New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kwon fájó veszteség, így valszeg cut lesz a vége, pedig nagyon megnézném Davis-el egy teljes szezonon át.
Reméljük mindenki felépül PO-ra. Brees már egész bíztató volt szerintem.
nemethbence55
Kwon szerintem amúgy is cut lett volna, mert bőven 10 millió felett keresne jövőre, ami most nagyon nem fért volna bele nekünk sajnos, pedig Davis mellett elég jó teljesítményt nyújtott
kapitnono
Hát igen, de nagyon jó lenne ha valahogy beférne ő is, igaz Williams és Hendrickson egyértelműen előtte van, de igazából csak ők 3-an vannak akikkel kéne hosszabbítani, mert pl Jared Cook teljesen felesleges.
Szerintem Loomis valahogy összehozza.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mit gondoltok SP azon döntéséről, h egy 91 éves rekordbeállítás küszöbén futtat egy td-t a csereirányítóval?
Biztos, h egy ilyen történelmi pillanatban kell a nevelőcélzatú szempontokat érvényre juttatni, a “ kollektíva mindenek felett” elv értelmében? Mert másra nem tudok gondolni...

Egyébként ha nem lett volna meg a 6., akkor ez egy nagyon kontraproduktív döntés lett volna.
Andris10
Ok
több mint 3 éve
Andris10 37
Mit gondoltok SP azon döntéséről, h egy 91 éves rekordbeállítás küszöbén futtat egy td-t a csereirányítóval?
Biztos, h egy ilyen történelmi pillanatban kell a nevelőcélzatú szempontokat érvényre juttatni, a “ kollektíva mindenek felett” elv értelmében? Mert másra nem tudok gondolni...

Egyébként ha nem lett volna meg a 6., akkor ez egy nagyon kontraproduktív döntés lett volna.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Kwon fájó veszteség, így valszeg cut lesz a vége, pedig nagyon megnézném Davis-el egy teljes szezonon át.
Reméljük mindenki felépül PO-ra. Brees már egész bíztató volt szerintem.
nemethbence55
Kwon szerintem amúgy is cut lett volna, mert bőven 10 millió felett keresne jövőre, ami most nagyon nem fért volna bele nekünk sajnos, pedig Davis mellett elég jó teljesítményt nyújtott


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kwon fájó veszteség, így valszeg cut lesz a vége, pedig nagyon megnézném Davis-el egy teljes szezonon át.
Reméljük mindenki felépül PO-ra. Brees már egész bíztató volt szerintem.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Sean szokásos jó kedvvel ünnepelt 😁



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Vajon miért nem hagyta hogy Kamara meg fussa Hill helyett a td-t? 😊 ezen fog lovagolni minden szakértő 😊 amúgy a kérdés jogos is lehet, habár ha azt meg futja akkor meg szerintem az utolsóra nem engedi vissza Payton, hiszen cost/benefit alapon ott már ne a jelenleg egyetlen über fegyverem rohangáljon. Szerintem ezért is nem engedte ott be, a végén meg szóltak neki fülesen hogy ugyan engedd már vissza Sean, had legyen NFL rekord jó? 😊)))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 978
Jobbulast Kwonnak!
Köszi a Karacsonyra kapott ajandekot es a majd' 100eves rekord beallitasat😁
Atlantaban mikor latnak ilyet???
Kájzerszóze
Latnak ott eleg rekordot a folyamatos +20 pontos elonyrol valo veszites tudomanyaban. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Jobbulast Kwonnak!
Köszi a Karacsonyra kapott ajandekot es a majd' 100eves rekord beallitasat😁
Atlantaban mikor latnak ilyet???



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Alexander achillese elszakadt, IR 😕
Gyurma Pappa
Annnyira sajnálom az ilyen játékosokat...egy szezonban jut nekik 5-6-8 meccs ahol jók vagy kva jók és menetrendszerűen jön valami sérülés..

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
zsinorban negyedszer NFC South bajnok a csapat, becsuljuk meg ezt az idoszakot, paratlan ez a franchise tortenelmeben.

az alapszakaszbol hatralevo meccsekkel kapcsolatban erdekes kettoseg van bennem: jo lenne az elso seed, de keves eselyt latok ra. lehetseges, hogy jobban jarnank, ha mar ezen a heten eldolne, hogy a Packers az elso kiemelt, es az utolso forduloban mindenki pihenne. ebben az esetben tobb mint 2 hete lenne felepulni mindenkinek es ujult erovel nekimenni a rajatszasnak.

Kwon kiesese nagyon fajo, kivaloan teljesitett az erkezese ota, de ha rajta kivul csak Trequan nem lenne bevetheto a rajatszas elso fordulojaban (erre minden esely megvan), akkor azt hiszem azzal meg elbirna a csapat papiron.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Alexander achillese elszakadt, IR 😕

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
NFC Dél bajnokok:
- Saints 7x
- Panthers 5x
- Falcons 4x
- Bucs 3x

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Vicces, hogy a védelem még a bekapott 33 pont ellenére sem volt bűn rossz. Nem is értem. Össze kell kapni az egységet, ennyire terített betli senki nem lesz a PO-ban...

