerintem Brees hanyagolása mögött az van, hogy ő Payton óta ekkora HoF kaliber, illetve hogy alapvetően kis csapatokban (piacokon) játszott. Manning ugye családi dinasztia, Rodgers meg a Packersben játszik, ami meg NFL történelem.

Nem tudom, ezek ilyen gondolatfoszlányok, amik foroghattak a szavazók fejében.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mióta a liga ennyire pass-happy lett, azóta ez a folyamat megállíthatatlan. Azért volt szomorú, hogy Brees elsőre nem döntötte meg Marino rekordját, mert akkor még más szabályok voltak. Azóta már Wilson is tud 5k szezont.

És ma már itt tartunk, a világ legigazságtalanabb dolga, hogy a Kapitány sosem kapott MVP-t...
Gyurma Pappa
Azt a 2009-es szon végit még mindig nem nagyon értem, de 2011-ben is jobban megérdemelt volna szerintem mint Rodgers.
5400 yarddal, 46 td-vel, 13 nyert meccsel nem lehet mvp címet nyerni...


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mióta a liga ennyire pass-happy lett, azóta ez a folyamat megállíthatatlan. Azért volt szomorú, hogy Brees elsőre nem döntötte meg Marino rekordját, mert akkor még más szabályok voltak. Azóta már Wilson is tud 5k szezont.

És ma már itt tartunk, a világ legigazságtalanabb dolga, hogy a Kapitány sosem kapott MVP-t...

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101
Kamarának van esélye az OPOY-re?

Among NFL RBs, Alvin Kamara is:

1st in Touchdowns - 21
1st in Receiving Yards - 756
1st in Receptions - 83
2nd in Total First Downs - 93
3rd in All-Purpose Yards - 1,732
Andris10
RB nem lesz OPOY. Tavaly MT címe is óriási meglepetés volt.
Gyurma Pappa
Igazából egy normális világban Kamarának az mvp címert kellene versenyben lennie. Az ugye arról szól (kéne szólnia), hogy ki az a a játékos, aki a telejesitményével alapvetően meghatározza a csapata általános teljesítményét, mennyi értèket ad hozzá a csapathoz, függetlenül a pozíciójától (bármelyik irányító dobhat nagyon jól és okosan, ha szarok ez elkapók nem lesznek jó számai). És mindezek mellett hány győzelmet szereztek összesen. Ilyen alapon idén Rodgers - Kelce - Henry - Kamara és mondjuk Mahomes között kéne ennek eldőlnie. De az is biztos, hogy ha a két fentebbi irányító kapja az opoy és mvp címeket az mélyen igazságtalan lesz, minimum Kelce-vel szemben (még ha ő nálam inkább egy hamis wr mint te). Lehet mondani, hogy a futásnál az o-fal a lényeg és bárki elfutkoraszik egy jó o-fal mögött, de erre meg azt mondom, hogy DevanteAdamseknek meg Kelce-knek azért könnyebb 1000+ yardokat dobálni irányítóként mintha a liga aljának kéne passzolnod. Az elmúlt években az irányítók látványosan elkezdtek túlértékeltek lenni az NFLben a futók meg alul. De ahogy volt ez fordítva úgy lesz ez máshogy is majd, lehet, hogy 20 év múlva de ez sem örök 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Kamarának van esélye az OPOY-re?

Among NFL RBs, Alvin Kamara is:

1st in Touchdowns - 21
1st in Receiving Yards - 756
1st in Receptions - 83
2nd in Total First Downs - 93
3rd in All-Purpose Yards - 1,732
Andris10
RB nem lesz OPOY. Tavaly MT címe is óriási meglepetés volt.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Kamarának van esélye az OPOY-re?

Among NFL RBs, Alvin Kamara is:

1st in Touchdowns - 21
1st in Receiving Yards - 756
1st in Receptions - 83
2nd in Total First Downs - 93
3rd in All-Purpose Yards - 1,732
Andris10
Szerintem nem nagyon, max ha az 1000 futott, elkapott yard összejött volna neki akkor talán


több mint 3 éve
Andris10 37
Kamarának van esélye az OPOY-re?

Among NFL RBs, Alvin Kamara is:

1st in Touchdowns - 21
1st in Receiving Yards - 756
1st in Receptions - 83
2nd in Total First Downs - 93
3rd in All-Purpose Yards - 1,732
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Saints home opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
Dallas
New York Giants
Buffalo
Miami
Green Bay

Saints road opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
New England
Seattle
New York Jets
Philadelphia
Washington
Rutin
Igen akartam én is linkelni, hogy a jövő év se egy leány álom sorsolás szempontjából....
MC12
Green Bay meg Seattle szerintem elfér az NFC East mellett az idei formát nézve.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 101
Saints home opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
Dallas
New York Giants
Buffalo
Miami
Green Bay

Saints road opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
New England
Seattle
New York Jets
Philadelphia
Washington
Rutin
Igen akartam én is linkelni, hogy a jövő év se egy leány álom sorsolás szempontjából....

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.