NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Ilyen idöben ne fázz Imre! Csak keményen! Fütés fel, elég a póló 😀
Még 20 perc. Iszok egy fröccsöt. Go Saints!!!!!!



több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Az ér, hogy pizsama kabátra húztam a mezt?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Remelem kukaztunk egy TE valahonnan a szekreny melyerol...
Na hat szep hagyomanyokat folytatva en nem nezem eloben a meccset - WHO DAT!
diceman
Kukàztunk a héten egyet, de ma még nem jàtszik.

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Remelem kukaztunk egy TE valahonnan a szekreny melyerol...
Na hat szep hagyomanyokat folytatva en nem nezem eloben a meccset - WHO DAT!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Mindenkit összefoldoztak. 😁

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Köszi!
Van még egy tippmixem ami nem ment el: 4 vendéggyözelem. Remélem a Saints meccsen megy el!!!



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Pedig a mozdony itt figyel ám! Atáé is, akinek itt is boldog névnapot kívánok! (Ha már szóba hoztam..😀)
zemanla
Köszi!
Az ünnepi ebédet az Atlanta szponzorálta, rájuk fogadtam tegnap 😀
atapapa
Remélem a holnapit a Panthers....
zemanla
Azt nem akarod... Rájuk is tettem
atapapa
Kérdezni is akartam, hogy megtetted-e, olvasva a beharangozót 😁
Amúgy szép íràs volt részedről. Kàjzerék munkàjàt is dicsérte illeti.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
A Jax meccsen 5 punt, mind saját térfélröl....



több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Én is már felöltöttem a 41-es mezt 😊 Nagy az izgalom. Who dat!


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Még mindig nehéz elhinni, hogy a PO kezdetén nem azt kell keresgetnem, hogy melyik csapatnak szurkoljak, hanem a saját csapatom sikeréért tudok majd szorítani. Köszönöm a csapatnak ezt a csodálatos szezont, bármi is legyen a végen.
De azért este GEAUX Saints!! Jó lenne harmadszor is elverni a párducokat, és miért ne sikerülne?


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pedig a mozdony itt figyel ám! Atáé is, akinek itt is boldog névnapot kívánok! (Ha már szóba hoztam..😀)
zemanla
Köszi!
Az ünnepi ebédet az Atlanta szponzorálta, rájuk fogadtam tegnap 😀
atapapa
Remélem a holnapit a Panthers....
zemanla
Azt nem akarod... Rájuk is tettem

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Pedig a mozdony itt figyel ám! Atáé is, akinek itt is boldog névnapot kívánok! (Ha már szóba hoztam..😀)
zemanla
Köszi!
Az ünnepi ebédet az Atlanta szponzorálta, rájuk fogadtam tegnap 😀
atapapa
Remélem a holnapit a Panthers....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pedig a mozdony itt figyel ám! Atáé is, akinek itt is boldog névnapot kívánok! (Ha már szóba hoztam..😀)
zemanla
Köszi!
Az ünnepi ebédet az Atlanta szponzorálta, rájuk fogadtam tegnap 😀

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 youtu.be/7uMGH3kHhzM

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
lassan felveszem a shockey mezt és abban fogok teljesen felesleges dolgokat csinálni a meccsig.
HajduImre
Én ma egész nap abban voltam 😊
Matthew99
Én már mindent csináltam, gyereket etettem, pelenkáztam de baromi messze van még a 22:40. Ezért elmegyek a haverokkal inkább hétre már meccset nézni.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
lassan felveszem a shockey mezt és abban fogok teljesen felesleges dolgokat csinálni a meccsig.
HajduImre
Én ma egész nap abban voltam 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Ok. Persze hogy nem bírom ki. Csak BE VAGYOK SZARVA!!
Gézu
Akkor ön és környezete megóvása érdekében erősen ajánlott 😉:

 tunderretikul-hu.secure.footprint.net/Assets/Modules/Campaigns/Product/Images/Product/ambi-pur-freshelle-5-size-2.jpg
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
HajduImre
Ok. Persze hogy nem bírom ki. Csak BE VAGYOK SZARVA!!
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
Gézu
Ha kibírod, ne nézd, de hát azt meg hogy 😊 én is szorongok. és szerintem sokan mások is igennel válaszolnának az ezt firtató kérdésre. Mindjárt felveszek még vagy 3 mezt 😊
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Tudom hogy ritkán szólok, de most nagyon bent van az a bizonyos babszem. Nem tudom merjem e nézni...... Vagy ez szentségtörés?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Cool tv: Michael Oher film megy. Én már a fehér 43-as nike mezben, sproles-ként. Hangolódás 🙋
Még 5 és fél óra...



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajna én holnap reggel Szombathelyre megyek. Nem bírnám a mai ünneplést szódával! 😉
zemanla
Na de kár. Legalább láthattam volna a mozdonyt...
Kájzerszóze
Pedig a mozdony itt figyel ám! Atáé is, akinek itt is boldog névnapot kívánok! (Ha már szóba hoztam..😀)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Látom Imre már nem csak én nem tudok mit kezdeni magammal 😂
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
lassan felveszem a shockey mezt és abban fogok teljesen felesleges dolgokat csinálni a meccsig.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.youtube.com/watch?v=WW-eT-lrkuU
HajduImre
Will Smith 😕