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
zsebben (sorban) a 4. div-győzelem 😉
Kamarának jó egészséget

Szerkesztette: atapapa

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Smith is IR, de legalább Callawayt aktiváltuk IR ről.
Vikings ellen pedig nem játszik Williams, Easton de Peat sem valószínű hogy játszik.


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Boldog Karacsonyt!



több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Who Dat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Ezen a hétvégén sem maradunk egyébként újabb rekord nélkül, Brees lehet az első, aki átlépi a 80.000 passzolt yardot, ehhez mindösszesen 154 yardra van szüksége.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Ha nyerünk pénteken, akkor megnyerjük a divíziót ÉS kiütjük a Vikingset a PO-ból.

Már csak a Ramset kell elkerülni valahogy 🤔
Gyurma Pappa
Hova akartok még jobban kiütni? 🙂
Olyan szinten vagyunk padlón, hogy azon imádkozom, hogy ne 0-4 legyen a szezon vége (a Lionst hátha elkapjuk még valahogy) és hogy ne verjetek minket bucira.
A gáz az tényleg az, hogy olyan maci csapat fog a rájátszásba menni, amelyik szerintem nem jobb, mint mi. 🙄 Persze mi sem vagyu k PO csapat idén.
Na mindegy. Marad nekünk továbbra is "a majd jövőre talán".
PatrickSKOL
Nekünk ti mostanában elég mumus vagytok, bármilyen formában is legyetek. Meg azért nálunk is lesznek bőven sérülések főleg elkapó oldalon, meg aztán Brees is ki tudja milyen formában lesz. Szóval én még a győzelmet sem gondolnám biztosra


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ha nyerünk pénteken, akkor megnyerjük a divíziót ÉS kiütjük a Vikingset a PO-ból.

Már csak a Ramset kell elkerülni valahogy 🤔
Gyurma Pappa
Hova akartok még jobban kiütni? 🙂
Olyan szinten vagyunk padlón, hogy azon imádkozom, hogy ne 0-4 legyen a szezon vége (a Lionst hátha elkapjuk még valahogy) és hogy ne verjetek minket bucira.
A gáz az tényleg az, hogy olyan maci csapat fog a rájátszásba menni, amelyik szerintem nem jobb, mint mi. 🙄 Persze mi sem vagyu k PO csapat idén.
Na mindegy. Marad nekünk továbbra is "a majd jövőre talán".
PatrickSKOL
Ez inkább önirónia akart lenni, mint hogy titeket fikázzak 😊

Matematikai értelemben egyébként igaz a fenti hsz

több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 385
Ha nyerünk pénteken, akkor megnyerjük a divíziót ÉS kiütjük a Vikingset a PO-ból.

Már csak a Ramset kell elkerülni valahogy 🤔
Gyurma Pappa
Hova akartok még jobban kiütni? 🙂
Olyan szinten vagyunk padlón, hogy azon imádkozom, hogy ne 0-4 legyen a szezon vége (a Lionst hátha elkapjuk még valahogy) és hogy ne verjetek minket bucira.
A gáz az tényleg az, hogy olyan maci csapat fog a rájátszásba menni, amelyik szerintem nem jobb, mint mi. 🙄 Persze mi sem vagyu k PO csapat idén.
Na mindegy. Marad nekünk továbbra is "a majd jövőre talán".

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ha nyerünk pénteken, akkor megnyerjük a divíziót ÉS kiütjük a Vikingset a PO-ból.

Már csak a Ramset kell elkerülni valahogy 🤔

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 354
Ha csak magyar sport lenne a szamolgatás, nem lenne PO generátor.
Úgy érzem, az amcsik sokkal jobban a számok bűvöletében élnek.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
nem, ez csak az egyik forgatokonyv.
ha nyerunk ketszer es a seahawks is nyer ketszer, akkor eleg ha a bears veri a packerst. (ebben az esetben a titans elleni meccsuk teljesen tet nelkuli)
mate93
Való igaz a hármas holtverseny miatt akkor miénk az első hely,én csak a GB el számoltam.
kapitnono
Vajon az NFL hasonlít a magyar focira vagy a magyar foci az NFL-re? 😊 a magyar fociban is mindíg megy a matek a végén...Ha legalább 3-al megverjük Andorrát és Norvégia kikap Dániától miközben a Svédek maximum X-elnek a Lettekkel, akkor csoportmásodikként selejtezhetünk 😊😊😊
MC12
Igaz nincs értelme ennyire számolgatni, PO megvan azt kell legyőzni aki jön
kapitnono
Igazad van, de én egybként imádom ezt csinálni simán elvagyok 1-2 órát a PO generátorral 😊 😊 csak azt hittem ez a számolgatás amolyan magyar sport. 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.