NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Senki nem adna érte annyit, hogy érdemes legyen elcserélni. A sérülés meg sérülés.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Sztem Thomas jovore mar nem lesz Saint.
Kájzerszóze
Egy problémás, mostanában sérülékeny wr akinek a szerződése még 21ben elég komoly? Nem hiszem, 22ben lehet, akkor már nem olyan nehéz pénzügyileg kivágni. Kivéve ha kapunk valami brutal ellenértéket, akkor lehet hogy megy jövőre ha kibékíthetetlen az ellentét.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Sztem Thomas jovore mar nem lesz Saint.



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Thomas IR, PO-ban tér vissza. Nem akkora baj ez.

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 680
Azért az valahol félelmetes ahol tart az orvostudomány, 11 bordája tört, összeesett a tüdeje, kihagyott négy hetet(!!!) és kezdő lesz egy olyan sportágban ahol a kontakt, a földrevitel szinte garantált és mindezt 100kiló+ Súlyú emberek teszik veled.
Egy átlagos embernek a többszörös Borda törés 6-8 hét pihenő aztán ha sportolni akar az még 1-3 hét és utána lájtosan elkezdheti tehát ideálisan 3 hónap a pihi 😊
Ilyenkor azt hiszem hogy ők már gépek nem emberek 😊
MC12
Azért egy átlagos ember azért kap több időt mert ki ne akarna több táppénzre menni, plusz neki nem kell sietni bőven lehet ráhúzni 1-2 biztonsági hetet.
Meg azért ha egy átlag emberen milliós fizetésű orvosok terapeuták dolgoznak az is sokat segít rajta.

De persze a természetbe ebből fel se épülne egy ember. Meg valószínűleg egy 25 éves atletikusabb játékos méghamarabb vissza jöhetett volna, még több fájdalom csillapitoval.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
MT13 viszont nem lesz, ahogy Easton és Brown sem.
Harris pedig kérdéses.
Fattyu
Nem ártott volna pedig ha a csapat legjobb elkapója is segíti Breest a viszatérésekor, de hátha nélküle is menni fog 😀


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
MT13 viszont nem lesz, ahogy Easton és Brown sem.
Harris pedig kérdéses.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Azért az valahol félelmetes ahol tart az orvostudomány, 11 bordája tört, összeesett a tüdeje, kihagyott négy hetet(!!!) és kezdő lesz egy olyan sportágban ahol a kontakt, a földrevitel szinte garantált és mindezt 100kiló+ Súlyú emberek teszik veled.
Egy átlagos embernek a többszörös Borda törés 6-8 hét pihenő aztán ha sportolni akar az még 1-3 hét és utána lájtosan elkezdheti tehát ideálisan 3 hónap a pihi 😊
Ilyenkor azt hiszem hogy ők már gépek nem emberek 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Lassan várható volt, hogy valaki megszólal ezügyben, mert IR-ről már aktiváltuk és egyik injury reportban sem szerepelt semmilyen formában, én ezek után számítottam rá, hogy ott lesz vasárnap.
És elvileg már múlt héten vasárnap az Eagles meccs előtt tudta mindenki az öltözőn belül is, hogy Brees kezd majd, mai világban durva, hogy tényleg nem szivárgott ki semmi a mai napig

