New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
nem, ez csak az egyik forgatokonyv.
ha nyerunk ketszer es a seahawks is nyer ketszer, akkor eleg ha a bears veri a packerst. (ebben az esetben a titans elleni meccsuk teljesen tet nelkuli)
mate93
Való igaz a hármas holtverseny miatt akkor miénk az első hely,én csak a GB el számoltam.
kapitnono
Vajon az NFL hasonlít a magyar focira vagy a magyar foci az NFL-re? 😊 a magyar fociban is mindíg megy a matek a végén...Ha legalább 3-al megverjük Andorrát és Norvégia kikap Dániától miközben a Svédek maximum X-elnek a Lettekkel, akkor csoportmásodikként selejtezhetünk 😊😊😊
MC12
Igaz nincs értelme ennyire számolgatni, PO megvan azt kell legyőzni aki jön


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
nem, ez csak az egyik forgatokonyv.
ha nyerunk ketszer es a seahawks is nyer ketszer, akkor eleg ha a bears veri a packerst. (ebben az esetben a titans elleni meccsuk teljesen tet nelkuli)
mate93
Való igaz a hármas holtverseny miatt akkor miénk az első hely,én csak a GB el számoltam.
kapitnono
Vajon az NFL hasonlít a magyar focira vagy a magyar foci az NFL-re? 😊 a magyar fociban is mindíg megy a matek a végén...Ha legalább 3-al megverjük Andorrát és Norvégia kikap Dániától miközben a Svédek maximum X-elnek a Lettekkel, akkor csoportmásodikként selejtezhetünk 😊😊😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 354
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gyurma Pappa
De ha mi is és a SEA is kettőt nyer még, a Pacs pedig veszít a TEN ellen, akkor miért nem mi leszünk a no1.?
Rutin
Ha a Packers veri a Bears-t, akkor holtverseny esetén (márpedig ez esetben max. holtverseny tudnak kihozni a többiek) is neki lesz a.legjobb konferencián belüli mérlege, ha jól tudom.
gbol
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
A lényeg az, hogy a Saints-nek kétszer nyernie kell ÉS a Packersnek ki kell kapnia a Bears-től. Ebben az esetben lehet csak meg a Saintsnek a #1 seed.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
nem, ez csak az egyik forgatokonyv.
ha nyerunk ketszer es a seahawks is nyer ketszer, akkor eleg ha a bears veri a packerst. (ebben az esetben a titans elleni meccsuk teljesen tet nelkuli)
mate93
Való igaz a hármas holtverseny miatt akkor miénk az első hely,én csak a GB el számoltam.


több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.
kapitnono
nem, ez csak az egyik forgatokonyv.
ha nyerunk ketszer es a seahawks is nyer ketszer, akkor eleg ha a bears veri a packerst. (ebben az esetben a titans elleni meccsuk teljesen tet nelkuli)
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gyurma Pappa
De ha mi is és a SEA is kettőt nyer még, a Pacs pedig veszít a TEN ellen, akkor miért nem mi leszünk a no1.?
Rutin
Ha a Packers veri a Bears-t, akkor holtverseny esetén (márpedig ez esetben max. holtverseny tudnak kihozni a többiek) is neki lesz a.legjobb konferencián belüli mérlege, ha jól tudom.
gbol
Mi csak akkor lehetünk elsők ha mi nyerjük az utolsó kettőt, ti meg kikaptok kétszer.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Peat 😀
Én kérek elnézést hogy odakerült
atapapa
100% trolling

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pro bowl is a joke.

Nem baj, Davis kiírta, hogy ez extra motiváció neki. A gyűrű egy fokkal fontosabb
Gyurma Pappa
Így van... Rá kell menni, hogy a beszavazott öt se érjen rá a ProBowl napján...
Rutin
Idén nincs Pro Bowl csak megtartották a szavazást (Ugye trade-eknél is van olyan kondíció h ha a játékos PB-ba megy, magasabb pick jár érte ill. a szerződésekben is vannak bónuszok, amik a Pro Bowlért járnak).
empty taxi
Fúúú, tényleg... Elfelejtettem.
Van helyette járvány...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Pro bowl is a joke.

Nem baj, Davis kiírta, hogy ez extra motiváció neki. A gyűrű egy fokkal fontosabb
Gyurma Pappa
Így van... Rá kell menni, hogy a beszavazott öt se érjen rá a ProBowl napján...
Rutin
Idén nincs Pro Bowl csak megtartották a szavazást (Ugye trade-eknél is van olyan kondíció h ha a játékos PB-ba megy, magasabb pick jár érte ill. a szerződésekben is vannak bónuszok, amik a Pro Bowlért járnak).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 354
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gyurma Pappa
De ha mi is és a SEA is kettőt nyer még, a Pacs pedig veszít a TEN ellen, akkor miért nem mi leszünk a no1.?
Rutin
Ha a Packers veri a Bears-t, akkor holtverseny esetén (márpedig ez esetben max. holtverseny tudnak kihozni a többiek) is neki lesz a.legjobb konferencián belüli mérlege, ha jól tudom.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Peat 😀
Én kérek elnézést hogy odakerült

