New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Saints home opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
Dallas
New York Giants
Buffalo
Miami
Green Bay

Saints road opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
New England
Seattle
New York Jets
Philadelphia
Washington
Rutin
Igen akartam én is linkelni, hogy a jövő év se egy leány álom sorsolás szempontjából....

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Saints home opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
Dallas
New York Giants
Buffalo
Miami
Green Bay

Saints road opponents in 2021:
Atlanta
Carolina
Tampa Bay
New England
Seattle
New York Jets
Philadelphia
Washington

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Kamaranak 68 yard kell az 1000es futott szezonhoz.

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Szerintem bízhatunk a Bears-ben, mert divízió ellenfél szóval kibaszhatnak velük + ők is mennek a rájátszásért és egyre jobb formában vannak. Szóval reménykedjünk.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ez volt a Devin Hester-féle visszahordás?
Kájzerszóze
Aha

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ez volt a Devin Hester-féle visszahordás?



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mindenképp W kell, mert akkor fix a 2. kiemelés.

Sosem gondoltam volna, hogy a Bearsnek fogok szurkolni a 2006 SB után valaha is 😀
Gyurma Pappa
Sexy Rexi-féle Bears ? 😊 az se ma volt. Azért az a Briggs-Urlacher-Tilmann védelem b.szós volt.
MC12
Jaja, mérges voltam, mert ha már kiejtettek minket, igazán megnyerhették volna. Azóta sem szeretem őket 😊

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Mindenképp W kell, mert akkor fix a 2. kiemelés.

Sosem gondoltam volna, hogy a Bearsnek fogok szurkolni a 2006 SB után valaha is 😀
Gyurma Pappa
Sexy Rexi-féle Bears ? 😊 az se ma volt. Azért az a Briggs-Urlacher-Tilmann védelem b.szós volt.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mindenképp W kell, mert akkor fix a 2. kiemelés.

Sosem gondoltam volna, hogy a Bearsnek fogok szurkolni a 2006 SB után valaha is 😀

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
A GB mindkét hátralévő ellenfele (TEN, CHI) PO pozícióért játszik majd, úgyhogy még akár hozzá is segíthetnek minket az 1. kiemeléshez...
Rutin
A TEN nem segített...
Carolinában sem lesz könnyű meccs + kell a Sea W és a GB L. Az első kiemelésért. Bonyolult 😎😁
Nyerjük meg minden elkövetkező mérkőzésünket és kész. Egyszerű.😎😁

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A GB mindkét hátralévő ellenfele (TEN, CHI) PO pozícióért játszik majd, úgyhogy még akár hozzá is segíthetnek minket az 1. kiemeléshez...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Jövő héten mindenképpen meccset fogunk játszani, mert a seed 2 veszélyben lehet, és mindig jobb a rosszabb kiemeltel játszani + így egy esetleges GB zakó esetén a döntő itt lehet.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 102
Korai persze meg, de tobb oldalon elso koros QB draftot irnak hozzank. Van ertelme 1/32-re QB-t huzni???😂
Kájzerszóze
Sok minden történhet még addig. 😀
EasyGhost
Senkinek nem fog kelleni az 1/32 hogy felcseréljünk 😕 😅

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Korai persze meg, de tobb oldalon elso koros QB draftot irnak hozzank. Van ertelme 1/32-re QB-t huzni???😂
Kájzerszóze
Sok minden történhet még addig. 😀
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 430 — maci faszán vitézkötés
Korai persze meg, de tobb oldalon elso koros QB draftot irnak hozzank. Van ertelme 1/32-re QB-t huzni???😂
Kájzerszóze
Tuggyajarosseb
Nekunk begyutt
Felcserevel 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Korai persze meg, de tobb oldalon elso koros QB draftot irnak hozzank. Van ertelme 1/32-re QB-t huzni???😂



több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Egyébként mi a véleményetek egy esetleges Lattimore cutról?
10 milla spórolás halott pénz nélkül. Véleményem szerint Malcolm Brown, Easton, Jenkins sima cut és akár Lattimore is beleférne ha 2 CB-t is húznánk drafton velük azért sok milliót tudnánk spórolni.
nemethbence55
Mondjuk a Lattimore cut kb BoB magasságokba emelné a GM et az tuti..
Trade már inkább de top cb re mindig szükség van és ha van akkor meg kell fizetni . A szerződéssel meg lehet játszani.
gordon
Egyértelműen nem fogjuk cutolni. Trade opció lehet, de azt sem hiszem. Lattimore közepesen játszva is top 20% CB, amikor jó, akkor meg top 5 (nem %). Idén egy nagyon gyenge meccse volt (Raiders), két közepesen gyenge (Packers, 2. Falcons), és elit volt a két TB meccsen. A többin magához képest közepes volt, de így is a csapatok nagy része örülne ilyen "közepes" teljesítményű kezdő CB-nek.

Lattimore érték, cut teljesen kizárt. Easton cut valószínű, M. Jenkins meg marad, ő igazi vezér, és egyébként sem annyira szörnyű. J. Jenkins pedig ugyanaz, mint Lattimore, csak az ő közepe és topja is valamivel lejjebb van.
Gyurma Pappa
Nem M. Jenkins-re gondoltam hanem J. Jenkins és ő azért szerintem nem ér 7 misit. Draftról lehetne hozni 1. vagy 2. körben valakit és meg is van oldva. Sajnos a jövő évi pénzügyi helyzetünk mellett ő nem fér bele.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Egyébként mi a véleményetek egy esetleges Lattimore cutról?
10 milla spórolás halott pénz nélkül. Véleményem szerint Malcolm Brown, Easton, Jenkins sima cut és akár Lattimore is beleférne ha 2 CB-t is húznánk drafton velük azért sok milliót tudnánk spórolni.
nemethbence55
Mondjuk a Lattimore cut kb BoB magasságokba emelné a GM et az tuti..
Trade már inkább de top cb re mindig szükség van és ha van akkor meg kell fizetni . A szerződéssel meg lehet játszani.
gordon
Egyértelműen nem fogjuk cutolni. Trade opció lehet, de azt sem hiszem. Lattimore közepesen játszva is top 20% CB, amikor jó, akkor meg top 5 (nem %). Idén egy nagyon gyenge meccse volt (Raiders), két közepesen gyenge (Packers, 2. Falcons), és elit volt a két TB meccsen. A többin magához képest közepes volt, de így is a csapatok nagy része örülne ilyen "közepes" teljesítményű kezdő CB-nek.

