New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Csak kevésbé vág a témába, de érdekes hogy egy-egy ígéret mennyire válik be vagy lesz senkikből sztár.
Ma van az NSD, aminek apropóján Holder összegyűjtötte, hogy a Saints jelenlegi keretében kit mire értékeltek akkor, amikor középiskolából egyetemre mentek.
27 játékosunkat egyáltalán nem rangsorolták, többek között Brees-t, Colstont, Evans-t, Lewis-t és Byrd-öt.
Csak Meachem és Powell volt 5*

Cadet a 19. helyen rangsorolt volt a posztján. Ez a poszt az irányító volt 😊

Két safetynk, Ball és Sunseri is OLB-ként lett még nagyon régen toborozva.atapapa
Ja ez elég érdekes.Én is olvastam tegnap meg is lepett, hogy brees pl egyáltalán nem volt rangsorolva.Meg mondjuk azon is, hogy cadetet irányítónak toborozták.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csak kevésbé vág a témába, de érdekes hogy egy-egy ígéret mennyire válik be vagy lesz senkikből sztár.
Ma van az NSD, aminek apropóján Holder összegyűjtötte, hogy a Saints jelenlegi keretében kit mire értékeltek akkor, amikor középiskolából egyetemre mentek.
27 játékosunkat egyáltalán nem rangsorolták, többek között Brees-t, Colstont, Evans-t, Lewis-t és Byrd-öt.
Csak Meachem és Powell volt 5*

Cadet a 19. helyen rangsorolt volt a posztján. Ez a poszt az irányító volt 😊

Két safetynk, Ball és Sunseri is OLB-ként lett még nagyon régen toborozva.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ami engem kissé megrémít az OT-választásban, hogy a két évvel ezelőtti falemberben erős draft első körében elment 5 OT az első körben, és egyáltalán nem jelenthető ki bizonyossággal, hogy a két év alatti teljesítményük alapján bármelyik jobb, mint a harmadik körben berántott Armstead.
Ez részben Armsteadet is dicséri, de a többi csúcsprospect kritikája isatapapa
Jogos, de engem meg az OLB/DE-k rémítenek meg...abból az anyagból se sok azonnal meghatározó játékos érkezett...sőt 😕
OLB/CB húzástól darázok...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Ha már bulvár... 😀

 youtu.be/hnzeqcHAHuMRutin
Az rendben, hogy Brees alacsony, de azon meglepődtem, hogy Beckham mekkora 😮 Rendben rugók, meg ilyen cirkuszi elkapások, de nem bánnám ha lenne Breesnek egy égimeszelő, biztoskezű elkapója...félek, hogy nagy kedvencem Colston már soha nem fogja hozni régi számait, és bár tartunk pár klónt rosteren, de nem biztos, hogy ugyanaz a potenciál. Én nem bánnék (bár nem számítok rá) egy magasabb körös picket erre a szerepre! (alapvetőleg kezd tele lenni a répám a magas körös D húzásokkal, pláne az eredménytelenség láttán)
FA előtt egy ilyet is elengedek az első három körre:
1. OL (RT/G)
2. OLB (Junior unatkozik)
3. ILBclbass
Én első körben legfeljebb hátracsere árán hoznék G-t. RT-t meg nem igazán, nem ér annyit az a poszt, és Strief összességében nem volt rossz.

Ami engem kissé megrémít az OT-választásban, hogy a két évvel ezelőtti falemberben erős draft első körében elment 5 OT az első körben, és egyáltalán nem jelenthető ki bizonyossággal, hogy a két év alatti teljesítményük alapján bármelyik jobb, mint a harmadik körben berántott Armstead.
Ez részben Armsteadet is dicséri, de a többi csúcsprospect kritikája isatapapa
Max.Brandon Scherff érné meg a felfelé trade-t.Szerintem belőle egy nagyon jó játékos lesz.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha már bulvár... 😀

 youtu.be/hnzeqcHAHuMRutin
Az rendben, hogy Brees alacsony, de azon meglepődtem, hogy Beckham mekkora 😮 Rendben rugók, meg ilyen cirkuszi elkapások, de nem bánnám ha lenne Breesnek egy égimeszelő, biztoskezű elkapója...félek, hogy nagy kedvencem Colston már soha nem fogja hozni régi számait, és bár tartunk pár klónt rosteren, de nem biztos, hogy ugyanaz a potenciál. Én nem bánnék (bár nem számítok rá) egy magasabb körös picket erre a szerepre! (alapvetőleg kezd tele lenni a répám a magas körös D húzásokkal, pláne az eredménytelenség láttán)
FA előtt egy ilyet is elengedek az első három körre:
1. OL (RT/G)
2. OLB (Junior unatkozik)
3. ILBclbass
Én első körben legfeljebb hátracsere árán hoznék G-t. RT-t meg nem igazán, nem ér annyit az a poszt, és Strief összességében nem volt rossz.

