NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Peat akkor hivatalosan is IR-en landolt. Ez nyilván várható volt azután, hogy a meccs végén már közölték, hogy eltört a fibulája.


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Zemanla még nem nyilatkozott, de majd megmondja kivel játszunk Minnesotában másodszor....
Kájzerszóze
iden mar harmadszor lenne, az mar majdnem hazai palya
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Zemanla még nem nyilatkozott, de majd megmondja kivel játszunk Minnesotában másodszor....
Kájzerszóze
😁😁😁😁
Nem vagyok én jós!
De a Titans-Saints SB érdekes lenne...vagy nem.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Zemanla még nem nyilatkozott, de majd megmondja kivel játszunk Minnesotában másodszor....



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
nagyon szeretném ha Brady-Brees lenne a Super Bowlon 😊
ackrisz17
Én nagyon nem szeretném. Unom már Bradyt. Inkább bárki más.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A két elkapójukat mindenképpen meg kell fogni, egyikre ráállítani Lattimore-t ez adja magát, én lehet hogy Diggs-re állítanám, Crawley-t meg Thielenre, lényeg hogy őket ki kell venni a játékból amennyire csak lehet, a TE elleni védekezés viszont úgy érzem problémás lesz, bár Olsen szerintem jobb mint Rudolph de azért utóbbi is elég jó játékos és rohadt nagydarab nekünk meg nincs igazán jó Coverage LB-nk és a maradék safetyk elég kis termetűek szóval ettől tartok picit, meg persze a jó védelmüktől. De azért én bízok a győzelemben , bármennyire is már így is ajándék egy szezon ez de evés közben jön meg az étvágy és nagyon szeretném ha Brady-Brees lenne a Super Bowlon 😊


több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Sziasztok!
Hozzászólóként új vagyok, de már régóta követem a fórumot. 2007 óta vagyok Saints fan, mióta először látam őket a Sport tv-n.
A Vikings összecsapással kapcsolatban van néhány - nem
igazán szakmai, de remélem nem is túl buta - észrevételem.
A Vikings nagyon jó csapat mindkét oldalon, szerintem is ők az esélyesebbek, DE...
A mi sorsolásunk nehezebb volt, a csoportról már nem is beszélve, azt hiszem kijelnethető, hogy messze a mi csoportunk volt a legerősebb az NFL-ben. Nekik Rodgers kiesésével nem volt igazi ellenfelük. Ők 5x találkoztak későbbi Po résztvevő csapattal, mi 8x, 4x csoport rivális ellen, ami szerintem plusz nehezíti a dolgot. Ezekböl a Viks nyert 3x, mi 4x + az első kettő kivételével (Viks, Pats) a többi sem volt reménytelen, ugye csütörtök esti rangadó. Az első Viks meccs régen volt, Bradford élete formájában, a Saints pedig sem támadó sem védő oldalon nem a mostani volt. A Panthers amikor jól játszott a szezonban akkor tényleg jók voltak, ahogy a Po-ban is, és megvertük öket, ők meg a Vikingst.
Röviden, nyilván nagyon nehéz ügy lesz, de közel sem reménytelen.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem alábecsülöd az idei Saints-t. Ez a védelem már kellő stabilitást ad, nem okoz gondot, ha Brees-ék lejönnek 3rd&out-okkal. Ha Thielen-t kordában tartjátok (nem csodálkozik rá a gettó nigga secondary, hogy egy alacsony fehér is tud (nagyon) gyorsan futni), akkor rendben lesztek.
tomi-tomi
Hooooó most hétvégén is ràcsodàlkoztak egyszer egy ilyen whitespeedre 😁😁😁
Fattyu
Nem mondod! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy miként tudjuk megverni a Vikingsot, de őszintén szólva nem is érdekel. BŐVEN meghaladja ez az idény azt, amit elképzeltem szeptemberben. A Pantherst háromszor megverni, az még fontos volt, én már elégedett vagyok az eddigiekkel is. Szeretném, hogy ne legyen annyira egyoldalú a meccs, mint a MNF-n, de egyéb elvárásaim nincsenek.

Persze, a szurkoló részem bízik benne, hogy sikerül valahogy nyerni, de racionálisan azért ezt most, így vákuumban nehéz elképzelnem.

