NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Srácok, a rájátszásban vagyunk, tessék leszarni a draftot 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ez a srác magyar, csak már nem Gödörnek irja a nevét 😂 (Goeder)

LB Tremaine Edmunds, Virginia Tech
Virginia Tech's Tremaine Edmunds is everything professional teams want in a linebacker. He's 6'5" and 250 pounds with ample athleticism, sound instincts, impressive production and NFL bloodlines. His father, Ferrell, made two Pro Bowls and played seven seasons with the Miami Dolphins and Seattle Seahawks.
Edmunds started at both inside and outside linebacker during his time in Blacksburg, Virginia. He accumulated 213 total tackles, 33 tackles for loss and 10 sacks.
At this point, Edmunds is better moving forward than dropping into space, and he'll likely start his career on the strong side before moving to the middle. But his natural skills are present to develop into a complete defender.
The New Orleans Saints lack athleticism at linebacker with A.J. Klein, Manti Te'o and Craig Robertson. Plus, the team has ties to Edmunds, since his older brother, Trey, is already on the roster.

Róla még nem írtatok.....
Kájzerszóze
Ma láttam pont hogy a B/R-en őt mockolták hozzánk 😀


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Ez a srác magyar, csak már nem Gödörnek irja a nevét 😂 (Goeder)

LB Tremaine Edmunds, Virginia Tech
Virginia Tech's Tremaine Edmunds is everything professional teams want in a linebacker. He's 6'5" and 250 pounds with ample athleticism, sound instincts, impressive production and NFL bloodlines. His father, Ferrell, made two Pro Bowls and played seven seasons with the Miami Dolphins and Seattle Seahawks.
Edmunds started at both inside and outside linebacker during his time in Blacksburg, Virginia. He accumulated 213 total tackles, 33 tackles for loss and 10 sacks.
At this point, Edmunds is better moving forward than dropping into space, and he'll likely start his career on the strong side before moving to the middle. But his natural skills are present to develop into a complete defender.
The New Orleans Saints lack athleticism at linebacker with A.J. Klein, Manti Te'o and Craig Robertson. Plus, the team has ties to Edmunds, since his older brother, Trey, is already on the roster.

Róla még nem írtatok.....

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
baggio:
Néztem egy mockot, ott Roquan Smith a 19. helyen (Dallas) megy ki, Rashaan Evans meg a 40. helyen (Chicago). Előbbire esélyünk sincs, remélem nagyon-nagyon hátul tudunk húzni az első körben, Evans nagyon jó a videón, őt kellene megcsípni az első kör végén? Erre gondoltál?
Tényleg egy jó és strapabíró MLB-ILB kellene, de támadófal-védőfal-safety-TE is jöhetne, kb így, ebben a sorrendben. A harmadik körre TE-t jósolt a mock (walterfootball.com), mert kell és fontos, hogy olcsó legyen. Jimmy Graham olcsón biztosan nem jönne vissza, bár kit tudja 😀
Coby Fleenernek biztosan mennie kell.
Kájzerszóze
ma felteszek egy mockot, abban végül Evans mellett döntöttem, de Malik Jefferson is tetszene (vagy Baker Mayfield, , bár elsődlegesen most egy Saints-Vikings NFC-döntőért szorítok 😊 a TE class elég mély, az bőven ráér a 3. körben

TE-t én is nézegettem idén. Szerintem Dallas Goedert a South Dakota state-ről ott lehet a 3.körben 6-4 magaskapitnono
hahh, ő 1. körös lesz

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
baggio:
Néztem egy mockot, ott Roquan Smith a 19. helyen (Dallas) megy ki, Rashaan Evans meg a 40. helyen (Chicago). Előbbire esélyünk sincs, remélem nagyon-nagyon hátul tudunk húzni az első körben, Evans nagyon jó a videón, őt kellene megcsípni az első kör végén? Erre gondoltál?
Tényleg egy jó és strapabíró MLB-ILB kellene, de támadófal-védőfal-safety-TE is jöhetne, kb így, ebben a sorrendben. A harmadik körre TE-t jósolt a mock (walterfootball.com), mert kell és fontos, hogy olcsó legyen. Jimmy Graham olcsón biztosan nem jönne vissza, bár kit tudja 😀
Coby Fleenernek biztosan mennie kell.
Kájzerszóze
TE-t én is nézegettem idén. Szerintem Dallas Goedert a South Dakota state-ről ott lehet a 3.körben 6-4 magas 260 lbs, 4.7 körül futja a 40 yardot. Jól blokkol, jók a kezei szerintem, és az RZ-ben nagy hasznát tudnánk venni.
Ja és Fleenernél lényegesen olcsóbb lenne 😀
Első körben én mindenképpen lb-t húznék R.Smith-re nyilván nem lesz esélyünk de R.Evans és M. Jefferson ott lehet amikor mi jövünk.
Támadófalban szerintem meg vagyunk oda max hátsó körökből húznék valakit cserének. Max a DL-t lehetne még erősíteni ha nincs bent első körben egy értelmes lb sem.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
baggio:
Néztem egy mockot, ott Roquan Smith a 19. helyen (Dallas) megy ki, Rashaan Evans meg a 40. helyen (Chicago). Előbbire esélyünk sincs, remélem nagyon-nagyon hátul tudunk húzni az első körben, Evans nagyon jó a videón, őt kellene megcsípni az első kör végén? Erre gondoltál?
Tényleg egy jó és strapabíró MLB-ILB kellene, de támadófal-védőfal-safety-TE is jöhetne, kb így, ebben a sorrendben. A harmadik körre TE-t jósolt a mock (walterfootball.com), mert kell és fontos, hogy olcsó legyen. Jimmy Graham olcsón biztosan nem jönne vissza, bár kit tudja 😀
Coby Fleenernek biztosan mennie kell.