Lattimore érték, cut teljesen kizárt. Easton cut valószínű, M. Jenkins meg marad, ő igazi vezér, és egyébként sem annyira szörnyű. J. Jenkins pedig ugyanaz, mint Lattimore, csak az ő közepe és topja is valamivel lejjebb van.

több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Egyébként mi a véleményetek egy esetleges Lattimore cutról?
10 milla spórolás halott pénz nélkül. Véleményem szerint Malcolm Brown, Easton, Jenkins sima cut és akár Lattimore is beleférne ha 2 CB-t is húznánk drafton velük azért sok milliót tudnánk spórolni.
nemethbence55
Mondjuk a Lattimore cut kb BoB magasságokba emelné a GM et az tuti..
Trade már inkább de top cb re mindig szükség van és ha van akkor meg kell fizetni . A szerződéssel meg lehet játszani.
több mint 3 éve
Andris10 37
Jól van, haver, ne vedd már személyes sértésnek 😄, h feltettem egy olyan döntéssel kapcsolatos kérdést, ami minimum az érdekes kategóriába sorolható, és igenis megosztja az NFL társadalmat.

Egyébként meg gondolod, h majd nyilvánosan kezdi el kritizálni? “Ok”
Andris10
Jajj, mert mindenki a statokra veri mostanában, hú de nagy gond lett volna belőle. Média szokott ilyen kérdéseket kreálni, meg a semmiből valamit produkálni, hogy lehessen cikkezni, és ugye a negatív tartalommal gyártott cikkeket jobban lehet "clickbaitesíteni", meg a többi 31 csapat rajongója is igazolhatja magának, hogy mekkora faszfej X, Y vagy Z.
EasyGhost
Igen, óriási gond lett volna, hiszen - mint ahogy írtam és nyilván te is értesültél róla - egy majdnem 100 (!!!) éves rekord beállításáról/megdöntéséről van szó, amivel az NFL-történelem részévé lehet válni, és mivel ezek a srácok kompetitív alkatok, így a lehető legtöbbet akarják kihozni magukból, amibe nyilván beletartozik a rekordok megdöntése is, ezáltal a dicsőség megszerzése.

Namármost, egy ilyen helyzetben nem túl észszerű döntés a legjobb játékosodat megfosztani fentiektől, főleg közvetlenül a PO előtt, sőt, egyszerűen kreténség, edzői korlátoltság.

Remélem, Kamara ezt elengedi és legalább ilyen magas szinten fog hasítani a későbbiekben is.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jól van, haver, ne vedd már személyes sértésnek 😄, h feltettem egy olyan döntéssel kapcsolatos kérdést, ami minimum az érdekes kategóriába sorolható, és igenis megosztja az NFL társadalmat.

Egyébként meg gondolod, h majd nyilvánosan kezdi el kritizálni? “Ok”
Andris10
Jajj, mert mindenki a statokra veri mostanában, hú de nagy gond lett volna belőle. Média szokott ilyen kérdéseket kreálni, meg a semmiből valamit produkálni, hogy lehessen cikkezni, és ugye a negatív tartalommal gyártott cikkeket jobban lehet "clickbaitesíteni", meg a többi 31 csapat rajongója is igazolhatja magának, hogy mekkora faszfej X, Y vagy Z.
több mint 3 éve
Andris10 37
Mit gondoltok SP azon döntéséről, h egy 91 éves rekordbeállítás küszöbén futtat egy td-t a csereirányítóval?
Biztos, h egy ilyen történelmi pillanatban kell a nevelőcélzatú szempontokat érvényre juttatni, a “ kollektíva mindenek felett” elv értelmében? Mert másra nem tudok gondolni...

Egyébként ha nem lett volna meg a 6., akkor ez egy nagyon kontraproduktív döntés lett volna.
Andris10
Ennyit erről:

EasyGhost
Jól van, haver, ne vedd már személyes sértésnek 😄, h feltettem egy olyan döntéssel kapcsolatos kérdést, ami minimum az érdekes kategóriába sorolható, és igenis megosztja az NFL társadalmat.

Egyébként meg gondolod, h majd nyilvánosan kezdi el kritizálni? “Ok”
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mit gondoltok SP azon döntéséről, h egy 91 éves rekordbeállítás küszöbén futtat egy td-t a csereirányítóval?
Biztos, h egy ilyen történelmi pillanatban kell a nevelőcélzatú szempontokat érvényre juttatni, a “ kollektíva mindenek felett” elv értelmében? Mert másra nem tudok gondolni...

Egyébként ha nem lett volna meg a 6., akkor ez egy nagyon kontraproduktív döntés lett volna.
Andris10
Ennyit erről:
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Egyébként mi a véleményetek egy esetleges Lattimore cutról?
10 milla spórolás halott pénz nélkül. Véleményem szerint Malcolm Brown, Easton, Jenkins sima cut és akár Lattimore is beleférne ha 2 CB-t is húznánk drafton velük azért sok milliót tudnánk spórolni.