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
Demario Davis, Armstead, Hendrickson es Kamara - nekik kerdes nelkul bent kellett volna lenniuk (hihetetlen, hogy DD mennyire alulertekelt amugy, evek ota top 3 LB a ligaban es nem kapta meg az ezzel jaro elismertseget tovabbra sem)

Cam Jordan, Onyeamata, Ramczyk - ok a hataron teljesitettek szerintem

Lattimore bekeruleset szerintem egyikunk sem erti... 😀 Talentben mindenkepp ott lenne a helye, de ez sokszor nem parosult megfelelo teljesitmennyel az idei szezonban
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Idén Jordant is a neve vitte be sztem, viszont így pl Hendrickson kimaradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem is meglépné, de ez nem fog megtörténni, mert oké Brees az egyik legszarabb meccsét hozta. DE 250+ yard + 3 TD, 0 elkapókkal úgy hogy ne felejtsük 11 borda törése volt 4-5 hete.
Szerintem felfogja magát szívni amennyire kell, nyilván nem fog 500+ yardokat hozni, de ha visszajön Thomas akivel nagyon értik egymást akkor lefogják tudni menedzselni a meccset annyira hogy nyerjünk.
nemethbence55
Én is ebben beízok csak sajnos ha a közeljövőt nézzük a 2017-es PO óta nem volt olyan meccsünk a PO-ban ahol az O ne játszott volna a meccs jó részében siralmasan, és ne a legvégén próbálta volna megnyerni mindig a meccset. És ezt azért nem lehet csak a sérülésekre fogni.
kapitnono
Persze ez teljesen igaz, de hát reménykedni kell, tavaly amit nem értettem hogy a Griffen-Hunter páros zabált meg minket ahol a két legjobb O-line játékosunk volt/van. Idén is ettől félek, hogy a fal összefog omlani.
Nagyon sok fog azon múlni, hogy Thomas és Brees mennyire értik majd meg egymást, mert látni lehetett hogy tegnap nem volt senki aki eltudott volna akár egy slant útvonalon szakadni a védőjétől. Cook hisztije is egy vicc volt kövi playben pont egy ilyen útvonalon célozta meg Brees és dropolt is.
Lényeg a lényeg hogy szerintem senki sem léphet esélyesként ellenünk pályára és furcsa kimondani de ez a D miatt van, tegnap is ha nem Mahomes irányít akkor 2x kevesebb pontjuk lett volna és ahogy a Fűzővel kifelé -s srácok is leírták hogy sokszor gyötrelmesen tudtak haladni csak úgy hogy ott volt Kelce, Hill, Mahomes, Hardman.
Összességében bizakodhatunk, én legjobban attól félek hogy Green Bay-be megyünk mert ott hidegben a nyitott stadionban tényleg kevés esélyünk lesz.
nemethbence55
Én is a januári tundrától tartok a legjobban... A bizodalmam most abban van, hogy ha eljutunk oda (NFC döntő), akkor valszeg előttünk még a Divisional Round-ban vkinek szintén el kell mennie GB-be, és hátha képes győzni (mondjuk Seattle).

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Pro bowl is a joke.

Nem baj, Davis kiírta, hogy ez extra motiváció neki. A gyűrű egy fokkal fontosabb
Gyurma Pappa
Így van... Rá kell menni, hogy a beszavazott öt se érjen rá a ProBowl napján...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Pro bowl is a joke.

Nem baj, Davis kiírta, hogy ez extra motiváció neki. A gyűrű egy fokkal fontosabb

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Cam Jordan, Alvin Kamara, Terron Armstead, Marshon Lattimore, és Andrus Peat került be idén a Saintsből a Pro Bowl keretbe.

iktriad
Bár nagy jelentősége nincs, és mivel fan szavazás ezért mindig vannak WTF pickek, de hogy Hendrickson mint sack leader meg Davis mint jelenleg az egyik ha nem a legjobb formában lévő lb az egész ligában eléggé érthetetlen hogy nem került be, míg mondjuk Peat vagy Lattimore bent van, akiknek nem gyengén hullámzott a teljesítménye.


