New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
8. pick...

2014 8(8) Browns Justin Gilbert CB
2013 8(8) Rams Tavon Austin WR
2012 8(8) Dolphins Ryan Tannehill QB
2011 8(8) Titans Jake Locker QB
2010 8(8) Raiders Rolando McClain ILB
2009 8(8) Jaguars Eugene Monroe OT
2008 8(8) Jaguars Derrick Harvey DE
2007 8(8) Falcons Jamaal Anderson DE
2006 8(8) Bills Donte' Whitner DB
2005 8(8) Cardinals Antrel Rolle DB
2004 8(8) Falcons DeAngelo Hall DB
2003 8(8) Panthers Jordan Gross OT
2002 8(8) Cowboys Roy Williams DB
2001: David Terrell WR
2000: Plaxico Burress

😊 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
13. pick...Rutin
2014: Aaron Donald , DT
2013: Sheldon Richardson, DE
2012: Michael Floyd, WR
2011: Nick Fairley, DT
2010: Brandon Graham, DE
2009: Brian Orakpo, DE
2008: Jonathan Stewart, RB
2007: Adam Carriker, DT
2006: Kamerion Wimbley, OLB
2005: Jammal Brown, OT
2004: Lee Evans, WR
2003: Ty Warren DE
2002: Donte' Stallworth, WR
2001: Marcus Stroud, DT
2000: John Abraham, LB

Ennyi a pozitívum ebből a szezonból. Tavaly úgy tűnt, hogy csak itt-ott kell foltozni a keretet, egy elkapó és némi depth kell, most ott tartunk, hogy továbbra is kell WR, kell O-line, kell D-line, kell CB, LB...Tocy
Szerintem összetettebb sport ez annál. Ahogy egy-egy kulcsjátékos betlije egy egész csapatrészt döntött romba látszólag, úgy két jó igazolás vagy formajavulás is hozhat hasonló eredményt.

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nincs Brees 5000 yard, nincs Ingram 1000 yard, aminek még lehetett szurkolni. Stillsnek örülök, ő volt nagyjából az egyetlen, akire nem lehetett panasz, vele nem lesz gond jövőre. Illetve Galette tíz sackje is szép, ilyen társak mellett nagy dolog szerintem 3 FF, 2 safety és nagyon sok QB-hurry mellett.

Ennyi a pozitívum ebből a szezonból. Tavaly úgy tűnt, hogy csak itt-ott kell foltozni a keretet, egy elkapó és némi depth kell, most ott tartunk, hogy továbbra is kell WR, kell O-line, kell D-line, kell CB, LB...
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
13. pick...Rutin
Szerencsés szám..... :-/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
13. pick...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Payton-Brees érában tutira nem volt ilyen...Rutin
yep, a Katrina évében volt ilyen.

Azért Stills-t elismerés illeti, amiért sérülten érkezve a szezonba is odaért az ezres kapujába.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha jól számolom, a legtöbb elkapott yardot Stills termelte végül a szezonban, 931 yarddal. Utoljára (mikor máskor?) 2008-ban fordult olyan elő, hogy nem volt legalább 1000 elkapott yardot termelő elkapónk.

Azért szvsz ez is árnyalja Brees idei szezonját.

Várom a tippeket, mit gondoltok mikor kapott el 2008-t megelőzően a Saints-ben a legproduktívabb elkapó az idei 931 yardnál is kevesebbet (nyugi, ezeket én se vágtam séróból, utána kellett néznem 😉 )atapapa
A Payton-Brees érában tutira nem volt ilyen...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha jól számolom, a legtöbb elkapott yardot Stills termelte végül a szezonban, 931 yarddal. Utoljára (mikor máskor?) 2008-ban fordult olyan elő, hogy nem volt legalább 1000 elkapott yardot termelő elkapónk.

Azért szvsz ez is árnyalja Brees idei szezonját.

Várom a tippeket, mit gondoltok mikor kapott el 2008-t megelőzően a Saints-ben a legproduktívabb elkapó az idei 931 yardnál is kevesebbet (nyugi, ezeket én se vágtam séróból, utána kellett néznem 😉 )

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Most értem haza. Ennyire szörnyű volt?clbass
Ja, simán szarabbak voltunk végig.
A végén kapott észbe a Tampa, hogy ki kéne kapni az 1/1-ért

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezzel kábé lemaradtunk a két legjobb OL-emberről vagy Beasleyről.

Vagy felcserélünk megint egy harmadik kör árán.

Már holnap se fogok emlékezni arra hogy 6-10 vagy 7-9, de erre a -5 hely buktára még májusban is.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Most értem haza. Ennyire szörnyű volt?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Én kimondottan szomorú vagyok, de ez már senkit nem érdekel.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lehet utálni, egy ilyen "győzelemtől" nem lettem boldogabb.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
SJB még ezen a teljesen jelentéktelen meccsen se aktív...