Ami engem kissé megrémít az OT-választásban, hogy a két évvel ezelőtti falemberben erős draft első körében elment 5 OT az első körben, és egyáltalán nem jelenthető ki bizonyossággal, hogy a két év alatti teljesítményük alapján bármelyik jobb, mint a harmadik körben berántott Armstead.
Ez részben Armsteadet is dicséri, de a többi csúcsprospect kritikája is

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
de ez a par honap legalabb a remenyrol szol hogy jobb szezonunk lesz es 1-2 meccsel tovabb izgulhatunk a vegen jovore.diceman
a sorsolást elnézve reménykedem benne, hogy messzebb jutunk mint most.


több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
de ez a par honap legalabb a remenyrol szol hogy jobb szezonunk lesz es 1-2 meccsel tovabb izgulhatunk a vegen jovore.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
Február 2. - Már csak 220 nap, és indul a regular season... 😀Rutin
Én csak szépen fokozatosan számolok visszafele.Először combine, utána free agency, utána draft, training camp, preseaso, és utána regular season.
Mert ha csak így belegondolok, hogy még hét hónap, az nagyon messze van.


több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Február 2. - Már csak 220 nap, és indul a regular season... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ha már bulvár... 😀

 youtu.be/hnzeqcHAHuMRutin
Az rendben, hogy Brees alacsony, de azon meglepődtem, hogy Beckham mekkora 😮 Rendben rugók, meg ilyen cirkuszi elkapások, de nem bánnám ha lenne Breesnek egy égimeszelő, biztoskezű elkapója...félek, hogy nagy kedvencem Colston már soha nem fogja hozni régi számait, és bár tartunk pár klónt rosteren, de nem biztos, hogy ugyanaz a potenciál. Én nem bánnék (bár nem számítok rá) egy magasabb körös picket erre a szerepre! (alapvetőleg kezd tele lenni a répám a magas körös D húzásokkal, pláne az eredménytelenség láttán)
FA előtt egy ilyet is elengedek az első három körre:
1. OL (RT/G)
2. OLB (Junior unatkozik)
3. ILB
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha már bulvár... 😀

 youtu.be/hnzeqcHAHuM

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
kis bulvár:  teamcoco.com/video/drew-brees-on-deflategate

elképzelhető, hogy egy jobb íjásznak már lenne sansza 😉
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván akkor se panaszkodnék, ha Roddey White, Matt Ryan és Steve Smith együtt nyerne a Saints-nek SB-t.
Csak kedvelem az ilyen sztorikat meg szeretem, amikor a játékos nem csak zsoldos, hanem Isten áldásának veszi, ha a kedvenc csapatában (és nem mellesleg az én kedvenc csapatomban) játszhat.

És még arról nem is beszéltem, hogy ha egy ilyen filléres igazolás beválik, az mennyi spórolást jelenthet a drafton és/vagy a fizetési sapkában.

több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Megint hoztunk egy játékost a kanadai ligából, remélem ő jobban be fog válni, mint Ball. Tavaly északon a legjobb CB volt, a fél liga hívta workoutra, de nekünk van egy csepp előnyünk: az ember New Orleans-ban született 😊
Konkrétabban: kurvanagy Saints-fan a srác.
Delvin Breaux az illető, az LSU ajánlott neki ösztöndíjat a középsuli után, de mivel a gimiben volt egy brutális sérülése, hiába épült fel közel csodával határos módon, nem kapott lehetőséget a Tigriseknél.
Játszott arénafocit is korábban, drukkoljunk a helyi srácnak.atapapa
Drukkoljunk, de én inkább annak, hogy normális szekondari legyen végre. Nem bánom én, ha inuit az illető vagy maja.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Megint hoztunk egy játékost a kanadai ligából, remélem ő jobban be fog válni, mint Ball. Tavaly északon a legjobb CB volt, a fél liga hívta workoutra, de nekünk van egy csepp előnyünk: az ember New Orleans-ban született 😊
Konkrétabban: kurvanagy Saints-fan a srác.
Delvin Breaux az illető, az LSU ajánlott neki ösztöndíjat a középsuli után, de mivel a gimiben volt egy brutális sérülése, hiába épült fel közel csodával határos módon, nem kapott lehetőséget a Tigriseknél.
Játszott arénafocit is korábban, drukkoljunk a helyi srácnak.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
érdekes lesz ez...

