NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.
gabokocka
Ha ég a ház, payton el tudja e engedni breest és 19re lapot húzva bezavarni tysomot?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Szerintem nem ellenfél kérdése, saját magatokat kell legyőzni. Az elmúlt években rendre sikerült jóval a tudásotok alatt teljesíteni a PO-ban, és a tegnapit látva benne van, hogy Brees ledobja majd a vasmacskát, a kérdés csak annyi, tud-e akkora extrát hozni a védelem és a supporting cast, hogy azt elbírjátok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
A tegnapi meccs alapján azt mondom, hogy bárki jöhet. Nincs senki Mahomeshez fogható, és Murray sem fogja az összes 3&10-t megoldani. Nem a védelemtől kell tartani, az Eagles-t is megvertük volna, ha az első félidőben nem 0-áz az O.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az Arizona ne jöjjön szerintem... A mi pass rush-unknak zsebirányító kell... Mondjuk Goff.
A baj csak az, hogy azok meg még simán előzhetik a Seattle-t, ha győznek ellenük most vasárnap.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem seed 2 lesz, és a Arizona vagy a Rams jön
Gyurma Pappa
Ezt akartam lassan bedobni, hogy szerintetek ki jön és minek örülnétek/nem örülnétek? (A minden meccs nehéz és a po más kávéház közhelyeket hagyjuk 😊 )

Én a vikingsnek nem örültem volna, és első körben a tampának sem (nem lehet olyan hulye Arians hogy úgyanúgy küldi fel őket nem lehet, lehetetlen kizárt 😊))) a Rams Arizona kettősből a Rams-nek örülnék valamivel jobban mert az Arizonánál ha kiszakad a pontzsák akkor egy adok-kapokból nem biztos hogy mi jönnénk ki jobban.
MC12
De
Gyurma Pappa
Tudtam, hogy ezt fogod írni 😊 de biztos van ott valaki, aki elmondja neki, hogy Bruce, nem jött be egyszer, kurvára nem jött be kétszer...és azóta sem jön be...csináljuk máshogy jó? Ha ugyanúgy csinálná akkor bolond lenne, bolondok pedig nyilván nem vezethetnek több milliárd dollárt érő frencsájzok csapatait, az ellent mondana a józan észnek...ugye.... 😀
MC12
A Bucsról beszélünk. Nem ismernek lehetetlent.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Szerintem seed 2 lesz, és a Arizona vagy a Rams jön
Gyurma Pappa
Ezt akartam lassan bedobni, hogy szerintetek ki jön és minek örülnétek/nem örülnétek? (A minden meccs nehéz és a po más kávéház közhelyeket hagyjuk 😊 )

Én a vikingsnek nem örültem volna, és első körben a tampának sem (nem lehet olyan hulye Arians hogy úgyanúgy küldi fel őket nem lehet, lehetetlen kizárt 😊))) a Rams Arizona kettősből a Rams-nek örülnék valamivel jobban mert az Arizonánál ha kiszakad a pontzsák akkor egy adok-kapokból nem biztos hogy mi jönnénk ki jobban.
MC12
De
Gyurma Pappa
Tudtam, hogy ezt fogod írni 😊 de biztos van ott valaki, aki elmondja neki, hogy Bruce, nem jött be egyszer, kurvára nem jött be kétszer...és azóta sem jön be...csináljuk máshogy jó? Ha ugyanúgy csinálná akkor bolond lenne, bolondok pedig nyilván nem vezethetnek több milliárd dollárt érő frencsájzok csapatait, az ellent mondana a józan észnek...ugye.... 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem seed 2 lesz, és a Arizona vagy a Rams jön
Gyurma Pappa
Ezt akartam lassan bedobni, hogy szerintetek ki jön és minek örülnétek/nem örülnétek? (A minden meccs nehéz és a po más kávéház közhelyeket hagyjuk 😊 )

Én a vikingsnek nem örültem volna, és első körben a tampának sem (nem lehet olyan hulye Arians hogy úgyanúgy küldi fel őket nem lehet, lehetetlen kizárt 😊))) a Rams Arizona kettősből a Rams-nek örülnék valamivel jobban mert az Arizonánál ha kiszakad a pontzsák akkor egy adok-kapokból nem biztos hogy mi jönnénk ki jobban.
MC12
De

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 276
ket lehetseges forgatokonyv van az elso seedhez:



nyerunk kettot, es a packers veszit kettot
vagy
nyerunk kettot, a seahawks is nyer kettot, es a packers veszit a bears ellen az utolso forduloban (ebben az esetben mindegy, hogy a packers mit jatszik a titans ellen) - itt a 3-as holtversenyben mi lennenk az elsok
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Szerintem seed 2 lesz, és a Arizona vagy a Rams jön
Gyurma Pappa
Ezt akartam lassan bedobni, hogy szerintetek ki jön és minek örülnétek/nem örülnétek? (A minden meccs nehéz és a po más kávéház közhelyeket hagyjuk 😊 )

