NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Azt nem lehet mondani, h ne lennél naprakész a csapat történelmével kapcsolatban.
Egyébként engem meggyőztél, az aranyérem kiosztása került.
Andris10
max 20 meccset nem láttam élőben az elmúlt 14 évben, és max 5-6, amit csak összefoglalóban néztem meg. Ez az egy meccs, amire konkrétan emlékszem, és szerintem örökre bele is égett az agyamba 😀

több mint 3 éve
Andris10 37
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.
Gyurma Pappa
Prescott? Szinte Brees sztori 😊 szerződés körüli viták - súlyos sérülés....Nagyon kicsi esélyét látom persze meg a cap is...dehát elmékedni lehet 😊
MC12
Nem vagyok nagy híve Daknak, őszintén megmondva.
Gyurma Pappa
Burrow esetleg? Vagy komoly financiális akadályai vannak ezen projektnek?
Egyébiránt ha jól tudom, Brees az egyik példaképe, így álláspontom szerint előbb-utóbb átteszi a székhelyét New Orleansba.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Matthew Stafford johet. Varom😂



több mint 3 éve
Andris10 37
Sokkolnám a fórumtársakat az első félidő lőlapjával:

- punt
- missed fg.
- punt
- int.
- punt
- punt

Vajon benne van fenti adatsor a TOP3 gyalázatos meccskezdetben?
Andris10
A Rams ellen volt egy meccs, ahol Brees majdnem bukta a TD rekordot, 2011-ben. Azért is emlékszem ennyire, mert nagyon másnapos voltam, és elfelejtettem, hogy meccs van, aztán már csak az összefoglalót néztem, még rosszabbul lettem. A 3. negyedben, a védelem szerzett először pontot, és 10 mp-cel a vége előtt adott Brees egy passzt Moore-nak, és ezzel nem bukta a TD sorozat rekordot. Azon a meccsen még pick6 is volt a Ramsnak. Az ellenfél irányítóját úgy hívták, hogy A.J. Feeley. (Nyilván Steven Jackson futkosott egy keveset, de ez mindegy is)

Na, az a top1. Az a O minden idők egyik legjobb O-ja volt. Előtte héten 62-7-re vertük a (tankoló) Coltsot.

Utána 8-t nyertünk zsinórban.
Gyurma Pappa
Azt nem lehet mondani, h ne lennél naprakész a csapat történelmével kapcsolatban.
Egyébként engem meggyőztél, az aranyérem kiosztása került.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Sokkolnám a fórumtársakat az első félidő lőlapjával:

- punt
- missed fg.
- punt
- int.
- punt
- punt

Vajon benne van fenti adatsor a TOP3 gyalázatos meccskezdetben?
Andris10
A Rams ellen volt egy meccs, ahol Brees majdnem bukta a TD rekordot, 2011-ben. Azért is emlékszem ennyire, mert nagyon másnapos voltam, és elfelejtettem, hogy meccs van, aztán már csak az összefoglalót néztem, még rosszabbul lettem. A 3. negyedben, a védelem szerzett először pontot, és 10 mp-cel a vége előtt adott Brees egy passzt Moore-nak, és ezzel nem bukta a TD sorozat rekordot. Azon a meccsen még pick6 is volt a Ramsnak. Az ellenfél irányítóját úgy hívták, hogy A.J. Feeley. (Nyilván Steven Jackson futkosott egy keveset, de ez mindegy is)

Na, az a top1. Az a O minden idők egyik legjobb O-ja volt. Előtte héten 62-7-re vertük a (tankoló) Coltsot.

Utána 8-t nyertünk zsinórban.

több mint 3 éve
Andris10 37
Sokkolnám a fórumtársakat az első félidő lőlapjával:

- punt
- missed fg.
- punt
- int.
- punt
- punt

Vajon benne van fenti adatsor a TOP3 gyalázatos meccskezdetben?
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.
Gyurma Pappa
Prescott? Szinte Brees sztori 😊 szerződés körüli viták - súlyos sérülés....Nagyon kicsi esélyét látom persze meg a cap is...dehát elmékedni lehet 😊
MC12
Nem vagyok nagy híve Daknak, őszintén megmondva.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.
Gyurma Pappa
Prescott? Szinte Brees sztori 😊 szerződés körüli viták - súlyos sérülés....Nagyon kicsi esélyét látom persze meg a cap is...dehát elmékedni lehet 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Ez van, így nem lehet kimenni egy első félidőre. Vannak olyanok, hogy "jókor jött a pofon", reméljük ez ilyen.