Vaccaro sem, pedig nem sérültatapapa
Hatni fog-e Vaccarora a "Nicks" módszer, azt nem tudom, de ez elég aggasztó azért...

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
SJB még ezen a teljesen jelentéktelen meccsen se aktív...

Vaccaro sem, pedig nem sérült

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
tomi-tomi és baggio köszönöm a válaszokat!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ha holnap nyertek és a Falcons és a Panthers meg X lesz
Akkor az alábbi mérlegek lesznek:
Panthers 6-8-2
Falcons 6-9-1
Saints 7-9

Akkor miért nem ti lesztek a csoport elsők?

Ilyenkor mi dönt a sorrendről?ThundersNFL
2 döntetlen = 1 győzelem, viszont a Panthers 3-2-1-es konfmérlege jobb lenne, mint a Saints-től a 3-3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha holnap nyertek és a Falcons és a Panthers meg X lesz
Akkor az alábbi mérlegek lesznek:
Panthers 6-8-2
Falcons 6-9-1
Saints 7-9

Akkor miért nem ti lesztek a csoport elsők?

Ilyenkor mi dönt a sorrendről?ThundersNFL
A 6-8-2 pont annyit ér százalékosan, mint a 7-9. A Panthers és a Saints között a tie breaker nem a liliomnak kedvez.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Ha holnap nyertek és a Falcons és a Panthers meg X lesz
Akkor az alábbi mérlegek lesznek:
Panthers 6-8-2
Falcons 6-9-1
Saints 7-9

Akkor miért nem ti lesztek a csoport elsők?

Ilyenkor mi dönt a sorrendről?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Félreértés ne essék...a legnagyobb szívfájdalmam, hogy véleményem szerint az egyik kulcs probléma idén az volt, hogy Brees-t (és a fél "túlfizetett" csapatot) alul motivált zsoldosnak láttam, nem pedig "harcosnak".clbass
Azért ez így elég kemény, Én így utoljára Charles Grantet aposztrofáltam a csapatból. Brees nem szolgált rá,
neki konkrétan elég korrekt szezonja volt, ahhoz képest főleg, hogy mit engedett neki a fal és mit (nem) produkáltak az elkapók.

Az elég megosztó PFF be is nyomta Rodgers mögé a másik képzeletbeli pro bowlos kezdő irányítónak...

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Szomorú vagyok én is, mert úgy gondoltam, ebben a szezonban több lesz. Nem lett. Sajnos. De a meccsnézés csúcs volt, köszönöm nektek! Épp ezért gondolom, hogy egy jó SB-t megnézhetünk, az nem a csapat meccse lesz, hanem csak a miénk, érezzük jól magunkat. Sajnos a kickoff ret TD nem sikerült, bár éreztem 😀 Majd legközelebb. Örültem, hogy legalább a pálya szélén láttam Vilmát. Remélem hasznára lesz a csaaptnak. KArácsonyra azt kértem, Pat(kány) Robot nem lássam többet Saints mezben, remélem sikerül. Pár nap van még az évből, de jó pihenést, és boldog, sikerekben gazdag új évet nektek!!!



több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Kicsit megkésve, de csak most értem haza, gép közelébe: Boldog Karácsony mindenkinek.WHO DAT!!!!



több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Elvileg körülbelül 20 milkával vagyunk túl a jövőévi tervezett salary capen. Szép munka lesz helyrehozni

 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/12/new_orleans_saints_will_spend_1.htmlkapitnono
Akkor kb. az van mint évek óta...vagy Loomis varázsol...vagy varázsol 😊 A viccet félretéve a sok lojális szerződés után azt várnám (biztos naiv vagyok), hogy a nagy görgetett szerződésű játékosok behódoljanak a csapatérdeknek :cool:
Félek nem lesz ilyen...Ez sajnos....
Félreértés ne essék...a legnagyobb szívfájdalmam, hogy véleményem szerint az egyik kulcs probléma idén az volt, hogy Brees-t (és a fél "túlfizetett" csapatot) alul motivált zsoldosnak láttam, nem pedig "harcosnak"...Ekkora szerződésekkel ők már csak akkor lesznek jobbak, ha a játékért, egymásért, vagy "értünk", a közösségért lesznek jobbak...(tündérmese...baj van 😕 )
Atának pedig elismerés a szép szavakért! Valamilyen formában akkor is, eddig is, és a jövőben is viselni fogom a bourbon liliomot :A:
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Elvileg körülbelül 20 milkával vagyunk túl a jövőévi tervezett salary capen. Szép munka lesz helyrehozni

 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/12/new_orleans_saints_will_spend_1.html


több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Boldog Karácsonyt minden NFL rajongónak, és azoknak is akik ezután csatkakotnak hozzánk. Kellemes ünnepet a Sport tv munkatársainak akik elhozták hozzánk ezt a csodálatos sportot. És isten éltessen minden Saints drukkert!! Hajrá Szentek!!!!