NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
én nem számítok PO hangulatra a KC ellen, mint sokan, sőt kimondottan takarék meccset várok.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
A Philly ellen nem kell a főnök, Majd megy nélküle. Ha nyerünk, jóóó, ha nem, akkor nem fontos. Hill amúgy jól tolja, semmivel sem rosszabb mint a Főnök.... nem is lesz változás. KSövi meccs oké, majd a Chiefs ellen? Akkor is Hill lesz, mert nem kell kapkodni. Sokan csere irányítóval játszanak... Mi is. Egy TE, akirőll senki nem hiszi el hoy QB lehet. Mégis.... Majd kiderül. SP is tudja miért adott ekkora pénzt neki. WHO DAT!!!!!! A PO egy új bajnokság. Ott kell nyerni. Szerintem addig nem látjuk a 9est



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Kicsit előre tekintve a Phily elleni meccs után jön valószínűleg az év hátralévő részének az egik legjobban várt meccse a Kansas ellen.
Láttam két Kansas meccset idén (a Raiders és a Bucs elleni másodikokat) és elképesztő amit a levegőben tudnak, Mahomes durva pass rush ellen is kiváló és az elkapó gárda is elit. Futásban abszolút közepesek, nem ott fognak megverni minket.
Alapvetően lehet ellenük haladni támadásban, a védelmük is közepes de ezt bőven kompenzálja a támadósor. Kicsit olyan érzésem van őket nézve mint a 2010-es évek elejének Saintse, csak nekik kijutott egy közepes védelem nekünk meg liga alja volt 😊
Nem is az az igazi kérdés szerintem, hogy a D meg tudja-e fogni őket, hanem, hogy a támadók mire lesznek képesek? Valószínűleg lehetetlen vállalkozás 3-4 td alatt tartani őket, viszont mi a Tampa elleni második, és Denver elleni meccset leszámítva október elején a Lions ellen szereztünk utoljára 4 Td-t.
Mit vártok?
MC12
Én azt várom, hogy játszuk le a Phily meccset, lehetőleg győzelemmel. Amíg az nincs meg felesleges bármilyen számolgatás.
Aztán foglalkozom a Kansas meccsel.
Fattyu
Erről a meccsről előzetesen nemigen lehet mit mondani. Hurts-öt nem ismerjük (még az elkapói is alig 😊) a védelmük nem olyan rossz, Reagornak tetszik a neve, mindig a Trónok harca jut eszembe, aztán ennyi. Tipikusan olyan meccs amit nyilván nagyon meg kéne nyerni, nyilván mi vagyunk az esélyesek tehát nem lesz sima menet 😊)) de beszélni róla mérsékelten lehet.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurtsel rohamozunk 😛
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Kicsit előre tekintve a Phily elleni meccs után jön valószínűleg az év hátralévő részének az egik legjobban várt meccse a Kansas ellen.
Láttam két Kansas meccset idén (a Raiders és a Bucs elleni másodikokat) és elképesztő amit a levegőben tudnak, Mahomes durva pass rush ellen is kiváló és az elkapó gárda is elit. Futásban abszolút közepesek, nem ott fognak megverni minket.
Alapvetően lehet ellenük haladni támadásban, a védelmük is közepes de ezt bőven kompenzálja a támadósor. Kicsit olyan érzésem van őket nézve mint a 2010-es évek elejének Saintse, csak nekik kijutott egy közepes védelem nekünk meg liga alja volt 😊
Nem is az az igazi kérdés szerintem, hogy a D meg tudja-e fogni őket, hanem, hogy a támadók mire lesznek képesek? Valószínűleg lehetetlen vállalkozás 3-4 td alatt tartani őket, viszont mi a Tampa elleni második, és Denver elleni meccset leszámítva október elején a Lions ellen szereztünk utoljára 4 Td-t.
Mit vártok?
MC12
Én azt várom, hogy játszuk le a Phily meccset, lehetőleg győzelemmel. Amíg az nincs meg felesleges bármilyen számolgatás.
Aztán foglalkozom a Kansas meccsel.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kicsit előre tekintve a Phily elleni meccs után jön valószínűleg az év hátralévő részének az egik legjobban várt meccse a Kansas ellen.
Láttam két Kansas meccset idén (a Raiders és a Bucs elleni másodikokat) és elképesztő amit a levegőben tudnak, Mahomes durva pass rush ellen is kiváló és az elkapó gárda is elit. Futásban abszolút közepesek, nem ott fognak megverni minket.
Alapvetően lehet ellenük haladni támadásban, a védelmük is közepes de ezt bőven kompenzálja a támadósor. Kicsit olyan érzésem van őket nézve mint a 2010-es évek elejének Saintse, csak nekik kijutott egy közepes védelem nekünk meg liga alja volt 😊
Nem is az az igazi kérdés szerintem, hogy a D meg tudja-e fogni őket, hanem, hogy a támadók mire lesznek képesek? Valószínűleg lehetetlen vállalkozás 3-4 td alatt tartani őket, viszont mi a Tampa elleni második, és Denver elleni meccset leszámítva október elején a Lions ellen szereztünk utoljára 4 Td-t.
Mit vártok?
MC12
Szerintem a meccset alapvetően fogja befolyásolni, hogy hogyan fogunk akkor állni az NFC-n belül. Magyarul, hogy 1 vagy 2 meccs előnyünk lesz a Packers előtt.
Azt gondolom, hogy ha a Packers esetleg kikap most vasánap Detroitban (why not? Patricia már kirúgva), és ezáltal 2 győzelemnyi előnnyel megyünk neki a KC-meccsnek, akkor Payton nem igazán fogja erőltetni... és reális, hogy kikapunk. Én egyelőre ebben a forgatókönyvben bízom (hogy már ne igazán legyen fontos). 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Kicsit előre tekintve a Phily elleni meccs után jön valószínűleg az év hátralévő részének az egik legjobban várt meccse a Kansas ellen.
Láttam két Kansas meccset idén (a Raiders és a Bucs elleni másodikokat) és elképesztő amit a levegőben tudnak, Mahomes durva pass rush ellen is kiváló és az elkapó gárda is elit. Futásban abszolút közepesek, nem ott fognak megverni minket.
Alapvetően lehet ellenük haladni támadásban, a védelmük is közepes de ezt bőven kompenzálja a támadósor. Kicsit olyan érzésem van őket nézve mint a 2010-es évek elejének Saintse, csak nekik kijutott egy közepes védelem nekünk meg liga alja volt 😊
Nem is az az igazi kérdés szerintem, hogy a D meg tudja-e fogni őket, hanem, hogy a támadók mire lesznek képesek? Valószínűleg lehetetlen vállalkozás 3-4 td alatt tartani őket, viszont mi a Tampa elleni második, és Denver elleni meccset leszámítva október elején a Lions ellen szereztünk utoljára 4 Td-t.
Mit vártok?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Attol hogy unja a banant meg mast akar mar csinalni felmondhatna normalisan. Nem ugy hogy mindenkit megszivat...