Green Bay - CAR - TEN - CHI
Nekünk - KANS - MIN - CAR

Nem tudom, nem érzem, hogy mi 3-at behúzunk és a Green Bay egyszer kikap. Illetve az lehet, hogy egyszer kikap, de egy vereség azért még nekünk is benne van.

Szerintem ez a pár meccs azért megmutatta, hogy Hill nem franchise irányító. Jó backup, hasznos kiegészítő ember, nagyon jó csapat-ember, de nem rá bízol 5-10 évet. Én továbbra is titkon Winstonban reményekedem, hogy Arians rendszere volt nagyobb hibás ott, nem Jamies, mert a drafton QB húzás nem Payton erőssége (persze rászolrulva se volt) 😊 hármat húzott az elmúlt 10 évben (5 évente megpróbálta 10-15-20) de egyik se evett meg sok sót a ligában még backupként se.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Jó, egyrészt egy rossz meccs miatt ne húzzuk már fel a zacskót 😊

Másrészt minden bizonnyal, ha tud, a KC ellen a kapitány játszani fog.

Harmadrészt ez egy trap game volt. Minden az Eagles felé pattant: jobban jöttek ki a bírói hibákból, ami nálunk belepattant a LB kezébe, azt CGJ elejtette, sorolhatnám.

Van ilyen. A második félidőt 21-7re hoztuk, és összesen engedtünk van 80 yardot. Most a FG nekünk nem ment be, a Chargers ellen nekik. És mindezt úgy, hogy tényleg szarul játszottunk.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én naív módon eddig hittem az NFC 1. kiemelésben, még úgy is ha jövő héten kikapunk a KC-től (mert a rákövetkező héten TEN @GB lesz), de most már elengedtem ezt az álmot...

Sőt, Hillel valójában a Vikings elleni meccsben sem hiszek, szóval 11-5-re, és NFC 3. kiemelésre számítok...

A kapitány meg mondjuk a PO-ra felépül.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Meg volt az idei szar meccs, amit nem nyertünk meg. Minden elromlott, az Eagles PO hangulatban játszott, mi meg félgőzzel sem, főleg az első félidőben. Nekik valószínűleg ez is volt a legfontosabb meccsük az évben...

Hillre nem bíznám rá a csapatot jövőre, az 5 sackből 3 egyértelműen az ő elbambulása volt, teljesen vállalhatatlanul nem dobott checkdownt vagy iramodott meg, akármi. Az előző meccsen, az Atlanta ellen is szerencsével nem dobott két INT-t, és össze is hozott két fumble-t, amit akkor ki lehetett bírni, de ma nem. Az INT is az ő hibája volt, gyakorlatilag hátba dobta Kamarát.

A D gyenge meccsére nincsenek szavak, mennyire csalódott vagyok, bár tudtam, hogy előbb-utóbb lesz egy szar meccsük. Kissé kibillentette az egyensúlyából a srácokat Hurts, bár igazán extra dolgot nem csinált, de mintha vakon lettek volna. A hosszú Sanders TD Alexander egyéni hibája volt, ezt részben a fumble-lel kompenzálta, de ha ott teszi a dolgát, akkor az egy futás 2 yardért, és max. 10-0-ával megyünk a félidőre, és meg is nyerjük a meccset.

Az első félidőben mind Payton, mind Allen le lettek meccselve, szépen kijöttek belőle, bár kellettek a sérülések az Eagles secondaryban is azért hozzá. Viszont arra, hogy 4 min O-ban miért sétálgatott a Hill és az egész offense, arra nincsenek szavak. Ez egyértelműen coaching mistake volt, ahogy a 4&2-re is az a passz játék, teljesen értelmezhetetlen vol.

Mindegy, én egy dolgot kérek a hétre: valaki szerelje meg Lutzot, mert nagyon fog hiányozni, most is nagyon hiányzott az a 3-6 pont, amit bent hagyott a meccsben. A hátralévő 3-ból elég egyet megnyerni, hogy megnyerjük a csoportot, jó lenne otthon játszani az első két meccset legalább. Mindhárom nehéz lesz szerintem, a Panthers nem fogja könnyen adni magát.

