New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lejött a hír, miszerint még nem kontaktoltunk Ingrammel a szerződéshosszabbítás miatt, ezt csámcsogja most úgy a média, hogy vége a dalnak.
Ami még igaz is lehet, de pl. Nicks (mielőtt lelépett a Tampába) elé két nappal a határidő előtt tettük le a szerződést.

Szóval az még semmit se jelent, hogy a PO kellős közepén nem támadjuk ajánlatokkal az ügynökét.
Egy biztos: ha marasztalni is szeretnénk, túlfizetni nem fogjuk.

A PFF megcsinálta a másodévesek csapatát, két szent is benne van (lelövöm a poént: egyik se Vaccaro)
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/14/2014-pff-all-sophomore-team/

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Happy BD! 😊


 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/Happy-Birthday-Drew-Brees/65393ff0-5c59-4c02-b7ca-197858dfa982




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Engem azért érdekelne, hogy ezt honnan szedték, mivel sehol nem olvastam ehhez hasonló hírt. Plussz loomis is aztnyilatkozta, hogy nagyon meg van vele elégedve.


több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Nincs rá lóvé, plusz Khiry Robinsonban nagy a bizalom - jogosan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ingram kuka.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Legalább a Saints házi firkásza optimista. Baj lenne, ha még ő is károgna.

Amúgy igen, nyilván nem csak az a cél a kivágásokkal, átstrukturálásokkal, hogy elkerüljük a büntetést a túlköltekezés miatt, hanem az is, hogy értelmes veteránoknak csináljunk helyet a sapiban.
Ha csak Byrd idei cornerbackes megfelelőjét megalkotja LM, már akkor boldog leszek.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
mit nekünk cap space..
"and don’t be concerned by the lack of cap space; the situation is better than it appears, according to General Manager Mickey Loomis, and the Saints have managed to address concerns in free agency the last several seasons despite having a more dire cap situation than they have this year" DeShazier
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jó cikk.
Történjen bármi, idén már meg kell cincálni Brees szerződését is a túléléshez.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
 overthecap.com/navigating-saints-2015-salary-cap/

Jó cikk a cap-helyzetetekről.
Kíváncsi vagyok Loomis hogyan áll a dologhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
NemGyurma Pappa
De Loomis nem lájkolt :-/

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak én hajtanám el Ryant a túróba és ígérném be az állam minden kincsét LeBeau-nak?

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Brees Bekerült A Pro bowl keretbe Big Ben helyére.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ryan Pace defensive end felől érdeklődnék, aki Bearsnél lett GM. 😊tüsi91
Nem fogom azt hazudni, hogy tudom, mennyi része volt a sikereinkben és a kudarcainkban, mit vállalt a kevésbé sikeres draftjainkból vagy a sikeresebb FA-zésből.
A klub körül firkáló hozzáértők szerint számunkra nagy veszteség, arról is pletykáltak az elmúlt napokban, hogy előléptetik házon belül (nagyon már nem lett volna hova, csak ha legfeljebb mi is GM-t váltottunk volna vagy a GM-től vontak volna el hatásköröket).

Nekem személy szerint rokonszenves fickó volt, amikor láttam vele interjút, abszolút átjött, hogy ez magabiztos, céltudatos fickó, aki tudja mit akar és nem ijed meg az árnyékától.

Sajnálom, hogy hozzátok ment, 2007 eleje óta nem kedvellek benneteket :p

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ryan Pace defensive end felől érdeklődnék, aki Bearsnél lett GM. 😊
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
.... és itt is boldog névnapot! 😊zemanla
kösz 😊


Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.atapapa
Nekem az az érzésem, hogy itt "nagy" változások" lesznek....zemanla
Igen, szerintem RR kirúgásával kezdjük.... Ja, mégse


Mindenesetre a személyzeti politika egyik nagy felelősét pótolnunk kell, mert elcsábította a Bears Pace-t GM-nek

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
.... és itt is boldog névnapot! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.atapapa
Nekem az az érzésem, hogy itt "nagy" változások" lesznek....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Evans nem megy a pro bowlra. Ami azért volt érdekes, mert még tavaly se hagyta ki, amikor a szezon során tőle nem megszokott módon két meccsen se lépett pályára sérülés miatt, idén meg edzést se hagyott ki.

Aztán kiderült, hogy kisebb műtéten esett át, hogy teljesen menetkész legyen 2015-re. Kíváncsi vagyok ez mit változtat azon, hogy ő az egyik legnagyobb esélyes a cutra vagy a fizucsökkentésre.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
szerintem a Saints-nél már biztosra veszik, hogy Rex lesz a Falcons új főedzője, másra nem tudok gondolnibaggio
Mit érnek vele? Majd ryanék megbeszélik egymással egy vasárnapi ebéden, hogy csinálunk egymással egy barátságos 1-1 döntetlent a szezonban ami mindenkinek jó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
szerintem a Saints-nél már biztosra veszik, hogy Rex lesz a Falcons új főedzője, másra nem tudok gondolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha tiéd a liga talán legrosszabb védelme, akkor nincs miről beszélni.
Én kirúgtam volna, mert már az érkezésekor rossz véleménnyel voltam róla és így utólag a 2013-as szezonról is úgy vélem, hogy csak fluke volt.

Adjanak a keze alá egy használható CB-t meg valami pass rushert, aztán jövőre kiderül, hogy megérdemelte-e a bizalmat.

BTW azért legalább a segédedzőknél takaríthatnának, mert pont nem a WR- meg a TE-edző érdemelte meg legjobban a munkanélküli segélyt.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Én is.
De annyira mégsem.
Illetve nem tudom.

Olyat tippelek, hogy Payton nem akar a "HC aki első szar szezonra kirúgja a coordinátorát" lenni. Egyértelmű: ez a szezon nem sikerült jól, de lehet hogy valami csoportterápián átdolgozták a gondjaikat.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én is.
Bár a tegnapi sajtáton Loomis egy kérdésre válaszolva elmondta, hogy a személyi döntések kialakításának folyamata során figyelembe veszik a játékosok véleményét is. És a védőink élnek-halnak a pocakosért.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Meglepődtem.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/01/rob_ryan_to_return_as_new_orle.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...