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Greg Williams nem változik semmit. Ugyanez a stílusú playhívás került SF-ban 2011-ben a konferencia döntőnkbe. Szerintem neki jó eséllyel ez volt az utolsó állása az NFL-ben.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Ha sikerül legyőzni a Pantherst még, akkor a csoport 19 éves történetében, mi lehetünk az első csapat, aki 6-0-val zárja a csoporton belüli meccseket a szezonban


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Kíváncsian várom, hogy hogyan döntenek Paytonék, mert tegnap láttam a hírt, hogy Brees felépülése a vártnál jobban halad és akár az Eagles ellen is játszhat. Nyilván az nem kérdés hogy még nem aktiválják már csak elővigyázatosságból illetve Hill formája miatt sem, de inkább az a kérdés hogy a Chiefs ellen kit raknak majd be a kezdőbe. Abban az esetben ha Brees játszik és nem hozza a formát vagy csak nem működik vele a játék szerintem lefogják ültetni.
Egyébként valakit tudja hogy Cesar Ruiz-al mi történt mert nem láttam hogy sérült lenne, de mégsem játszott.
nemethbence55
Teljesen kizárt, hogy Breest leültessék ha kezd. Ahogy A-rodot, Bradyt vagy Mahomest sem ültetik le, ha 3 intet és 1 fumblit hoznak össze akkor sem. Legalábbis én nem emlékszem ilyenre, de majd megcáfolnak ha volt.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kíváncsian várom, hogy hogyan döntenek Paytonék, mert tegnap láttam a hírt, hogy Brees felépülése a vártnál jobban halad és akár az Eagles ellen is játszhat. Nyilván az nem kérdés hogy még nem aktiválják már csak elővigyázatosságból illetve Hill formája miatt sem, de inkább az a kérdés hogy a Chiefs ellen kit raknak majd be a kezdőbe. Abban az esetben ha Brees játszik és nem hozza a formát vagy csak nem működik vele a játék szerintem lefogják ültetni.
Egyébként valakit tudja hogy Cesar Ruiz-al mi történt mert nem láttam hogy sérült lenne, de mégsem játszott.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
ja és még valami
The @Saints are 8-0 without Drew Brees over the last 2 years.
atapapa
Ez Payton és Allen párosa. A csapatépítés, a game plan, minden össze van állva. Egyre kevésbé aggódok a post-Brees era miatt
Gyurma Pappa
Max a cap helyzet miatti keret változás lehet számukra fejvakarós.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
ja és még valami
The @Saints are 8-0 without Drew Brees over the last 2 years.
atapapa
Ez Payton és Allen párosa. A csapatépítés, a game plan, minden össze van állva. Egyre kevésbé aggódok a post-Brees era miatt

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
A 4. negyed hülyeségek és a zebrák meccsben tartották az Atlantát.
Addig minden egész jól működött. Dicséret

Hill is jó számokat hozott, sőt még jobb is lehetett volna, ha nincsenek a droppok. Aztán megkerültek a végére 😁
Az első 3 negyed Hilles produkciója már közelít az Én elvárásaihoz
Mivel csak közelít SP-ék dolgozzanak még rajta.

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
hogy a Saints social media részlegén mekkora trollok dolgoznak 😀

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
ja és még valami
The @Saints are 8-0 without Drew Brees over the last 2 years.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Kicsit túljátszotta magát Payton a második félidőben, totálisan kontroll alatt tartotta a meccset Hill, és Payton erre még rá akarta tenni egy lapáttal. Felesleges volt.

Ja, és PO baby!

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Sok függ attól hogy nyerünk-e ma. A Falcons vérszemet kapott szerintem, főleg a Tampa bénázása miatt is, van 0-nál nagyobb esélyük a rájátszásra.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Naná tudtam hogy pont ellenünk tér vissza, nem is vártam mást, nem mintha amúgy lett volna esélyünk....
dande
Szerintem nem kockáztatják még hogy játsszon, Chiefs ellen talán már lehetséges


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naná tudtam hogy pont ellenünk vissza tud térni, nem is vártam mást, nem mintha amúgy lett volna esélyünk....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Jenkins, Davenport, Callaway meg elég valószínű hogy Harris sem fog játszani a Falcons ellen.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Stills FA lett. Kell nekunk?
Kájzerszóze
Dehogy
Gyurma Pappa
Nagyon kéne mert van pár aláírt kártyám tőle saints mezben és nem ér túl sokat szóval vissza jöhetne hogy felmenjen az áruk 😊)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.