Én a vikingsnek nem örültem volna, és első körben a tampának sem (nem lehet olyan hulye Arians hogy úgyanúgy küldi fel őket nem lehet, lehetetlen kizárt 😊))) a Rams Arizona kettősből a Rams-nek örülnék valamivel jobban mert az Arizonánál ha kiszakad a pontzsák akkor egy adok-kapokból nem biztos hogy mi jönnénk ki jobban.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintem seed 2 lesz, és a Arizona vagy a Rams jön

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gyurma Pappa
De ha mi is és a SEA is kettőt nyer még, a Pacs pedig veszít a TEN ellen, akkor miért nem mi leszünk a no1.?
Rutin
Nope. Akkor jobb lesz a Packers mérlege.

Ha úgy alakul ki 4-es döntetlen, hogy a Rams veri a Hawksot, a Packers kikap mindkét meccsen és mi meg kikapunk a Vikes-tól, akkor a Rams-é a seed 1 😊

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste
Gyurma Pappa
De ha mi is és a SEA is kettőt nyer még, a Pacs pedig veszít a TEN ellen, akkor miért nem mi leszünk a no1.?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
amit Romo is kiemelt, hogy működött a "pressur without blitz" azaz hogy az LB-k mehettek cover-be és így nehezebben tudott Mahomes dobni.
nemethbence55
40% felett volt az első félidőben. 30% már ligaelit teteje.

Az volt a baj, hogy nem 25 percig volt fenn a D, hanem 35-ig. Ha az első féidőben a négy 3&outból legalább halad valamennyit az O, akkor tartani lehetett volna Mahomest is. Meg mondjuk nem lett volna baj, ha Marcus nem ejti el a INT-t...
Gyurma Pappa
Hát igen, nagyon nem tetszett nekem hogy sokszor kb 1 perc alatt lezavarták az O-t és jöhetett vissza a D, azt reméltem, hogy kicsit jobban megtudjuk hosszabbítani a labdabirtoklásokat. És sajnos a momentumok sem mellettünk voltak Williams INT, Anzalone fumble, Mahomes TD amikor már mindenki azt hitte hogy halott play és stb.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
amit Romo is kiemelt, hogy működött a "pressur without blitz" azaz hogy az LB-k mehettek cover-be és így nehezebben tudott Mahomes dobni.
nemethbence55
40% felett volt az első félidőben. 30% már ligaelit teteje.

Az volt a baj, hogy nem 25 percig volt fenn a D, hanem 35-ig. Ha az első féidőben a négy 3&outból legalább halad valamennyit az O, akkor tartani lehetett volna Mahomest is. Meg mondjuk nem lett volna baj, ha Marcus nem ejti el a INT-t...

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Összességében szerintem nem kell csalódottnak lennünk, Brees még biztos érezte a bordáit és azért dobált néha nagyon mellé. Plusz sajnos már ő sem 30 éves hogy gyenge elkapókbol csináljon elitet. Thomas nagyon hiányzik, hiszen bárki mondhatja, hogy "slant man" meg hasonlók, de akkor is Hill mellett is képes volt 100+ yardokra és Breesnek nagyon sokat számítana szerintem az ő útvonal futó képessége, remélem lecsapunk Stills-re, mert elég halovány a WR szekció.
A D az hozta a maxot a liga legjobb irányítóját folyamatosan nyomás alatt tartottuk és csakis Mahomes zsenialitásán múlt, hogy nem lett 2x ennyi sack, ez pl. Rodgers ellen meccs döntő szituáció lehet. Allen remélem többször fog bízni a DL-ben, mert amit Romo is kiemelt, hogy működött a "pressur without blitz" azaz hogy az LB-k mehettek cover-be és így nehezebben tudott Mahomes dobni.
És nagyon várom hogy Loomis mit fog kezdeni az offseason alatt a szerződésekkel, mert ha nem nézzük Lattimore-t és Ramczyk-et akkor is Williams+Hendrickson akiknek mindenképp kell kapni egy hosszútávú szerződést és rájuk kívül még biztosan lesznek akiknek lejárt a szerződés + kéne is hozni embert, hát nehéz lesz az biztos.
Én azt mondom hogy aggodalomra nincs ok, meg kell nézni a csapatot egy egészséges Brees-el illetve Thomassal.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 3 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem a D SB-szintre képes, ha az O kisegíti. Ez biztató. A baj az, hogy az O nem segíti ki. A szezon elején a D volt szar, ott azért haladtunk ilyen nehezen, amióta viszont ők összeálltak és tényleg ligaelit szintet hoznak, azóta az O bénázik. Papíron ez egy nagyon jó állomány a labda azon a felén is, nem szabadna ennyire harmatosan játszani. Thomas hiányzásai nagyon rosszul jönnek és az az igazság, hogy Brees játékán olyan nagyon meg sem lepődtem. De baj persze nincs, majd a PO-ra még összeállhatunk, ott úgyis az fog dönteni, hogy Brees megvillant-e még valamit a régiből, meg hogy Payton hogyan meccsel.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Közbeszerzett PO forgatókönyv a Packers topikból (nem kell megírnom 😛 ):
1 győzelem kell meg , és miénk a pihenő het , jó lenne egyből megcsinalni 😊
nando89
Ha jól nézem teljesen lényegtelen meccsünk jön a Titans ellen. Ha azt nyerjük de kikapunk a Bearstól és nyer 2-t a Saints és 2-t a Hawks akkor csak 3. kiemeltek vagyunk. Ha jól néztem akkor a 3-as holtverseny miatt ugye nem az dönt már, hogy mi h2h elvertük a Sains-t és a 3 12-4-es csapatnál (talán konferencia mérleg alapján) a Saints lenne a no1.
Igazából a 16. héten teljesen lényegtelen mit csinálunk (ha nyer a másik két csapat is). Ellenben ha a 17.-en ütjük a Bearst akkor történhet bárhol bármi más miénk a no1 spot.
alatriste