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Mondjuk az is érdekes felvetés, mi lett volna, ha a 49-ers nem húzza ki előttünk R.Fostert a drafton. Mert ugye Sean utána elmondta, hogy ő lett volna a választott ha bent van.
De ígyis lett egy Ramczyk-ünk aki minden snapnél pályán volt a szezonban, és eléggé jól is játszott. Szerintem ígyse járunk rosszul, de egy nagyon jó lb-t még én is el tudnék képzelni jövőre.
kapitnono
 www.youtube.com/watch?v=8QzRyphIyTo
baggio
Nem rossz opció ☺☺



több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Mondjuk az is érdekes felvetés, mi lett volna, ha a 49-ers nem húzza ki előttünk R.Fostert a drafton. Mert ugye Sean utána elmondta, hogy ő lett volna a választott ha bent van.
De ígyis lett egy Ramczyk-ünk aki minden snapnél pályán volt a szezonban, és eléggé jól is játszott. Szerintem ígyse járunk rosszul, de egy nagyon jó lb-t még én is el tudnék képzelni jövőre.
kapitnono
 www.youtube.com/watch?v=8QzRyphIyTo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A Google Calendaromban kb. 2008 óta bent van a hivatalos Saints naptár, és ma reggel ahogy ránéztem a hetemre, valami furcsa érzés fogott el. Ja, hogy januárban meccs? FeelsGoodMan

Én most úgy vagyok vele, hogy minden meccs ajándék az idei évben, ahogy írtátok nagyon sok a fiatal. Brees még egy évet szerintem legalább marad, akkor is, ha most nem lesz SB run, de a csapat többi része (főleg a védelem), annyira pofátlanul fiatal, hogy szerintem jó évek elé nézünk. Ez pedig sokkal több, mint amit vártunk tavaly vagy tavalyelőtt, és én ettől vagyok igazán boldog.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Malik Jefferson szerintem jó lenne , Smith úgy sem marad bent sajna 😊


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀
kapitnono
Elég sokat küldjük blitzre, tegnap is majdnem összejött neki egy sack.
Én nem adnék pénzt Vaccarora, menjen Isten hírével, Bell legalább olyan jó újoncszerződéssel.
atapapa
Tegnap összejött neki a sack 😀
Gondolom arra gondolsz amikor blitzre küldték, de elrontotta a szöget és winston megfutotta a 1st downt.
kapitnono
nem volt egy play, amikor az utolsó pillanatban dobdta el a labdát Winston, de Bell már bőven tarolta le

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Így eszembe juttattad, hogy ha tudnànk folytatni ezt a szériàt egy mega LB szeretnék kérni 😁 minimum J. Vilma képességekkel!! 😁😁 Nekem valamiért ez hiànyzik, no meg egy über TE 😁😁😁, de ez màsodlagos.
Fattyu
Roquan Smith ott lesz a drafton, de sajna top 10-es tehetség, ő kapta az idei Butkus Awardot.Neki nagyon tetszik a játéka mondjuk. Vagy aki mondjuk még ott lehet amikor mi húzunk az Malik Jefferson Texas-ból. Nagyon atletikus/ 240lb ellenére 4.3 alatt futja a 40 yardot/ szerintem neki nagy hasznát tudnánk venni.
Mondjuk az is érdekes felvetés, mi lett volna, ha a 49-ers nem húzza ki előttünk R.Fostert a drafton. Mert ugye Sean utána elmondta, hogy ő lett volna a választott ha bent van.
De ígyis lett egy Ramczyk-ünk aki minden snapnél pályán volt a szezonban, és eléggé jól is játszott. Szerintem ígyse járunk rosszul, de egy nagyon jó lb-t még én is el tudnék képzelni jövőre.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀
kapitnono
Elég sokat küldjük blitzre, tegnap is majdnem összejött neki egy sack.
Én nem adnék pénzt Vaccarora, menjen Isten hírével, Bell legalább olyan jó újoncszerződéssel.
atapapa
Tegnap összejött neki a sack 😀
Gondolom arra gondolsz amikor blitzre küldték, de elrontotta a szöget és winston megfutotta a 1st downt.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀
kapitnono
Elég sokat küldjük blitzre, tegnap is majdnem összejött neki egy sack.
Én nem adnék pénzt Vaccarora, menjen Isten hírével, Bell legalább olyan jó újoncszerződéssel.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Így eszembe juttattad, hogy ha tudnànk folytatni ezt a szériàt egy mega LB szeretnék kérni 😁 minimum J. Vilma képességekkel!! 😁😁 Nekem valamiért ez hiànyzik, no meg egy über TE 😁😁😁, de ez màsodlagos.
Fattyu
Szerintem egyetértünk 😂



