NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
 www.instagram.com/p/CIQ0W0WLbPm/?igshid=101iaz9a5mmvn

My coach ❤️
Gyurma Pappa
előttem van most is az a meccs 😀
Akkor mondjuk nem mosolyogtam

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/128866642_372433760653439_4865526990496113357_n.jpg?stp=c144.0.432.432a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=108&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=TPKjJamnkm0Q7kNvgFH9Ao0&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYClrPDNMlMl3G7iBEaLHoIl-HyuuFcm_WQ8HJw7hYyMog&oe=66F77FBD
New Orleans Saints on Instagram: "The Saints had a 3-point lead with 3 minutes left in that game when they fumbled on that double reverse⁠ ⁠ The Bucs went on to win the game 😬⁠ ⁠ Sean Payton joked with @ZacharyStrief on @WWL_Radio that it takes about 5 years after the fact to be able to joke about plays like that 😂"
33K likes, 156 comments - saints on December 1, 2020: "The Saints had a 3-point lead with 3 minutes left in that game when they fumbled on that double reverse⁠ ⁠ The Bucs went on to win the game 😬⁠ ⁠ Sean Payton joked with @ZacharyStrief on @WWL_Radio that it takes about 5 years after the fact to be able to joke about plays like that 😂".


My coach ❤️

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Stills FA lett. Kell nekunk?
Kájzerszóze
Dehogy

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Stills FA lett. Kell nekunk?



több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
Klaci79
Irigykedsz Laci?😂😂😂
Kájzerszóze
Jó hangulat volt tényleg...bírom az ilyen őszinte bulikat 😊
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
Klaci79
Irigykedsz Laci?😂😂😂
Kájzerszóze
Jah!
Payton mozgása bejön! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
Klaci79
Irigykedsz Laci?😂😂😂



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
Klaci79
Ez még múlt héten volt, erre kapta a csapat a büntit meg a draft pick elvételét is 😀
kapitnono
Három hete volt a Tampa ellen.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
Klaci79
Ez még múlt héten volt, erre kapta a csapat a büntit meg a draft pick elvételét is 😀


több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Legalább a buli jó volt! 😊
 twitter.com/kdpomp/status/1333159103875706880?s=21
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 103
Nem volt jó meccs, de erről egyik fél játszó fél sem tehetett. Nekem végig az volt az érzésem, hogy Peyton minél előbb haza akar menni és el akarja felejteni ezt a meccset. Szerintem ezért mentünk neki a félidő előtt az FG-re is, egy csomó meccsen idén ugyanebben a helyzetben ennyi időnél térdeltünk aztán go szünetre. Itt le akarta zárni a dolgot a fejekben is, 2 TD+ előny hogy értse mindenki, hogy vége 😊 Valakinél olvastam, hogy egyedül Hill járt igazán rosszul ezzel a meccsel és ez valahol igaz is. Sima screeneket nem passzolt meg, nagy passzok nem igazán voltak (amikor próbálkozott nem jött be) persze futott két TD-t de na.
Remélem, hogy hétvégén Ő játszik, ezt a poharat a fenekéig ki kell inni, hogy kiderüljön mihhez kezdjünk vele.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha már a Green Bay nyert, akkor nyerjen a Seattle is, mert ha esetleg a végén csak Rodgersékkel fogunk holtversenyben állni, akkor a tie-breaker nekik fog kedvezni, ha meg hármas lesz a holtverseny (NO-GB-SEA), abban valszeg mi leszünk a legjobbak, az NFC-n belüli mutató miatt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én a Panthers field goalt sajnálom.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Hát a Bears nem volt olyan kedves 😊

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
A Rams és a Bucs veresége is jól jön, mondjuk este még a Bears is lehetne olyan kedves és valahogy megveri a Packerst. Az Eagles nem fogja megverni a Seahawksot, szóval arra nem számolok.

De ha így lenne, akkor a Falcons elleni L, amivel én most így kalkulálok, belefér. Nem emiatt a meccs miatt, a Falconsnak az lesz a Super Bowl jövő héten, teljes erőből fogják tolni, mi meg szerintem nem.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Semmit nem érdemes mondani erről a meccsről.