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 292 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brees kezd.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nekem még abból az évből a Rams meccsen kívül a 49-ers elleni PO meccs ugrik be, ahol a pass rush eléggé szétszedte a falunkat, alig tudtunk haladni, ha sikerült is mindig elvesztettük a labdát.
Vagy mondjuk 2013-ban a Seahawks ellen is 1716-0 ra égtünk a félidőben, de akár a 2018-as Dallas elleni vagy a tavalyi Falcons elleni hazai meccsen is bűnrosszul játszott az egész csapat
kapitnono
Ezek teljesen más-más meccsek voltak, tbh. 😊
A 49ers elleni meccsen 6 eladott labda után jöttünk vissza, és 70 mp-cel a vége előtt vezettünk. Majd Greg Williams hívott egy 6 emberes blitzet, és Vernon Davist (az egyetlen embert, akitől tartani kellett) 1az1ben hagyta Harperrel. Az egy korszakos védelem volt, ellenük szenvedni nem volt akkora teljesítmény 😀
A 2013-as Seahawks egy szintén korszakos csapat volt, ahol mi masszív underdogok voltunk (a következő három évben PO-ba sem jutott a csapat, masszív 7-9-es idények voltak), és mégis visszajöttünk egy labdabirtoklásra (akkor kezdődtek a mai védelem alapjainak lerakása, és nem elsősorban ember anyagban, hanem jóval inkább inkább Payton fejében kezdett beérni a gondolat, hogy nem fog top10 D nélkül bajnokságot nyerni). Az ellen a védelem ellen Manning mozdulni nem tudott, Drew meg összedobált 300+ yardot, bár egy kicsit későn sajnos.
A 2018-as két meccs, amit említesz közelebb van a most hétvégéhez, azok is alapszakasz trap game-k voltak.
Gyurma Pappa
A Vernon TD orokre beegett... Kozos mexcsnezessel...



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Azán majd meglátjuk mi igaz ebből, de kíváncsi lennék mit tud Winston Sean keze alatt



több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Én Payton helyében a KC ellen felküldeném Winston-t és running up the score, megkap minden skill playert. Mutassa meg, mi van benne, hajtsa ki a maximumot, nem baj, ha kikap, eleve benne van a pakliban.

Nektek sem annyira fontos meccs, a KC-nek sem feltétlenül élet-halál, ennél sztem nincs jobb alkalom Jameis tesztelésére. Ráadásul a KC védelme ellen lehet haladni. Hill-t pedig trükkös játékokra tartogatnám.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Ami még optimizmusra adhat okot...

1) Talán a KC számára most, ellenünk nem lesz annyira fontos a győzelem, mert...
- a PIT hátralévő meccsei (@CIN, vs IND, @CLE) sokkal nehezebbek lesznek, mint az övék
- és ha behúzzák (a KC) az utolsó 2 meccsüket (vs ATL, @LAC), akkor biztosan övék az AFC 1. kiemelés.

2) Reménykedhetünk még egy TEN @GB meccsben az utolsó előtti fordulóban. Ha ott bukik a GB, mi pedig hozzuk a 13-3-at (3 győzelemmel), akkor miénk az 1. kiemelés.
Rutin
Minnesota meccstől tartok nagyon, ők nekünk mindig nagy mumusok voltak az utóbbi években


több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ami még optimizmusra adhat okot...

1) Talán a KC számára most, ellenünk nem lesz annyira fontos a győzelem, mert...
- a PIT hátralévő meccsei (@CIN, vs IND, @CLE) sokkal nehezebbek lesznek, mint az övék
- és ha behúzzák (a KC) az utolsó 2 meccsüket (vs ATL, @LAC), akkor biztosan övék az AFC 1. kiemelés.

2) Reménykedhetünk még egy TEN @GB meccsben az utolsó előtti fordulóban. Ha ott bukik a GB, mi pedig hozzuk a 13-3-at (3 győzelemmel), akkor miénk az 1. kiemelés.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
ez tipikusan olyan meccs volt, ahol semmi nem sikerult, minden evben van egy ilyen sajnos. engem nem is ez a meccs zavar igazan oszinten szolva.