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Így eszembe juttattad, hogy ha tudnànk folytatni ezt a szériàt egy mega LB szeretnék kérni 😁 minimum J. Vilma képességekkel!! 😁😁 Nekem valamiért ez hiànyzik, no meg egy über TE 😁😁😁, de ez màsodlagos.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀
kapitnono
Jó munkàs ember, nem művész fajta! 😉
Az elmúlt két év draftja!!!

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Nézegettem a csapat idei statisztikáit, és kicsit meglepett amikor láttam, hogy Vonn Bell csinálta a legtöbb szerelést (86-ot) a csapatban, és Okaforral holtversenyben a második legtöbb (4.5) sacket csinálta a védelemben.
Fel sem tűnt, hogy ennyit volt játékban 😀


több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha NFC akkor Saints. Én már ráérek, szurkolok nektek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Ismét bukunk egy olyan meccset ahol a védelem 3 labdát szerez... Néha annyira képtelen hatékony lenni az O.
atapapa
Màr asszem írtad valamikor, hogy kissé egysíku...
Így a POban az O szàmàra nagyobb a fejlődés lehetősége 😁😁
De Én most is azt mondom, hogy SP tudatosan hasznàlja így a pbookot. Tanult a múltból, nem dobja be az összes variàciót, megelégszik a csillogàs nélküli O-val, hiszen ez is elég volt!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Ja igen: egyébként meg mi a f-t fanyalogtok itt, hogy "bosszantó vereség", meg mittudomén. 0-2-ről csoportot nyertünk, az előző három 7-9 után 11-5-tel végeztünk, és még lesz legalább egy meccsünk idén. Tegye már fel a kezét, aki ezt nem írta volna alá szeptemberben. És ugyan nem volt tippjáték, de ki mert volna 9+ W-t tenni? Na ugye.

Szóval tessék szépen örülni, és nem finnyáskodni, hogy mi volt ezen a meccsen.

Ja igen, és boldog új évet!
Gyurma Pappa
Nagyon is osztom.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Remelem mindenkinek tiszta hogy most vagy soha es felszivjuk magunkat a POra rendesen. A D hozta amit kell - az O meg a Kapitanyert kapja elo a talicskat es kezdjen pakolni, ilyen RB duoval szegyen lenne veres orral tavozni.

A jovo evi meccseket elnezve az idei schedule ajandek volt 😀
diceman
Ha a most vagy soha Breesre mondtad akkor talàn igazad van, de még jövőre is itt lesz.
A csapatban viszont ha rendesen van menedzselve 4-5 évre biztosítva van a jövő. Nagyon jó alapunk van!!
A véres orr még benne van, bármilyen kivàló lehet egy csapat, làttunk példàt màr olyanra is.
Elsőnek úgy is a Carolinàt kell legyürnünk a célért, és màr ez egy szenvedős lesz!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Remelem mindenkinek tiszta hogy most vagy soha es felszivjuk magunkat a POra rendesen. A D hozta amit kell - az O meg a Kapitanyert kapja elo a talicskat es kezdjen pakolni, ilyen RB duoval szegyen lenne veres orral tavozni.

A jovo evi meccseket elnezve az idei schedule ajandek volt 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Azért az sem gyenge, hogy a legtöbb int-et a csapatban (5-öt) Lattimore szerezte, második helyen (4-el) M.Williams áll aki szintén rookie... És mindketten még csak 21 évesek.
Meg ha jól számolom Lattimore az első Saints db D.Sharper óta, aki legalább 5 int-et szerzett egy szezonban.2009-ben Sharpernek ugye 9 volt, azóta senki sem jutott 4 fölé idáig..


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ismét bukunk egy olyan meccset ahol a védelem 3 labdát szerez... Néha annyira képtelen hatékony lenni az O.