NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Sokat gondolkoztam SP hívásán negyedikre. Szerintem értem.
Nem akart puntot, inkább vállalta be a hosszúpasszt. Vagy jo az elkapás vagy int lesz, de a Fönök pontosabban dob adott helyre, mint ahogy a punter rúg. Igy ment biztosra hogy rossz esetben is onnan jönnek ahová Brees dobta. Mondjuk majdnem bukta lett, ha leütik ugyebár....
Szerintem ez volt a terve.



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Borzongató:
 www.neworleanssaints.com/media-center/videos/Reggie-Bush-and-the-2009-team-lead-the-pregame-chant/04ea36d1-7c04-4ef2-8859-c99e1c0e8e8b
Fattyu
Hatalmas respect Reggienek a Will Smith mezért 😕

Fujita meg úgy néz ki, mintha egy perc sem telt volna el 2009 óta 😊 najó, "kicsit" lefogyott

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Ez pedig vicces, főleg a Kapitàny 😁
 www.youtube.com/watch?v=kBFFMYunXoI

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ja 2, és lehet bárhoyg csavarni csűrni, de az nem semmi, hogy egy szezonban háromból háromszor vered meg a 11-5-ös csoportriválist, aki évek óta stabil PO résztvevő.
PEEtör
És ha bejutottak a PO-ba wildcard meccsen még sosem kaptak ki, mindig bejutottak legalább a Division round-ba.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Borzongató:
 www.neworleanssaints.com/media-center/videos/Reggie-Bush-and-the-2009-team-lead-the-pregame-chant/04ea36d1-7c04-4ef2-8859-c99e1c0e8e8b

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezek a 3. kísérletes szituk nagyon gázosak, mind D, mind O részről, pláne hogy utóbbira elméletileg direkt rá is feküdtek Paytonék. Jövő héten elképesztően kemény lesz Minneapolisban, személy szerint úgy gondolom, hogy magasan a szezon legkeményebb meccse lesz, a Minny D a legjobb volt az ellenfél 3. kísérlet levédekezésében, az O pedig top 3.
Ami nem tetszett még tegnap, hogy elég sok miscommunication volt a D-ben, ebben a szezonban pont az volt a jó, hogy nem igazán volt egy-kettőre se példa, nemhogy ennyire.
A pass rush a kulcsszitukban karcolt, ezzel jóvá tették, hogy előtte nem igazán voltak tényezők, de ez is jobb lenne, ha a teljes meccsen működne.

Ez a második félidei offense téma is érdekes, hogy az ellenfél elemzése miatt van-e, vagy Payton hívásai változnak meg drasztikusan, arra kíváncsi lennék.

Ja 1, és Brees ismét rám cáfolt, tegnap elővett valamit a régiből, és megint kb egymaga nyerte nekünk a meccset, futójáték nélkül. Hats off.
Ja 2, és lehet bárhoyg csavarni csűrni, de az nem semmi, hogy egy szezonban háromból háromszor vered meg a 11-5-ös csoportriválist, aki évek óta stabil PO résztvevő.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Gratula a csapatnak, mindegy hogyan de csak kiszenvedték a győzelmet!

Nem tudom, hogy eleve az volt-e a terv, hogy passzolunk végig, vagy csak az első két drive után jött rá Sean, hogy nem fog menni a futás, de azért meglep, hogy alig használtuk Ingramet és Kamarát. Főleg Kamara passzjátékból történő kihagyása lepett meg, de lehet Sean tudta, hogy végig ott lesz rajta valaki.

Sokszor érthetetlen, hogy az első félidőben olyan jó működő O hogy tud ilyen rosszul teljesíteni a második félidőben, és sajnos már nem az első alkalom volt a szezonban, és párszor sajnos rá is fáztunk, nem mindig tudott segíteni a D.
A D játéka a red-zone-ban tetszett nagyon viszont a TE elleni védekezésben nagyon nem találtuk Olsen ellenszerét, remélem a Vikes elen nem Bush fog Rudolphal menni, mert akkor az végig mismatch lesz. Itt érződik Vaccaro hiánya leginkább szerintem. Mert nincs Lb-nk vagy DB-nk akit rá lehetne nyugodt szívvel állítani a TE-re.

A végén pedig Sean hívása negyedikre nagyon meglepett. Már az is, hogy egyáltalán nekimentünk, meg ha már nekimegyünk, akkor miért nem olyan play-t hívunk amivel meg is lett volna az esély a 1st down-ra, miért 25 yardos passzt kell hívni rövidre?

Na mindegy szerencsére nyertünk, és jövő héten irány akkor Minneapolis, ahol legalább szintén Dome-ban és nem a hidegben játszhatunk, reméljük Sean szépen átlapozza a playbook-ot a Vikes D ellen, és sok szép hívás lesz ellenük is.

Reméljük a legjobbakat ott is és WHO DAT,!! Már csak 3 győzelem kell 😀


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Zeamanla: ok eddig, megyünk az elsö munnesotai meccsre.

Komolyra fordítva: nehéz lett a vége, de sikerült. Reméljük Kelemete jól lesz, mások sem szedtek össze semmit talán... Hill eltünt, pedig jo volt, miért hanyagoltuk a végén?