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Jordan, Alvin Kamara, Terron Armstead, Marshon Lattimore, és Andrus Peat került be idén a Saintsből a Pro Bowl keretbe.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Szerintem is meglépné, de ez nem fog megtörténni, mert oké Brees az egyik legszarabb meccsét hozta. DE 250+ yard + 3 TD, 0 elkapókkal úgy hogy ne felejtsük 11 borda törése volt 4-5 hete.
Szerintem felfogja magát szívni amennyire kell, nyilván nem fog 500+ yardokat hozni, de ha visszajön Thomas akivel nagyon értik egymást akkor lefogják tudni menedzselni a meccset annyira hogy nyerjünk.
nemethbence55
Én is ebben beízok csak sajnos ha a közeljövőt nézzük a 2017-es PO óta nem volt olyan meccsünk a PO-ban ahol az O ne játszott volna a meccs jó részében siralmasan, és ne a legvégén próbálta volna megnyerni mindig a meccset. És ezt azért nem lehet csak a sérülésekre fogni.
kapitnono
Persze ez teljesen igaz, de hát reménykedni kell, tavaly amit nem értettem hogy a Griffen-Hunter páros zabált meg minket ahol a két legjobb O-line játékosunk volt/van. Idén is ettől félek, hogy a fal összefog omlani.
Nagyon sok fog azon múlni, hogy Thomas és Brees mennyire értik majd meg egymást, mert látni lehetett hogy tegnap nem volt senki aki eltudott volna akár egy slant útvonalon szakadni a védőjétől. Cook hisztije is egy vicc volt kövi playben pont egy ilyen útvonalon célozta meg Brees és dropolt is.
Lényeg a lényeg hogy szerintem senki sem léphet esélyesként ellenünk pályára és furcsa kimondani de ez a D miatt van, tegnap is ha nem Mahomes irányít akkor 2x kevesebb pontjuk lett volna és ahogy a Fűzővel kifelé -s srácok is leírták hogy sokszor gyötrelmesen tudtak haladni csak úgy hogy ott volt Kelce, Hill, Mahomes, Hardman.
Összességében bizakodhatunk, én legjobban attól félek hogy Green Bay-be megyünk mert ott hidegben a nyitott stadionban tényleg kevés esélyünk lesz.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Szerintem is meglépné, de ez nem fog megtörténni, mert oké Brees az egyik legszarabb meccsét hozta. DE 250+ yard + 3 TD, 0 elkapókkal úgy hogy ne felejtsük 11 borda törése volt 4-5 hete.
Szerintem felfogja magát szívni amennyire kell, nyilván nem fog 500+ yardokat hozni, de ha visszajön Thomas akivel nagyon értik egymást akkor lefogják tudni menedzselni a meccset annyira hogy nyerjünk.
nemethbence55
Én is ebben beízok csak sajnos ha a közeljövőt nézzük a 2017-es PO óta nem volt olyan meccsünk a PO-ban ahol az O ne játszott volna a meccs jó részében siralmasan, és ne a legvégén próbálta volna megnyerni mindig a meccset. És ezt azért nem lehet csak a sérülésekre fogni.


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Szerintem is meglépné, de ez nem fog megtörténni, mert oké Brees az egyik legszarabb meccsét hozta. DE 250+ yard + 3 TD, 0 elkapókkal úgy hogy ne felejtsük 11 borda törése volt 4-5 hete.
Szerintem felfogja magát szívni amennyire kell, nyilván nem fog 500+ yardokat hozni, de ha visszajön Thomas akivel nagyon értik egymást akkor lefogják tudni menedzselni a meccset annyira hogy nyerjünk.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.
gabokocka
Ha ég a ház, payton el tudja e engedni breest és 19re lapot húzva bezavarni tysomot?
peach
gyakorlatilag tavaly a Vikes ellen ennek az előzetesét láthattuk.
Gyurma Pappa
Megnéztem, tyasom 23 snappet kapott a vikes ellen tavaly, abból mennyit volt fent egyszerre breesel? Inkább arra gondolok, hogy gyakorlatilag lecserélné e a hof qb-t ha baj van? Mert sajna benne van, hogy lesz. Rohadt nehéz kérdés, mindenesetre a szerződése azt mutatja, hogy payton bízik hillben. Amúgy még a borda sérülés miatt kommunikálni is lehetne úgy a dolgot, hogy ne járjon arc vesztéssel...
peach
Hill dobta meg a hosszút Harrisnek, utána meg futott egy 4x yardosat QB drawból. Tavaly fel sem merült igazából Brees lecserélése, de szerintem ha kell, akkor meglépi a több Hillt Payton.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.
gabokocka
Ha ég a ház, payton el tudja e engedni breest és 19re lapot húzva bezavarni tysomot?
peach
gyakorlatilag tavaly a Vikes ellen ennek az előzetesét láthattuk.
Gyurma Pappa
Megnéztem, tyasom 23 snappet kapott a vikes ellen tavaly, abból mennyit volt fent egyszerre breesel? Inkább arra gondolok, hogy gyakorlatilag lecserélné e a hof qb-t ha baj van? Mert sajna benne van, hogy lesz. Rohadt nehéz kérdés, mindenesetre a szerződése azt mutatja, hogy payton bízik hillben. Amúgy még a borda sérülés miatt kommunikálni is lehetne úgy a dolgot, hogy ne járjon arc vesztéssel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.
gabokocka
Ha ég a ház, payton el tudja e engedni breest és 19re lapot húzva bezavarni tysomot?
peach
gyakorlatilag tavaly a Vikes ellen ennek az előzetesét láthattuk.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.
gabokocka
így valahogy