Nyilván remélem tévedek 😊
Gyurma Pappa
Szerintem alábecsülöd az idei Saints-t. Ez a védelem már kellő stabilitást ad, nem okoz gondot, ha Brees-ék lejönnek 3rd&out-okkal. Ha Thielen-t kordában tartjátok (nem csodálkozik rá a gettó nigga secondary, hogy egy alacsony fehér is tud (nagyon) gyorsan futni), akkor rendben lesztek.
tomi-tomi
Hooooó most hétvégén is ràcsodàlkoztak egyszer egy ilyen whitespeedre 😁😁😁

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy miként tudjuk megverni a Vikingsot, de őszintén szólva nem is érdekel. BŐVEN meghaladja ez az idény azt, amit elképzeltem szeptemberben. A Pantherst háromszor megverni, az még fontos volt, én már elégedett vagyok az eddigiekkel is. Szeretném, hogy ne legyen annyira egyoldalú a meccs, mint a MNF-n, de egyéb elvárásaim nincsenek.

Persze, a szurkoló részem bízik benne, hogy sikerül valahogy nyerni, de racionálisan azért ezt most, így vákuumban nehéz elképzelnem.

Nyilván remélem tévedek 😊
Gyurma Pappa
Szerintem alábecsülöd az idei Saints-t. Ez a védelem már kellő stabilitást ad, nem okoz gondot, ha Brees-ék lejönnek 3rd&out-okkal. Ha Thielen-t kordában tartjátok (nem csodálkozik rá a gettó nigga secondary, hogy egy alacsony fehér is tud (nagyon) gyorsan futni), akkor rendben lesztek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez egy teljesen más meccs lesz, mint a MNF. Remélhetőleg eredmény tekintetében is, és a javunkra. Akkor még semmi identitásunk nem volt, ott volt AP, a védelemben egy rakat újonc ÉS HARRIS!!!!!!, viszont offenseben Kamarát nem használtuk.
Most itt van a liga legjobb futópárosa, egy szezon végére elég jól összecsiszolódott védelem.

A másik oldalon akkor egy kb élete meccsét játszó Bradford volt, most lesz Keenum, akit én nem nézek le, sőt, de PO rookie, és QB poszton ez nagyon sokat jelenthet, pláne, hogy a Vikings favoritként megy bele a meccsbe, és ott van a hazai SB esélyének terhe is, és elérkeztünk oda, hogy én ebben bízok a legjobban, mármint Keenumban, hogy ő viszont nem fogja élete meccsét játszani.

Mi offense és védelem terén hozzuk a pont eleget, és egy szoros meccsen továbbmegyünk. Nem verhetetlen ez a Vikings sem, pl a Panthers bebizonyította, illetve nagyon kedvez az, hogy voltak olyan rendesek, és felépítették ezt a meleg, fedett stadiont (nekünk 😀). Brees eléggé nagy önbizalommal mehet az összecsapásba, és ez is nagy fegyvertény lehet.
Mindent összevetve, még mindig a szezon messze legkeményebb (az 3rd down D&O a Vikings-nél nagyon rémisztő) meccse elé nézünk, de hiszem, hogy sikerülhet.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy miként tudjuk megverni a Vikingsot, de őszintén szólva nem is érdekel. BŐVEN meghaladja ez az idény azt, amit elképzeltem szeptemberben. A Pantherst háromszor megverni, az még fontos volt, én már elégedett vagyok az eddigiekkel is. Szeretném, hogy ne legyen annyira egyoldalú a meccs, mint a MNF-n, de egyéb elvárásaim nincsenek.

Persze, a szurkoló részem bízik benne, hogy sikerül valahogy nyerni, de racionálisan azért ezt most, így vákuumban nehéz elképzelnem.