a felsorolt vádakban azért vannak megalapozottnak tűnő dolgok, az öreg mentális státuszát és egészségét illetően, valamint hogy a felesége nem egy kvalifikált vezető. ugyanakkor sokat elmond, hogy a játékosok mind szeretettel beszélnek az asszonyról, aki sok időt tölt a csapat körül és odafigyel mindenkire, tehát emberileg pozitív hatással van a történésekre.

ugyanez pedig nem mondható el a vádló unokáról, akinek a lépése mondjuk érthető, de kevésbé tűnik őszinte aggódásnak. a csapatnál eltöltött ideje alatt ugyan mondtak róla szépeket, de elég annyi, hogy payton az új szerződésébe bele akarta vetetni, hogy ne kelljen vele kapcsolatban lennie, loomis álljon köztük, és ha loomis lép, akkor ő is mehessen. (ezt az nfl később nem engedte.)
szal nem ok nélkül nincs a csapat mellett a csillogást a hétköznapi meló rovására inkább előtérbe helyező unoka.

részemről sok erőt és egészséget a tulajdonos úrnak! ne hagyjon minket úgy itt, hogy ez az ügy nincs elvarrva!
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azért nem semmik az ottani újságírók se!
Délben beadják Ritaék a bíróságra a keresetet, pár óra múlva már kinn van a neten belőle az idézet, miszerint az öreg jégkrémen, cukorkán, szénsavas üdítőkön és vörösboron él... 😀

Komolyan, ha nem a mi csapatunkról lenne szó, önfeledten bírnék rajta röhögni... 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Gondolkodtam, hogy a Galette-sztori után mi tudná feldobni még jobban a holtszezont, sok baromság jutott eszembe. Ez pont nem %/
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/01/rita_benson_leblanc_tom_benson.htmlatapapa
Na, bakker, már csak ez hiányzott...
Hogy az elkövetkező évek arról szóljanak, hogy ezek a pereskednek... És emiatt legyen tele a klubbal a média. A "legdurvább rész" pedig majd akkor következik - ami sajnos valszeg nincs messze -, amikor szegény öreg meghal.

Az egész liga rajtunk fog röhögni, még évekig.
Az NBA meg a pelikánokon... Pedig ott most egész jó csapat készül összeállni Anthony Davis körül...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 bleacherreport.com/tb/dfR7W

szeretem Aikmant 8-)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Gondolkodtam, hogy a Galette-sztori után mi tudná feldobni még jobban a holtszezont, sok baromság jutott eszembe. Ez pont nem %/
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/01/rita_benson_leblanc_tom_benson.html

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.Matthew99
Én is ismerek ilyen arcokat. De DC-nek lenni komplex feladat, és lehet valaki innovatív a védőplayek megálmodásában, ha éppen a figyelmetlensége miatt rendszeresen küld fel 12 embert a pályára (a Dallas-ban ezt gyakran eljátszotta).

Vagy lehetnek valakinek nagyon jó elgondolásai az option playek megállítására, ha éppen nem tud higgadtan cselekedni, mert annyira elragadja a hév, amikor a csapata csinál egy nagy playt vagy éppen egy nagy hibát (pl. az LSU új DC-jének is ezt vetik a szemére).atapapa
Értem és el is fogadom. Ilyenkor viszont el kell dönteni az illetékeseknek, hogy mikor ér el arra a határra amikor kevesebbet ad mint amennyit elvesz a jelenléte. És az nem elképzelhető, hogy beviszik irodába és a frontvonalba egy olyan embert tesznek aki egy kicsivel kevésbé innovatív viszont nem követ el alapvető hibákat?Matthew99
Akár. Jelen esetben annak lesz kulcsszerepe, hogy miként oszlanak meg a feladatok. Egyáltalán ezt a leosztást ki határozza meg: Loomis, Payton, RR vagy esetleg engedik lemeccselni RR és Allen között (utóbbit nehezen hiszem).