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Most, hogy aludtam rá egyet, azért az O felpakolt 29 pontot, úgy hogy a legjobb elkapója nem játszott, a 3. számú meg megsérült. Ami elszomorító az Cook kihagyásai. Van, hogy megcsinál emberfeletti elkapásokat, van hogy sehol sincs.

A védelem 30 percet volt pályán, a Chiefs 5 pontszerző drive-ot vezetett, és 6-szor puntolt. Ha csak kiegyenlített a labdabirtoklás, akkor a végén fordulhatott volna a másik irányba is (nem volt semmilyen úthenger, amit ulpi írt, hanem egyszerűen kétszer annyit volt a labda a Chiefsnél, mint a Saintsnél... tök felesleges ezt misztifikálni). És most írok egy érdekeset: amíg a KC-ban a védelem középszerűségét ellensúlyozza a támadó sor erőssége (kerestem érzékletesebb szót, 3,5 óra alvás után nem jött), nálunk az O középszerűségét bőven ellensúlyozza a védelem nagyszerűsége.

Összeségében nem félek attól a következő két héttől, szerintem magasan jobb csapat vagyunk, mint a Vikes vagy a Panthers. SZVSZ a csapatnak ezzel kell foglalkoznia, és reménykedni, mást nem tudunk.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ha Anzelone nem egy balfasz, még úgy is nyerünk, hogy Brees élete legszarabb meccsét játszotta. Pedig mindent elkövetetek a zebrák is, hogy ne így legyen, bár el kell ismerni egyszer dobtak nekünk is kamu flaget.

Ez a L benne volt, jövő héten nyerni kéne, ha a D így játszik lehet is. Reméljük Marcus sérülése nem súlyos, és Brees szar meccset letudta, és végre behúzzuk a csoportot. Ha a Titans elkapná a Packerst, és a Seahawks is nyerné a maradék meccseit, még van esély a #1-re is.

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Winston covid lista tag lett.
Fattyu
A többiek nem kontaktok ilyenkor? Vagy Brees IR után nem edzett vele?

Vagy csak Denverben veszik ezt észre? Vagy a liga teljesen elengedte?
Willie Parker
Nem ugyan az a szituáció.
Olvass utána.
Fattyu
Annyit találtam, hogy nem nevezték meg, hogy contact-e vagy pozitív. A Broncosnál pozitív volt a csere QB és együtt filmroomoztak maszk nélkül. De elméletben, ha maszkban lettek volna, akkor is 5 nap karatén a többieknek.

Ha Winstonról utólag kiderül, hogy pozitív tesztes, akkor hogyan van ez pontosan? Persze más eset, ha csak kontakt.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Winston covid lista tag lett.
Fattyu
A többiek nem kontaktok ilyenkor? Vagy Brees IR után nem edzett vele?

Vagy csak Denverben veszik ezt észre? Vagy a liga teljesen elengedte?
Willie Parker
Nem ugyan az a szituáció.
Olvass utána.

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Winston covid lista tag lett.
Fattyu
A többiek nem kontaktok ilyenkor? Vagy Brees IR után nem edzett vele?

Vagy csak Denverben veszik ezt észre? Vagy a liga teljesen elengedte?
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Winston covid lista tag lett.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Senki nem adna érte annyit, hogy érdemes legyen elcserélni. A sérülés meg sérülés.
Gyurma Pappa
Istenem ha a Texansnál ott lenne még BoB mondaná hogy Gyurma fog meg a söröm 😊
MC12
True story

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Senki nem adna érte annyit, hogy érdemes legyen elcserélni. A sérülés meg sérülés.
Gyurma Pappa
Istenem ha a Texansnál ott lenne még BoB mondaná hogy Gyurma fog meg a söröm 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.