Nem akartam zebrázni, oda-vissza fújták a faszságokat, de az onside-dal felhatalmaztak 😀 A 2. félidős Eagles TD előtt minden kulcs blokk szabálytalan volt, ráadásul látványosan szabálytalan. De emiatt még nyerhettünk is volna.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
a végére azért a bírók tettek azért, hogy ne is legyen esélyünk, hogy miként adták oda az onside-t az Eaglesnek, az egy nagy talánya marad az NFL-nek

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
A kutyam ma hoztam haza. Nola a neve😊😉 remélem kiszurkolja a wint. Vonyit egy órája...
Kájzerszóze
ideje két kézzel securely elhelyezni az öledben.

enyém minden meccsen az ölemben karomon fekszik és bámulja a képernyőt 😀
briareos
Majd ha megfurdott a kis budos.... Vegre alszik. A meccsunk meg elment... Neztem a Fins meccset is, az is szar volt. Mi lesz a snf ma???



több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
A kutyam ma hoztam haza. Nola a neve😊😉 remélem kiszurkolja a wint. Vonyit egy órája...
Kájzerszóze
ideje két kézzel securely elhelyezni az öledben.

enyém minden meccsen az ölemben karomon fekszik és bámulja a képernyőt 😀

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
A kutyam ma hoztam haza. Nola a neve😊😉 remélem kiszurkolja a wint. Vonyit egy órája...



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Hát vannak ilyen meccsek. Igazából teljesen mindegy mi lesz a vége, nem lehet így kimenni a pályára, ahogy kijött mind a két csapategység. Le akarták tudni, látványosan azt a meccset, hát sikerült, az első félidőben.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Ha jól olvasom Armstead visszatér a koronás szabijáról!
Fattyu
Igen, már a hét elején lekerült a Covid IR-ről. Elvileg csak Patrob és Malcom Brown nem játszik biztosan, Harris kérdéses, mindenki más ott lesz tőlünk


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Ha jól olvasom Armstead visszatér a koronás szabijáról!

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
én nem számítok PO hangulatra a KC ellen, mint sokan, sőt kimondottan takarék meccset várok.
Gyurma Pappa
Jaja, ez lesz az a meccs, amikor mindkét HC lenyeli a playbookot. Andy Reid tényleg
Willie Parker
Ahhoz, hogy a KC átvegye a vezetést, a Steelersnek ki kell kapnia egy AFC ellenféltől, tehát jó eséllyel nem fognak kockáztatni egy számukra irreleváns meccsen, mint a Saints elleni. Az NFC-ben a Packers még játszik a Bears-szel, a Lions-szal (akik most fel fognak pörögni) és a Titans-szel is, mi meg csak a Vikings ellen játszunk PO szintű csapattal, szóval szerintem az előzetes várakozásokkal szemben ez lesz az a meccs, ahol mindkét csapat visszafogottan fog pályára lépni. (Az más kérdés, hogy szerintem a visszafogott szintje a KC-nak jobb, szóval én loss-t várok.)
Gyurma Pappa
Ó, hát az gyorsan bekövetkezik
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
én nem számítok PO hangulatra a KC ellen, mint sokan, sőt kimondottan takarék meccset várok.
Gyurma Pappa
Jaja, ez lesz az a meccs, amikor mindkét HC lenyeli a playbookot. Andy Reid tényleg
Willie Parker
Ahhoz, hogy a KC átvegye a vezetést, a Steelersnek ki kell kapnia egy AFC ellenféltől, tehát jó eséllyel nem fognak kockáztatni egy számukra irreleváns meccsen, mint a Saints elleni. Az NFC-ben a Packers még játszik a Bears-szel, a Lions-szal (akik most fel fognak pörögni) és a Titans-szel is, mi meg csak a Vikings ellen játszunk PO szintű csapattal, szóval szerintem az előzetes várakozásokkal szemben ez lesz az a meccs, ahol mindkét csapat visszafogottan fog pályára lépni. (Az más kérdés, hogy szerintem a visszafogott szintje a KC-nak jobb, szóval én loss-t várok.)

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
én nem számítok PO hangulatra a KC ellen, mint sokan, sőt kimondottan takarék meccset várok.
Gyurma Pappa
Jaja, ez lesz az a meccs, amikor mindkét HC lenyeli a playbookot. Andy Reid tényleg

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
én nem számítok PO hangulatra a KC ellen, mint sokan, sőt kimondottan takarék meccset várok.