ket aggaszto problema van viszont:

az egyik, amit mar regota tudunk, a tamadofal belseje. tavaly a Vikings ellen gyakorlatilag emiatt lett vege a szezonnak, nem veletlenul jott ide az elso pick a draftrol. sajnos eddig Cesar Ruiz inkabb gyenge es atlag alatti, mint megbizhato. nem veletlen, hogy Easton kiszoritotta az elmult ket hetre a kezdocsapatbol. Brees serulesenel is Ruiz hagyott szinte erintes nelkuli utat a rushernek Drewig.
Peatnek jott tett a nagy fogyas es testalkat atalakitas, jol kezdte a szezont, viszont a concussion ota ismet szornyu jatekot mutat, nem veletlen SP meccs utani nyilatkozata, ritkan emel ki kulon egy jatekost:
Sean Payton: "Peat's gotta play better."
Easton az Eagles ellen masfel honap alatt a masodik concussionjet szenvedte el, az elsonel 2 hetet hagyott ki, ez aggodalomra ad okot.
McCoy jateka meg talan eppen nevezheto megfelelonek, de o sem az a jatekos egyelore, aki fel tudja huzni jatekaval a ket gyengebben jatszo tarsat maga mellett.
az eagles D lineja ligaelit, nem talalkozunk majd gyakran ilyen eros egyseggel, de ha komoly eredmenyt akarunk elerni iden, akkor nagy javulasra lesz szukseg mutatott jatekban a fal belsejetol.

a masik, ami teljesen varatlan, az Will Lutz teljesitmenye az utobbi idoben. abszolut biztos pont volt o a csapatban, sose kellett remegni, ha rugasra kerult szo. sot, sok extra rugassal hozott meccseket. osszessegeben en egyelore Lutznal meg bizok benne, hogy ez csak egy pillanatnyi formahanyatlas, szerintem osszeszedi magat mentalisan a rajatszasra, nagyon nagy szukseg lesz ra.

a tamadofal belsejetol viszont nagyon felek, egyszeruen ott talent hianyt velek felfedezni, ami Taysom lassu olvasasai miatt nyilvan meg szembeotlobb. Brees visszateresevel ez nem lesz annyira kirivo, hiszen o sokkal gyorsabban szabadul a labdatol, de mint a tavalyi Vikings elleni PO meccsen lathattuk, gyakran meg az is keves.

