NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
 www.youtube.com/watch?v=WW-eT-lrkuU
HajduImre
Brett Fárv is jól látható a videón, kösziiii 😂🙋😯



több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 www.youtube.com/watch?v=WW-eT-lrkuU
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 www.youtube.com/watch?v=t5qWZLTQmAM
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Sajna én holnap reggel Szombathelyre megyek. Nem bírnám a mai ünneplést szódával! 😉
zemanla
Na de kár. Legalább láthattam volna a mozdonyt...



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajna én holnap reggel Szombathelyre megyek. Nem bírnám a mai ünneplést szódával! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
Szabolcs_76
Ha valahogy túljutunk a carolinán, minneapoislban már nem lesz gond, behúzzuk simán.
HajduImre
Mármint Minneapolisban mikor nem lesz gond? első vagy második alkalommal? 😀 😀
Thomas80
Konkrétan az elsőre gondoltam. 😊 Aztán meg finish strong és elkérjük bush baseballütőjét. 😊
HajduImre
Like!
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
Szabolcs_76
Ha valahogy túljutunk a carolinán, minneapoislban már nem lesz gond, behúzzuk simán.
HajduImre
Mármint Minneapolisban mikor nem lesz gond? első vagy második alkalommal? 😀 😀
Thomas80
Konkrétan az elsőre gondoltam. 😊 Aztán meg finish strong és elkérjük bush baseballütőjét. 😊
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
Szabolcs_76
Ha valahogy túljutunk a carolinán, minneapoislban már nem lesz gond, behúzzuk simán.
HajduImre
Mármint Minneapolisban mikor nem lesz gond? első vagy második alkalommal? 😀 😀
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
Szabolcs_76
Ha valahogy túljutunk a carolinán, minneapoislban már nem lesz gond, behúzzuk simán.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
Szabolcs_76
Bizonyára CSAK ezért nyertünk. 😊

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
HajduImre
Azon a meccsen egy hazai pályányi előnyötök volt, most viszont ti (vagy a Carolina) mentek északra! Ebből a szempontból én is azt várom hogy ugyanaz legyen az eredmény; hazai győzelem! 😀
több mint 6 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Ha összejön egy jó kis csapat, akkor én is csatlakozom

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Holnapra nem silerült szabit kivenni nekem sem, ráadásul határidős meló is van hétfőre, de meccset nem nézünk együtt? Addig nem iszok nyugtató fröccsöt sem, mert vezetnem kell.
Srácok?
Kájzerszóze
Mi páran megyünk már 7-re a Kandallóba meccset nézni ha gondoljátok egy kis erősítés mindig jól jön.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Holnapra nem silerült szabit kivenni nekem sem, ráadásul határidős meló is van hétfőre, de meccset nem nézünk együtt? Addig nem iszok nyugtató fröccsöt sem, mert vezetnem kell.
Srácok?



több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azt kívánom magunknak, hogy a D nyerje meg a meccset... Ha a kapitányéknak nem kell megfeszülniük, akkor jövő vasárnap meglephetik majd a Vikest.

Tudom-tudom, egyelőre a mai meccs jön, de akkoris...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Imre: Brett Favre nélkül már nem ugyanaz 😂
Kájzerszóze
de azt hogy kell írni és mért ugy kell mondani? 😊
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Imre: Brett Favre nélkül már nem ugyanaz 😂



több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....
zemanla
2009-ben mekkora meccset játszottunk már az nfc döntőben a vikings ellen. jó lenne ha összejönne és ha ugyanolyan eredménnyel végződne.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jó lenne még 2 meccset játszani itthon, és kettőt Minneapolisban....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Amennyivel jobb a futojatek annyival foghijasabb a passz.
Itt a turnover dont - de azert csak nem hagyjuk ki hogy elverhetjuk a madarakat meg1x
diceman
pont emiatt. thomas és ginn. nincs más. snead és coleman összeszedhetné magát. TE meg az idén nem is volt. fleener lehet jobb is, hogy nem játszik, ezzel segít a legtöbbet.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Amennyivel jobb a futojatek annyival foghijasabb a passz.
Itt a turnover dont - de azert csak nem hagyjuk ki hogy elverhetjuk a madarakat meg1x

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
nincs jó előérzetem.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Kamara pedig 2nd team All-Pro gratula neki is, megérdemelte


több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Arról van valakinek információja hogy Lattimore-on kívül volt-e másik kezdő cb a ligában aki engedett td nélkül hozta volna le a szezont?
Mert én keresgettem, de nem akadtam ilyen statokra.
kapitnono
A. J Bouyne jags topikban van egy stat
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Jordan AP 1st team All Pro lett!!
Végre, elismerték a folyamatos nagyszerű teljesítményét.

Saints rookie running back Alvin Kamara was second in voting in the Flex category with nine votes, rookie Ryan Ramczyk received one vote at right tackle, Andrus Peat received one vote at left guard, Larry Warford received one vote at right guard, Max Unger received one vote at center, rookie Marshon Lattimore received six votes at cornerback. Kamara also received one vote as a kick returner.

Szerkesztette: kapitnono