Remélem Jackrabbit nem sérült bele, mert akkor szétvet az ideig. Azért PatRob még kockázat teljes meccseken keresztül a szélen...

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
Klaci79
Komolyan? Ezt sikerült kitalálni? Meccs közben halálra köpködik, lihegik, csókolgatják egymást. Szerencsére csak az öltözőben támad a covid. Nem volt itt semmi elképzelés az idény előtt. Most csak sodródnak az árral. Ennek eredménye Denver, az össze vissza büntetések. Azt álmodták az NFL központban, hogy ők megússzák a befosást, most meg vagonnal kezd ömleni a szar.
Matthew99
Első körben mindenki csekket kapott, nem is kicsit. Itt nem tudom most hányadik kör van, de reméljük pár év múlva már csak viccesen emlékszünk vissza erre az időszakra.
Klaci79
Második. Az első körben Paytonon nem volt maszk a Raiders elleni MNF-en.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
Klaci79
Komolyan? Ezt sikerült kitalálni? Meccs közben halálra köpködik, lihegik, csókolgatják egymást. Szerencsére csak az öltözőben támad a covid. Nem volt itt semmi elképzelés az idény előtt. Most csak sodródnak az árral. Ennek eredménye Denver, az össze vissza büntetések. Azt álmodták az NFL központban, hogy ők megússzák a befosást, most meg vagonnal kezd ömleni a szar.
Matthew99
Első körben mindenki csekket kapott, nem is kicsit. Itt nem tudom most hányadik kör van, de reméljük pár év múlva már csak viccesen emlékszünk vissza erre az időszakra.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
Klaci79
Komolyan? Ezt sikerült kitalálni? Meccs közben halálra köpködik, lihegik, csókolgatják egymást. Szerencsére csak az öltözőben támad a covid. Nem volt itt semmi elképzelés az idény előtt. Most csak sodródnak az árral. Ennek eredménye Denver, az össze vissza büntetések. Azt álmodták az NFL központban, hogy ők megússzák a befosást, most meg vagonnal kezd ömleni a szar.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
Klaci79
Saints és a draft pickek elvétele, name a better duo. Nyomorékok.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Nem olvastam híreket ma, megcsinaltam a tippmixet. 1,05 a Saints... Na jo egy szelvenyre ratettem. Megjatszom lottozoban. Odaerek, a meccset toroltek...
A tippmix oldalon meg fenn van most is.
A meccset persze nezni fogom. Fura lesz, ertelmetlen, veszelyes es unfair.
Remelem nem fogunk sokpontos fesztival gyozelemre hajtani...



több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
Klaci79
vicc

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Saints are fined $500,000 and have a 7th-round draft pick taken away for post-game maskless celebrations after win in Tampa, sources tell ESPN.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Irónia:
Nem értem a problémát.
Nálunk egy TE irányít!
😀
zemanla
nálunk van 10 TE az egyik lehet QBként is pályára kerül 😀


Ez most nagyon sportszerűtlen az NFL-től. Igazából a Saints lesz a rosszfiú, de mit tudnánk csinálni? Leadni a meccset sportszerűségből?
Gyurma Pappa
én a ligára vagyok gecire zabos emiatt, a Saints sztem nem tehet róla


Le se merem írni a Denver topicba, ezért ide pötyögöm soraim: ezt a meccset semlegesként is látni kell, egy igazi kuriózum lesz. Amúgy nagyon nem hozott volna tűzbe! 😀
Szokol
nyugodtan, én is szoktam azon viccelni hogy az nfc east meccseket látni kell mer az idei szezon kuriózum
legalább most tényleg kiderül hogy egy utcáról behívott Moody's szakács jobb mint Lock vagy sem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Le se merem írni a Denver topicba, ezért ide pötyögöm soraim: ezt a meccset semlegesként is látni kell, egy igazi kuriózum lesz. Amúgy nagyon nem hozott volna tűzbe! 😀
Szokol
Engem is érdekelne amúgy is ha nem a Saints meccse lesz, szerintem vagy telerakják a hívásokat trükkös játékokkal vagy nagyon konzervatívak lesznek és lesz 2 futás utána check down vagy nagyon rövid passz