New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The Dolphins among handful of teams interested in Saints tackle Zach Strief, via a source. New Orleans is certainly still in hunt, though.Tocy
Zach Strief informed the Dolphins that he has decided not to do a visit with them; no explanation given.atapapa
Állítólag nem adott magyarázatot, de szerintem re-sign lesz ebből. Sajnálom az egyik legjobb RT.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
The Dolphins among handful of teams interested in Saints tackle Zach Strief, via a source. New Orleans is certainly still in hunt, though.Tocy
Zach Strief informed the Dolphins that he has decided not to do a visit with them; no explanation given.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Victor Cotto ‏@cottovic 2h
Four teams after Browner hardest: got word from agent. #Raiders, Patriots, Redskins & Saints. Not close, but has talked deal w/ 2 of those.

Érdekes...Jimmy és Strief helyzete így egyre inkább kérdéses lesz...
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Ha Ingramet minden meccs előtt felpiszkálja valaki, akkor nagyon sikeres futójáték elé nézünk. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Még Shockey se kapott el többet 600 yardnál az itteni TE-k közül, már az is elérhetetlennek tűnik nekem, hogy Hill ezt a 600-t elérje valaha.

De nem is kellenek az ezres elkapók, ha van mély WR corp, van egy jó védelem és egy megbízhatóan teljesítő futójáték.atapapa
Mondjuk bármelyiket is állítjuk, csak hit kérdése lehet, mert egy év után azért nehéz eldönteni 😀

Egyébként alapvetően egyetértek veled, ha Ingram-Robinson kettős hozza a 4 feletti futó átlagot, akkor már eléggé elégedettek lehetünk, és elég Breestől a "szokásos" 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki adna érte két darab első kört.Tocy
(Elvileg ha jól tudom van egy olyan kiskapu h köttök vele egy olyan szerződést, amilyet az új csapata kötne vele és akkor olcsóbban is el lehet tradelni)empty taxi
Ezt a pft is megírta, szóval nem annyira titkos. Nyilván az nfl nem verné a seggét a földhöz örömében, de nincs igazán jogi akadálya.

Egy idei 1+3 esetleg egy idei 1 és egy jövő évi 1-2 teljesítményfüggően már megérhetné valakinek, és mi nagyon jól járnák vele. Hillből szerintem lehet egy 800-as TE, Stills+Colston 1000-1000 mellett egészen jól el lennénk két (TE és WR) 3-400-as újonccal. Nyilván, akkor sem fogok sírni, ha Jimmy megint 1200 yardot kapkod össze, és a többiek meg hozzák a "szokásost".Gyurma Pappa
Még Shockey se kapott el többet 600 yardnál az itteni TE-k közül, már az is elérhetetlennek tűnik nekem, hogy Hill ezt a 600-t elérje valaha.

De nem is kellenek az ezres elkapók, ha van mély WR corp, van egy jó védelem és egy megbízhatóan teljesítő futójáték.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki adna érte két darab első kört.Tocy
(Elvileg ha jól tudom van egy olyan kiskapu h köttök vele egy olyan szerződést, amilyet az új csapata kötne vele és akkor olcsóbban is el lehet tradelni)empty taxi
Ezt a pft is megírta, szóval nem annyira titkos. Nyilván az nfl nem verné a seggét a földhöz örömében, de nincs igazán jogi akadálya.

Egy idei 1+3 esetleg egy idei 1 és egy jövő évi 1-2 teljesítményfüggően már megérhetné valakinek, és mi nagyon jól járnák vele. Hillből szerintem lehet egy 800-as TE, Stills+Colston 1000-1000 mellett egészen jól el lennénk két (TE és WR) 3-400-as újonccal. Nyilván, akkor sem fogok sírni, ha Jimmy megint 1200 yardot kapkod össze, és a többiek meg hozzák a "szokásost".

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki adna érte két darab első kört.Tocy
(Elvileg ha jól tudom van egy olyan kiskapu h köttök vele egy olyan szerződést, amilyet az új csapata kötne vele és akkor olcsóbban is el lehet tradelni)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki adna érte két darab első kört.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Az ugye meg van, hogy Jimmy nem adott be fellebbezést? Most vagy az győzte meg, hogy az ügynök nem hivatalosan tárgyal másokkal valami offerről, vagy az hogy ennyire bíznak a megfelelő szerződésben. Nagyjából bármelyik kedvező forgató könyv a csapat számára, főleg ha mondjuk a Packers jelentkezik be, akkor simán behúzhatjuk Ebront, és még marad WR-re is pick.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
The Dolphins among handful of teams interested in Saints tackle Zach Strief, via a source. New Orleans is certainly still in hunt, though.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Payton elkezdte követni twitteren Steve Smith-t... ha ez jelent bármit is.lol
nem sokat, a twitter sorba rendezi a felvett embereket a követés időpontjától, Paytonnál a legfrissebb követett felhasználó Byrd.
Ez alapján Smith-t már korábban követte, mint Vaccarot vagy Loftont.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Long shot. Páran még rá vannak zizzenve a srácra.
Ha mégis összejönne, a korai cornerdraftot is kihúzhatnánk a listáról.atapapa
aztán az első 4 meccsen olyan jó lesz PatRob/White, hogy feleslegesen hozzuk el 😀

Payton elkezdte követni twitteren Steve Smith-t... ha ez jelent bármit is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Long shot. Páran még rá vannak zizzenve a srácra.
Ha mégis összejönne, a korai cornerdraftot is kihúzhatnánk a listáról.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
állítólag mi is érdeklődünk Browner iránt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Átpörgettem a Bills elleni meccsünket Byrd játékára fókuszálva....
Neki se élete meccse volt, ugye itt csináltunk két nagy passzplayből is TD-t, ahol mélységi safetyként biztosíthatott volna jobban is, bár mind a két playnél az egy az egyben az elkapóra állított védő volt a főbűnös.