Nyilván remélem tévedek 😊
Gyurma Pappa
Nagyjából egyre gondoltunk 😀

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Visszanézve a meccset és előre tekintve:
Jó csapat a Carolina, így ez egy szép kis győzelem volt és be is árazta a csapatot.
Az O tud szintet lépni ez kiderült. Brees és a többiek ki tettek magukért, eddig a futóink hozták a pontokat, most előléptek az elkapók, így kell ezt csinálni. A második félidő sem a játékoson múlott hanem SP-on és csapatán. Nincs gond ezzel amit akar szerintem, csak ennyire kicentizni és szívbajossá tenni a végjátékot, kegyetlenség a szurkolókkal szemben 😀 . A Vikingek ellen nincs mese végig kell tolni az első félidős szinten, mert Övék a top D szerintem. Nagyon-nagyon kemény meccselés lesz ez.
A D: Cáfoljatok meg ha nem így van: de Én azt vettem észre, hogy kissé más felfogásban, védőjátékokkal készült a védelem. Ami néha zavarodottságot hozott, egy-két playben keresni kellett a helyüket. Alapvetően viszont ült a felfogás, miszerint a futást és Camet tartsuk belül, középen esetleges rövidyardos futásokra. Mindezt a passzsietetés kárára. Tehát minimalizáljuk a nagy játékok lehetőségét és majd csak megakadnak valahol. Na ez csak a RZ előtt sikerült, de itt nagyobb százalékban megoldották a fiúk. A taktika bevált így dicséret illeti Allent és csapatát. Amit pedig az utolsó playben hívott, na az igazán ínyenc falat volt.
A Vikingek O-ja a főbb rangsorokban a 10 helyen áll, nem megoldhatatlan feladat, de pl ügyelni kell a szabálytalanságokkal, az első meccsen ugye szétszedtek minket, remélem most nem fognak. Azért azóta léptünk előre pár lépést.
A ST pedig tette a dolgát hiba nélkül, ennél több már extra. Mondjuk Lutz 57-ese már extrának mondható. A viks ST-ről nem tudok semmit.
Összességében a Minnesota az esélyes szerintem. Nincs már akkora különbség mint az első meccsen, de pihentebbek, hazai pálya mind melletük szól. 120% kellene a győzelemhez. Én egyébként, bízva hogy a D-nk megtartja a MIN támadósorát, kevés pontos meccset várok. Ebben az esetben talán egyszer kétszer hozzánk pattan a labda, így nyerhetnénk, tehát szerencsével.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Hibara kenyszeritjuk Keenumot es egy FGvel nyerünk. Ez lesz.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy miként tudjuk megverni a Vikingsot, de őszintén szólva nem is érdekel. BŐVEN meghaladja ez az idény azt, amit elképzeltem szeptemberben. A Pantherst háromszor megverni, az még fontos volt, én már elégedett vagyok az eddigiekkel is. Szeretném, hogy ne legyen annyira egyoldalú a meccs, mint a MNF-n, de egyéb elvárásaim nincsenek.

Persze, a szurkoló részem bízik benne, hogy sikerül valahogy nyerni, de racionálisan azért ezt most, így vákuumban nehéz elképzelnem.

Nyilván remélem tévedek 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Ha màr erre jàrtàl 😁, megkérdezném jól hasznàljuk Hendrickson-t?? 😁
Szerintem ezen a meccsen jól.
Fattyu
Remélem, hogy jól használjátok, túlzás lenne azt állítani, hogy nagyon direktbe figyeltem volna tegnap, de annak más oka is volt 😀

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Jó volt ez, voltak hibák de mikor nincsenek? A kapitány megmutatta hogy ha neki kell vinni a csapatot a hátán akkor még mindíg tudja, Thomas továbbra is zseniális, nálam top 5 elkapó. Busht nem eröltetném csak az a baj hogy nincs más,remélem Crawley nagyon felkészül a vikings ellen mert ott azért lesz egy Thielen és Diggs, Lattimore-t nem féltem de Crawleyt azért igen. Én bizakodó vagyok , reméljük kijön az irányítók közti különbség.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Nem. Az a legrosszabb. Arra irtam ha leütik... szal ha incomplete az gáz...



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Ha màr erre jàrtàl 😁, megkérdezném jól hasznàljuk Hendrickson-t?? 😁
Szerintem ezen a meccsen jól.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 064
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Rossz esetben visszaviszik TD-re. 😊
somoskovig
akarcsak a punt eseteben. 😊
több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az OL téma jogos. Most is csak Kelemete és LeRibeus volt csere. Amúgy Landon Turner nagyobb tehetség annál, mint, hogy PS tag csak, véleményem szerint.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Rossz esetben visszaviszik TD-re. 😊
somoskovig
Jogos 😊

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem azért, hogy a draftról beszéljek, de kb. a 3-7. kör ellőhetnénk OL emberekre, nincs az a depth, amit ne tudnánk elhasználni... remélem Kelemete nem lesz tartós, nagyon jól ugrik be az idény második felére, legalábbis a többiek felhúzzák 😊 de azért Peat jobb

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊
Wyatt
Rossz esetben visszaviszik TD-re. 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.
Kájzerszóze
Nem, rossz esetben onnan jöttek volna, ahonnan jött a play 😊 A jó esetben jönnek onnan, ahol megszerzi a védő 😊