Who dat!
Mindenki intézze a szabit jövö hétfőre!
Kájzerszóze
Mert csak annyira hasznàlta SP a TE jàtékot amennyire szükséges volt, a 2. Félidőben visszatért az alapszakasz jàtékokhoz.
Jah és majdnem belebuktunk.
Holnaptól viszont lehet foglalkozni a köv héttel!
Fattyu
Pont ez az....



több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Steelers - Saints SuperBowl lesz itt, meglássátok!
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Zeamanla: ok eddig, megyünk az elsö munnesotai meccsre.

Komolyra fordítva: nehéz lett a vége, de sikerült. Reméljük Kelemete jól lesz, mások sem szedtek össze semmit talán... Hill eltünt, pedig jo volt, miért hanyagoltuk a végén?

Who dat!
Mindenki intézze a szabit jövö hétfőre!
Kájzerszóze
Mert csak annyira hasznàlta SP a TE jàtékot amennyire szükséges volt, a 2. Félidőben visszatért az alapszakasz jàtékokhoz.
Jah és majdnem belebuktunk.
Holnaptól viszont lehet foglalkozni a köv héttel!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Az első félidő szépen fel volt építve, sőt azt mondom a harmadik negyed is a kezünkben volt, de aztàn kiengedtük a kezünkből. A Carolina meg egy erős csapat ki is hasznälta.
Erre lehetett szàmolni kemény ütközet!
Így izgulni kellett, ebből nem lesz sok alvàs 😁😁

több mint 6 éve
mate93 New Orleans Saints 300
ajanlom figyelmetekbe Ingram live videojat az instagramon 😀 elokerult SP kezebol egy bizonyos sepru 😊

nagyon izgalmasra sikerult a vege, a Panthers is megerdemelte volna a tovabbjutast. Cam Jordan embertelen volt a vegen, Bush pedig nagyon keves volt Olsenen, valamit ki kell talalni Rudolphra a jovo hetre.

azt pedig nem ertettem, hogy ha vegig nem ment a futas, a meccs legfontosabb playere 3. es 2-re miert hivunk futast, SP egesz meccsen jol dolgozott, de szerintem a vegen kicsit elszamolta magat. szerencsere az idei D kepes arra, hogy kihuzza a csavabol, ha szukseg van ra. remelem a jovo heten SP teszi meg ugyanezt forditva az utolso pillanatokban 😊

WHO DAT
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most visszanéztem, mert élőben nagyon izgultam, de Breesnek csúnya célpontvaksága volt a "pick-nem-pick-namár" előtt, Thomas tök üresen volt 4 yarddal a 1st down marker mögött.

Mindegy, ez is belefért, szerencsére Shula volt annyira ostoba, hogy 6-ból 6-szor TD-t akar dobatni, 1st down helyett.

Vikes ellen több fog kelleni, össze kell kapni magunkat, és a második félidőre is olyan élesen kell kijönni, mint az elsőre itt.

Én most egy hétig alszom 12 órákat, hogy bírjam ezt a hajtást 😀 (persze nem, de jó lenne)

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
Grat srácok, innen már toljátok végig!

Sztem a végén két esetben is a kárunkra tévedtek, de nem ezen múlt, be kell rúgni 25 yardról a FG-t és nem csak minden ötödik redzone tripet TD-re váltani.

Szóval összességében megérdemeltétek, még egyszer gratula!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Édes Istenem, vajon milyen hosszú thread lesz a "grounding-nem-grounding-bírókelcsalták" vitában.

De: ¯\_(ツ)_/¯

Megyünk északra, ennyi számít!

WHODAT
Gyurma Pappa
én spec fullra leszarom, pláne, hogy szerintem az is volt

http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000904090/Alvin-Kamara-hands-out-Air-Heads-to-his-teammates-following-TD 😀
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Zeamanla: ok eddig, megyünk az elsö munnesotai meccsre.

Komolyra fordítva: nehéz lett a vége, de sikerült. Reméljük Kelemete jól lesz, mások sem szedtek össze semmit talán... Hill eltünt, pedig jo volt, miért hanyagoltuk a végén?

Who dat!
Mindenki intézze a szabit jövö hétfőre!



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
srácok, tényleg grat. pedig már elkészült legalább 4 darab 21-6-os mém.

2 hét múlva Falcons-Saints III
shawnka
Mi nem tudtuk elatlantázni 😂😂



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Édes Istenem, vajon milyen hosszú thread lesz a "grounding-nem-grounding-bírókelcsalták" vitában.

De: ¯\_(ツ)_/¯

Megyünk északra, ennyi számít!

WHODAT

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
srácok, tényleg grat. pedig már elkészült legalább 4 darab 21-6-os mém.

2 hét múlva Falcons-Saints III

Szerkesztette: shawnka
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezt hamarabb le kellett volna zárni.
De a PO-ban már egy győzelem után se szabad finnyáskodni.

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Azért ez elég szívbajos volt a végére, rég nem őrjöngtem így a tv előtt egy sacknek.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
öreg vagyok én már ilyen meccsekhez
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Azért a második félidős gyenge Offense megint a pályán van....

Szerkesztette: Thomas80
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
G Andrus Peat suffered a broken fibula, sources say. He’s out for the game and will have an MRI to determine if there is ligament damage. Rough blow to Peat and that O-line.
Kár érte, jó szezonja volt. Reméljük jövőre teljesen egészségesen tér majd vissza, és rombolja az utat Ingramnek meg Kamarának!


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tegnap kettő vendég, ma kettő hazai, gyerünk!