Volt viszont két nagy játéka is, az egyiknél tökéletes ütemben érkezett az elkapóra, nagyjából úgy, hogy a vehemensebb támadók olyankor DPI-t reklamáljanak, a másik esetben pedig konkrétan TD-től mentette meg a csapatát.
3. és 11-nél


Ez az utolsó pillanat, mielőtt elindult Colston felé. A dobómozdulat még sehol, de Brees szeme már Colstonon


A dobás pillanata, Colston a védőjét már lehagyta


Viszont Byrd észnél van, sőt, a 15 centivel magasabb Colston nem tudja ellene megnyerni a jump ballt, Byrd elüti a kezei közül a labdát

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kiper az ESPN-en még ezután is képes Fordot írni hozzánk első körben. Nevetséges.

De a WR-kérdés Ryan Edwards szerint sem érdekes, a külső linebacker fontosabb, főleg, ha Morgant visszahozzuk. Könyörgöm...

Illetve a többnyire jó mockokat író walterfootball.com szerint is Kony Ealyt húzzuk 1/27-ben, amikor bent van még Verrett, Fuller, Benjamin, Roby, Matthews...de ha már OLB, tuti, hogy Van Noyt választanám, ő lenne a tökéletes fit ide. De ezek áhh...igaz, második kör Allen Robinson, harmadik Ahmad Dixon (pedig Pierre Desir is bent van...de kinek kell corner...). Oké, ez 11-én frissült, de akkor is...

A CBS-nél Prisco még ma is Dee Fordot teszi hozzánk első körben. Vagy mi vagyunk itt nagyon vakok az 1-2. körben CB-WR pickkel, vagy nem tudom...
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Na legalább nem csak a maradékot hozzuk el tőletek 😀 Minkét félnek előnyös a csere, nekünk jó fit, nektek meg úgysem kellett volna.Eazzy
Lassan az Eagles lesz az "öregfiúk" csapatunk 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Oké, jövőre meg 10 milla, páff. Plusz Brees nagy pénze, plusz Jimmy nagy pénze, plusz be kell szorítani Jordant.Tocy
Amennyiben jövőre tényleg 140 millió lesz a sapka, akkor jelen állapot szerint 20 millió szabad helyünk lesz. Ebből szvsz 15-nél nem fog sokkal többet elvinni Graham és majd Jordan szerződése.


5. kör Sproles-ért? Loomis nem tudom mivel bűvöli a tárgyalópartnereket.
Anno a 25 éves Reggie Bushért kapunk kb. ennyit.
Fogalmam sincs mikor adtak utoljára 5. kört egy 31. évébe lépő futóért.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Na legalább nem csak a maradékot hozzuk el tőletek 😀 Minkét félnek előnyös a csere, nekünk jó fit, nektek meg úgysem kellett volna.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát valóban nem 😀

ki fog nálunk visszahordani így? Thomas? Cadet?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
visszakapjuk Jenkinst? 😀😀

tegnap kifakadt instagramon Sprolesné, hogy miként bánik az ő urával az FO, és hogy ő cutot akar nem tradet, elátkozta kb az egész szervezetet, aztán később bocsánatot kért a szurkolóktól.

azért egy 5. kör... nagyon fasza.

(egyébként hatalmas fit Chip rendszerébe szvsz)lol
jó, nyilván nem Darren nem akart költözni többet 😀😀 hasonló szint, mint amikor Nicks neje és ő leveleztek twitteren, hogy Nicks mit válasszon. milyen jól járt ott is nem? 😊 látszik a hsz-n hogy nem egy agysebész Sprolesné sem...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
visszakapjuk Jenkinst? 😀😀

tegnap kifakadt instagramon Sprolesné, hogy miként bánik az ő urával az FO, és hogy ő cutot akar nem tradet, elátkozta kb az egész szervezetet, aztán később bocsánatot kért a szurkolóktól.

azért egy 5. kör... nagyon fasza.

(egyébként hatalmas fit Chip rendszerébe szvsz)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Albert Breer @AlbertBreer
Trade done ... RT @RapSheet: It’s the #Eagles for Darren Sprolesempty taxi
o_o na erre nem számítottamGyurma Pappa
La Canfora állítólag több GM-mel is beszélt, akik azt mondták h 5. kör körülre várható az ellenérték, az több, mint jó.empty taxi
Hát logikus, a Phillynek volt is egy többlet pickje a Patstől Sopoagaért. Ha tényleg kapunk egy 5 kört, ott lehet szépen húzni is kapásból egy futót. Ez nagy win, nagyon nagy win, ha tényleg így van.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Albert Breer @AlbertBreer
Trade done ... RT @RapSheet: It’s the #Eagles for Darren Sprolesempty taxi
o_o na erre nem számítottamGyurma Pappa
La Canfora állítólag több GM-mel is beszélt, akik azt mondták h 5. kör körülre várható az ellenérték, az több, mint jó.

Szerk. közben úgy tűnik h a hír igaz:
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Per league source, Saints get fifth-round pick for Darren Sproles from Eagles.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...