en a Chiefs elleni meccset elore beirtam veresegnek, de meglepo modon szerintem ezzel a vereseggel nottek az eselyeink a hetvegi meccsen. hazai underdogkent vesztes meccs utan SP hagyomanyosan nagyon jo, ossze fogja kapni a brigadot fejben. a Chiefs akkor is 1. seed lesz ha itt esetleg kikapna, mert az utolso 2 meccse nagyon konnyunek igerkezik, a Steelers pedig valoszinuleg szenved meg vereseget. szoros, vegig kielezett meccset varok, ahol par pont dont majd a vegen.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Igazából ez a meccs olyan volt, hogy időtlen idők óta nem engedünk 100 yardot vagy többet futva és pont egy olyan csapat ellen balf@szkodunk akikről nyílt titok volt, hogy futni fognak főleg miután kiderült hogy Hurts kezd, (de előtte is Sanders-ön éltek), ezért megmondom őszintén nem értem, hogy Allen-ék miért nem készültek erre, főképp a Read option-ökre.
Hill-t szerintem el kell engedni, vannak jó pontjai de nem kezdő QB, amit előttem is említettek hogy a bambulása miatt nyelt be 3-4 sacket, oké hogy mobilisabb mint Brees, de ez nem sokat ér ha nem tudja figyelni a falat.
Brees szerintem jövő héten játszani fog, kicsit szerintem ez presztízs meccs is nekünk.
Winston-t remélem megpróbáljuk jövőre, eddig mindig azt mondtam hogy húzzunk QB-t, most azt hogy ne, vágjunk neki az offseason-nek a Hill+Winston duóval (meg valaki veterán) és lássuk meg ki a jobb (valszeg Winston), szerintem még olcsón is meg lehetne így tartani mert Teddy-vel ellentétben ugye nem tudott semmit mutatni Payton keze alatt és én azt gondolom, hogy ez is benne van abban hogy Hill-t nyomjuk ennyire és Winston nem véletlenül volt 1/1 anno, szóval megvan benne az alap csak kell hozzá egy Payton-hoz hasonló O guru.
Egyáltalán nem kell temetni a szezont, sőt nyilván jó lenne a pihenőhét, de ha nem tudjuk megverni a 7. vagy 6. csapatot akkor úgy is mindegy és arra is volt már nem egyszer példa, hogy a pihenő csapat beragadt, mert nem voltak játékban. Szerintem ha a D tudja azt hozni vagy közel azt mint amit az utóbbi hetekben és Brees is visszajön, akkor nem lesz itt gondd és ünnepelhetjük az SB-t.
(Sorry az esetleges nyelvtani hibákért)
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Nekem még abból az évből a Rams meccsen kívül a 49-ers elleni PO meccs ugrik be, ahol a pass rush eléggé szétszedte a falunkat, alig tudtunk haladni, ha sikerült is mindig elvesztettük a labdát.
Vagy mondjuk 2013-ban a Seahawks ellen is 1716-0 ra égtünk a félidőben, de akár a 2018-as Dallas elleni vagy a tavalyi Falcons elleni hazai meccsen is bűnrosszul játszott az egész csapat
kapitnono
Ezek teljesen más-más meccsek voltak, tbh. 😊
A 49ers elleni meccsen 6 eladott labda után jöttünk vissza, és 70 mp-cel a vége előtt vezettünk. Majd Greg Williams hívott egy 6 emberes blitzet, és Vernon Davist (az egyetlen embert, akitől tartani kellett) 1az1ben hagyta Harperrel. Az egy korszakos védelem volt, ellenük szenvedni nem volt akkora teljesítmény 😀
A 2013-as Seahawks egy szintén korszakos csapat volt, ahol mi masszív underdogok voltunk (a következő három évben PO-ba sem jutott a csapat, masszív 7-9-es idények voltak), és mégis visszajöttünk egy labdabirtoklásra (akkor kezdődtek a mai védelem alapjainak lerakása, és nem elsősorban ember anyagban, hanem jóval inkább inkább Payton fejében kezdett beérni a gondolat, hogy nem fog top10 D nélkül bajnokságot nyerni). Az ellen a védelem ellen Manning mozdulni nem tudott, Drew meg összedobált 300+ yardot, bár egy kicsit későn sajnos.
A 2018-as két meccs, amit említesz közelebb van a most hétvégéhez, azok is alapszakasz trap game-k voltak.
Gyurma Pappa
Persze igazad van, én csak az alapfelvetésreírtam néhány meccset ami megmaradt, hogy félidőben szenvedett a támadósor.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nekem még abból az évből a Rams meccsen kívül a 49-ers elleni PO meccs ugrik be, ahol a pass rush eléggé szétszedte a falunkat, alig tudtunk haladni, ha sikerült is mindig elvesztettük a labdát.
Vagy mondjuk 2013-ban a Seahawks ellen is 1716-0 ra égtünk a félidőben, de akár a 2018-as Dallas elleni vagy a tavalyi Falcons elleni hazai meccsen is bűnrosszul játszott az egész csapat
kapitnono
Ezek teljesen más-más meccsek voltak, tbh. 😊
A 49ers elleni meccsen 6 eladott labda után jöttünk vissza, és 70 mp-cel a vége előtt vezettünk. Majd Greg Williams hívott egy 6 emberes blitzet, és Vernon Davist (az egyetlen embert, akitől tartani kellett) 1az1ben hagyta Harperrel. Az egy korszakos védelem volt, ellenük szenvedni nem volt akkora teljesítmény 😀
A 2013-as Seahawks egy szintén korszakos csapat volt, ahol mi masszív underdogok voltunk (a következő három évben PO-ba sem jutott a csapat, masszív 7-9-es idények voltak), és mégis visszajöttünk egy labdabirtoklásra (akkor kezdődtek a mai védelem alapjainak lerakása, és nem elsősorban ember anyagban, hanem jóval inkább inkább Payton fejében kezdett beérni a gondolat, hogy nem fog top10 D nélkül bajnokságot nyerni). Az ellen a védelem ellen Manning mozdulni nem tudott, Drew meg összedobált 300+ yardot, bár egy kicsit későn sajnos.
A 2018-as két meccs, amit említesz közelebb van a most hétvégéhez, azok is alapszakasz trap game-k voltak.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Sokkolnám a fórumtársakat az első félidő lőlapjával:

- punt
- missed fg.
- punt
- int.
- punt
- punt

Vajon benne van fenti adatsor a TOP3 gyalázatos meccskezdetben?
Andris10
A Rams ellen volt egy meccs, ahol Brees majdnem bukta a TD rekordot, 2011-ben. Azért is emlékszem ennyire, mert nagyon másnapos voltam, és elfelejtettem, hogy meccs van, aztán már csak az összefoglalót néztem, még rosszabbul lettem. A 3. negyedben, a védelem szerzett először pontot, és 10 mp-cel a vége előtt adott Brees egy passzt Moore-nak, és ezzel nem bukta a TD sorozat rekordot. Azon a meccsen még pick6 is volt a Ramsnak. Az ellenfél irányítóját úgy hívták, hogy A.J. Feeley. (Nyilván Steven Jackson futkosott egy keveset, de ez mindegy is)

Na, az a top1. Az a O minden idők egyik legjobb O-ja volt. Előtte héten 62-7-re vertük a (tankoló) Coltsot.

Utána 8-t nyertünk zsinórban.
Gyurma Pappa
Nekem még abból az évből a Rams meccsen kívül a 49-ers elleni PO meccs ugrik be, ahol a pass rush eléggé szétszedte a falunkat, alig tudtunk haladni, ha sikerült is mindig elvesztettük a labdát.
Vagy mondjuk 2013-ban a Seahawks ellen is 17-0 ra égtünk a félidőben, de akár a 2018-as Dallas elleni vagy a tavalyi Falcons elleni hazai meccsen is bűnrosszul játszott az egész csapat


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Burrow???? Olyat azt aztán hogyan?
peach
Loomis magic

(viccelek)
Gyurma Pappa
A következő 5 év összes draft pickje, pár lakótömb New Orleans belvárosában és a Superdome büféinek üzemeltetési joga 99 évre. Így menne sztem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.
Gyurma Pappa
Prescott? Szinte Brees sztori 😊 szerződés körüli viták - súlyos sérülés....Nagyon kicsi esélyét látom persze meg a cap is...dehát elmékedni lehet 😊
MC12
Nem vagyok nagy híve Daknak, őszintén megmondva.
Gyurma Pappa
Burrow esetleg? Vagy komoly financiális akadályai vannak ezen projektnek?
Egyébiránt ha jól tudom, Brees az egyik példaképe, így álláspontom szerint előbb-utóbb átteszi a székhelyét New Orleansba.
Andris10
Ez nem a gurulós....
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Burrow???? Olyat azt aztán hogyan?
peach
Loomis magic

(viccelek)

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Mit szólnátok - a Brees utáni érában - olcsón egy máshol besült/lecserélt irányítónak mint pl Wentz, Darnold, Minshew...?
Matthew99
Ezek közül csak Wentzben látok upside-t, de nem annyiért, amennyit keres.

Már akkor inkább Wilson.
Gyurma Pappa
Prescott? Szinte Brees sztori 😊 szerződés körüli viták - súlyos sérülés....Nagyon kicsi esélyét látom persze meg a cap is...dehát elmékedni lehet 😊
MC12
Nem vagyok nagy híve Daknak, őszintén megmondva.
Gyurma Pappa
Burrow esetleg? Vagy komoly financiális akadályai vannak ezen projektnek?
Egyébiránt ha jól tudom, Brees az egyik példaképe, így álláspontom szerint előbb-utóbb átteszi a székhelyét New Orleansba.
Andris10
Burrow???? Olyat azt aztán hogyan?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...