Innen a fotelból tekintve talán az lenne a legideálisabb, ha RR vinné a prímet, Allen meg közelebbről gondozná a back7-t és összességében egyfajta minőségellenőrként fungálna.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Ez kizárja hogy igénytelen? Ismerek olyat aki zseni a munkájában de az élethez semmi köze. Még csekket se tudna befizetni egyedül.Matthew99
Én is ismerek ilyen arcokat. De DC-nek lenni komplex feladat, és lehet valaki innovatív a védőplayek megálmodásában, ha éppen a figyelmetlensége miatt rendszeresen küld fel 12 embert a pályára (a Dallas-ban ezt gyakran eljátszotta).

Vagy lehetnek valakinek nagyon jó elgondolásai az option playek megállítására, ha éppen nem tud higgadtan cselekedni, mert annyira elragadja a hév, amikor a csapata csinál egy nagy playt vagy éppen egy nagy hibát (pl. az LSU új DC-jének is ezt vetik a szemére).atapapa
Értem és el is fogadom. Ilyenkor viszont el kell dönteni az illetékeseknek, hogy mikor ér el arra a határra amikor kevesebbet ad mint amennyit elvesz a jelenléte. És az nem elképzelhető, hogy beviszik irodába és a frontvonalba egy olyan embert tesznek aki egy kicsivel kevésbé innovatív viszont nem követ el alapvető hibákat?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Mi van ha ez is csak az altatás és a Draft előtt, vagy kicsit később RR megy a levesbe? Allen már a drafton szerepet kap, ő húzza a D játékosait, majd utána csendben megmondják, hogy bocsi RR, nincs replay?
Csak hogy egy újabb verzión is lehessen szotyizni, ha már a kocsi témát és Nixon urat lezártnak tekinthetjük? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nyilván ezért volt olyan elnökválasztási kampány az USA-ban néhány évtizede, amikor a konkurens jelölt képével plakátolt egy párt, azzal a kérdéssel alatta, hogy ön venne-e ettől az embertől használt autót.
mindegy, vakvágány.atapapa
hogy Nixonnak mi köze ehhez, azt végképp nem értem 😊baggio
nem baj :p

Rögtön nagy lesz a bizalom, ha nem ligaalja lesz a D.
RR jelenleg örüljön, hogy van állása.

Nyilván problémaforrás lehet a két dudás, de ha van, amiben Ryan kiegészítésre szorul, az a részletekre való odafigyelés.
Talán írtam már ide, egyszer láttam egy videót, ahol Ryan a kocsijáról beszélt, pontosabban egy furgonról, és be is mutatta a nagyérdeműnek a verdát... én még akkora koszt és kuplerájt fehér ember autójában nem láttam. De ha láttam is, lett volna benne akkora szégyenérzet, hogy egy videózás előtt kitakarítson.

RR óriási motivátor, imádják a játékosok is, de nagyon nem árthat egy olyan csöndes szaki a háttérben, aki higgadt tud maradni, ha éppen arra van szükség.atapapa
Ezzel a furgonos dologgal egy dolgot még erősebben gondolok, mint eddig: RR sajnos nem egy észlény... Ez számomra összevág azzal a ténnyel, hogy imádják a játékosok, akiknek többsége - valljuk be - maga sem egy agysebész.

Abban valóban lehet logika, hogy Allen viszont egy megfontoltabb, tervezőbb, gondolkodóbb valaki, tehát kiegészítheti egymást a két skillset.

De ha mindkettő ambíciózus, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy jól tudjanak együtt működni, pláne ha a hülyébbik a főnök a kettő közül.

Maximum azt tudnám elképzelni (és ha ezt SP és/vagy ML leírja nekem hivatalosan, akkor megnyugszom 😀), hogy be lett/lesz nekik lengetve: Ha lehozzátok egy ligaelit D-vel a szezont, akkor:
- RR mehet HC-nak, ahova akar...
- DA pedig megkapja a DC-pozíciót 2016-ra.

Legyen ez, és akkor az nekem is oké...Rutin
Egy biztos: a védelem a 2014-esnél nehezen lesz rosszabb 😊

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
nyilván ezért volt olyan elnökválasztási kampány az USA-ban néhány évtizede, amikor a konkurens jelölt képével plakátolt egy párt, azzal a kérdéssel alatta, hogy ön venne-e ettől az embertől használt autót.
mindegy, vakvágány.atapapa
hogy Nixonnak mi köze ehhez, azt végképp nem értem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal