NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Arról van valakinek információja hogy Lattimore-on kívül volt-e másik kezdő cb a ligában aki engedett td nélkül hozta volna le a szezont?
Mert én keresgettem, de nem akadtam ilyen statokra.
kapitnono
És a missed tackle-ről szóló statoknál még mindig nem szerepel a neve egy egész idény után sem? Vagy azért egyszer tudott hibázni legalább?
kristóf17
Most a TB ellen volt egy.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Arról van valakinek információja hogy Lattimore-on kívül volt-e másik kezdő cb a ligában aki engedett td nélkül hozta volna le a szezont?
Mert én keresgettem, de nem akadtam ilyen statokra.
kapitnono
És a missed tackle-ről szóló statoknál még mindig nem szerepel a neve egy egész idény után sem? Vagy azért egyszer tudott hibázni legalább?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Egy kis összeállítás a védelem idei turnovereiből :
Összesen 20 int és 17 FF jött össze, ami több mint az előző 2 évé összesen 😀

 www.youtube.com/watch?v=7_PyMRHMfCs


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ja, azt meg is hagytuk itt a nagy boldogságból, hogy Brees visszavette a saját első helyét, és 72%-kal ő lett mindenidők legnagyobb pontossággal dobáló QB-ja (hogy lehet ezt egyszerűbben mondani? 😀). 3 Meccsen dobált 70% alatt (NE, DET, LAR), kettőn 80% felett (CHI, 1. TB), de ezek is 27 illetve 28 passzkísérletből jöttek össze, szóval ne valami 10 alatti Army-Navy meccs volt egyik sem. Utoljára jópár éve volt 600 passzkísérlet alatt, de abban az évben több 300+-os meccse volt (7 illetve most 3), viszont abban az évben csak 54 yarddal hozott össze többet, tehát sokkal kiegyensúlyozottabb volt idén. Szerintem kitaláljátok melyik év volt ez, puskázás nélkül is 😉

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Arról van valakinek információja hogy Lattimore-on kívül volt-e másik kezdő cb a ligában aki engedett td nélkül hozta volna le a szezont?
Mert én keresgettem, de nem akadtam ilyen statokra.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
De amúgy ez valami fogvédő vagy levehető cucc? Mert múltkor nyilatkozott, és ott látszott hogy full fehér a foga.
kapitnono
Ezek a szarok levehetőek. Nem is tudom, talán valamelyik Cribs-ben láttam az egyik okos a kezében mutatta a sajátját. Egyedileg a fogukra csináltatják. A sok fuksz a kézen meg a nyakban old school.

| szerk.: Vagy valami szuper fehérítős fogkrémet talált a piacon 😀 |

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
HajduImre
Pedig csescse:

Matthew99
Kiváló borítókép a OROY kampányhoz
Gyurma Pappa
Nem szépségverseny ez. Fut mint az állat? Ja. Elkapja a labdát aztán fut mint az állat? Ja. Odarúgják, elkapja fut mint állat? Ja. OROY? Ja. Vegytiszta.
Matthew99
De amúgy ez valami fogvédő vagy levehető cucc? Mert múltkor nyilatkozott, és ott látszott hogy full fehér a foga.


több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
HajduImre
Pedig csescse:

Matthew99
Kiváló borítókép a OROY kampányhoz
Gyurma Pappa
bárcsak nekem is lehetne.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
HajduImre
Pedig csescse:

Matthew99
Kiváló borítókép a OROY kampányhoz
Gyurma Pappa
Nem szépségverseny ez. Fut mint az állat? Ja. Elkapja a labdát aztán fut mint az állat? Ja. Odarúgják, elkapja fut mint állat? Ja. OROY? Ja. Vegytiszta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
HajduImre
Pedig csescse:

Matthew99
Kiváló borítókép a OROY kampányhoz

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
HajduImre
Pedig csescse:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊
Matthew99
Az azért nem , mert eddig észre sem vettem 😊
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
Nem karika az Imre, szerintem inkább két szög vagy függőszerű valami... Szóval nyugi 😀😀😀
Kájzerszóze
Az már mindjárt más. 😀 Ha megnyerjük az SB-t és ugyanilyen teljesítményt fog hozni, küldök neki egy facsavart, komolyan mondom, ha neki ez kell.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
Nem karika az Imre, szerintem inkább két szög vagy függőszerű valami... Szóval nyugi 😀😀😀



több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
HajduImre
De legalább az arany foga nem zavar 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal
Gyurma Pappa
Eleinte mennyire idegesített egy ideig az orrában az a karika, de azóta megbocsátottam. 😊
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/01/05/alvin_kamara_new_orleans_saints_ujonc/

Kamara élete csúcsa, index főoldal

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Ma már minden sérült Limitàltan edzett,. A PO-ra mindenkit összefoltoznak akit lehet😁
Fattyu
Pont most akartam írni én is, hogy valami csoda folytán aki nincs IR-en az legalább limitáltan edzett. Gondolom ha valakinek van legalább egy lába az játszani fog 😀
A játékosok is úgy vannak vele szerintem, hogy február után lesz bőven idejük pihenni.
kapitnono
Kívàncsisàgból utàna néztem és 18-an +2 vannak IR listàn. Eddig nem is gondoltam, hogy ennyien vannak.
A +2 az màs jellegű IR, az egyik ugye Fairley.
A màsik D. Lawrence/Non-football IR/aki draftolantként érkezett, Róla kicsit lemaradtam. Kutakodtam, de sokmindent nem derült ki szàmomra. Úgy tünik az egyetemen nem lehetett rossz amíg le nem sérült és talàn ezért nem is draftoltàk valószínűleg. Elképzelhető, hogy Udfa-ként bevàllaltuk, mert làtnak benne fantàziàt, ha felépül?

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Milyen gyorsan gyógyulnak a játékosok 😀 :
Ma már csak Armstead és Hendrickson edzett limitáltan, a többiek fullon nyomták. Nem is rossz a tegnapi 7 limitáltan edzőtől 😀
Csak nehogy valaki komolyabban megsérüljön a végén emiatt.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Egy biztató statisztika a vasárnapi meccs előtt :
A Sean Brees duó még nem kapott ki hazai pályán PO meccsen.
Reméljük ez a jó sorozat továbbra is kitart 😀


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mik vannak, köszi a tippet 😀
Wyatt
Welcome to the 21th century 😀 minden major sportra meg van, másokra is használom.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Google Calendaromban kb. 2008 óta bent van a hivatalos Saints naptár, és ma reggel ahogy ránéztem a hetemre, valami furcsa érzés fogott el. Ja, hogy januárban meccs? FeelsGoodMan

Én most úgy vagyok vele, hogy minden meccs ajándék az idei évben, ahogy írtátok nagyon sok a fiatal. Brees még egy évet szerintem legalább marad, akkor is, ha most nem lesz SB run, de a csapat többi része (főleg a védelem), annyira pofátlanul fiatal, hogy szerintem jó évek elé nézünk. Ez pedig sokkal több, mint amit vártunk tavaly vagy tavalyelőtt, és én ettől vagyok igazán boldog.
Gyurma Pappa
Mik vannak, köszi a tippet 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2018/01/nine_reasons_the_new_orleans_s.html

Jó kis cikk, jó érvelésekkel szerintem


több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
A PFF beválasztotta év végi All-Pro csapatba Cam Jordant, M.Thomast, A.Kamarát, Thomas Morsteadet.
Itt a teljes lista:
 www.profootballfocus.com/news/2017-pff-nfl-all-pro-team
kapitnono
Azt viszont nem értem hogy M.Ryan hogyan lehet a második legjobb QB 😀
ackrisz17
Én se, mert valójában ő a legjobb.
peach
Aha. A kívánság az kívánság. 😊
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A PFF beválasztotta év végi All-Pro csapatba Cam Jordant, M.Thomast, A.Kamarát, Thomas Morsteadet.
Itt a teljes lista:
 www.profootballfocus.com/news/2017-pff-nfl-all-pro-team
kapitnono
Azt viszont nem értem hogy M.Ryan hogyan lehet a második legjobb QB 😀
ackrisz17
Én se, mert valójában ő a legjobb.
peach
😀 😀


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Kevés szó esett erről, de azért örülnék neki, ha Jordan legalább szavazatot kapna a DPOY szavazáson, szerintem az idei éve legalább ennyit megérdemel. Megnyerni szerintem nem fogja, de akkoris.

Visszatérve még az "értelmetlen statisztika" rovatra: ez már erősen a DROY kampány része. Én várok még hasonló "vicces" számokat Kamara-val kapcsolatban is.

Hétvégi meccshez: amitől tartok, hogy Payton rendszeresen outcoacholja Rivera & Co-t, amikor azonos képességű csapatokkal dolgoznak. Attól rettegek igazán, hogy túlokoskodja majd SP az egész meccset. Szerintem ez a legnagyobb veszély arra, hogy kikapjunk. Rá kell bízni a meccset a pro bowlerekre O oldalon, nem kell cicoma, meg double reverse-k, meg ilyesmi.